زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۹۵۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط samane .gh.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه که پروزه کسری خدمت انجام دادن واسه آپلای کردن بعدش مشکل ساز نمیشه؟
اگه با سپاه سر کار داشته باشید (سربازی یا پروژه هایی که مربوط به سپاه ) برای اپلای کردنتون ممکنه مشکل ساز بشه چون سپاه توی لیست سیاه آمریکا هستش .

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۹۵۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوش به حال همسر آینده ام که با من ازدواج می کنه. کاشکی من جای اون بودم...
یعنی اعصابم خورد بودا این رو خوندم لبخند به لبمون آوردینBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , samane .gh , **sara**
ارسال: #۲۵۹۵۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بیرونم که همه با جعبه های کادوی ولنتاینشون میرن و میان و یه گوشه منتظرن :|
به مامانم میگم، بگذار منم برم یه کادو بخرم، میگه تو برای کی میخریHuh
عجب دنیایی شده، همش نداشته های آدم رو به رخش میکشن SadUndecidedTongueBig Grin
منم دلم ازین کادوهااااا میخووووووووواددددد Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۹۵۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط samane .gh.)
من هرگز بلد نبودم معشوقه ی خوبی باشم ،
چون معشوقه های خوب مدام ناخن هایشان را سوهان میکشند و با لاک های رنگی تزئینشان میکنند ،حواسشان به پوست دستشان هست که مبادا زبر باشد و خشک ، من اما ناخن های یکی درمیان کوتاه و بلندم را هرگز سوهان نمیکشم ، حتی گاهی که یکیشان میشکند خودم را لوس نمیکنم و ناراحت نمیشوم ، اضافه هایش را با ناخن گیر میگیرم و بی تفاوت منتظر بلند شدنش می مانم!!
خب معشوقه ی خوب نبودن از همین چیزها شروع میشود دیگر ، از بلد نبودن خیلی کارهای دخترانه و ظریف !! مثلأ فکر کن بلد نباشی جوری خط چشم بکشی که به صورتت بیاید ، فقط محض تنوع یک خط کج بیندازی پشت چشمت و ریملت را جوری بزنی که مژه هایت بهم بچسبد و حوصله نداشته باشی جدایشان کنی !! مدام ماسک های جور واجور روی صورتت نگذاری و نگران ریزش مژه و ابروهایت نباشی !
اسم عطرهای مارک و برند های مختلف را بلد نباشی و عطر ساده ی قدیمی ات را بزنی و عین خیالت هم نباشد !!
راستی یک چیز مهمتر هم وجود دارد ، اینکه بلد نباشی غذایت را اضافه بیاوری و نصفه نیمه رهایش کنی ...!
اصلأ شاید یکی از ویژگی های بارز معشوقه های خوب باکلاس بودن باشد ، اینکه خاکی نباشند و لباس های اتو کشیده و روشن بپوشند ، آرام صحبت کنند ، آرام بخندند ! وقتی آفتاب افتاد توی چشمشان عینک بزنند و بعد که آفتاب رفت عینک را بگذارند روی موهای مرتب و صافشان !!
نه مثل من که آفتاب را برای روشن تر شدن رنگ چشمانم دوست دارم و عینک های آفتابی أم گوشه ی خانه خاک میخورد مثل انگشترها و دستبند های مانده در صندوقچه ی کوچکم!

من معشوقه ی خوبی نیستم چون حرف های عاشقانه أم کم و کسری زیاد دارد و خیلی چیزها همیشه کنج گلویم قایم میشود که شیشه ی خاص بودنم نشکند !
اصلأ خوب یا بد چه فرقی میکند ، خاصیت آدمها همین است ، بعضی ها بلد هستند معشوقه باشند بعضی ها نه !! اما نابلد ها ، هم خصوصیات مخصوص خودشان را دارند ، ذوق کودکانه و بیخیالی ، خنده های از ته دل و گریه های سریع...سورپرایزهای کوچک و بدون دلیل ، گاهی هم پرخاشگری های از سر دلتنگی و غم .نابلد ها رفتارهای عجیبی دارند !
.....
من معشوقه ی خوبی نیستم اما یک نفر
من را با تمام نابلدی هایم
خیلی دوست دارد ... خیلی !!

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Menrva , نارین , khayyam , salam5 , MajidManesht2012 , afrooz-OMD , amineh89 , shenia_mana , tabassomesayna , Mahdye , عاطفه پارسا , nina69 , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۹۵۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  من هرگز بلد نبودم معشوقه ی خوبی باشم ،
چون معشوقه های خوب مدام ناخن هایشان را سوهان میکشند و با لاک های رنگی تزئینشان میکنند ،حواسشان به پوست دستشان..............
واقعا خیلیییی قشنگ بود...
Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , نارین , MajidManesht2012
ارسال: #۲۵۹۵۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  من هرگز بلد نبودم معشوقه ی خوبی باشم ...
قشنگ بود. HeartHeart
یه سری از این ادا اصولا که توی متن بود منو یاد دوست عزیزی انداخت که میشناسی Big Grin ، به موارد بالا باید فِس فِس کردن هم اضافه بشه البته. Big Grin

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۵۹۵۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
در آستانه سالروز ولنتاین، چقدر پست ها تغییر کرده.
اشاره به پست های خاصیم نباشه البته Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , so@ , khayyam , software94 , afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۲۵۹۵۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط clint.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  من هرگز بلد نبودم معشوقه ی خوبی باشم ،
چون معشوقه های خوب مدام ناخن هایشان را سوهان میکشند و با لاک های رنگی تزئینشان میکنند ،حواسشان به پوست دستشان هست که مبادا زبر باشد و خشک ، من اما ناخن های یکی درمیان کوتاه و بلندم را هرگز سوهان نمیکشم ، حتی گاهی که یکیشان میشکند خودم را لوس نمیکنم و ناراحت نمیشوم ، اضافه هایش را با ناخن گیر میگیرم و بی تفاوت منتظر بلند شدنش می مانم!!
خب معشوقه ی خوب نبودن از همین چیزها شروع میشود دیگر ، از بلد نبودن خیلی کارهای دخترانه و ظریف !! مثلأ فکر کن بلد نباشی جوری خط چشم بکشی که به صورتت بیاید ، فقط محض تنوع یک خط کج بیندازی پشت چشمت و ریملت را جوری بزنی که مژه هایت بهم بچسبد و حوصله نداشته باشی جدایشان کنی !! مدام ماسک های جور واجور روی صورتت نگذاری و نگران ریزش مژه و ابروهایت نباشی !
اسم عطرهای مارک و برند های مختلف را بلد نباشی و عطر ساده ی قدیمی ات را بزنی و عین خیالت هم نباشد !
رقابت جنسی میان زنان در طبیعت وجود ندارد و در جامعه­ی بدوی نیز وجود نداشته است؛ این پدیده پیامد جامعه طبقاتی است.
زنان رقابت می کنند برای بیشتر نمایاندن سکس از راه آرایش است. در رقابت برای شوهریابی و امنیت اقتصادی، آرایش برای تاکید بر سکس لازم است.

رقابت جنسی میان زنان به همراه بازار سکس پدیدار شد. بازار سکس نیز در کنار بازار کالا پدید آمد که جزیی از آن بازار است. با گسترش بازار کالا، معیار زیبایی زنانه اندک اندک از طبیعی به ساختگی یا زیبایی مد روز دگرگون شد و رقابت جنسی در کنار شکل ساختگی زیبایی گسترش یافت؛ که در جامعه­ی امروزی به اوج خود رسیده است.
سه گروه از سود جویان که انبوه زنان را به بازار سکس و کالا می­کشانند :

۱- آنهایی که به دستکاری در اندام زنانه پرداخته­اند و آنرا به قالب مد روز درآورده است و سود می­برند.

۲- آنهایی که پوست این اندام دستکاری شده را با لوازم زیبایی ساز ، می­آرایند.

۳- آنهایی که به این اندام لباس مد روز می­پوشانند و با جواهر زینت می دهند.

کتاب: آرایش ٬ مد و بهره کشی از زنان نویسندگان:جوزف هنسن - ایولین رید - ماری آلیس واترز

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , shenia_mana , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۹۵۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط vesta.)
سوال خواهرزاده ام:

خالههههههههه اگر گول گول های سفید با گول گول های سیاه بیان، کدومشون قویترین
بعد توضیح دادم براش که گلبول سفید و قرمز داریم و چی هستن، میگه بگذار جواب بدم، گول گول های سیاه خیلی بنجنسن(بدجنس)
Big Grin
میگم گلبول سیاه نداریم، میگه داریم خاله، تو بدن غول ها هستن Shy

(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  منم دلم ازین کادوهااااا میخووووووووواددددد Sad
خب زودتر میگفتی برات میخریدم Smile

یوقتایی من هیچ کاری نمیکنم با لپ تاپ، ولی همش صدای کلیک میاد، این قضیه ا ش چیه؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Pure Liveliness , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۹۶۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
فکر میکنم مطالبی که توی این تاپیک بیان میشه همون طور که از اسمش پیداست، هر چه میخواهد دل تنگت بگو هست. حالا گاهی بحث دوستانه ای صورت میگیره. نقدی میشه و غیره.
این وسط موضع گیری در برابر شعر ها و امثالهم، اون هم با کلماتی که مناسب این تاپیک نیست، قشنگ نیست واقعاََ.
والسلام./

(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سوال خواهرزاده ام:

خالههههههههه اگر گول گول های سفید با گول گول های سیاه بیان، کدومشون قویترین
بعد توضیح دادم براش که گلبول سفید و قرمز داریم و چی هستن، میگه بگذار جواب بدم، گول گول های سیاه خیلی بنجنسن(بدجنس)
Big Grin
میگم گلبول سیاه نداریم، میگه داریم خاله، تو بدن غول ها هستن Shy
چقدر خوبه خواهرزاده (: خوش به حالت وستا جون (:

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۹۶۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ
بله الان جریان این ولنتاین چیه می دونم همه می دونید کی به کیه چی به چیه برای کیه !؟
ارسال: #۲۵۹۶۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط samane .gh.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  .....
کتاب: آرایش ٬ مد و بهره کشی از زنان نویسندگان:جوزف هنسن - ایولین رید - ماری آلیس واترز

دیدگاه و برداشتتون خیلی عجیب و سطحی اومد به نظرم. ExclamationExclamationExclamation

به هر حال منظور من این نبود.

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , MajidManesht2012
ارسال: #۲۵۹۶۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  .....

دیدگاه و برداشتتون خیلی عجیب و سطحی اومد به نظرم. ExclamationExclamationExclamation

به هر حال منظور من این نبود.
دیدگاه من نقل قولی بود از کتابی با تیراژ۲۰هزار نسخه در سال ۸۶ اونم در ایران ،ممنون میشم علت سطحی بودن رو توضیح دهید توصیه میکنم دوستان کتاب را مطالعه بفرمایند وبعد در مورد سطحی بودن مطالب صحبت خواهیم کرد

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۵۹۶۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط salam5.)
خسته ام فردا نگاهت را برایم پست کن
یک بغل حال و هوایت را برایم پست کن
لطفا آن لحن صدایت را برایم پست کن

ربطی به ولنتاین نداره ولی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , samane .gh , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۵۹۶۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
ولتاینم اومد

هی

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , **sara** , Menrva , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close