زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۱۴۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ق.ظ، توسط ezra.)
اینم از امضا
آواتار رو دلم نمیاد عوض کنم
اگه جو سنگین شد اونم ایتالیایی می کنم ...

سنگینی عکس رو حس می کنید ؟
اگه حس نمی کنید , حستون مشکل داره !

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Skyrim
ارسال: #۲۹۱۴۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ق.ظ
دعاى روز پنجم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ من المُسْتَغْفرینَ واجْعَلْنی فیهِ من عِبادَکَ الصّالحینَ القانِتین واجْعَلْنی فیهِ من اوْلیائِکَ المُقَرّبینَ بِرَأفَتِکَ یا ارْحَمَ الرّاحِمین.

خدایا قرار بده در این روز از آمرزش جویان وقرار بده مرا در این روز از بندگان شایسته وفرمانبردارت وقرار بده مرا در این روز ازدوستان نزدیکت به مهربانى خودت اى مهربان ترین مهربانان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91 , Pure Liveliness , viase , alirezaei
ارسال: #۲۹۱۴۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اگه یادتون باشه تو برنامه ۲۰۱۴ شبکه ۳ که ویژه برنامه جام جهانی بود، عادل واسه هر کشور یک آیتم ساخته بود. لینک آیتم آتزوری رو گذاشتم، انصافا اگه ندیدینش حتما ببینید. من این کلیپ رو بیشتر از ۵۰ بار دیدم و به خیلیا نشونش دادمHuh جالبه که عادل طرفداره انگلیسه و دشمن ایتالیاست ولی واقعا اینجا تعصب رو گذاشته کنار..Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۱۴۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ق.ظ
چت آنلاین هم راه افتاد باز Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۱۵۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ق.ظ، توسط barca.)
بعضیا اینقد صداشون قشنگه که باید صداشونو نگاه کرد گوش کردن کمه! Big Grin
با هدفون کمه باید کنسرتش رو رفت

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۱۵۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ
سلام
دوستان جواب ارشدکی میاد؟
با تشکر

رفت
ارسال: #۲۹۱۵۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
[تصویر:  407265_82672_654.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Menrva , Skyrim , ts2927
ارسال: #۲۹۱۵۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ
شنیدم که چون قوى زیبا بمیرد
فریبنده زاد و فریبا بمیرد
شب مرگ تنها نشیند به موجى
رود گوشه اى دور و تنها بمیرد
در آن گوشه چندان غزل خواند آن شب
که خود در میان غزل ها بمیرد
گروهى بر آنند کاین مرغ شیدا
کجا عاشقى کرد، آنجا بمیرد
شب مرگ از بیم آنجا شتابد
که از مرگ غافل شود تا بمیرد
من این نکته گیرم که باور نکردم
ندیدم که قویى به صحرا بمیرد
چو روزى ز آغوش دریا برآمد
شبی هم در آغوش دریا بمیرد
تو دریاى من بودى آغوش وا کن
که می خواهد این قوى زیبا بمیرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , neda.n91 , diligent , **sara**
ارسال: #۲۹۱۵۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام
دوستان جواب ارشدکی میاد؟
با تشکر
دوشنبه Undecided
یعنی فردا ن، پسفردا، Big Grin
امروز شنبه بود، فردا یکشنبه و .... دوشنبه!!! Big Grin Big Grin
به end of the world نزدیک میشویم Big Grin

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , alirezaei
ارسال: #۲۹۱۵۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنید رتبه تون بد میشه؟
حالا به این فکر کنید که رتبه تون یه جوری بشه که ندونید جایی که میخواید قبول هستید یا نه؟ یعنی رو مرز باشید!
اینطوری دیگه تا شهریور استرس دارید. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
عکس پروفایلتان Big GrinBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۱۵۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ
تو زندگی آدم اتفاقات زیادی میفته، و باعث میشه ی سری اتفاقات رو تجربه کنه و ی سری چیزا رو یاد بگیره!!! Idea
ولی جالبترینش برا من این بوده ک یاد گرفتم هیچ وقت مشورت نکنم Undecided
مشورت کردن..... چه قدر حرف میشه زد راجع به عجیبترین کار توی دنیا!!! مگه فکر خود ادم چشه، ک با ی سری احمق تر مشورت کنه!!! Exclamation

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۹۱۵۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ
یه خدا قوت هم میگیم به آقای تنهایی که این روزا خیلی پر کار شدن. Big Grin
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۹۱۵۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ
کسی اینجا وارسی (درست یابی خودکار) LTL و... بلده؟
ارسال: #۲۹۱۵۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مثل اینکه فعالیت های استرس زای من داره نتیجه میده. Big Grin

فکر کردن به اینکه ممکنه توی نتایج تقلب بشه و یا سهمیه ها همه ظرفیت دانشگاه ها رو میتونه پر کنه هم مفید هست.

شاید هم امسال نتایج خیلی دیرتر اعلام بشه، کی میدونه؟ Big Grin

----
آقا نترسید، این استرس خودش یه هیجانی هست که بعدا براتون خاطره میشه . بدون هیچ شکی چند سال دیگه متوجه میشید که این استرس ها واقعا اونقدری که الان فکر میکنید به جا نبوده. در ضمن ارشد یه ابزار هست و بس. برای رسیدن به موفقیت n تا ابزار وجود داره. حالا یکی نشد، n-1ی دیگه هست. البته ارشد خوندن بنظرم خیلی خوبه اما نه اونقدری که زندگی تون رو مختل کنه و اینقدر هی خودتون رو اذیت کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91 , RangiRangi , alirezaei , so@
ارسال: #۲۹۱۶۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آقا نترسید، این استرس خودش یه هیجانی هست که بعدا براتون خاطره میشه . بدون هیچ شکی چند سال دیگه متوجه میشید که این استرس ها واقعا اونقدری که الان فکر میکنید به جا نبوده. در ضمن ارشد یه ابزار هست و بس. برای رسیدن به موفقیت n تا ابزار وجود داره. حالا یکی نشد، n-1ی دیگه هست. البته ارشد خوندن بنظرم خیلی خوبه اما نه اونقدری که زندگی تون رو مختل کنه و اینقدر هی خودتون رو اذیت کنید.
به حرفاش توجه نکنید. ارشد خیلی خیلی مهمه. اصلا فلسفه وجودی ماست. برای اینکه مهمه پس باید براش استرس داشته باشید. Big Grin
راستی چند ساعت مونده تا اعلام نتایج؟ Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Tehran_95

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close