زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۸۹۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط so@.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  مگه در خوابگاه نیستی؟ خوابگاه که سحری و افطاری رو می دهSmile
RolleyesShyمن کلا غذاهای دانشگاه رو نمیخورم مگر این که واقعا مجبور بشم Cool
شاید آشپزی وقت آدمو بگیره ولی خب حداقلش اینه که غذای آدم سالم،غذاهای دانشگاهی کیفیت مواد اولیه که افتضاحِ و برای این که به خورشت و برنجشون رنگ بدن روغن زیادی رو بهش اضافه میکنن و خیلی غذاهاشون چرب :|

+مکان زندگیم نه شیراز نه گیلانغرب Tongueشما تصور کن ما کوچ نشین :دی حالا بیخیال بشید و هزینه هات چاکلت رو کارت به کارت بفرمایید تا به نفرینهای دیگه گرفتار نشدید TongueTongue

+من یه قرصی مصرف میکنم که عوارضش زیاده مخصوصا برای کبد:| برای همین عوارض روزی حداقل ۲۴ لیوان آب باید میخوردم اون موقع که روزه نبودم تو طول روز نهایت خودمو میکشتم میشد۱۱ تا حالا نمیدونم از فاصله افطار تا سحر اون ۲۴ لیوان اب رو چجوری جبران کنمSad

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۸۹۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن: میریم که سیستم جغدینگ رو آغاز کنیم. خب تا ساعت ۶ بیدار میمونم و میخوابم تا ساعتها بعد ! Big Grin امیدوارم که دم دمای افطار بیدار بشم Big Grin

این سیستم جغدینگ! زیاد هم جالب نیست. کلا ۱ ماه کسل تشریف دارید!! البته شاید برای من اینطوریه

من خودم به تجربه فهمیدم سحر نون پنیر (قطعا بدون گردو!!) همراه خیار یا هندونه عالیه. تخم مرغ هم خوبه.

من اینطوری عمل میکنم: سحر یه چیز سبک میخورم (برنج هم خوبه اما نباید خیلی سنگین بشید) تا ظهر کارام میکنم که غالبا فکری هست مانند برنامه نویسی و مطالعات تخصصی-فنی. البته بینش هم حتما یه مقدار استراحت میکنم (مثلا ترجیح میدم کمی دراز بکشم و چشمام ببندم). بعد از نماز ظهر میخوایم (در حد ۳-۴ ساعت). بعد که بیدار شدم تا نزدیک افطار مطالعه میکنم. اینکه چی میخونم بستگی به برنامه ام داره اما غالبا غیر درسی هست و بیشتر مطالعات کاربردی هست. در کنارش کتب مربوط به علمای دینی + قرآن هم میخونم. بعد از نماز و افطار هم باز کارایی میکنم که نیاز به تمرکز و فکر داره و این کار تا نصف شب ادامه داره . بعد حدود ساعت ۱:۳۰ تا ۳:۴۵ باز دوباره میخوایم که از خواب شب هم استفاده کرده باشم.

البته اواخر ماه رمضان که یه مقدار ضعیف میشم بین خواب بعد از نماز ظهر و افطار کارای سبک تر میکنم یعنی مطالعات ساده تری دارم (کتابای ادبی) یا فرضا فیلم میبینم و اینکه سعی بیشتر دعا و قرآن بخونم...

در کل سخت نگیرید. حیفه این ماه ساده از دست بره و هیچ کاری برای افزایش سطح معرفت خودمون نداشته باشیم Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , diligent , Avril89 , Paraande , crevice
ارسال: #۲۸۸۹۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  مگه در خوابگاه نیستی؟ خوابگاه که سحری و افطاری رو می دهSmile
RolleyesShyمن کلا غذاهای دانشگاه رو نمیخورم مگر این که واقعا مجبور بشم Cool
شاید آشپزی وقت آدمو بگیره ولی خب حداقلش اینه که غذای آدم سالم،غذاهای دانشگاهی کیفیت مواد اولیه که افتضاحِ و برای این که به خورشت و برنجشون رنگ بدن روغن زیادی رو بهش اضافه میکنن و خیلی غذاهاشون چرب :|

+مکان زندگیم نه شیراز نه گیلانغرب Tongueشما تصور کن ما کوچ نشین :دی حالا بیخیال بشید و هزینه هات چاکلت رو کارت به کارت بفرمایید تا به نفرینهای دیگه گرفتار نشدید TongueTongue

+من یه قرصی مصرف میکنم که عوارضش زیاده مخصوصا برای کبد:| برای همین عوارض روزی حداقل ۲۴ لیوان آب باید میخوردم اون موقع که روزه نبودم تو طول روز نهایت خودمو میکشتم میشد۱۱ تا حالا نمیدونم از فاصله افطار تا سحر اون ۲۴ لیوان اب رو چجوری جبران کنمSad
دکتر سمانه تجویز میکنه اگر قطع قرص براتون ضرر داره لطف کنین روزه نگیرین . ۲۴ لیوان آب در طول روز نه یه دفعه ای!!!!!! میمیری آفاق تازه فامیلمو پیدا کردم

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن: میریم که سیستم جغدینگ رو آغاز کنیم. خب تا ساعت ۶ بیدار میمونم و میخوابم تا ساعتها بعد ! Big Grin امیدوارم که دم دمای افطار بیدار بشم Big Grin

این سیستم جغدینگ! زیاد هم جالب نیست. کلا ۱ ماه کسل تشریف دارید!! البته شاید برای من اینطوریه

من خودم به تجربه فهمیدم سحر نون پنیر (قطعا بدون گردو!!) همراه خیار یا هندونه عالیه. تخم مرغ هم خوبه.

من اینطوری عمل میکنم: سحر یه چیز سبک میخورم (برنج هم خوبه اما نباید خیلی سنگین بشید) تا ظهر کارام میکنم که غالبا فکری هست مانند برنامه نویسی و مطالعات تخصصی-فنی. البته بینش هم حتما یه مقدار استراحت میکنم (مثلا ترجیح میدم کمی دراز بکشم و چشمام ببندم). بعد از نماز ظهر میخوایم (در حد ۳-۴ ساعت). بعد که بیدار شدم تا نزدیک افطار مطالعه میکنم. اینکه چی میخونم بستگی به برنامه ام داره اما غالبا غیر درسی هست و بیشتر مطالعات کاربردی هست. در کنارش کتب مربوط به علمای دینی + قرآن هم میخونم. بعد از نماز و افطار هم باز کارایی میکنم که نیاز به تمرکز و فکر داره و این کار تا نصف شب ادامه داره . بعد حدود ساعت ۱:۳۰ تا ۳:۴۵ باز دوباره میخوایم که از خواب شب هم استفاده کرده باشم.

البته اواخر ماه رمضان که یه مقدار ضعیف میشم بین خواب بعد از نماز ظهر و افطار کارای سبک تر میکنم یعنی مطالعات ساده تری دارم (کتابای ادبی) یا فرضا فیلم میبینم و اینکه سعی بیشتر دعا و قرآن بخونم...

در کل سخت نگیرید. حیفه این ماه ساده از دست بره و هیچ کاری برای افزایش سطح معرفت خودمون نداشته باشیم Smile

یعنی تو این یه ماه شما نمیرین نون هم بخرین همش مطالعه همش درس همش کتاب؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۸۹۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مثلا سحری هات چاکلت بخورینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کاربر بلک این اشتهایی که من از شما میبینم یه شیشه مربا سحر تموم میشه . اسمشم سحری سبکهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
اشتها چیه؟! یه کم کره مربا میخورم. همین. Huh

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  آخ جووووووووون نفرین دیروزم گرفتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin من به عشقم میرسم ولی ماه رمضون و پیتزا؟؟؟؟ اصلا جور در نمیادTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
من نهایتش یه ماه پیتزا رست بیف نمی خورم. اما شما تا ابد خودتون رو از خوردن یه هات چاکلت مشتی محروم کردید. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۸۹۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مثلا سحری هات چاکلت بخورینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کاربر بلک این اشتهایی که من از شما میبینم یه شیشه مربا سحر تموم میشه . اسمشم سحری سبکهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
اشتها چیه؟! یه کم کره مربا میخورم. همین. Huh

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  آخ جووووووووون نفرین دیروزم گرفتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin من به عشقم میرسم ولی ماه رمضون و پیتزا؟؟؟؟ اصلا جور در نمیادTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
من نهایتش یه ماه پیتزا رست بیف نمی خورم. اما شما تا ابد خودتون رو از خوردن یه هات چاکلت مشتی محروم کردید. Tongue

باید برم آفاق رو راضی کنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیشه از هات چاکلت گذشت

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۸۹۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  باید برم آفاق رو راضی کنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیشه از هات چاکلت گذشت
با این کار نه تنها من بلکه کلی از کاربرای دیگه رو از کنجکاوی می رهانید. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۸۹۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  باید برم آفاق رو راضی کنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیشه از هات چاکلت گذشت
با این کار نه تنها من بلکه کلی از کاربرای دیگه رو از کنجکاوی می رهانید. Big Grin

نه معامله سر همون تامین یک ساله هات چاکلت + دستور تهیه اشBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ضرر میکنیم سوژه خیلی طرفدار داره

ارسال: #۲۸۸۹۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  باید برم آفاق رو راضی کنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیشه از هات چاکلت گذشت
نه معامله سر همون تامین یک ساله هات چاکلت + دستور تهیه اشBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ضرر میکنیم سوژه خیلی طرفدار داره
البته این تامین یه ساله رو من هیچ وقت نگفتم بلکه شما خودتون بریدید و خودتون هم دوختید. اما دستورشو میتونم بهتون یاد بدم. البته الان که قومیت مشخص شده. Tongue

ارسال: #۲۸۸۹۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
البته این تامین یه ساله رو من هیچ وقت نگفتم بلکه شما خودتون بریدید و خودتون هم دوختید. اما دستورشو میتونم بهتون یاد بدم. البته الان که قومیت مشخص شده. Tongue

قومیتمون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تامین یک ساله رو به خاطر داغ بودن سوژه من و آفاق تعیین کردیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۹۰۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  قومیتمون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تامین یک ساله رو به خاطر داغ بودن سوژه من و آفاق تعیین کردیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بختیاری
خوب من شرایطم رو گفتم. شما میتونید شرایط من رو قبول کنید و تا ساعت ۱ امروز شهرو اعلام عمومی کنید. میتونید تا آخر عمرتون هات چاکلت رقیق و لوس بخورید. Big GrinTongue

ارسال: #۲۸۹۰۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  

ماه رمضونستو ودَرای رحمت خداوند بازِست Big Grin آ برید ایستغارکنید بلکن پذیرفته بشِدBig GrinBig Grin شوما هم برا ای که مورد لطفش قرار بگیرید دستورو بذارید همه ایستفاده کننTongueTongue

+فامیل دور گولشو نخورBig GrinShy

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۸۹۰۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ماه رمضونستو ودَرای رحمت خداوند بازِست Big Grin آ برید ایستغارکنید بلکن پذیرفته بشِدBig GrinBig Grin شوما هم برا ای که مورد لطفش قرار بگیرید دستورو بذارید همه ایستفاده کننTongueTongue

آفاق این زبون کجااییه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  قومیتمون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تامین یک ساله رو به خاطر داغ بودن سوژه من و آفاق تعیین کردیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بختیاری
خوب من شرایطم رو گفتم. شما میتونید شرایط من رو قبول کنید و تا ساعت ۱ امروز شهرو اعلام عمومی کنید. میتونید تا آخر عمرتون هات چاکلت رقیق و لوس بخورید. Big GrinTongue

صادقانه دارم میگم من بختیاری نیستم

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۹۰۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  صادقانه دارم میگم من بختیاری نیستم
خوب پس اصلا نسبتی با کاربر آفاق ندارید. دیگه با خیال راحت میتونیم معامله کنیم. Big Grin

ارسال: #۲۸۹۰۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  صادقانه دارم میگم من بختیاری نیستم
خوب پس اصلا نسبتی با کاربر آفاق ندارید. دیگه با خیال راحت میتونیم معامله کنیم. Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin دارم اینم صادقانه دارم بهتون میگمBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۹۰۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ماه رمضونستو ودَرای رحمت خداوند بازِست Big Grin آ برید ایستغارکنید بلکن پذیرفته بشِدBig GrinBig Grin شوما هم برا ای که مورد لطفش قرار بگیرید دستورو بذارید همه ایستفاده کننTongueTongue

اگه اشتباه نکنم شما رفته بودی درس بخونی دیگه؟؟ Cool Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close