زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۴۸۱
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من کلا اهل بسط دادن نیستم. بیشتر دوست دارم اشارتی کنم و طرف خودش بره دنبالش. اینجوری خیلی بهتره چون هم وقت کمتری از من میگیره هم واقعا اونایی که اهلش هستن یاد میگیرن.
تشکر از عدم توجه شما به پیشنهاد سبز ما

ولی طرف باید در نگاه اول ببینه این چیزی که شما میگید، چی هست و به چه موضوعی مرتبط هست و اگر علاقه داشت و به دردش میخورد ادامه بده
تو وبلاگم میخواین بگین:
این سایته جالبه
این لینک خوبه
و ...
بعد پست بعدی و بعدی!!!

من که این سبک نمیپسندم :| بعد یه مدت خسته کننده میشه خب و بنظر من فرد رو دور میکنه از وبلاگتون، باید طوری باشه که جذب شه، شاید با همون توضیح کوتاه شما از یه مبحثی خوشش بیاد یا یه چیزی یاد بگیره و بعد تو موقعیت مناسب از اون استفاده کنه و بگه برم ببینم ایندفعه در مورد چی تو وبلاگش نوشته
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من تا یه مت فکر می کردن صندلی دیدید ۱۷۵ تامن. بعد تو فکرم بود که یه دونه بوده ۱۷۵ تامن؟ کلش ۱۷۵ تامن؟ چطوری بوده خلاصه. بعد که فهمیدم صندل بود اصلا یه حالی شدم.
خب دقیق بخونید دیگه

من چنددفعه دعواتون کنم سر بحث صندل!!!! چرا به راه راست هدایت نمیشید
خیلی وقته ندیدمشSad صندل رو میگم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS , IT.girll
ارسال: #۲۱۴۸۲
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من از شاتل شاکیممممممممممم میخوام شکاینتتتتتتتت کنم چجوری بایداینکاروکنم؟؟؟؟
کلا وضع اینترنت خوب نیست. بقیه شرکت ها هم مشکلاتی دارن
شکایت چه عرض کنم. به کی میخواین شکایت کنین؟ Smile
اگه خیلی وضعش خرابه و بیخودی ترافیکتونو تموم میکنه فک کنم بهترین کار اینه که شرکتتونو عوض کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۱۴۸۳
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
چه قدر خوبه آدم در کنار آرامش به کارهاش برسه.
مدتی که کارم زیادشده بود استرس زیادی داشتم هم خودم را اذیت می کردم و از نظر جسمی و روحی ضعیف شده بودم و هم کارم پیش نمی رفت
الان که ماه رمضان هست واقعا آرامش دارم و شرایطی دارم که شاید در حالت عادی باید خیلی داغون میشدم ولی به برکت این ماه آرومم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , m.teymourpour
ارسال: #۲۱۴۸۴
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  تشکر از عدم توجه شما به پیشنهاد سبز ما

ولی طرف باید در نگاه اول ببینه این چیزی که شما میگید، چی هست و به چه موضوعی مرتبط هست و اگر علاقه داشت و به دردش میخورد ادامه بده
تو وبلاگم میخواین بگین:
این سایته جالبه
این لینک خوبه
و ...
بعد پست بعدی و بعدی!!!

من که این سبک نمیپسندم :| بعد یه مدت خسته کننده میشه خب و بنظر من فرد رو دور میکنه از وبلاگتون، باید طوری باشه که جذب شه، شاید با همون توضیح کوتاه شما از یه مبحثی خوشش بیاد یا یه چیزی یاد بگیره و بعد تو موقعیت مناسب از اون استفاده کنه و بگه برم ببینم ایندفعه در مورد چی تو وبلاگش نوشته
گفتم که اینجا هم خیلی موجز میگفتم. مثلا راجع به همین ترکیب jaxb و hibernate میشه تو پروژه خیلی کوچولو نوشت و یه توضیح در حد یکی دو صفحه (با کدش) و کد پروژه.
یا مثلا swagger.io رو میشه یه توضیح کوچیک داد که به چه درد میخوره همراه با نمونه کار و اینکه قابلیتاش چیه کل مطلب در حد یه صفحه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۱۴۸۵
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
منم قبلا از مخابرات داشتم اونم ترافیک میدزید اونم در کم در حد ۲-۳ گیگ به صورت ناگهانی زنگ میزدی میگفت مصرف کردی حالا بیا ثابت کن نکردی فعلا از پارس آنلاین گرفتم یه مدتی قطعی زیاد داشت اما فعلا خوبه ترافیک نمیدزده و توی قراداد سرعت دو مگ هست و موقع دانلود اگه سایتی که ازش دانلود میکنم پهنای باندش خوب باشه راحت با سرعت ۱MB دانلود میکنه

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۱۴۸۶
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
آدما چقد پیچیده شدن، کاش چند واحد آدم شناسی پاس میکردیم
چقد خوبه که آدم یه دوست ساده داشته باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS , kora , **sara**
ارسال: #۲۱۴۸۷
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آدما چقد پیچیده شدن، کاش چند واحد آدم شناسی پاس میکردیم
چقد خوبه که آدم یه دوست ساده داشته باشه

تاکید دوباره
یه دوست ساده !
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۱۴۸۸
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  کلا وضع اینترنت خوب نیست. بقیه شرکت ها هم مشکلاتی دارن
شکایت چه عرض کنم. به کی میخواین شکایت کنین؟ Smile
اگه خیلی وضعش خرابه و بیخودی ترافیکتونو تموم میکنه فک کنم بهترین کار اینه که شرکتتونو عوض کنید
نمیدونم به کی شکایت کنم..اگرم حرف بزنم باز دروغ سرهم میکنن که مثلا قانع بشی..
موضوع اینجاست شرکت دیگه نمیدونم چیی خوبه..
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  نم قبلا از مخابرات داشتم اونم ترافیک میدزید اونم در کم در حد ۲-۳ گیگ به صورت ناگهانی زنگ میزدی میگفت مصرف کردی حالا بیا ثابت کن نکردی فعلا از پارس آنلاین گرفتم یه مدتی قطعی زیاد داشت اما فعلا خوبه ترافیک نمیدزده و توی قراداد سرعت دو مگ هست و موقع دانلود اگه سایتی که ازش دانلود میکنم پهنای باندش خوب باشه راحت با سرعت ۱MB دانلود میکنه
ماهی چقدره هزنش چجوریه؟
شبادانلود رایگان داره؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۱۴۸۹
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
آره یه دوستی که وقتی داری باهاش حرف میزنی مطمئن باشی خود واقعیشه نه اینکه نقش یکی دیگه رو بازی کنه
یه دوستی که تو هم مجبور نباشی واسش نقش بازی کنی و خود واقعیت باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , IT.girll , Menrva , **sara**
ارسال: #۲۱۴۹۰
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
جدیدا کشف کردم فروم رو با گوشی میبینم. خدایی خیلی راحته. با لپ تاپ سخته آدم پیگیر تاپیک ها باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۲۱۴۹۱
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  موضوع اینجاست شرکت دیگه نمیدونم چیی خوبه..
شرکت های وب به نظرم بد نیست . من دارم و راضیم
چند وقت پیش تو همین تاپیک شرکت های وب رو به خانم Aurora پیشنهاد دادم و قرار شد ایشون برن از این شرکت بگیرن
میتونین ازشون بپرسین راضی هستن یا نه
من خودم جرات نمیکنم بپرسمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aurora
ارسال: #۲۱۴۹۲
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط kingmax.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ماهی چقدره هزنش چجوریه؟
شبادانلود رایگان داره؟
از من یه طرح ویژه مال عید نوروز بود تموم شده سرویس منم شبا دانلود رایگان نداره اما بعضی سرویس هاش داره باید زنگ بزنی بپرسی ببینی کدوماش داره

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۱۴۹۳
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
ولی متاسفانه و به غلط روراستی با خنگی و پپه بودن(ببخشید) اشتباه گرفته میشه. من خودم اصلا اهل دروغ نیستم وخیلی خاکی با دوستام رفتار میکردم اما همین باعث شده بود فقط موقع مشکلات بیان سراغم و در مواقع دیگه ..... ویه روز اتفاقی مسئله ای برام روشن شد که فهمیدم چقدر اشتباه کردم! Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , IT.girll
ارسال: #۲۱۴۹۴
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ق.ظ، توسط alim93.)
فردا امتحان دارم... فردا که نه، ۵ ساعت دیگه...الانم که ساعت ۳ بامداده و منم دارم تقلب مینویسم...ای کاش که از تقلبای منم تو امتحان بیاد لااقل تلاش و کوششم بی ثمر نباشهBig Grin مامانمم فهمیده دارم تقلب مینویسم،الان داره بد بد نگاه میکنه...

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , IT.girll , shayesteNEY
ارسال: #۲۱۴۹۵
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ق.ظ
امروز بعد یه مدت باز اومدم برنامه ها مو با واندرلیست پیش ببرم اما یادم اومد مایکروسافت خریده بودش.
لعنت به مایکروسافت.
خداحافظ واندرلیست
Sad(((((
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close