زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۴۸۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز یه جا از قول وزیر دفاع خوندم که حاج احمد متوسلیان زنده است و اسیر اسرائیله.
یک حسی بهم میگه هنوز زنده ست. همیشه میگیم: کجایند مردان بی ادعا؟ اگه برگرده، فرمانده شون برگشته.
بخشی از آخرین سخنرانی فرمانده قوای محمد رسول الله حاج احمد متوسلیان:
ژنرال الکساندر هیگ (وزیر خارجه آمریکا) گفته است: ما باید سه مسأله جنگ ایران و عراق، بى‏ ثباتى کشورهاى خلیج فارس و بحران در جنوب لبنان را هر چه سریع‏تر حل کنیم! البته ما نیز بر این اعتقاد هستیم؛ ولى بر طبق آن خط مشى‏ اى که اسلام به ما ارایه مى‏ دهد. آمریکا آرام نمى‏ نشیند و هر روز توطئه ‏اى جدیدتر و خدعه ‏آمیزتر از قبل را بر ملت‏هاى مسلمان تحمیل مى‏ نماید؛ غافل از آنکه تا در اقصى نقاط جهان گوینده "لااله الا الله" هست، همان جا نیز مرز اسلامى ماست. ما این هنرنمایى‏ هاى فرسوده و نقاشى‏هاى از بین رفته در طول تاریخ بر روى صفحات لجن مالى شده ‏اى را که به نام مرزهاى جغرافیایى در بین ممالک اسلامى علم کرده ‏اند، هرگز قبول نداریم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۴۸۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  دنیای این روزای من ...
Download all links with IDM

یادم نیست تو این تاپیک کی دکلمه های رباعیات خیام رو پیشنهاد داده بود ...
هر کی بود دمش گرم ... منم فقط ریتوئیت می کنم و دوباره پیشنهاد می کنم به بقیه !!
من بودمBlush خوشحالم خوشتون اومده

ایول ... Smile
دیل کارنگی ... رباعیات خیام ... کلا پیشنهادات عالی میدین RolleyesRolleyes هرچند وقت یه بار از این پیشنهادات بدین بی زحمت استفاده کنیم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۸۴۸۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز یه جا از قول وزیر دفاع خوندم که حاج احمد متوسلیان زنده است و اسیر اسرائیله.

منم شوکه شدم وقتی هفته ی پیش این خبر رو شنیدم شنیدم
به عمر من اگه ۱۰ سال اضافه کنید با سالهای اسارت حاج احمد متوسلیان برابری می کنه
من برعکس شما به شدت مشتاقم که زنده باشه

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۴۸۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
اَه داشتم گیلاس میخوردم یه کرم رفت زیر دندونام و .... تلخ بود. بیچاره کرمِ که قطع نخاع شد و مُرد:|

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , admin , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۴۹۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخه من هرجور فکر میکنم جور درنمیاد!
عقل حکم میکنه که اسیر رو به خاطر یه منافعی زنده نگه دارن. اولاً که بعد از اینهمه سال تا حالا صدها بار اطلاعات حاج احمد متوسلیان منقضی شده و چیزی عاید اسرائیل نمیشه. اسیر هم که نمیتونه تو بند سخت و محکم اونا اطلاعات جدید پیدا کنه. اصلاً کسی مثل حاج احمد متوسلیان از همون اول اسارتشون هم که ذره ای اطلاعات لو نمیدن و نمیشه اُمیدی بهشون داشت. پس باید اط طریق دیگه ای ازشون منفعت ببرن. اما تا الآن هیچ چیز خاصی مشخص نشده. پس چه چیزی عاید اونا میشه؟ بعدش هم که چه دلیلی داره کسی رو حتی بطور رسمی مشخص نشده اسیر اونا باشه و خودشونم هیچ چیزی در موردش نمیگن رو بدون هیچ خبر و هیچ منفعتی زنده نگه دارن؟ اونم بعد از اینهمه سال.
ممکنه حاج احمد متوسلیان اسیر اسرائیل شده باشن اما اینکه هنوز زنده باشن با عقل من یکی که جور در نمیاد.
الله أعلم.
ضمناً ایشون افتخار ایران هستن. اگر گفتم کاش در صورتی اسیر اسرائیل بودن شهید شده بودن فقط واسه این بود که یه لحظه تصور کردم اسیرای ما تو عراق تو اون چندسال چیا که نکشیدن. دیگه حساب فرماندهی که اینهمه سال اسیر اسرائیل باشه معلومه. وگرنه این یکی از زیباترین معجزات میتونه باشه که ایشون زنده باشن و برگردن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , RASPINA
ارسال: #۲۸۴۹۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ
خسته م خسته.. امروز کلی درگیر این بودم که چطوری توی برنامه م از navigation Drawer و action bar استفاده کنم.. از این لینک به اون لینک.. اخرش هم الان یک فیلم اموزشی خوب پیدا کردم.. کلی ذوق کردم که بالاخره متوجه میشم اینا رو چطوری میشه حرفه ای درست کرد.. وسط فیلم یهو اومد از navigationView استفاده کرده که توی اندروید استودیو من اینو نمیشناسه.. طبق سرچ های انگلیسی میگه که باید کتابخونه خاصی رو بهش اضافه کنم ولی بلد نیستم.. توی ۴ تا انجمن پرسیدم هیچکی جواب نداد.. الانم اومدم اینجا.. هووووف

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
ارسال: #۲۸۴۹۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
...
ارسال: #۲۸۴۹۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
کار به جایی رسیده که برای خواهر زاده ام به عنوان جایزه شیر طالبی میخرن.
زنده باد شیر طالبی!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۴۹۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  خسته م خسته.. امروز کلی درگیر این بودم که چطوری توی برنامه م از navigation Drawer و action bar استفاده کنم.. از این لینک به اون لینک.. اخرش هم الان یک فیلم اموزشی خوب پیدا کردم.. کلی ذوق کردم که بالاخره متوجه میشم اینا رو چطوری میشه حرفه ای درست کرد.. وسط فیلم یهو اومد از navigationView استفاده کرده که توی اندروید استودیو من اینو نمیشناسه.. طبق سرچ های انگلیسی میگه که باید کتابخونه خاصی رو بهش اضافه کنم ولی بلد نیستم.. توی ۴ تا انجمن پرسیدم هیچکی جواب نداد.. الانم اومدم اینجا.. هووووف

دروغ نگم برای آندروید استدیو هر هفته یه آپدیت میاد. آپدیت کنید شاید درست شد. ابزار خوبی هست ولی هنوز باگ داره. اون اوایل که افتضاح بود.
من تو محیط eclipse و با ADT کار میکنم. پیشنهاد می کنم اگه تازه شروع به کار کردید سمت این محیط برید.
من خودم از eclipse متنفرم ... ولی مجبورم ... حداقل اینه که با یه محیط stable سروکار دارید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90
ارسال: #۲۸۴۹۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار به جایی رسیده که برای خواهر زاده ام به عنوان جایزه شیر طالبی میخرن.
زنده باد شیر طالبی!
با خواهر زاده طرح دوستی بریزیدBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۸۴۹۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار به جایی رسیده که برای خواهر زاده ام به عنوان جایزه شیر طالبی میخرن.
زنده باد شیر طالبی!
فعلا که اون تا میبینه شیر طالبی خریدم با من طرح دوستی میریزه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent
ارسال: #۲۸۴۹۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار به جایی رسیده که برای خواهر زاده ام به عنوان جایزه شیر طالبی میخرن.
زنده باد شیر طالبی!
فعلا که اون تا میبینه شیر طالبی خریدم با من طرح دوستی میریزه.
پس تا ۲۰ میلیونتون تموم نشده به پراید راضی بشیدSmile وگرنه دیگه باید دوتا دوتا شیرطالبی بخرید Smile

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva
ارسال: #۲۸۴۹۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پس تا ۲۰ میلیونتون تموم نشده به پراید راضی بشیدSmile وگرنه دیگه باید دوتا دوتا شیرطالبی بخرید Smile
وای : )))))))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۸۴۹۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پس تا ۲۰ میلیونتون تموم نشده به پراید راضی بشیدSmile وگرنه دیگه باید دوتا دوتا شیرطالبی بخرید Smile
داره معلوم میشه اون جریان پراید و ۲۰ میلیون واسه خانوما سنگین بوده، صداش کم کم داره در میاد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۵۰۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پس تا ۲۰ میلیونتون تموم نشده به پراید راضی بشیدSmile وگرنه دیگه باید دوتا دوتا شیرطالبی بخرید Smile
داره معلوم میشه اون جریان پراید و ۲۰ میلیون واسه خانوما سنگین بوده، صداش کم کم داره در میاد Smile
یعنی من خودم یادم نبود اینو اینجا گفتم!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close