زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۲۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ق.ظ
جا داره یه خسته نباشید هم به برزیل عرض کنیم ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۹۲۳۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط explorer.)
دوستان کنکوری برید نتایجتونو ببینید Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان کنکوری برید نتایجتونو ببینید [تصویر:  biggrin.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
البته قطع و وصل میشه یه سری ها دیدن

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۹۲۳۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ق.ظ
یاد حدودا سه سال پیش خودم افتادم Big Grin Big Grin Big Grin
چهار نفر بودیم برای ارشد خونده بودیم. اون موقع نت پرسرعت نداشتیم تو خونه یه همچین آدم آپدیتی بودم من. رفتم خونه دوستم تا نتیجه رو ببینم . نتیجه رو که اعلام کردن من شروع کردم گریه Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin حالا رتبه ام از اون سه نفر دیگه بالاتر بود اونا میگفتن قبول نشدیم خوش به حال سمانه من هم گریه میکردم Big Grin Big Grin Big Grin
خندم میگیره یاد اون موقع می افتم.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۲۳۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ق.ظ
سرعت لود شدن مانشت هم جای تامل داره ... جناب دکتر تنهایی تاثیر MariaDB هست؟؟ یا به خاطر تعداد کاربرای آنلاین؟
اون بنده خدا که موقع ارسال پاسخ میدوه ... درخواست تایم اوت داده !!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۲۴۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام. دوستان، جناب دکتر تنهایی داره روی سیستم چت مانشت کار میکنه. حالا نمیدونم چرا با اسم من به یکسری از کاربرا (شاید هم همه) یک پیام سلام اومده.

راستش من برای هیچ کس پیامی نفرستادم و ظاهرا همگی تست های دکتر هستن!! پس لزومی نداره تو چت به این پیام جواب بدید.

ممنون.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۲۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. دوستان، جناب دکتر تنهایی داره روی سیستم چت مانشت کار میکنه. حالا نمیدونم چرا با اسم من به یکسری از کاربرا (شاید هم همه) یک پیام سلام اومده.
فک میکنم اون status هستش

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۹۲۴۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. دوستان، جناب دکتر تنهایی داره روی سیستم چت مانشت کار میکنه. حالا نمیدونم چرا با اسم من به یکسری از کاربرا (شاید هم همه) یک پیام سلام اومده.

راستش من برای هیچ کس پیامی نفرستادم و همگی تست های دکتر هستن!! پس لزومی نداره تو چت به این پیام جواب بدید.

ممنون.

در واقع الان ازتون میخوام دیگه اصلا جواب ندید خیلی داره زیاد میشه Big Grin

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. دوستان، جناب دکتر تنهایی داره روی سیستم چت مانشت کار میکنه. حالا نمیدونم چرا با اسم من به یکسری از کاربرا (شاید هم همه) یک پیام سلام اومده.
فک میکنم اون status هستش
نمیدونم. الان اخه یهو ۵-۶ نفر بهم پیام دادن Big Grin

خب استاتوس من چرا بقیه باید ببینن!! قبلا فقط کسانی میدیدن که اسم من تو لیست دوستان بود. فکر کنم چت داره تغییراتی میکنه و الان یه چیزایی ناپایداره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۲۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ
case study بیشتر از یک مقاله می خواهم باید چیکارکنم؟Smile
ارسال: #۲۹۲۴۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
?تکنیک مکث سه ثانیه ( استراتژی صبر)

مثلا تشنه اید و لیوان آبی هم در دست دارید، قبل از آنکه آب را بنوشید سه ثانیه مکث کنید.
یا کسی از شما سؤالی میپرسد، سریعا جواب ندهید، سه ثانیه مکث کرده، سپس جواب دهید.
خیلی خیلی گرسنه اید، قبل از به دهان گذاشتن هر لقمه غذا، سه ثانیه مکث کنید.
یا در ماشین نشسته اید و خیلی هم عجله دارید، قبل از روشن کردن ماشین، بر روی صندلی ماشین به آرامی، سه ثانیه مکث کنید بعد ماشینتان را روشن کنید.
این مکث های سه ثانیه باعث افزایش قدرت و صبر شما شده و در نتیجه باعث ماندگاری و افزون شدن انرژی مثبت شما میشود.
در این کار ممارست بخرج دهید تا اینکه ملکه ذهن شما شده و در حافظه تان ثبت گردد.

مهم ترین فایده مکث سه ثانیه جلوگیری از بروز خشم و عصبانیت می باشد و به شما ترمزی میدهد که خودتان را کنترل کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , pezhman.m-AI , neda.n91 , diligent , alirezaei
ارسال: #۲۹۲۴۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
چگونه شرح دهم، لحظه لحظه خود را
برای این همه ناباور خیال پرست
به شب نشینی خرچنگ های مردابی
چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
به پای هرزه علف های باغ کال پرست
رسیده ام به کمالی که جز اناالحق نیست
کمال دار را برای من کمال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Menrva , **sara**
ارسال: #۲۹۲۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. دوستان، جناب دکتر تنهایی داره روی سیستم چت مانشت کار میکنه. حالا نمیدونم چرا با اسم من به یکسری از کاربرا (شاید هم همه) یک پیام سلام اومده.

راستش من برای هیچ کس پیامی نفرستادم و همگی تست های دکتر هستن!! پس لزومی نداره تو چت به این پیام جواب بدید.

ممنون.

در واقع الان ازتون میخوام دیگه اصلا جواب ندید خیلی داره زیاد میشه Big Grin

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
فک میکنم اون status هستش
نمیدونم. الان اخه یهو ۵-۶ نفر بهم پیام دادن Big Grin

خب استاتوس من چرا بقیه باید ببینن!! قبلا فقط کسانی میدیدن که اسم من تو لیست دوستان بود. فکر کنم چت داره تغییراتی میکنه و الان یه چیزایی ناپایداره.
"سلام" استاتوستونه، عوضش کنین به خداحافظ Big Grin خیال راحت

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
ارسال: #۲۹۲۴۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط samane .gh.)
یکی از ترسناکترین قصه های دوران بچگیم راجع به یک مردی بود که نصفه شب رفته بود حموم وحین کیسه کشیدن متوجه میشد که پاهای دلاک گرد هست.یعنی بر طبق استانداردهای جن شناسی معلوم میشد اقا دلاکه از طایفه اجنه تشریف دارن.مرد بیچاره فریاد زنان فرار میکرد وخودش رو تو بغل جامه دار حموم مینداخت.با هول و ولا جریان رو برای جامه دار تعریف میکرد وقسم میخورد که راست میگه.جامه دار بهش اب قند میداد وشونه هاش رو میمالید ودلداریش میداد.مرد کم کم حالش جا میومد ودوباره قسم میخورد که خیالاتی نشده وبا التماس از جامه دار میخواست که باور کنه پاهای دلاک گرد هست.جامه دار هم بهش اطمینان میداد که حرفش رو باور میکنه.باخونسردی پاشو بالا میاورد ومیگفت :معلومه باور میکنم .....یعنی پاهاش مثل پاهای من بود دیگه؟
مرد بیچاره با دیدن پاهای گرد جامه دار دوباره غش میکرد وبعدش که به حال میومد در میرفت تا خودش رو به صندوقدار حموم برسونه واین قصه همینطور تکرار میشد تا مرده میفهمید همه مردم شهر پاهاشون گرده.اونچه بار تریلر این قصه رو زیاد میکرد وجود اونهمه جن تو شهر نبود.بلکه حس وحشتناک بی اعتمادی بود که ادم در همذات پنداری با قهرمان داستان بهش دست میداد.فکر کن یکی رو پیدا کردی که براش از وحشتهات درد ودل کنی ،اخرش معلوم بشه طرف خودش جن هست.
حالا حکایت من حکایت همون مرده شده.ادم میشینه برای رفیقش دردل میکنه که ای بابا.مردم همه سیمهاشون قاطی شده.هر کسی رو میبینی ادعا داره عموش تو ناسا مهندسه.من نمیدونم ناسا چند میلیون مهندس داره.ولی هفتاد میلیون ایرانی عموشون تو ناسا استخدام هست.
-حالا دلت از کی پره ؟کی همچین حرفی زده؟
-فلانی.
- نه بابا.اونکه چاخان میکنه.اگه عموش تو ناسا بود داییم تا حالابهم گفته بود.اخه میدونی دایی من مسئول استخدام هست توناسا....
ناموسا اگه شما هم عمو یا داییتون تو ناسا هست همین حالا بگید.نذارید من اول بهتون تکیه کنم وهق هق کنم ،بعد پای گردتون رو بیارید بالا.

به گمانم

جیک جیک اول صبح گنجشک ها

روی سیم تلفن

دوستت دارم هایی ست

که شب قبل، از خطوط گذشته

و پشت بوق های اشغال

مانده اند....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , M a h d i , neda.n91 , dr.a_AI , RASPINA , Saman , فانوووس , diligent , salam az ma
ارسال: #۲۹۲۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  یکی از ترسناکترین قصه های دوران بچگیم راجع به یک مردی بود که نصفه شب رفته بود حموم وحین کیسه کشیدن متوجه میشد که پاهای دلاک گرد هست.یعنی بر طبق استانداردهای جن شناسی معلوم میشد اقا دلاکه از طایفه اجنه تشریف دارن.مرد بیچاره فریاد زنان فرار میکرد وخودش رو تو بغل جامه دار حموم مینداخت.با هول و ولا جریان رو برای جامه دار تعریف میکرد وقسم میخورد که راست میگه.جامه دار بهش اب قند میداد وشونه هاش رو میمالید ودلداریش میداد.مرد کم کم حالش جا میومد ودوباره قسم میخورد که خیالاتی نشده وبا التماس از جامه دار میخواست که باور کنه پاهای دلاک گرد هست.جامه دار هم بهش اطمینان میداد که حرفش رو باور میکنه.باخونسردی پاشو بالا میاورد ومیگفت :معلومه باور میکنم .....یعنی پاهاش مثل پاهای من بود دیگه؟
مرد بیچاره با دیدن پاهای گرد جامه دار دوباره غش میکرد وبعدش که به حال میومد در میرفت تا خودش رو به صندوقدار حموم برسونه واین قصه همینطور تکرار میشد تا مرده میفهمید همه مردم شهر پاهاشون گرده.اونچه بار تریلر این قصه رو زیاد میکرد وجود اونهمه جن تو شهر نبود.بلکه حس وحشتناک بی اعتمادی بود که ادم در همذات پنداری با قهرمان داستان بهش دست میداد.فکر کن یکی رو پیدا کردی که براش از وحشتهات درد ودل کنی ،اخرش معلوم بشه طرف خودش جن هست.
حالا حکایت من حکایت همون مرده شده.ادم میشینه برای رفیقش دردل میکنه که ای بابا.مردم همه سیمهاشون قاطی شده.هر کسی رو میبینی ادعا داره عموش تو ناسا مهندسه.من نمیدونم ناسا چند میلیون مهندس داره.ولی هفتاد میلیون ایرانی عموشون تو ناسا استخدام هست.
-حالا دلت از کی پره ؟کی همچین حرفی زده؟
-فلانی.
- نه بابا.اونکه چاخان میکنه.اگه عموش تو ناسا بود داییم تا حالابهم گفته بود.اخه میدونی دایی من مسئول استخدام هست توناسا....
ناموسا اگه شما هم عمو یا داییتون تو ناسا هست همین حالا بگید.نذارید من اول بهتون تکیه کنم وهق هق کنم ،بعد پای گردتون رو بیارید بالا.
یکی از ترسناک ترین لحظه ها در انتظار دوستان کنکوریه. دیدن نتایج! Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , samane .gh
ارسال: #۲۹۲۴۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط ezra.)
آقا این عتبات دانشجویی رو کسی تاحالا رفته ؟
یه چند روزیه رفتم تو نخش
تا حالا کربلا نرفتم. یعنی به طور کلی پامو تا حالا از مرز ایران خارج نکردم !
بینم اگه خوبه بنویسیم بریم بینیم چه خبره !

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  جا داره یه خسته نباشید هم به برزیل عرض کنیم ...

صبحی از رو گوشی زدم پخش زنده , دقیقه هشتاد بود , دیدم یک هیچ عقبه !
ولی نمی دونستم حذف شده !
دو تا نتیجه گرفتم
یکی اینکه چقدر حال میده از رو گوشی فوتبال نگاه کنی !
و یکی اینکه هر تیمی و هرکسی , چه در فوتبال و چه در غیر فوتبال به سبک و سیاق و استعداد خودش پشت کنه و بخواد از استعداد دیگران تقلید کنه به زوال میره !
برزیل دیگه تموم شده است
همه که مثل ایتالیا تموم نشدنی نیستن !

ارسال: #۲۹۲۵۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط admin.)
چقد دوست دارم بعد دیدن نتایج فردا شاد باشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close