زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۵۳۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بچه ها سالاد توپی...سالاد توپی بچه ها
درست کنین خیلی اسونه خوشمزه هم هست
[تصویر:  364915_toopi.jpg]

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , RASPINA , Menrva , Avril89
ارسال: #۱۹۵۳۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  یه مقداری (و فقط یک مقداری) میتونه تأثیر داشته باشه، به هر حال اینکه هر مرحله از رشد جنین توو چه فصل و چه شرایط محیطی بوده میتونه توو بعضی رفتارا مثل رودرنج بودن و ... تأثیر داشته باشه، اما تأثیر ژنتیک (ارث‌بری از والدین) و صفات اکتسابی (نوع تربیت و خانواده و محیطی که بچه تووش رشد میکنه) اونقدر زیاد هست که اثر ماه تولد در مقابلش نزدیک به صفر هست.

این فال‌ها و ... الکی هستند. یه بار یه مطلب روان‌شناسی در این مورد میخوندم که نوشته بود توو حالت عادی ۵۰ درصد چیزهایی که نوشتن درست در میاد (به هر حال مثلاً طرف یا زودجوش هست یا calm، یا مهربون هست یا نیست)، اما نکته‌ش اینجا بود که حتی اگه ۳۰ درصد مطالبی که نوشته درست باشه هم، طرف اون ۳۰ درصد رو bold میکنه و حتی به صورت لحظه‌ای خودش رو با اون ۷۰ درصد نادرست تطبیق میده! برام جای سؤاله که بیشتر مشتری‌های این چیزا و فال و ... هم خانم‌ها مخصوصاً دخترها هستند.
آهان
خب اینو میشه قبول کرد
شرایط محیطی و فصلی و غیره رو
هرچند تاثیرش به نظر منم خیلی خیلی کمه.
خب من همیشه یه سوالی دارم مثلا اونایی که هفت ماهه به دنیا اومدن تکلیفشون چیه.فرقی با نه ماهه هایی که تو همون ماه به دنیا اومدن دارن از نظر همون خصوصیات مربوط به ماه تولد یا نه. Big Grin

ولی به قول شما وقتی کسی میخوندشون همون سی درصد رو میبینه و خودش رو با اون سی درصد ارزیابی میکنه و باور میکنه این طالع بینی ها رو.
در حالیکه خیلی از صفات بین همه آدم ها مشترکه مثل همین مهربانی یا زودرنج بودن و .. که شما هم اشاره کردید بهش.

دقیقا. دخترها خیلی طرفدار فالن
و خیلی هم هزینه میکنند براش! انواع فال .. فال قهوه..تاروت.. شمع.. یا از این اسم های عجیب غریب! خودشون میرن که هیچ بقیه رو هم ترغیب میکنند به فال و القا میکنند که فالگیر هرچی در موردشون گفت درسته!
برا خود من هم عجیبه این قضیه. :| همین مونده یکی بیاد از تو فنجون قهوه من ، آینده ام رو استخراج کنه! Big Grin Big Grin

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پوونه من اوایل اعتقاد نداشتم ولی دیدم انصافن درسته!
دست کم راجع ب خودم ک درست بودTongue
دست شما درد نکنه Big Grin
آخه چی ِ اینا درسته؟
کسی ک اینا رو نوشته یه چینیه. چینیه چطور میدونست که برا ماه های شمسی باید طالع بینی بنویسیه؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Menrva
ارسال: #۱۹۵۳۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط ali136750.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  بچه ها سالاد توپی...سالاد توپی بچه ها
به به متاسفانه من که بلد نیستم زیاد آشپزی اما تو خوردن حسابی مهارت در حد لالیگا .....دهنمون آب افتاد اساسی .....

اونی که بلدن درست کنین برای ما هم تعریف کنین از لذیذیش
(کی این زبان فارسیام قراره درست شه خدا می دونه ...خدا می دونه ای خدا )
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۵۳۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
من اصلن ب هیچ نوع فالی اعتقاد ندارم
ولی فال حافظ جان رو خیلی دوس دارم مخصوصن اینکه خودتم تو حافظیه باشی
به به...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , hatame , Menrva
ارسال: #۱۹۵۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ)ali136750 نوشته شده توسط:  مگه مسابقه ست ؟ مسابقه کی با کی ؟ یکی باید گزارشگری (البته گزارشگر با سابقه ۱۰۰۰ سال مفید)کنه ؟

+حالا با وجود گذشت این همه سال از این ویژگی ها باز هم هنوز طرفدارهای خاص خودشون رو دارن .....شاید به خاطر ویژگی های رویایی ...
بقول به اون بازیگر که وقتی یکی ازش تعرف می کنه یهو میگه همه ساکن فقط تو صحبت کنن.....حالا واقعا دلنشین این فالا
مسابقه نیس
رقابته Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پست اول این تاپیک رو بخونید.

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  بچه ها سالاد توپی...سالاد توپی بچه ها
من دلم شام خواست! :دی
گشنه ام شد خب Big Grin
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  من اصلن ب هیچ نوع فالی اعتقاد ندارم
ولی فال حافظ جان رو خیلی دوس دارم مخصوصن اینکه خودتم تو حافظیه باشی
به به...
به فال حافظ هم اعتقادی ندارم
حضرت حافظ جان بیشتر از همه با این فال هاش من رو سر کار گذاشته بود یک زمانی
ما هم گفتیم عمرا دیگه بیایم دکون شما! Big Grin
جهت سرگرمی ولی هر وقت حس و حالم شاعرانه بود از دیوانش یه شعر انتخاب میکنم و میخونم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , shayesteNEY
ارسال: #۱۹۵۳۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توی عمرم یکجا این همه دیوونه بازی رو تجربه نکرده بودم !!!!
خب حالا تعریف کنید ببینیم چه خبر بوده!
بعضی ها فرصت تجربه کارهای هیجان انگیز رو ندارند،حداقل می تونیم بشنویم و شنیدنی هیجان رو تجربه کنیم!
اصلا هم خل نیستم!Tongue

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Riemann
ارسال: #۱۹۵۳۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
من هر چی میپسندم، بقیه میخرن... نامردا

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS , RASPINA , **sara**
ارسال: #۱۹۵۳۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من هر چی میپسندم، بقیه میخرن... نامردا
شوهر دختر عموم خیلی دوست داره یونیک لباس بپوشه؛
بنده خدا یه بار رفته بود تهران،کلی گشته بود تا بالاخره لباس موردنظر رو یافته و خریده بود؛اومد شهرمون دید پسرخاله ش هم از تهران همون رو خریده!قیافه ش رو خودتون تصور کنید!فکر کنم این جوری شده بود!Dodgy
پ.ن: باید شکلک ها بیشتر بشن تا بتونیم احساساتمون رو بهتر به تصویر بکشیم!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , vesta , **sara** , Riemann
ارسال: #۱۹۵۳۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ
من دنبال یونیک بودن نیستم که
مثلا از عید به اینور من دو تا کفش و دو تا مانتو پسندیدم که بخرم، آبجیم و عروسمون زحمتش رو کشیدنDodgy میگم دیگه نظر من رو بپرسید لو نمیدمBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۵۴۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
markdown را نیز دوست دارم. خروجیش تر و تمیز تره از نوت های خودم. ضمن اینکه حساب و کتاب داره. واسه گیت هابم به کار میاد.

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  مثلا از عید به اینور من دو تا کفش و دو تا مانتو پسندیدم که بخرم
یا خدا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Nesyan , **sara** , Riemann , diligent , alim93
ارسال: #۱۹۵۴۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من هر چی میپسندم، بقیه میخرن... نامردا
شوهر دختر عموم خیلی دوست داره یونیک لباس بپوشه؛
بنده خدا یه بار رفته بود تهران،کلی گشته بود تا بالاخره لباس موردنظر رو یافته و خریده بود؛اومد شهرمون دید پسرخاله ش هم از تهران همون رو خریده!قیافه ش رو خودتون تصور کنید!فکر کنم این جوری شده بود!Dodgy
پ.ن: باید شکلک ها بیشتر بشن تا بتونیم احساساتمون رو بهتر به تصویر بکشیم!Big Grin

منم یه بار رفتم کفش بخرم و خیلی تو کفش پسندیدن حساسم . از بیرون ویترین یهکفش رو پسنیدم با فروشنده حرف زدم . خانم داییم داخل مغازه بود متوجه من شد نگاه کردم دیدم همون نمونه کفش دستشه UndecidedUndecidedUndecided اونم دید نمونه کفش دستمه . و تو ذهنمون تین میچرخید که ای وای اگه من بردارم شاید خانوم دایی هم برداره و اونم فکرمیکرد اگه کفش رو بخره من هم میخرم . کفشامون شبیه هم میشهSmile
هیچی دیگه هیچ کدومون نخریدیم
قیافه من برای خداحافظی با کفشSadSad
قیافه خانوم داییم ConfusedConfusedConfusedConfused
قیافه فروشنده بعد از گذاشتن کفشا رو ویترینشAngryAngryAngry

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , RASPINA , **sara** , Riemann , gogooli
ارسال: #۱۹۵۴۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  مثلا از عید به اینور من دو تا کفش و دو تا مانتو پسندیدم که بخرم
یا خدا!
Big GrinBig Grin
خب نخریدم کهSad من فقط خوشم میاد
جای دخترا خالی دیروز یه صندل دیدم ۱۷۵ تومن، عاشقش شدمBig Grin اما گرونه :|
فکر کنم آقای بلک الان بیهوش بشن و قید ازدواج رو بزننBig GrinBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , blackhalo1989 , **sara** , Riemann
ارسال: #۱۹۵۴۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  را نیز دوست دارم. خروجیش تر و تمیز تره از نوت های خودم. ضمن اینکه حساب و کتاب داره. واسه گیت هابم به کار میاد.
ماشالله آقای بلک هر روز یه چی جدید...دیگه داره حسودیم میشه.....
یه راهنمایی بدید چه جوری هر روز سراغ یه چی جدید میریدمن که به هیچی نمیرسم دچار رکود شدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , blackhalo1989 , **sara** , gogooli
ارسال: #۱۹۵۴۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ
تورو خدا با احساس بچه های مردم بازی نکنید Smile
منم دلم خرید می خواد مخصوصا مانتو تابستونه وااااااااااااای Smile
من و خواهرم ۹۹٪ مواقع لباسامون یه جوره Sad(
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۵۴۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
اینقدر مانتو مانتو نکنید دلم خون شد Big Grin
منم یه مانتو خنک تابستونی میخوام. یکی بره برام بخره. خودم وقت نمی کنم برم خرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , **sara** , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close