زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بخت و اقبال تو خیلی جاها دست خود ماست تو قران هم اومده ما سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمی دیم مگر اینکه خودشان بخواهند
خودمان باید یه کاری رو انجام بدیم یا ندیم خودمان باید یه چیزی رو فراموش کنیم یا نکنیم ولی ما انسان ها با خودخواهی خودمون داریم راه اشتباه رو میریم پس بخت و اقبال دست ماست Exclamation
خیلی قشنگ گفتین مرسی

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۴۳۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
گفتم ای دل، نروی؟
خار شوی، زار شوی
بر سرِ آن دار شوی
بی بَر و بی بار شوی

نکند دام نهد؟
خام شوی، رام شوی؟
نپَری جلد شوی،
بی پر و بی بال شوی؟

نکند جام دهد؟
کام دهد، ازلب خود وام دهد؟
در برت ساز زند، رقص کند،
کافر و بی عار شوی؟

نکند مست شوی؟
فارغ از این هست شوی؟
بعد آن کور شوی،
کر شوی، شاعر و بیمار شوی؟

نکُنَد دل نکَنی،
دل بکَنَد،
بهرِ تو دِل دِل نَکُنَد؟
برود در بر یار دگری،
صبح که بیدار شوی؟؟!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , dr.a_AI , MajidManesht2012 , Menrva , soheila-zd
ارسال: #۲۴۳۳۳
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
خسته میشه ادم از انسان نماهای متظاهری که تا وقتی کاراشونو سروسامون میدی قربون صدقه ادم میشن ولی وای به روزی که حالت خوش نباشه نتونی درخواستشون اجابت کنی ،اونوقتِ که با تیکه و کنایه هاشون جگرمیسوزونن ...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , diligent , **sara** , m.teymourpour , dr.a_AI , Menrva , zorkide
ارسال: #۲۴۳۳۴
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ
هیچ چیز بهتر از خوندن خود documentation نمیشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , tayebe68
ارسال: #۲۴۳۳۵
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ
من به آمار زمین مشکوکم اگر این سطح پر از آدمهاست پس چرا این همه آدم تنهاست؟!

سهراب سپهری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , khayyam , **sara** , tayebe68 , Parisa-SH , zorkide , m.teymourpour , pezhman.m-AI , arefeh.hp
ارسال: #۲۴۳۳۶
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا بزرگتر و رحیمتر و بی نظیرتر از چیزیه که فکرشو میکنی. اگه حرکت کنی شک نکن جز برکت چیزی از نخواهی دید. اینو به عینه دیدم و درک کردم وقتی بزرگترین معجزه زندگیمو بهم داد.
پس از بخت و اقبال شکوه نکن و حرکت کنSmile

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , tabassomesayna , m.teymourpour , pezhman.m-AI , Parisa-SH , Menrva
ارسال: #۲۴۳۳۷
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  هیچ چیز بهتر از خوندن خود documentation نمیشه !

فیلم اموزشیشم کنارش باشه عالیهههه

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۴۳۳۸
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
دلم از نامردی هایی که میبینم خیلی گرفته ولی هیچ کاری هم نمیشه کردSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , m.teymourpour , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۴۳۳۹
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
بعد از سالها، چندشبی بود که شیر میخوردم Big Grin اونم بخاطر اینکه دهه اول ماه محرم سرماخوردم و همچنان سرفه میکردم و هر راهی رو امتحان کردم خوب نشد، خانمی بهم گفت که داخل شیر ولرم به اندازه سر قاشق چایخوری زردچوبه بریزم و بخورم، خوب میشه، من هم گفتم بگذار اینم امتحان کنم، البته قبلا تو فیلمهای هندیم شنیده بودم زردچوبه رو تو آب ولرم بریزی و بخوری خوبه، سرچ هم کردم، دیدم چیز خوبیه، خلاصه امتحان کردم و واقعا هم موثر بودShy

دقایقی پیش باز رفتم شیر بردارم و بجوشونم، دیدم رو بطری شیر نوشته "از گرم کردن شیر خودداری شود. خنک بنوشید" : |||

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۴۳۴۰
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد از سالها، چندشبی بود که شیر میخوردم
شیر واسه شما جوونا خوبه، بخورید تا وقتی مثل ما پیر شدید استخوون لرزه نگیریدBig Grin
یاد ایام جوانی به خیر که به بطالت گذشتSmile
ارسال: #۲۴۳۴۱
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد از سالها، چندشبی بود که شیر میخوردم
شیر واسه شما جوونا خوبه، بخورید تا وقتی مثل ما پیر شدید استخوون لرزه نگیریدBig Grin
جوونی کجا بود Big Grin
راستی شما نبودید بهم گفتید براتون دعا کنم ارشد قبول شید، شیرینیشو میدید، اشتباه نکنم امیر کبیر هم میخواستید.

خب میبینم که وضعیتتون رو زدید دانشجوی ارشد Big Grin خب دیگه واضحتر میشه این که شیرینیمون رو بدید TongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۴۳۴۲
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد از سالها، چندشبی بود که شیر میخوردم
جوونی کجا بود Big Grin
راستی شما نبودید بهم گفتید براتون دعا کنم ارشد قبول شید، شیرینیشو میدید، اشتباه نکنم امیر کبیر هم میخواستید.

خب میبینم که وضعیتتون رو زدید دانشجوی ارشد Big Grin خب دیگه واضحتر میشه این که شیرینیمون رو بدید TongueBig Grin
بی زحمت یه دعا دیگه هم بکنید که دعای قبلی تون بی اثر باشه وگرنه با این سرنوشتی که واسه من رقم زدید دچار عذاب الهی میشیدBig Grin
حالا من ندونسته یه چیزی گفتم، شما چرا همچین دعایی کردیدBig Grin
از شیرینی گرفتن منصرف شدید یا بازم ادامه بدمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۴۳۴۳
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  جوونی کجا بود Big Grin

تا فرصت هست بگم وستا جون برا من هم دعا کنید که سال دیگه من هم آواتارم را تغییر بدم اونم از نوع تهران

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۳۴۴
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد از سالها، چندشبی بود که شیر میخوردم Big Grin اونم بخاطر اینکه دهه اول ماه محرم سرماخوردم و همچنان سرفه میکردم و هر راهی رو امتحان کردم خوب نشد، خانمی بهم گفت که داخل شیر ولرم به اندازه سر قاشق چایخوری زردچوبه بریزم و بخورم، خوب میشه، من هم گفتم بگذار اینم امتحان کنم، البته قبلا تو فیلمهای هندیم شنیده بودم زردچوبه رو تو آب ولرم بریزی و بخوری خوبه، سرچ هم کردم، دیدم چیز خوبیه، خلاصه امتحان کردم و واقعا هم موثر بودShy

خیلی ممنون که گفتید.منم از دست سرفه های سرماخوردگیِ یه ماه پیش اعصابم خردِ.امتحان میکنم ایشالا جواب بده.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۳۴۵
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  از شیرینی گرفتن منصرف شدید یا بازم ادامه بدمSmile
عطایش را به لقایش بخشیدیم Dodgy

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تا فرصت هست بگم وستا جون برا من هم دعا کنید که سال دیگه من هم آواتارم را تغییر بدم اونم از نوع تهران
انشاالله سال دیگه تهران اومدی شیرینیم رو میگیرم Rolleyes

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  خیلی ممنون که گفتید.منم از دست سرفه های سرماخوردگیِ یه ماه پیش اعصابم خردِ.امتحان میکنم ایشالا جواب بده.
خواهش میکنم. به مخلوط شیر و زردچوبه، میتونی عسل هم اضافه کنی. چند شب، قبل از خواب این نوشیدنی رو بخور، انشاالله زودی خوب میشی، روی من که زود اثر گذاشت. به جز سرفه، کلا برای روند بهبود سرماخوردگی موثر هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , m.teymourpour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close