زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۸۷۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ
فکر کنم شهر محل زندگی کاربر آفاق داره به یه مطالبه عمومی تبدیل میشه. همه کاربرا دغدغه محل زندگی این کاربر رو دارن. از کاربر مذکور تقاضا میشه شهر رو بگن و عده ای رو از کنجکاوی نجات بدن. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , همیلا
ارسال: #۲۸۸۷۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مطالبه عمومی
Big GrinBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۸۷۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  گه مثل من زیر کولر باشین و فعالیت بدنی آنچنانی هم نداشته باشین، اونوقت همه چی نارگیله Big Grin
فعالیت بدنی موجب تشنگی میشه که جلوی کولر نشستن یه مقداری کمک می‌کنه. فعالیت مغزی قند خون آدم رو فوری پایین میاره آدم نمیتونه ۲ رو با ۲ جمع کنه، تازه من چشمام سیاهی میره بعدش چون ضعیفه... Confused
ولی هیشکی مثل کارگرا اذیت نمیشن، مخصوصا اونایی که کار ساختمانی و اینا انجام میدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness , diligent , NP-Cσмρℓєтє , so@ , RASPINA , hun73r.9h0s7
ارسال: #۲۸۸۷۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اولای ماه رمضون همه روزه میگیرن و کلا جو جالبی هست‌‌‌... ولی آخراش کم کم به معده دردیا اضافه میشه :/

+ یه فیلمی دیدم قبل خواب که ترسناک نبود ولی نمیدونم چرا الان بیدار شدم ترسیدم.اسم فیلمش inception بود.واقعا نمیدونم هدف فیلمسازش چی بوده؟ و دونستن این چیزا چه کمکی به آدما میکنه؟ فقط یجورایی حالت تو کما رفتن برام معنی شد که جالب بود برام.
ارسال: #۲۸۸۸۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ق.ظ، توسط neda.n91.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سرشیر Confused
اگه مثل من زیر کولر باشین و فعالیت بدنی آنچنانی هم نداشته باشین، اونوقت همه چی نارگیله Big Grin

نارگیل؟؟؟ Huh
چرا من با همه چی علامت سوال در ذهنم شکل میگیره Big Grin
جناب خان میخوند: سیاههه نارگیلهه Tongue

آها Big Grin Big Grin

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  اولای ماه رمضون همه روزه میگیرن و کلا جو جالبی هست‌‌‌... ولی آخراش کم کم به معده دردیا اضافه میشه :/

+ یه فیلمی دیدم قبل خواب که ترسناک نبود ولی نمیدونم چرا الان بیدار شدم ترسیدم.اسم فیلمش inception بود.واقعا نمیدونم هدف فیلمسازش چی بوده؟ و دونستن این چیزا چه کمکی به آدما میکنه؟ فقط یجورایی حالت تو کما رفتن برام معنی شد که جالب بود برام.

من نشستم برا nامین بار فیلم غرور و تعصب و دیدم Big Grin، فیلمام تموم شدنUndecided
inception فیلم خوبی بود، فقط من نفهمیدم آخرش چی شدUndecided Big Grin

طاعات وعبادات قبول حق Big Grin Angel دوستان پاشین سحری بخورین Big Grin

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Paraande
ارسال: #۲۸۸۸۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  اولای ماه رمضون همه روزه میگیرن و کلا جو جالبی هست‌‌‌... ولی آخراش کم کم به معده دردیا اضافه میشه :/

شاید یکی از اهداف و پیغام هاش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۲۸۸۸۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
میهمانی شروع شد.... من با قرمه سبزی شروع کردم + یک پارچ شربت آبلیمو + ۵ عدد خرما + یک لیوان چایی Smile
دیگه جا ندارمBig Grin خیلی دلم گرفته...از یطرف این ۲۹ شب رو تنهایی سحری میخورم، از طرف دیگه هم میدونم که مث سالهای گذشته ست. این ماه با همه ی خوبیا و اتفاقای خوبش تموم میشه و بازم روز از نو روزی از نو، میشم همون آدم سابق. لقمه اول قرمه رو که رفتم بالا، یاد لقمه اولی که ناهار عید فطر میرم بالا افتادم.
پ ن: یک عدد موز هم مامان برام گذاشته بود و جزء برنامه هام بود ولی واقعا نتونستم بخورم Sad

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , RASPINA , Paraande , soheila-zd
ارسال: #۲۸۸۸۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ق.ظ
آره سرشیر رو من نمیخورم. ولی یه مدت میخوردم خوب بود.
اما از همش بهتر هندونه س که در حال حاضر ۷۵ درصد معده مو پر کرده !! Big Grin
پ.ن: میریم که سیستم جغدینگ رو آغاز کنیم. خب تا ساعت ۶ بیدار میمونم و میخوابم تا ساعتها بعد ! Big Grin امیدوارم که دم دمای افطار بیدار بشم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , diligent , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , Paraande
ارسال: #۲۸۸۸۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
به مناسبت ماه رمضون:
خداحافظ پیتزای رست بیف
مرا به خاطرت نگه دار
[تصویر:  406644_af185b437d4616df9e26259390b864f5.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , crevice , diligent , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , elhamgh , Skyrim
ارسال: #۲۸۸۸۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ق.ظ
نتونستم دعای ماه سحر دوست خوبم vesta رو پیدا کنم! یادمه پارسال توی یه تاپیک دیگه ادغام شده بود.
دوستان، الان که وقت سحره بیایم همگی یه دعایی برای شفای همه مریضا بکنیم. امیدوارم حال مادر وستا هم هر چه زودتر خوب بشه.
«اللهم اشف کل مریض»

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , crevice , Behnam‌ , **sara** , ele , Milestone , RASPINA , elhamgh , Avril89 , Paraande , hun73r.9h0s7 , soheila-zd , khayyam
ارسال: #۲۸۸۸۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ق.ظ
وستا
صندل
Big Grin

ارسال: #۲۸۸۸۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ
یادش بخیر... پارسال بود یه صندل۱۷۵ تومنی دیده بود اومد تعریف کرد بعد چقد اذیتش کردیم. خدایا توبَع! Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , samaneh@90 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۸۸۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ
امروز کلی کار این و اون رو راه انداختم، ۲ تا citation به تعداد citationهام اضافه شد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۸۸۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اینا سیر نگه میداره تا افطار ؟! آخه سحر ما همیشه پلو اینا میخوریم. ولی افطارُ معمولا با نون پنیر شروع میکنیم بعدشم شام.
یه زمانی ما سحر ها غذای پختنی (اکثرا پلو) میخوردیم. اما مشکلی که بود این بود که بعد از سحر میخوابیدیم و بعد چند ساعت که بیدار می شدیم معده هامون اذیت می کرد. این بود که طی تجربه فهمیدیم که بهتره سحر غذای سبک مثل همینایی که گفتم بخوریم. یه چیز دیگه که خوبه اینه که سحر میوه و سبزی بخورید که هم سبکه و هم آب رو برای زمان بیشتری تو بدن نگه میداره.

مثلا سحری هات چاکلت بخورینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کاربر بلک این اشتهایی که من از شما میبینم یه شیشه مربا سحر تموم میشه . اسمشم سحری سبکهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به مناسبت ماه رمضون:
خداحافظ پیتزای رست بیف
مرا به خاطرت نگه دار
[تصویر:  406644_af185b437d4616df9e26259390b864f5.jpg]

آخ جووووووووون نفرین دیروزم گرفتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin من به عشقم میرسم ولی ماه رمضون و پیتزا؟؟؟؟ اصلا جور در نمیادTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

دوستان عزیز یه سوال دارم شماها سرکار نمیرین؟ دیشب تا کی بیدار بودین!!!!!! جغد که چه عرض کنم...

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۸۹۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سال دومیه که ماه رمضون خونه نیستم ،سال اولی که خونمون نبودم به سبک اردویی بود و مسئولیتی در تهیه سحر وافطار نداشتم.امروز که برای اولین بار همش به سحر و افطار امروز وفردا و ... فکر میکردم میبینم مامانا چقدر سر این موضوع اذیتن ،درست کردنش سخت نیست، فکرشِ که اذیت کننده است.
+این پست رو درحالی که منتظرم ماکارونی سحری ام دَم بکشه، براتون گذاشتم :دی

--------
آها راستی دعا نکردم Smile
دعا میکنم بحق این ﻣﺎﻩ مبارک ﻫﯿﭻ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯﺁﺭﺯﻭﻫﺎتون ؛ﺁﺭﺯﻭ ﻧﻤونه.
حلول ماه مبارک رمضان مبارک
مگه در خوابگاه نیستی؟ خوابگاه که سحری و افطاری رو می دهSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close