زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۸۲۶
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  یا اصلا کسی که تو ناز و نعمت بزرگ شده میتونه همچین شلغمی درست کنه[تصویر:  biggrin.gif]
پس بدانید که سخت در اشتباه بودید[تصویر:  biggrin.gif]
من که کلی خندیدم، به تزئینتونBig Grin
دفعه دیگه خواستید عکس بگذارید، قشنگ پوست شلغم رو بگیرید و حلقه حلقه برش بدید و با نظم بچینید، خوشگل میشه Smile

حالا برای دفعه اول خوبه، جای امیدی هست، منظره برفی هم زیباست، خلاقیت به خرج دادیدTongue ایکاش همون لحظه یکی با گوله برف میزد بشقابتون میفتاد پایینBig GrinBig GrinBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۸۲۷
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بچه ها اینجا کسی میدونه واسه المپیاد کامپیوتر مقطع دبیرستان کتاب خوب چی هست؟
حس تاپیک زدن نیستBig Grinاینجا همه استادا جمع هستنSmile
ارسال: #۲۴۸۲۸
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
این شلغمه یا جوجه تیغی -_-
اول تمیزش میکردین بعد آبپز... من دیگه شلغم نمیخورم -_-
+اینجا یه برف خیلی قشنگ داره میااد...... ما رفتیم به تماشای برف ^_^

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۸۲۹
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  زمان مشخصی باید در نظر گرفت یا نه هر دفعه بری و یکی رو بخوری و امتحان کنی پخته یا نه
مهندس حرفایی میزنیاااا! شلغم که دیگه پختن نداره :|

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی میدونه واسه المپیاد کامپیوتر مقطع دبیرستان کتاب خوب چی هست؟
طرف چند سالشه؟

سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مربوط به المپیاد کامپیوتر هستش و خیلی مطالب خوبی داره
ارسال: #۲۴۸۳۰
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  زمان مشخصی باید در نظر گرفت یا نه هر دفعه بری و یکی رو بخوری و امتحان کنی پخته یا نه
مهندس حرفایی میزنیاااا! شلغم که دیگه پختن نداره :|

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی میدونه واسه المپیاد کامپیوتر مقطع دبیرستان کتاب خوب چی هست؟
طرف چند سالشه؟

سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مربوط به المپیاد کامپیوتر هستش و خیلی مطالب خوبی داره
خیلی ممنون
یکی از دوستام گویا خواهر یا برادر دبیرستانیش قراره شرکت کنه،من خودم نمیدونستم چه کتابی مفیده
ارسال: #۲۴۸۳۱
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  چی بگم والا !!!
روم به دیفال!!!
آخه آقای تیمورپور این سوالات آشپزی تون را خصوصی از من بپرسید. اینجا ما گفتیم آقایون بلدند ۷ نوع خورشت , ۸ نوع پیش غذا و ۸ نوع دسر درست کننBig Grin

پاک آبرومون رفت.
فرداست که پست بزنن ما نباشیم آقایون از گشنگی میمیرند.
فقط ۸ نوع بلدیدSmile خیلی عقبید علی آقا، اما اصلا نگران نباشید. کلاس های آشپزی منو شرکت کنید راه می افتیدBig Grin
من فقط میخواستم آشپزی بقیه رو تست کنم وگرنه من شلغم میپزم در حد چغندرTongue

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من که کلی خندیدم، به تزئینتونBig Grin
دفعه دیگه خواستید عکس بگذارید، قشنگ پوست شلغم رو بگیرید و حلقه حلقه برش بدید و با نظم بچینید، خوشگل میشه Smile

حالا برای دفعه اول خوبه، جای امیدی هست، منظره برفی هم زیباست، خلاقیت به خرج دادیدTongue ایکاش همون لحظه یکی با گوله برف میزد بشقابتون میفتاد پایینBig GrinBig GrinBig Grin
شما هر چی بیشتر بخندید، من مصمم تر میشمBig Grin
هر کی خواست بخوره خودشم پوست بکنه، بعدشم این سوسول بازیا چیهBig Grin مهم اینه که شلغم خورده بشه حالا چه فرقی میکنه مربع باشه یا دایرهSmile
باز خدا رو شکر خلاقیت به خرج دادم وگرنه معلوم نبود چیا میگفتیدSmile
من میگم شما چشم دیدن شلغمای منو نداریدSmile شده بود خودمو پرت کنم تو کوچه، این کارو میکردم تا شلغمامو ازش بگیرم، بعدشم یه کتک درست و حسابی میخورد و خسارت بشقابمم ازش میگرفتمBig GrinBig Grin

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  این شلغمه یا جوجه تیغی -_-
اول تمیزش میکردین بعد آبپز... من دیگه شلغم نمیخورم -_-
+اینجا یه برف خیلی قشنگ داره میااد...... ما رفتیم به تماشای برف ^_^
شلغم به این خوشگلیBig Grin حالا طاووسی، هدهدی میگفتید باز یه چیز Smile
اگر سر و ته شو میگرفتم و با کارد تمیزش میکردم که موقع پختن پر آب میشد و نمیشد خوردش، اگر بخارپز داشتم حالا یه چیزی
شما هم پیشنهاد میکنم کلاسای آشپزی منو شرکت کنید Big Grin
ارسال: #۲۴۸۳۲
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مهندس حرفایی میزنیاااا! شلغم که دیگه پختن نداره :|
خام که نمیشه خورد، شلغم باید مغزپخت بشه Big Grin
ارسال: #۲۴۸۳۳
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط ۱۰:۳۰.)
حذف شد
ارسال: #۲۴۸۳۴
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  راستی شلغم خام هم میشه خورد. نمیدونم اون خاصیت هایی که برای سرما خوردگی داره تو خامش هست یا خیر.
من که میدونم شما میخواین با این حرفتون هنر منو ببرید زیر سوالBig Grin

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  البته الان شما هم ۷-۸ تایی بلد هستید. سیب زمینی آبپز، تخم مرغ ابپز، شلغم آبپز، کدوی آبپز. الان شما تو غذاهای ابپزی تجربه ی زیادی کسب کردید. حالا با این مجوز برید مرحله بعدی. البته باید طعم اینها تست بشه. ممکنه شلغم ها پلاستیکی باشند D:
مگه شلغم پلاستیکی هم داریمSmile به هر نحوی که شده میخواید تلاش منو خراب کنیدBig Grin
با این جو سنگینی که علیه من وجود داره، من ترجیح میدم از مسابقه کنار بکشم Big Grin
ارسال: #۲۴۸۳۵
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شما با این همه علاقه و پشتکار در آشپزی اصلا درست نیست با حرف من عقب نشینی کنید Big Grin
ولی جدای از شوخی شلغم میشه رو بخاری هم گذاشت تا بپزه. نمی دونم امتحان کردید یا نه. به، شلغم و لبو رو بعضی وقتا شب میزاریم رو بخاری و صبح پخته میشه. سیب زمینی هم میشه. پیاز هم حتی یبار گذاشتم جالب میشه.
چاره ای جز کنار کشیدن نیست. بعضی از تماشاگرنماها دارن سنگ پرتاب میکننBig Grin آخر پیری میزنن کورم میکننBig Grin
ما تو خوابگاه از این تجهیزات نداریمSmile ولی حتما یه بار امتحان میکنم و رو بخاری میپزم
ارسال: #۲۴۸۳۶
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگر سر و ته شو میگرفتم و با کارد تمیزش میکردم که موقع پختن پر آب میشد و نمیشد خوردش، اگر بخارپز داشتم حالا یه چیزی
سر و تهشو بگیرین هیچیش نمیشه، آب شلغماتونم تمیزتر میشه.آب شلغم با عسل خوشمزه ست برای گرفتگی سینه هم خیلی خوبه.
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شما هم پیشنهاد میکنم کلاسای آشپزی منو شرکت کنید Big Grin
جمش کن عامو Tongue
دو تومن شلغم خریدین اندازه ۱۰۰ تومن آشپزی یاد گرفتین Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۸۳۷
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  دو تومن شلغم خریدین اندازه ۱۰۰ تومن آشپزی یاد گرفتین Big Grin
خونه شما هم فک کنم مثل خونه رئیس دولت قبل باشه که همه چیز کنارش ارزون بود Big Grin
من دو و سیصد پول شلغم دادمSmile
درسته یه سری چیزا یاد گرفتم ولی احساس میکنم بیشتر از اون دانسته هامو در اختیار شما گذاشتمBig Grin
اگه یه بار دیگه مطالب منو بخونید، حتما متوجه نکات ریز آموزشی شون میشینBig Grin
البته به شرطی که بدون پیش داوری بخونید و مثل عکس نشه که شلغم تزئین شده به شکل طاووس رو جوجه تیغی ببینیدBig Grin حیف اون همه خلاقیت
ارسال: #۲۴۸۳۸
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
نرم افزاز برای یادگیری TOEFL Essential Wordsمیخوام هر چی سرچ زدم نسخه موبایل بود .اگر میشه نرم افزار معرفی کنیدHuh

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۸۳۹
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگر سر و ته شو میگرفتم و با کارد تمیزش میکردم که موقع پختن پر آب میشد و نمیشد خوردش، اگر بخارپز داشتم حالا یه چیزی
بعضیا وقتی سر و ته شلغم رو میگیرن، میگذارنش تو مشما فریزر و درش رو خوب گره میزنن و میگذارن تو آب بجوشه تا توش آب نره

پول این آموزشها و پستهایی که امروز زدیم و وقتی که برای آموزش گذاشتیم رو با پول شیرینی دانشگاهتون که پیچوندیدDodgy یکجا حساب کنید Sleepy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۸۴۰
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  

فقط کسانی که مشاوره دادن حق دارن بخورنSmile
خواهشا این عکس رو پخش نکنید، اصلا وقت واسه کلاس آشپزی گذاشن ندارمBig Grin

اینا شلغم یا جین سینگ:|
مربای شلغم هم بهش میخوره:|
مطمئنید مسموم نشدیدBig Grinشلغمارو شستید آبپز کردید؟Tongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close