زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۸۸۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ
دلم گرفته
درست مثل لک لکی

که بال هایش را برای کوچ امتحان می کند!

(گروس عبدالملکیان)

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , RASPINA , Menrva , so@ , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۸۸۸۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
(نوشتم و نوشتم بعد سانسورش کردم و همه رو پاک کردم! خود سانسوری بد دردیه!)
خسته شدم خب با نیش باز این همه ادای چارلی چاپلین رو درآوردم:دی
بگذریم. اصلا بهتره بگیم و بخندیم:دی

--------------------------------------------------

این قسمت: شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. Big Grin
دیروز رفته بودم این آزمون مزخرف استخدامی که رو اعصاب منه! اسمش حالم رو هم بد میکنه! از اسم مزخرف این آزمون هم بگذریم.
بعد کف اون سالن نمیدونم چه جنسی بود یا با چی شسته بود کفش همه قیژ قیژ موقع راه رفتن صدا میداد جز کسایی که کفش پاشنه بلند پوشیده بود و کفششون تق تقی بود:دی کتونی لعنتی منم انگار بلندگو شده بود واسه خودش!
وقتی خواستم پاسخبرگم رو تحویل بدم چند نفری تو سالن مونده بود تا من راه رفتم قیژ قیژ کفش های من حواس اون چند نفر رو پرت کرد و همه شون یه طوری به من نگاه میکردن که یعنی برو دیگه! Big Grin
دیدم اینطوری نمیشه گفتم بدوم سالنو که انقدر صدای کفشم بچه ها رو اذیت نکنه پاسخنامه رو به مراقب تحویل بدم. حواسم هم نبود مراقب خانوم رفته و جاش رو با مراقب آقا عوض کرده که اونم ته سالن وایساده بود که خالی بود اونطرف سالن.
بماند که من تا دویدم صدای قیژ قیژ کفش من ۱۰۰ برابر شد ولی خب زودی از اونجا دور شدم و مسلما این بهتر بود تا اینکه با ناز و آروم آروم راه برم و بیشتر رو اعصاب باشم!! مراقبه دید دارم میدوم چنان چپ چپ نگام میکرد انگار دویدن یه دختر، جنایته! تا رسیدم بهش گفتم ببحشید به خاطر صدای کفشامه دوییدم که زودی از کنار بچه ها بیام اینور سالن که اذیت نشن. بازم چپ چپ نگام کرد! (یعنی دلم میخواست با مشت بزنم تو سرش اون لحظه :دی) پاسخبرگم رو چنان با حرص تحویل گرفت که واقعا فکر میکردم الان دستبند هم بزنه به دستام و ازم به جرم دویدن تو سالن شکایت کنه! :| :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Menrva , gogooli , vesta , نارین , ziba.O , so@ , shayesteNEY , Avril89 , Bahar_HS , **sara** , ali136750
ارسال: #۱۸۸۸۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چقدر همه دلشون میگیره!
اینو دوستم فرستاد منم میذارم اینجا:

همسرم از من سوال کرد چه کسی را بیشتر از همه دوست داری!!!؟

گفتم : مادرم

گفت : بعد از اون چی؟

گفتم : پدرم

گفت : بعد از پدرت؟

گفتم : برادر و خواهرم

گفت : ینی منو دوست نداری ؟؟

گفتم : تو سوال کردی چه کسی را دوست دارم ، نگفتی عاشق کی هستی !!!

خوشحال شد و گفت عاشق کی هستی ؟؟

گفتم : بارسلونا!!!

نمیدونم چرا قهر کرد و رفت ؟!....
فکر کنم طرفدار رئال مادرید بود ...!!
Big Grin
شما رو به دیدن گل اول مسی دعوت میکنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , پوونه , A V A , Menrva , gogooli , نارین , vesta , so@ , sahar salehi , shayesteNEY , Avril89 , alirezaei , Bahar_HS , **sara** , hatame , maryam.raz , zahra_ce87 , roger670 , Amir V , fa_shinobi
ارسال: #۱۸۸۸۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
تقدیم به پونه... با لپ تاپت ست میشه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۸۹۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تقدیم به پونه... با لپ تاپت ست میشه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببخشید جسارتاً ازینا دمپایی شو ندارن لینکشو بذارید؟؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , shayesteNEY , Bahar_HS , **sara** , hatame
ارسال: #۱۸۸۹۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تقدیم به پونه... با لپ تاپت ست میشه Big Grin

عه شما دوسداری ازین رنگا یا افاق..Big Grin
دمپاییش رو نداره فقط و فقط کتونی مختص پونهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۸۹۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
وووووووو اینجا خیلی وحشیانه داره بارون میاد و همه دخترا دیوونه شدن، این صدای جیغ و دادی که میشنوین از اینجاست، آدم یاد بومیان آمریکا می افته!

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۸۹۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تقدیم به پونه... با لپ تاپت ست میشه Big Grin

عه شما دوسداری ازین رنگا یا افاق..Big Grin
دمپاییش رو نداره فقط و فقط کتونی مختص پونهBig Grin
نه من دوست ندارم , نه نه , اصلاً Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۸۸۹۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تقدیم به پونه... با لپ تاپت ست میشه Big Grin

مررررررسی .. پونه فدای تو : )
لپ تاپ من و کفش من Big Grin این لپتاپتـــــ رو که گفتیااا کلی ذوق زده شدم حس کردم واقعا اون لپتاپ رو گرفتم Big Grin
چه خوبن اینا... واااااای عاشقش شدم : )))))
کتونی و کتاب و بستنی وانیلی جزو خریدهای موردعلاقه منه و هر وقت یکی از اینا رو میگیرمااا کلی روحیه ام عوض میشه و چند سالی جوون تر میشمBig Grin
الان چه کنیم با این دلمون که هم اون لپتاپ ناااااز رو میخواد و هم این کفش های ناااااز همرنگ اون لپتاپ رو وقتی که فعلا آه تو بساط ندارم؟ Big Grin Big Grin Big Grin
کسی نیست بخواد پیشاپیش واسه من کادو تولد بگیره؟ Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , **sara** , Menrva , maryam.raz
ارسال: #۱۸۸۹۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ
چرا کسی اینجا محل ما نمیده!!!!!!!!!!!!!؟
سوال کردماااااااا

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۸۸۹۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  چرا کسی اینجا محل ما نمیده!!!!!!!!!!!!!؟
سوال کردماااااااا

قربونت شاید سوالت رو ندیدیم خب Big Grin

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان من لغاتای ۵۰۴رو با لایتنر داشتم می خوندم خیلی خوبم داشتم پیش میرفتم!!
این قضیه نتایج و انتخاب رشته اومد وسط کلا ۱هفته ای رهاش کردمSadبنظرتون چیکار کنم حالا؟؟

دوباره از اول شرو کنم؟

نه همون طوری ادامه بده. چون مهم اینه به دفعات مشخصی تکرار بشن لغات. فکر نمیکنم زمان زیاد مهم باشه واسه خونه های ۲ به بعد.
خونه ۱ باید حداکثر تا ۲۴ ساعت خالی بشه. همون جی برگ های (کارت؟برگ؟ فیش؟ واسه لایتنر نمیدونم اسمشون چیه اون کاغذا:دی) خونه ۱ رو یه دور مرور کن و بعد از چند ساعتی اون خونه رو خالی کن تا بتونی جی برگ های جدیدت رو بذاری تو همون خونه ۱/

من خودم این کار رو میکنم و مشکلی پیش نمیاد زیاد. دوباره شروع کردن حوصله خودت رو سرمیبره به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Bahar_HS , **sara** , Menrva
ارسال: #۱۸۸۹۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان من لغاتای ۵۰۴رو با لایتنر داشتم می خوندم خیلی خوبم داشتم پیش میرفتم!!
این قضیه نتایج و انتخاب رشته اومد وسط کلا ۱هفته ای رهاش کردمSadبنظرتون چیکار کنم حالا؟؟

دوباره از اول شرو کنم؟

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  قربونت شاید سوالت رو ندیدیم خب
همش با خودتون حرف میزنید یخورد بقیه رو هم ببینیییییید

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۸۸۹۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ه همون طوری ادامه بده. چون مهم اینه به دفعات مشخصی تکرار بشن لغات. فکر نمیکنم زمان زیاد مهم باشه واسه خونه های ۲ به بعد.
خونه ۱ باید حداکثر تا ۲۴ ساعت خالی بشه. همون جی برگ های (کارت؟برگ؟ فیش؟ واسه لایتنر نمیدونم اسمشون چیه اون کاغذا:دی) خونه ۱ رو یه دور مرور کن و بعد از چند ساعتی اون خونه رو خالی کن تا بتونی جی برگ های جدیدت رو بذاری تو همون خونه ۱/

من خودم این کار رو میکنم و مشکلی پیش نمیاد زیاد. دوباره شروع کردن حوصله خودت رو سرمیبره به نظرم.

این کارا رو دستی انجام می‌دی یارپئز؟ Huh

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همش با خودتون حرف میزنید یخورد بقیه رو هم ببینیییییید

جواب داد دیگه Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۸۹۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  نه همون طوری ادامه بده.
مرسسییی عزیزممممم..........

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۹۰۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همش با خودتون حرف میزنید یخورد بقیه رو هم ببینیییییید
به جان خودم من حدودا ساعت ۱۲و نیم فقط یه دقیقه اومدم مانشت و بعد زود رفتم Big Grin
۲ هم اومدم و زودی بعدش رفتم تا عصر که دوباره یه سری به سایت زدم و این صفحه هم انقدر پست زده شده بود که صفحه های قبل رو نخوندم و فقط پست های اخر رو خوندم و دوباره رفتم.
من پستت رو ندیده بودم واقعا. وگرنه دلیلی نداره کسی سوالی بپرسه و وقتی که جوابش رو میدونم جواب ندم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Bahar_HS , **sara** , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close