زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۹۲۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
چه اهمیت داره که هنوز دیره یا زود! ختی مهم نیست که هنوز آرزو داری یا نه که هنوز حسش هست یا نیست. در هر حال امروز اونی نبود که من منتظرش بودم نمیدونم چه فرقی با روزای دیگه ممکنه داشته باشه اما واقعا امروز شبیه همه روزای دیگست به همون اندازه معمولی و ... فکر نکنم امروز همونی بود که با خودم قرار گذاشته بودم.باید همه وجودم رو آبروم رو و آرزوهام رو سر یه روز شرط ببندم. این قضیه خیلی مهم تر از یه قرارداد معمولیه که با خودت میذاری، یه قماره سر بردن یا باختن.
پ.ن: دوست دارم کسانی رو. نه بیشتر. تعصب دارم به تمام اعضای این انجمن که چند سال از عضویتشون گذشته و هنوز وضعیتشون تعین نشده : دوستتان دارم سادگان صبور.
به مدیر بگید یکی از پیشفرض ها این باشه : هنوز اون روز نیومده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Ms. Saba , Riemann
ارسال: #۲۶۹۲۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
hala madrid Big GrinBig GrinBig Grin
این بارسلونا قشنگ ۳ ۴ تا رو جا داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۶۹۲۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
خیلی عجبیه! نمی دونم داره چه اتفاقی می افته ترافیکم به ۵۰۰-۶۰۰ مگ که میرسه تمام میشه و از اون بر ۲۰۰ مگ هم بدهکار میشم! الان ۳ بار این اتفاق افتاده و در هر سه بار دانلود رایگان شبانه داشتم به شرکت هم زنگ می زنم اصلن زیر بار نمی ره و میگه دانلود داشتی. وای فای رو با mac ادرس تنظیم کردم که احتمال هک هم وجود نداشته باشه کلی برنامه هم نصب کردم که ترافیک مصرفی رو اندازه بگیره

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۶۹۲۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  خیلی عجبیه! نمی دونم داره چه اتفاقی می افته ترافیکم به ۵۰۰-۶۰۰ مگ که میرسه تمام میشه و از اون بر ۲۰۰ مگ هم بدهکار میشم! الان ۳ بار این اتفاق افتاده و در هر سه بار دانلود رایگان شبانه داشتم به شرکت هم زنگ می زنم اصلن زیر بار نمی ره و میگه دانلود داشتی. وای فای رو با mac ادرس تنظیم کردم که احتمال هک هم وجود نداشته باشه کلی برنامه هم نصب کردم که ترافیک مصرفی رو اندازه بگیره

چند دقیقه دیرتر بگذار دانلود

کدوم شرکتی؟
ارسال: #۲۶۹۳۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
باختیم Sad(

امکان حذف پست ها رو برداشتن یا من یادم رفته چطوری بود؟!؟
ارسال: #۲۶۹۳۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  چند دقیقه دیرتر بگذار دانلود

کدوم شرکتی؟
شرکت شاتل
مثلا ساعت دانلود دیشب از ۱ تا ۳ ۷۰۰ مگ بوده همین ۷۰۰ مگ رو از روزانه ام کم کرد. نه اینکه صب پاشم ببینم ۰ شده نه تا ساعت ۱۰ شب ۶۵۰ مگ داشتم که در عرض یه چشم برهم زدن پرید!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۶۹۳۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  چند دقیقه دیرتر بگذار دانلود

کدوم شرکتی؟
شرکت شاتل
مثلا ساعت دانلود دیشب از ۱ تا ۳ ۷۰۰ مگ بوده همین ۷۰۰ مگ رو از روزانه ام کم کرد. نه اینکه صب پاشم ببینم ۰ شده نه تا ساعت ۱۰ شب ۶۵۰ مگ داشتم که در عرض یه چشم برهم زدن پرید!

هممممم

شرکت رو پرسیدم چون isp من یکی دو هفته پیش از خیلیا کم کرده بود.(از من ۱گیگ)

تنها چیزی که به غیر از دزدی عمدی/غیر عمدی شاتل به نظرم می رسه اینه که شاید تو پنل شان ترافیک رو دیر آپدیت می کنند مثلا ۴۰۰مگ دانلود می کنی ولی بعد از چند ساعت ترافیک اعمال میشه.

واسه اینکه دقیق چکش کنی و اگه دزدیدن بفهمی حتما مودم رو خاموش روشن کن که ترافیک مجبوری آپدیت بشه.(مثلا قبلا از شروع دانلود رایگان خاموش روشن کن که تو سیستم همه چی ثبت شه و بفهمی چی به چیه)

اگر فقط خودت وصلی و ترافیک رو خودت تو سیستم جمع می زنی که دیگه هیچی.

ساعت سیستم رو هم چک کن ممکنه ساعت پنل شاتل اینور اونور باشه کمی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۶۹۳۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  واسه اینکه دقیق چکش کنی و اگه دزدیدن بفهمی حتما مودم رو خاموش روشن کن که ترافیک مجبوری آپدیت بشه.(مثلا قبلا از شروع دانلود رایگان خاموش روشن کن که تو سیستم همه چی ثبت شه و بفهمی چی به چیه)

۸۰۰ مگ ترافیک داشتم الان ۵۰۰ مگ رایگان دانلود کردم مودم رو هم خاموش روشن کردم چیری کم نکرده اما احتمالا فردا کم کنه این اتفاق ۳ بار افتاده تا حالا

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۶۹۳۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  واسه اینکه دقیق چکش کنی و اگه دزدیدن بفهمی حتما مودم رو خاموش روشن کن که ترافیک مجبوری آپدیت بشه.(مثلا قبلا از شروع دانلود رایگان خاموش روشن کن که تو سیستم همه چی ثبت شه و بفهمی چی به چیه)

۸۰۰ مگ ترافیک داشتم الان ۵۰۰ مگ رایگان دانلود کردم مودم رو هم خاموش روشن کردم چیری کم نکرده اما احتمالا فردا کم کنه این اتفاق ۳ بار افتاده تا حالا
توضیحات سایت شاتل در رابطه با مشکل شما :
پیش از هر چیز مطمئن شوید که ساعت شما با time serverهای معتبر تنظیم شده است. همچنین از آن جایی که محاسبات مصرف کاربران در بازه­‌های مختلف زمانی انجام می­‌شود، این امکان وجود دارد که اگر کاربر به طور پیوسته به شبکه متصل باشد و مقدار دانلود زیادی را نیز در آخرین لحظه­‌های بازه رایگان انجام دهد، این مصرف در اولین سرکشی که در بازه غیر رایگان است، محاسبه شود. بازه­‌های سرکشی به طور معمول بین ۵ تا ۱۵ دقیقه­ است. به منظور جلوگیری از این اتفاق می­‌توانید به دو توصیه زیر عمل کنید:

قبل از ساعت اتمام ترافیک رایگان، ارتباط PPPoE خود را قطع کنید.
در ۱۵ دقیقه پایان ساعت رایگان، دانلود حجیم انجام ندهید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

//////////////
تجربه شخصی اینجانب:

دوست عزیز شرکت شاتل در دانلود به این صورت عمل میکند که اگر مشترک درحال دانلود باشد و ترافیک به اتمام برسد اشتراک را قطع نمیکند و ترافیک رایگان به مشترک میدهد تا دانلود به اتمام برسد و وضعیت ترافیک موجود مشترک منفی میشود و هنگامی که ترافیک به حساب کاربری اضافه میشود ترافیک هدیه از موجودی ترافیک فعلی کسر میشود (برای شما ممکن است دقیقا در تایم شبانه رایگان این اتفاق بیافتد )
و اینکه مودم خود را حتما اپدیت کنید (مخصوصا اگر مودم غیر از زایکسل دارید )

و این هم تصویر وضعیت یکی از مشترک های شاتل که در نرم افزار اطلاعاتش ثبت شده (مشاهده کنید که ترافیک مصرفی از ترافیک دوره بیشتر است )

فایل‌(های) پیوست شده

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , jazana
ارسال: #۲۶۹۳۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۰۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  قبل از ساعت اتمام ترافیک رایگان، ارتباط PPPoE خود را قطع کنید.
در ۱۵ دقیقه پایان ساعت رایگان، دانلود حجیم انجام ندهید.

تجربه شخصی اینجانب:

دوست عزیز شرکت شاتل در دانلود به این صورت عمل میکند که اگر مشترک درحال دانلود باشد و ترافیک به اتمام برسد اشتراک را قطع نمیکند و ترافیک رایگان به مشترک میدهد تا دانلود به اتمام برسد و وضعیت ترافیک موجود مشترک منفی میشود و هنگامی که ترافیک به حساب کاربری اضافه میشود ترافیک هدیه از موجودی ترافیک فعلی کسر میشود (برای شما ممکن است دقیقا در تایم شبانه رایگان این اتفاق بیافتد )
و اینکه مودم خود را حتما اپدیت کنید (مخصوصا اگر مودم غیر از زایکسل دارید )
ممنون بابت توضیحات
دانلود شبانه من از ساعت ۱ بوده تا حدود ۳
اره سیاست شاتل رو گفت همینجوری هست
ولی خیلی جالبه مثلا ساعت ۱۰ شب ترافیکت رو چک میکنی زده مثلا ۶۰۰ مگ(از صبح هم کلا دانلود نداشتی) چندتا سایت رو چک می کنی به ۵۸۰ مگ میرسه چند دقیقه یعد شاید سه دقیقه یه سرچ می خوای انجام بدی میگه ترافیکت تمام شده!! میزی ۱ گیگ دیگه میخری به جای ۱ گیگ ۸۰۰ مگ بهت میده زنگ میزنی از سیاستهای شاتل برات صحبت میکنه! سوال من اینه که چطور تو ۳ دقیقه حدود ۸۰۰ مگ از ترافیکم پریده؟ این اتفاق ۳ بار افتاده و هر سه بار دانلود شبانه از ساعت ۱ تا ۳ داشتم.

ارسال: #۲۶۹۳۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
[quote='behnam5670' pid='399832' dateline='1459552561']
تعطیلات ۹۵ رو چگونه گذراندید؟
به سختی.

آقا ما چارشنبه ۲۶ اسفند رسیدیم خونه. بعد ۱ فروردین هم ددلاین چکیده‌ی یه کنفرانس بود و ۸ فروردین هم ددلاین اصل مقاله. بعد امسال EPFL برگزار میکنه و شاخ بازی در آورده بودند تأکید مؤکد کرده بودند که تمدید نمیشه.....
فقط میتونم بگم خدا قوتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من فقط گشتم خوردم خوابیدمTongueTongueTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , zhid
ارسال: #۲۶۹۳۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ
گفته بودم میمیرم ولی اینبار نه
گفته بودم عاشقم هستی ولی انگار نه!

هر چه گویی دوستت دارم به جز تکرار نیست
خو نمیگیرم به این تکرار طوطی وار نه!

تا که پابندت شوم از خویش میرانی مرا
دوست دارم همدمت باشم ولی سربار نه...

قصد رفتن کرده ای تا باز هم گویم بمان
بار دیگر کنم خواهش، ولی اصرار نه

گه مرا پس میزنی، گه باز پیشم میکشی
آنچه دستت داده ام، نامش دل است افسار نه
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , Bahar_HS , afrooz-OMD , Parisa-SH , khayyam , sara9009 , Ms. Saba
ارسال: #۲۶۹۳۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
سلام دوستان.
یک سوال داشتم فرض کنید من یک مجموعه داده دارم، می خوام ببینم مقالاتی که با این داده کار کردند چیا هست؟ چطور می تونم همچین کاری کنم؟
HuhHuhHuhHuh

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۶۹۳۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
یک سوال داشتم فرض کنید من یک مجموعه داده دارم، می خوام ببینم مقالاتی که با این داده کار کردند چیا هست؟ چطور می تونم همچین کاری کنم؟
HuhHuhHuhHuh
هر دیتا ست یه اسم ویا حداقل یه لینک معتبر داره. یکی از این دوتا رو میتونین توی گوگل اسکالر سرچ کنین ببینین چ پیپرایی از این دیتاست استفاده کردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , fo-eng , **sara** , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۹۴۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
ای آمده از عالم روحانی تفت
حیران شده در پنج و چهار و شش و هفت
می نوش ندانی ز کجا آمده‌ای
خوش باش ندانی بکجا خواهی رفت

حیران شده در پنج و چهار و شش و هفت ماهاییم واقعا Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close