زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۸۲۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
asfasdfsadfad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۸۲۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  منظورم از این سوال این هست که هم آقایون و مخصوصا خانم ها تو تصمیم گیریمون عجله می کنیم و به اندازه ی کافی طرفمون رو نمیشناسیم. یا بهتره بگم احساسی عمل می کنیم و از هول حلیم میوفتیم تو دیگ.
بله دقیقا! مشکل من هم همین هست ،
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , clint
ارسال: #۲۷۸۲۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
ای بابا ....
کسی تا حالا با فریمورک لاراول (laravel) کار کرده؟
این قدر تعریفشو می کنن ولی من که هنوز نتونستم نصبش کنم کلا داغون شدم ... کی گفته آسونه ؟ هنوز نتونستم نصب کنم !

کسی هست ازش دفاع کنه؟
ارسال: #۲۷۸۲۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اونوقت من موقع کنکور ارشد دو سه فصل معماری کامپیوتر رو که خوندم دیدم بعضی جاهاش رو متوجه نمیشم خیلی شیک کتاب رو بستم گذاشتم کنار دیگه هم سراغش نرفتم! :|
تا حالا از رو لاگ سرور، کد دیباگ نکردی ببینی خوندن یعنی چی!

نگید تو رو خدا! شوخیشم ترسناکه! :|
ارسال: #۲۷۸۳۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  ای بابا ....
کسی تا حالا با فریمورک لاراول (laravel) کار کرده؟
این قدر تعریفشو می کنن ولی من که هنوز نتونستم نصبش کنم کلا داغون شدم ... کی گفته آسونه ؟ هنوز نتونستم نصب کنم !

کسی هست ازش دفاع کنه؟

composer رو دانلود و نصب کن و با اون لاراول رو نصب کن.
خودش آخرین ورژن لاراول رو دانلود و نصب میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعا خودتون سرچ کردید ولی این رو هم بخونید بد نیست اگه نخوندید ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۷۸۳۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط clint.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  منظورم از این سوال این هست که هم آقایون و مخصوصا خانم ها تو تصمیم گیریمون عجله می کنیم و به اندازه ی کافی طرفمون رو نمیشناسیم. یا بهتره بگم احساسی عمل می کنیم و از هول حلیم میوفتیم تو دیگ.
بله دقیقا! مشکل من هم همین هست ،
آقای Riemannعزیز خیلی ها مثل شما از این مساله رنج میبرند چرا که هنوز مهارت مدیریت و سواد یک رابطه را ندارند،اغلب تحت تاثیر ﺣﺲ ﻫﺎﯼ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ، اختلالات ﻫﻮﺭﻣﻮﻧﯽ، ﺗﻌﺎﺑﯿﺮ ﻏﻠﻂ، ﺟﻮ ﺯﺩﮔﯽ ﻭ ... ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ می کنند
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺪﺗﯽ، ﺁﻥ ﺣﺲ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺭﻓﺖ، ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨند ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺧﻮﺩ ﺯﺩﻥ ﻭ ﯾﮑﯽ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺁﻥ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ!!!
از آنچه هستند و دوست دارند باشند ، ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﻧﺪﺍرند.
ﺩﻣﺪﻣﯽ ﻣﺰﺍﺝ ﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﻨﺪﺧﻮ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻧﺎﭘﺬﯾرند، ﺍﻣﺎ ﺗﻼﺷﯽ ﻧﻤﯽ ﮐﻨندﺑﺮﺍﯼ ﺁﻥ ﮐﻪ ﺑﺪﺍﻧند ﻭﺍﻗﻌﺎ ﮐﻪ ﻫﺴﺘند!!
ﺍﺯ ﻋﻼﺋﻖ ﺧﻮﺩ، ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻧﯿﺎﺯﻫﺎ، ﻭ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻃﻠﺐ ﻣﯽ ﮐﻨند، شناختی ندارند.
ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﺗﻨﺪ ﻣﯿﺮﺍﻧند ﮐﻪ ﻧﻔﺴشان بند ﻣﯿﺎﯾﺪ.
ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻭﻝ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺮﺝ می کنند، ﺗﻮﻗﻊ طرف مقابل ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﻣﯽ ﺑﺮند ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺪﺗﯽ ﺑﺎﺗﺮﯾشان ﮐﻪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﺪ، ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨند ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﮔﯿﺮﯼ ﻭ ﺗﻼﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺍﺭ ﻭ...
ﻏﺮﻭﺭ ﺧﻮﺩﻣشان ﺭﺍ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭند، ﺍﻣﺎ ﺗﻮﻗﻊ ﺩﺍﺭند ﺍﻭ ﻏﺮﻭﺭ ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻭ ﻧﯿﺎﺯ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.
ﻭ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ از نظر: روحی، جسمی، مالی، خانوادگی و غیره ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻣﺘﻌﺎﺩﻝ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ، ﺍﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻋﺎﻃﻔﯽ ﺑﭙﺮﻫﯿﺰﯾﻢ.

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , so@ , RangiRangi , Bahar_HS , blx , MisTeR , khayyam , Saman
ارسال: #۲۷۸۳۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  composer رو دانلود و نصب کن و با اون لاراول رو نصب کن.
خودش آخرین ورژن لاراول رو دانلود و نصب میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعا خودتون سرچ کردید ولی این رو هم بخونید بد نیست اگه نخوندید ...

توی محیط cmd وقتی اینو میزنم
composer create-project laravel/laravel test-laravel-5-project --prefer-dist
پیغام میده که Could not open input file بعد نام فایل زیر رو مینویسه
composer.phar
ارسال: #۲۷۸۳۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
فیسبوکم رو تقریبا ۴ یا ۵ سال پیش ساختم . طبق معمول توی facebook بودم , رفتم توی قسمت about اکانتم . این جمله رو دیدم :

شاید امشب
نمیدونم شایدم فردا .......
ولی میدونم بالاخره ی یه روز همه چیز درست میشه

چقدر دید آدم به مرور زمان به زندگی عوض میشه! الآن فکر میکنم هیچی به مرور زمان درست نمیشه , یا درست شدنی نیست یا اگه درست شدنیه باید بیشتر از ارزشش تلاش کرد که درست بشه. موفقیت سهم آدمای ضعیف نیست

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۸۳۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
چقدر خوشگلن اینا:

چه چیزایی میسازن ملت!
ارسال: #۲۷۸۳۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
امروز بهم گفتن آخر ماه باهات تسویه میکنیم... یعنی بیکار شدم....
کاری که بخاطرش وقت چندانی واسه کنکور نداشتم و خب کنکور خوبی هم ندادم.. کاری که بخاطر بدست آوردنش خیلی تلاش کردم..
Sad(

هنوز به خونوادم نگفتم و الان احساس خیـــــــــــلی بدی دارم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Bahar_HS , RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۲۷۸۳۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ
عزیز من ایمیل می زنی پیغام میدی خواهشا لطفا عنوان ایمیل/پیغامت رو salam سلام hi hello نگذار

نگذار دیگه :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , fo-eng
ارسال: #۲۷۸۳۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ...
و یک سوال: آیا خانمی وجود داره که بیشتر از ۱۰ تا خواستگار رسمی رو رد کرده باشه؟ منظورم از رسمی اینه که پسره به همراه خانواده اومده برای خواستگاری اومده باشه خونشون. حالا ۱۰ تا نه! ۵ تا.
این چه سوالیه؟! منظورم اینه هدف این سوال چی میتونه باشه؟ ...
سوال بنده از خانم ها بود. یکی از دوستان بنده هم ۴۳ بار رفتن خواستگاری یکیشون هم ۱۴ بار اون هم به صورت رسمی. یکی از دوستامون اومده بود میگفت بیشتر از ۳۰ بار رفته خواستگاری و این جدای از اونهایی هست که پشت تلفن رد شدن. آدم هایی رو هم میشناسم که با یک نگاه عاشق شدن و یه مدت طولانی مثلا دو سه سال با هم بودن و بعد با هم ازدواج کردن. منظورم از این سوال این هست که هم آقایون و مخصوصا خانم ها تو تصمیم گیریمون عجله می کنیم و به اندازه ی کافی طرفمون رو نمیشناسیم. یا بهتره بگم احساسی عمل می کنیم و از هول حلیم میوفتیم تو دیگ.
عجله نکنیم
احساسی عمل نکنیم
به اندازه کافی طرفمونو بشناسیم.
اوکی
حالا دوس دارم بحثو عوض کنیم، بچه ها علاقتون به کدوم مدل ازدواج بیشتره: گزینه ۱ > ازدواج سنتی(بدون آشنایی قبلی منظورمه بیشتر) یا گزینه ۲ > ازدواج مدرن (با آشنایی قبلی و مخصوصا بواسطه رابطه دوستی)؟ مزایا و معایب هر کدومشون چیه فک میکنین؟ لطفا مشارکت کنید. من میگم گزینه ۱ Big Grin
من جواب نمیدم خواب میبینم بازBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۸۳۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ
از اینا بگذریم سخت ترین کار دنیا پیشنهاد آشنایی دادن به یه خانمه. حتی از کار معدنم سخت تره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۷۸۳۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Venus. نوشته شده توسط:  امروز بهم گفتن آخر ماه باهات تسویه میکنیم... یعنی بیکار شدم....
کاری که بخاطرش وقت چندانی واسه کنکور نداشتم و خب کنکور خوبی هم ندادم.. کاری که بخاطر بدست آوردنش خیلی تلاش کردم..
Sad(

هنوز به خونوادم نگفتم و الان احساس خیـــــــــــلی بدی دارم..

این اتفاق یه چیز خیلی نرمال هست. توصیه ام به شما این هست که اولا فکر نکنید فردی ضعیف و ناکارآمد هستید چون اگر همچین فکری کنید برای مدت ها از زندگی و همه چیز عقب میفتید. در ثانی خوشحال باشید که مدتی تجربه کردید و در بازار بودید.

البته بپرسید که علت این خاتمه همکاری چی هست و اگر دیدید ایرادی دارید اونو رفع کنید (باز هم میگم که این به معنی ناکارآمدی شما نیست بلکه بخاطر این هست که هنوز باید مهارت هایی رو فرابگیرید).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , **sara** , Venus. , RASPINA
ارسال: #۲۷۸۴۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
.........

یاد خدا آرام بخش دلهاست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close