زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۱۳۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط flower1.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۱۳۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط sara9009.)
........
ارسال: #۲۶۱۳۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

ارسال: #۲۶۱۳۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط sara9009.)
.........
ارسال: #۲۶۱۳۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سانس بانوان

هر بار پیام‌های پشت سر هم نِسوان و بعدش این پست رو میبینم، یاد کلاس ریزپردازنده‌ی کارشناسی میفتم با دکتر سربازی‌آزاد که کلاس طبق معمول در سکوت مطلق بود که نمیدونم چطور شد همهمه‌ای از سمت بانوان بلند شد. اونم همونطوری که داشت روو تخته مینوشت گفت "چیه سنگ پا افتاد؟" Big Grin این پست مصداق همون سنگ پا افتاد هست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۶۱۳۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

ارسال: #۲۶۱۳۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط sara9009.)
........
ارسال: #۲۶۱۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۱۳۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
به فحش نرسه صلوات
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۱۴۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط sara9009.)
.........
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۱۴۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۶۱۴۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  Big Grin
(03 اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +چرا کارام اونجوری که میخوام پیش نمیره [تصویر:  blush.gif]
حتما عاشق شدی Big GrinTongue
ای بابا:|

گاهی وقت ها با خودم می گویم کاش می شد از روی دست خدا تقلب کرد و فقط یک ذره از فردا را دید. همان روزهایی که می مانم میان رفتن و ماندن، گفتن و نگفتن، صبر کردن یا نکردن. چه بلاتکلیفی تلخی می شود زندگی گاهی. میان این همه علامت سوال که هر روز جلویم سبز می شوند. معطل می مانم که با این عقل ناقصم چه کنم. من که همه چیز را نمی دانم. هیچ کس نمی داند. ترس از اشتباه همه وجودم را می گیرد. آن وقت است که دلم می خواهد شبی نصفه شبی آرام در اتاق خدا را باز کنم. پاورچین پاورچین بروم و دفترچه یادداشت هایش را از روی تاقچه بردارم. نمی دانم، خدا که فقط مال ما نیست. شاید اصلاً کتاب قطوری باشد. نگاهی به آن کنم و با خیال راحت قدم بعدی زندگی ام را بردارم. چه خیال محالی است اما! بهتر است جای این همه ای کاش و اما و اگر، سرم به کار خودم باشد و با امید به فردای بهتر و لبخند رضایت خدا، تصمیم آخر را بگیرم و جلو بروم. نشستن و کاسه چه کنم به دست گرفتن تا الان درد چه کسی را دوا کرده که من نفر دوم باشم؟ پدر همیشه می گفت: تنها درد مشترک همه آدم ها ندانستن است. و زندگی، هنر کنار آمدن با ندانستن ها است. تکلیف هر کس را خودش روشن می کند.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , vesta
ارسال: #۲۶۱۴۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  دیدی چقدر گفتم به تو کوتاه همی بیا /////////////////////// behnam5670 ملقب به B.KH هم گیر داد به ما
از آشنایی با اینجانب خوشبخت باشید Cool
ارسال: #۲۶۱۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
واااااااااااااااااای چه خبرتونه!! خانم فلاور فکر کنم خیلی مشتاق هست من رو پشت میله های زندان ببینه Undecided

استعداد شعرتون خوبه ها، در مسیر درست استفاده کنید نه گیر دادن به اینجانب Dodgy

خب من هم نشستم یه تنگ ماهی با هنر ویترای درست کردم، ببینید و لذت ببرید، فروشیم نیست خیالتون راحت، گرون نمیفروشم DodgySleepy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه لیست قیمت هم از وسایلش بدم خواستید بخرید بدونید

رنگهای ویترای، مارک lb هر رنگ ۱۳ تا ۱۵ تومن - دورگیر مارک کادنس هر رنگ بین ۶ تا ۸ تومن ( اینا بهترین مارکهاش هستش)
قلم مو سایزهای مختلف یادم نیست چند خریدم فکر کنم ۳ تومن بود - تینر فوری ۵ تومن(خیلی خیلی خطرناکه)
شیشه اتون( من تنگم رو ۱۰ تومن خریدم) - طرح مورد نظر(من یه یه ساعتی فکر کردم و این طرح رو کشیدم)
هر تیکه رو رنگ میزنید باید صبر کنید خشک بشه و بعد قسمت بعدی، چون تخت نیست تکون بدید رنگتون رو شیشه سر میخوره و زشت میشه... فعلا همینا

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , diligent , **sara** , Aurora
ارسال: #۲۶۱۴۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط sara9009.)
........

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close