زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۳۱۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی اون کاربر آخرش اهل کدوم شهر بود؟ Big Grin
شما هنوز گیر اون کاربری؟؟IdeaIdeaIdeaIdea
سوالیه که بی جواب موند و در هیاهوی نتایج گم شد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۳۱۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی اون کاربر آخرش اهل کدوم شهر بود؟ Big Grin
شما هنوز گیر اون کاربری؟؟IdeaIdeaIdeaIdea
سوالیه که بی جواب موند و در هیاهوی نتایج گم شد. Big Grin

الان سوال مهمتر ساراسBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا بیا کمال معرفی کنTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۳۱۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ق.ظ
دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان :

بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی فِیهِ رَحْمَةَ الْأَیْتَامِ وَ إِطْعَامَ الطَّعَامِ وَ إِفْشَاءَ السَّلامِ وَ صُحْبَةَ الْکِرَامِ بِطَوْلِکَ یَا مَلْجَأَ الْآمِلِینَ

خداى در این ماه مهرورزى به ایتام، و خواندن طعام، و آشکار کردن سلام، و همنشینى با اهل کرامت را نصبم فرما، به عطایت اى پناهگاه آرزومندان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۳۱۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  امیدوارم تا سال ۲۰۵۰ یه جام ببره انگلیس تا لااقل طرفدارایی مثل شما جای این همه صغری کبری چیدن بتونن اون جام رو نشون بدن به طرفدارای بقیه تیم ها. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
نشستی لب گود میگی لنگش کن. مردش هستی خودتم یه تیم انتخاب کن پاش وایسا.
پی‎نوشت: برای بقیه هم صدق میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۳۱۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  منتظرم بازی آلمان ایتالیا بشه ببینم بازم تعصب دارین
آلمان؟؟ منظورتون پرافتخارترین تیم یورو دیگه؟ همون آلمان غربی که وقتی اسمش میاد همه ی اروپایی ها لرزه به اندامشون میفته؟
واقعا نکته قابل توجهی رو گفتید. اما من چند تا نکته رو میگم قضاوت با خودتون:

ایتالیا - آلمان ؛ تقابل رو در روی این ۲ غول اروپا به چه ترتیب بوده است؟
دوست عزیز آتزوری و ژرمن ها تا الان ۸ بار تو جام جهانی و یورو با هم بازی رو در رو داشتن. به نظرت سهم هر تیم چند برد بوده؟

۱) جام جهانی شیلی ۱۹۶۲؛ آتزوری ۰ آلمان غربی ۰
۲) نیمه نهایی جام جهانی ۱۹۷۰؛ آتزوری ۴ آلمان غربی ۳
۳) جام جهانی ۱۹۷۸؛ آتزوری ۰ آلمان غربی ۰
۴) ۱۱ جولای ۱۹۸۲(سانتیاگو برنابئو مادرید) ،فینال جام جهانی ۱۹۸۲؛ ایتالیا ۳ آلمان غربی ۱
۵) یورو ۸۸(میزبان آلمان)؛ ایتالیا ۱ آلمان ۱
۶) یورو ۹۶؛ ایتالیا ۰ – ۰ آلمان
۷) نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۰۶(میزبان آلمان)، ایتالیا ۲ آلمان ۰
۸) نیمه نهایی یورو ۲۰۱۲؛ ایتالیا ۲ آلمان ۱

بنابراین طی این ۸ بازی، ۴ برد برای ایتالیا و ۴ تساوی و بردهای آلمان هم ... . و نکته ی جالب تر اینکه اون ۴ بازی که مساوی شدن تو مرحله گروهی بوده و اگه تو مرحله حذفی بود معلوم نبود الان وضعیت به چه ترتیب بود!

ایتالیا هیچگاه در یک دیدار رسمی به آلمان و آلمان غربی نباخته است!!!!!!!!!!!! اینطوری هم میتونیم بگیم: آلمان هیچگاه در طول تاریخ در بازیهای رسمی نتوانسته است ایتالیا را شکست دهد.

بقول فامیل دور: من دیگه صحبت ندارمSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۳۱۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  منتظرم بازی آلمان ایتالیا بشه ببینم بازم تعصب دارین
آلمان؟؟ منظورتون پرافتخارترین تیم یورو دیگه؟ همون آلمان غربی که وقتی اسمش میاد همه ی اروپایی ها لرزه به اندامشون میفته؟

دوست عزیز آتزوری و ژرمن ها تا الان ۸ بار تو جام جهانی و یورو با هم بازی رو در رو داشتن. به نظرت سهم هر تیم چند برد بوده؟

۴) ۱۱ جولای ۱۹۸۲(سانتیاگو برنابئو مادرید) ،فینال جام جهانی ۱۹۸۲؛ ایتالیا ۳ آلمان غربی ۱

بنابراین طی این ۸ بازی، ۴ برد برای ایتالیا و ۴ تساوی و بردهای آلمان هم ... . و نکته ی جالب تر اینکه اون ۴ بازی که مساوی شدن تو مرحله گروهی بوده و اگه تو مرحله حذفی بود معلوم نبود الان وضعیت به چه ترتیب بود!

ایتالیا هیچگاه در یک دیدار رسمی به آلمان و آلمان غربی نباخته است!!!!!!!!!!!! اینطوری هم میتونیم بگیم: آلمان هیچگاه در طول تاریخ در بازیهای رسمی نتوانسته است ایتالیا را شکست دهد.

سلام اینایی که گفتی همش رکوردهای الکیه. ایتالیا تا حالا اولین بازی های یورو رو نبرده بود و بلژیک هم تا به حال اولین بازی های یورو رو نباخته بود تا قبل از این بازی چی شد؟؟
فعلا ایتالیایی ها خوشحال باشن ولی یادشون باشه جام جهانی همین ایتالیا اولین بازیش با انگلیس برد و همه پیش بینی کردن تا نیمه نهایی بالا میاد ولی بعد با نمایش ضعیفش جلوی اروگوئه و کاستاریکا نتونست از گروهش هم بالا بیاد
شب دراز هست و قلندر بیدار

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۲۹۳۱۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نشستی لب گود میگی لنگش کن. مردش هستی خودتم یه تیم انتخاب کن پاش وایسا.
پی‎نوشت: برای بقیه هم صدق میکنه.
خوب وقتی میبینی انگلیس کلا تیم داغونیه عوضش کن. ازش بچه که نداری که نتونی طلاقش بدی. Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , ts2927 , Skyrim
ارسال: #۲۹۳۱۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  منتظرم بازی آلمان ایتالیا بشه ببینم بازم تعصب دارین

سلام اینایی که گفتی همش رکوردهای الکیه. ایتالیا تا حالا اولین بازی های یورو رو نبرده بود و بلژیک هم تا به حال اولین بازی های یورو رو نباخته بود تا قبل از این بازی چی شد؟؟
فعلا ایتالیایی ها خوشحال باشن ولی یادشون باشه جام جهانی همین ایتالیا اولین بازیش با انگلیس برد و همه پیش بینی کردن تا نیمه نهایی بالا میاد ولی بعد با نمایش ضعیفش جلوی اروگوئه و کاستاریکا نتونست از گروهش هم بالا بیاد
شب دراز هست و قلندر بیدار

رکوردهای الکیHuhHuh واقعا خوشحالی ایتالیایی ها و اینکه تو این جام به کجا میرسه چه ربطی به بازی های رو در روی ایتالیا-آلمان داره؟؟ اصن فرض کنیم ایتالیا تو مرحله گروهی حذف میشه، خوب ربطش چیه؟ شما ۱مزاحی فرمودید و گفتید: منتظرم بازی آلمان ایتالیا بشه ببینم بازم تعصب دارین. من خواستم یادآوری کنم این آلمانی که شما ازش دم میزنید و همه ازش میترسن در طول تاریخ همیشه به دست ایتالیایی ها سلاخی شدهBig Grin هرچند که اینها دلیل بر این نمیشه آلمان تیم خوبی نباشه. آلمان ها همیشه قابل احترام بودن و هستن. ما ایتالیایی ها هیچ مشکلی باهاشون نداریم. یکی از دلایلی که ایتالیا رو محبوب کرده همینه که با هیچ کشوری دشمنی نداره، درعین حال همیشه هم موفق بوده.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۹۳۱۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ب.ظ
ای وای سنجش واسه من بالا نمیاد
اونایی که رتبشون رو دیدن خدا کنه دیگه رفرش نکنن سایتو ما هم شاهکار ناپلئونیمونو ببینیم :|
ارسال: #۲۹۳۲۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
من برم رفرش بزنم سنجش رو نتمم پرسرعته مزه میده آزار بچه کنکوریا Big Grin Big Grin Big Grin :

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۳۲۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
بچه ها رتبه هاتونو بگین

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۹۳۲۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ
تا دیروز فقط ذهنم درگیر این بود کاربر مورد نظر اهل کدوم شهره ...
الان یه مسئله جدید تو ذهنم شکل گرفته ... کاربر بلک طرفدار کدوم تیم تو یورو هست؟ قضیه مشکوکه ... به همه تیکه میندازه HuhHuh

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۹۳۲۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ
کسی باورش میشه بعد از یه ساعت من هنوز نتونستم رتبه ام رو ببینم: )))))))
فکر کنم سنجش کلا نمیخواد کارنامه منو بده : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , **sara** , diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۹۳۲۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ
دلم گرفSad رتبه ی دوستمو دیدم.سر ۲، ۳ تا سوال همه چی بهم می ریزه

رفت
ارسال: #۲۹۳۲۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  کسی باورش میشه بعد از یه ساعت من هنوز نتونستم رتبه ام رو ببینم: )))))))
فکر کنم سنجش کلا نمیخواد کارنامه منو بده : )))
آره من باورم میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close