زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۰۳۶
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ
آدم هایی که درون سختی دارند، با همۀ وزن خود روی زندگی می‏پرند و تمام مدت به خود رنج می‏دهند...
در حالیکه آدم های شُل... نه! شُل نه! آدم هایی که درونی نرم دارند، بله، نرم! وقتی شوکی به آنها وارد میشود، کمتر رنج می‏کشند.
.................................
من او را دوست داشتم/ آنا گاوالدا

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۰۳۷
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ
در راستای منحرف کردن بحث:

مینروا چخبر Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۰۳۸
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
شما اون دو تا عکس رو گذاشتید و من اعتراضی نکردم ولی دلایلی که واسش نوشتید خیلی جالب بود و نتونستم چیزی نگم
شما اگه با انصاف به این موضوعی که میخوام بگم نگاه کنی، خیلی چیزا دستگیرت میشه
یه نفر میاد رو پروفایل شما و واسه محل زندگی تون یه اعتبار خنثی میده(نه اعتبار منفی میده و نه اونو جایی پخش میکنه)، بعد شما اونو متهم میکنی به اینکه به حریم خصوصی شما وارد شده، اما واسه اینکه کار خودتون رو توجیه کنید میگید پروفایل جنبه عمومی داره و میتونید وارد بشید و اطلاعات رو بردارید و پخش کنید
جوابش مهم نیست، فقط خوب بهش فکر کنید
منظور من از کار بد این بود که نیاز نیست بزرگش کنیم و ... ولی به هر حال کار درستی هم نبود
من کجا اسمی از انقلاب آوردم که شما پای انقلاب رو وسط کشیدید، لابد بعدشم میخواید بگید شیعه هستم و طرفدار نظام و ...
پای انقلاب رو وسط کشیدید پس بذارید جوابتونو بدم. من که معلم اخلاقی نمیبینم، اصلا هم نمیدونم تربیت کرده یا نه. ولی اینو میدونم که آدمای بزدل و ترسو زیادن، آدمایی که فقط میتونن تو پستوا حرفشونو بزنن
روشنفکری و آزادی خواهی واسه دهان من و شما خیلی بزرگن، من و شما برده ایم.
حالا ممکنه ارباب شما مهربونتر باشه و دستمزد بهتری بده
اگه دنبال آزادی هستی شجاعتشم داشته باش

شاید اشتباه کردم و نباید جواب میدادم ولی دیگه دوست ندارم این حرفای بی ارزش و تکراری رو بزنم
بقیه هم میدونم که دوست ندارن بشنون، اون بنده خدایی هم که این سایت رو راه اندازی کرده مطمئنا هدفش چیز دیگه ای بوده و دلش نمیخواد همچین بحثایی بشه
ولی حق شما محفوظه و میتونید هر چی که دوست دارید بگید
از مدیران هم معذرت میخوام، به ویژه از مدیری که ایجاد رعب و وحشت میکنهBig Grin من الان مریضم و به اندازه کافی بدن درد دارم، طاقت کتک ندارمBig Grin اگه فک میکنید این پستا باید پاک شن خودتون پاک کنید، به من چهSmile چون زحمتشو از رو دوش ما برداشتیدSmile
ارسال: #۲۵۰۳۹
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آقایون محترم، اگه پدر دختر در مورد مقدار دقیق در آمد پسر سوال کنه. نظرتون چیه؟بپرسه بد نیست؟
خانم های محترم، شما علاقه دارید بدونید درآمد پسر چقدره؟
ارسال: #۲۵۰۴۰
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوست عزیز که باهم سر یه نیمکت نشستیم و rectangle کشیدیمBig Grin پاشو بیا مشقای منو بنویس Big GrinTongueنذار لو بدم ویندوز ۷ Winkرو میخای با چوب بزنیBig Grin دیگه کار تو از دمپایی ابری به ضرب وشتم رسیده Big GrinTongue
همکلاسی اسبق عزیز شما بیا مشقای حال منو بنویس من به تعداد دمپایی های دنیا برات rectangle میکشم؛ وگر چنین نکنی زدن چوب را از ویندوز ۷ به شبکه افق تغییر میدهم!
والسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  وقتشه سری به اسناد محرمانه زده بشه Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دارم به این فکر میکنم که آیا برای همه‎ی اهالی مانشت این پرونده بایگانی شده؟ Big Grin Big Grin

پ.ن: ما فقط خواستیم یه یادی کرده باشیم از دوستانی که با هم یه مدت درس میخوندیم ؛ همین! گویا همه منتظر بودن Big Grin Big Grin

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آقایون محترم، اگه پدر دختر در مورد مقدار دقیق در آمد پسر سوال کنه. نظرتون چیه؟بپرسه بد نیست؟
فکر میکنم ربطی به علاقه نداره ؛ لازمه حدود درامد رو بدونن؛
ارسال: #۲۵۰۴۱
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
همه شریفیا مغرورن.
چقدر اینجور جمله ها ناقصه! از هر زاویه ای بهش نگاه می کنم "عدم رشد" رو توش میبینم.

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم های محترم، شما علاقه دارید بدونید درآمد پسر چقدره؟
فکر میکنم ربطی به علاقه نداره ؛ لازمه حدود درامد رو بدونن؛
به نظر شما چطوری سوال بشه و چه جوابی داده بشه بهتره؟
ارسال: #۲۵۰۴۲
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
به نظر من بهتره خود پسر حدود درآمد ماهیانه اش رو،... بگه. لازم نباشه ازش سوال کنن.Smile
مثلا بگه حداقل اینقدر درآمد دارم، یک خانه هم خریدم!Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۵۰۴۳
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آقایون محترم، اگه پدر دختر در مورد مقدار دقیق در آمد پسر سوال کنه. نظرتون چیه؟بپرسه بد نیست؟
فک کنم مهمه
حداقل دختر انقد باید بدونه که شوهرش از پس زندگی بر میاد یا باید چشمش به دست دیگران باشه
اگه از پسرا تو خاستگاری فقط بپرسین "از پس زندگی بر میای ؟"همه میگن آره
امیدوارم در مقابل این حرفم جبهه نگیرین
اما پسرا یه ذره همه چیو بزرگ جلوه میدن، و فک میکنن میتونن از پس همه چی بر بیان(به خاطر اعتماد به نفس عجیب شون)بعد که میرن تو زندگی میفهمن اشتباه کردن.
برای جلوگیر از این اتفاقا بهتره بدونه طرف درآمدش چقده که تکلیفت روشن باشه

آخه قبلا تو پستاتون خونده بودم که فک می کنید اگه دختری راجع به درامد بپرسه فک میکنید آدم مادیه، اما واقعیت اینه که اون دخترم حق داره همه ی جوانب و بسنجه درامدم یکی از جنبه های مهمه

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۵۰۴۴
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
بعضیا به انحرافی بودن مسیر توجه نمیکنن Big Grin
ارسال: #۲۵۰۴۵
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بعضیا به انحرافی بودن مسیر توجه نمیکنن Big Grin
عمدی در کار است دوست عزیز

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
...
اگه از پسرا تو خاستگاری فقط بپرسین "از پس زندگی بر میای ؟"همه میگن آره
...
برای جلوگیر از این اتفاقا بهتره بدونه طرف درآمدش چقده که تکلیفت روشن باشه
...
پسرا چجوری بفهمن یه دختر از پس زندگی بر میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اگه یه روزی یه پسر رفت خواستگاری از چیه دختر بپرسه؟؟؟؟ درآمدش؟ هنراش؟ همه چی رو میشه با پرسیدن فهمید؟ اصلا پسر و خانوادش چطور میتونن به شناخت نسبی از دختر برسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب مسئله درآمد کاملا کمی هستش و راحت میشه فهمید
همینطور که شما گفتین خیلی از مسائل (چه راجع به دخترا چه راجع به پسرا) و نمیشه فهمید
"ازدواج هندونه در بسته س" تا حدی بهش اعتقاد دارم

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۵۰۴۶
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  پسرا چجوری بفهمن یه دختر از پس زندگی بر میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اگه یه روزی یه پسر رفت خواستگاری از چیه دختر بپرسه؟؟؟؟ درآمدش؟ هنراش؟ همه چی رو میشه با پرسیدن فهمید؟ اصلا پسر و خانوادش چطور میتونن به شناخت نسبی از دختر برسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در آمد دختر مهم نیست چون به طور معمول خرج زندگی با پسره (هرچند در بعضی موارد دختر و پسر باهم کار می کنن خرج زندگی رو می دن).با رفت و آمد اخلاق و رفتار دختر رو می بینن و طبق حرفهایی که دختر و پسر با هم می زنن با عقاید و نظرات دختر راجع به موضوعات مختلف آشنا می شن و قیافه و تیپش هم که معلومه و کلا می بینن طرف به معیارهاشون می خوره و ازش خوششون می آید یا نه.Smile
ارسال: #۲۵۰۴۷
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط ماه بانو.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه‌ای هم بگم که برداشت و در واقع تجربه‌ی خودم هست؛ بعضی از خانم‌ها یه اخلاق بدی که دارند این هست که وقتی یه اتفاق خاصی توو زندگیشون میفته که میتونه قبول شدن توو دانشگاه باشه تا ازدواج کردن و ... شروع میکنند به پشت پا زدن به هر چیزی که فکر میکنند یک هزارم درصد میتونه براشون harmful باشه.

جالب بود این قسمت حرفتون.
به این صراحت کسی تاحالا نگفته بود.
به خودم که رجوع کردم دیدم منم دسترسی داشتم میزدم خیلی ارسال های قدیمم رو از جاهای مختلف پاک میکردم.
آدم دوست داره حرف بزنه. ولی بعدها از قضاوت میترسه.
فعلا خیلی رو خودم کار کردم این حساسیت بی موردم رو از بین ببرم.

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم های محترم، شما علاقه دارید بدونید درآمد پسر چقدره؟

مخفی کردن این موضوع رو یک جور عدم صداقت میدونم.
از طرفی سوال مستقیم پرسیدن هم فکر میکنم درست نیست.
پسر باید شرایط اقتصادی و تصمیمات شغلیشو تا جایی که صلاح میدونه توضیح بده
ارسال: #۲۵۰۴۸
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  "کاراگاه بهنااااااام حالا رو نمیکردین شاید راضی نباشه و دوست نداشته باشه...
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  و بنظرم علنی کردنش هم که کی بود، اصلا قشنگ نبود
دلتون خوشه‌ها :')
اولاً فقط خواجه حافظ شیرازی از قضیه خبر نداشتند که چی شد و کی بود و ...، منم دیدم گفته شد گفتم و الا اون موقع‌ها من اصلاً سایت نبودم...……
……….......................
................
عا!!! طوماری بوداBig Grin, ‌آهان ک اینطور...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۰۴۹
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم های محترم، شما علاقه دارید بدونید درآمد پسر چقدره؟
من حتما میپرسم
البته برام مهم نیست که چی یا چ قدر پول ودارایی داره
مهمه ببینم پولش را کجا و چ جوری خرج کرده.
خانما حتما بپرسن اینجوری پسرا به خودشون اجاز ه میدن پولشون را حیف و میل کنن بعد که میخوان برن خواشتگاری جو بدن که نباید دختر می پرسید حتما مادیات براش مهمه و این حرفا
خوب اگه دختری بخواد ازدواج کنه باکسی که ولخرج یا خسیسه که توی خونه پدری هم آرامش و هم آسایش بیشتری داره
من آدمی را که دیدم که درامد و پول خوبی داره برای خونواده اش هم خرج می کنه ولی ولخرجه و هرچند وقت یه بار یه جورایی ورشکست میشه حالا خانمش دلش را خوش کنه که شوهرش درآمدش بالاست! یا همه اش بترسه که کی دوباره ورشکست میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۵۰۵۰
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  در راستای منحرف کردن بحث:
مینروا چخبر Big Grin
افاااااق : ))))))) Big Grin ‌,خیلی خبرا: )))))Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close