زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۴۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
کسی با Docker کار کرده یا اطلاعاتی داره ازش؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۴۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
یه مشاوره می خوام،لطفا یه مشورت درست و حسابی بدید!در غیر اینصورت از آفاق جان و بقیه دوستان دعوت به عمل می آید!Big Grin
با اینکه به برنامه نویسی علاقه دارم،ولی چون نتونستم روی مسیر قرار بگیرم،می خوام یه زمینه جدید شروع کنم:"گرافیک تصویری/رسانه های دیجیتالی"....
نظر شما چیه؟؟؟ می خوام اینبار درست شروع کنم و درست ادامه بدم و درست پولدار بشم!Big GrinBig GrinBig Grin

دوستان! من دیگه راضی به اییییییییین همه راهنمایی نبودم!
اینطوری که شما منو راهنمایی کردید،دو روزه حرفه ای می شم ها!
پ.ن:هر وقت من پست می ذارم،هیشکی منو نمی بینه،مثل دنیای واقعی......

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۱۸۴۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  پ.ن:هر وقت من پست می ذارم،هیشکی منو نمی بینه،مثل دنیای واقعی......
من که میبینم ولی تجربشو ندارم که راهنماییت کنم. گاهی از بیمحلی نیست که جوابی نمیبینی، از بیتجربگی ما هم می تونه باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , پوونه , RASPINA , **sara**
ارسال: #۱۸۴۲۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
یه مشاوره می خوام،لطفا یه مشورت درست و حسابی بدید!در غیر اینصورت از آفاق جان و بقیه دوستان دعوت به عمل می آید!Big Grin
با اینکه به برنامه نویسی علاقه دارم،ولی چون نتونستم روی مسیر قرار بگیرم،می خوام یه زمینه جدید شروع کنم:"گرافیک تصویری/رسانه های دیجیتالی"....
نظر شما چیه؟؟؟ می خوام اینبار درست شروع کنم و درست ادامه بدم و درست پولدار بشم!Big GrinBig GrinBig Grin

دوستان! من دیگه راضی به اییییییییین همه راهنمایی نبودم!
سوالت خیلی کلّیه , یکم بشکاف!
آخه فقط گفتی میخوای بری تو این مسیر و نظر ما چیه؟!
مثلاً الان گفتی به برنامه نویسی علاقه داری ولی نتونستی توی مسیرش قرار بگیری, صرف همین موضوع میخوای بری سراغ گرافیک تصویری, خب با گرافیک تصویری چه حد آشنایی داری؟ اصلاً کار کردی؟ اصلاً علاقه داری؟ یا بخاطر درامد....
یکم بشکاف بهار جان Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۴۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  دوستان! من دیگه راضی به اییییییییین همه راهنمایی نبودم!
بهارجونم من منتظرم مینروا بیادSmileآخه شماره یکی از دوستام که ارشد انیمیشن میخونه رو بهش دادم که تحقیق کنه.
دوم یه مبحث دیگه هم به اسم بازیهای رایانه ای هست که اگر علاقه داری به این قضیه میتونم یه نفرو معرفی کنم که راهنماییتون کنه ببینم واقعا علاقه داری .

سوم باید دید واقعا استعداد و علاقه هست؟قبلا کار کردی؟در چه حدی با گرافیک کامپیوتری آشنایی؟

دوستان بهارجونمو راهنمایی کنید تا دمپایی ابری به سمتتون پرتاب نشدهBig Grin

اگر معرفی کنید که خیلی عالیه!
می خوام این بار یه شروع درست داشته باشم تا دوباره مثل دفعه قبل،که در زمینه برنامه نویسی دچار سرخوردگی شدم نشه.UndecidedConfused
من شاگرد خوبی هستم! زود زود یاد می گیرم! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۴۲۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ
خانوم آفاق خانوم, چرا هماهنگ نمیکنی سوالا رو , ای چه وضیه خواهر , چرا مث من میپرسی Big Grin
ارسال: #۱۸۴۲۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سوالت خیلی کلّیه , یکم بشکاف!
آخه فقط گفتی میخوای بری تو این مسیر و نظر ما چیه؟!
مثلاً الان گفتی به برنامه نویسی علاقه داری ولی نتونستی توی مسیرش قرار بگیری, صرف همین موضوع میخوای بری سراغ گرافیک تصویری, خب با گرافیک تصویری چه حد آشنایی داری؟ اصلاً کار کردی؟ اصلاً علاقه داری؟ یا بخاطر درامد....
یکم بشکاف بهار جان Smile

چشم! با اجازه شروع می کنم به شکافتن!ولی اگر وسطش خوابتون رفت دیگه تقصیر من نیست ها!
به طور خلاصه: برنامه نویسی کار کردم؛شکست عشقی خوردم!(در زمینه برنامه نویسی)ناامید و سرخورده شدم؛شونصد ساله دارم ارشد می خونم قبول نمی شم؛دوست دارم بیام تهران،نمی تونم؛توی شهرمون نتونستم جای مناسب برای کار پیدا کنم...
به طراحی علاقه دارم،اگر خودم با مطالعه بتونم برم جلو که دیگه نخوام کنکور بدم،خب خیلی بهتره!دیگه پیر شدم ننه!حال کنکور دادن ندارم!Big Grin
گفتم شایدم تو این زمینه بهتر بتونم پیشرفت کنم!Big Grin
آخ اگر یکی باشه،کمکم کنه... بعدش کم کم پیشرفت کنم،حرفه ای شم،مشهور شم.....بعد اون کسی رو که کمکم کرده،بعد از یه مدت دیگه نشناسم! برنامه ریزی م درسته دیگه!نه!Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۴۲۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  برنامه نویسی کار کردم؛شکست عشقی خوردم!(در زمینه برنامه نویسی)ناامید و سرخورده شدم؛شونصد ساله دارم ارشد می خونم قبول نمی شم؛دوست دارم بیام تهران،نمی تونم؛توی شهرمون نتونستم جای مناسب برای کار پیدا کنم...
به طراحی علاقه دارم،اگر خودم با مطالعه بتونم برم جلو که دیگه نخوام کنکور بدم،خب خیلی بهتره!دیگه پیر شدم ننه!حال کنکور دادن ندارم!Big Grin
گفتم شایدم تو این زمینه بهتر بتونم پیشرفت کنم!Big Grin
آخ اگر یکی باشه،کمکم کنه... بعدش کم کم پیشرفت کنم،حرفه ای شم،مشهور شم.....بعد اون کسی رو که کمکم کرده،بعد از یه مدت دیگه نشناسم! برنامه ریزی م درسته دیگه!نه!Big Grin
خب شما فعلا بگو ببینم چرا شکست خوردی در برنامه نویسی؟ تا به اون قسمتهای برنامه ریزیت برسیم Big Grin
نمیتونم باور کنم کسی چیزیو دوست داشته باشه و شکست بخوره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۸۴۲۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ
به نظرم از کسی مشورت بگیرید که از لحاظ تجربه حداقل یه درجه از شما بالاتر باشه. مثلا حداقل صاحب یه کسب و کار کوچیک در مورد موضوع مورد بحث باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS , RASPINA , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۸۴۳۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم از کسی مشورت بگیرید که از لحاظ تجربه حداقل یه درجه از شما بالاتر باشه. مثلا حداقل صاحب یه کسب و کار کوچیک در مورد موضوع مورد بحث باشه.
خیلی وقته دنبال این"یه نفر" هستم! خوب پیداش نمی کنم! اصلا چطوری باید پیداش کنم؟Smile

به آفاق گیر می دیم که چرا این قدر خشونت به خرج می دی!خب الان دلیلش مشخص شد!
دلخوری م رو که مطرح کردم،یه عالمه راهنمایی گرفتم!Coolببین اگر آفاق میومد دیگه چی میشد!Big Grin
پ.ن: ممنون از همه ی دوستانی که توجه کردند.Heart

ارسال: #۱۸۴۳۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم از کسی مشورت بگیرید که از لحاظ تجربه حداقل یه درجه از شما بالاتر باشه. مثلا حداقل صاحب یه کسب و کار کوچیک در مورد موضوع مورد بحث باشه.
خیلی وقته دنبال این"یه نفر" هستم! خوب پیداش نمی کنم! اصلا چطوری باید پیداش کنم؟Smile
با روابط بالا. مثلا من الان یکی از بچه های ارشد بود که بنیاد بازی ها تدریس می کرد. یکی دیگه هم هست که یه بازی منتشر کرد. یا بحث گرافیک یه نفر رو میشناسم که فوتوشاپ خفن بلده. واسه بیلبورد و اینا هم آشنا دارم میتونم برم بپرسم در صورت لزوم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۴۳۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ
کسی میدونه آموزش محور دقیقا یعنی چی؟؟ اونوقت آموزش محور شبانه یعنی چی؟
ارسال: #۱۸۴۳۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کسی میدونه آموزش محور دقیقا یعنی چی؟؟ اونوقت آموزش محور شبانه یعنی چی؟
آموزش محور زمان ما معنیش این بود که به جای ۶ واحد پایان نامه درس میگرفت (فکر کنم ۲ تا درس سه واحدی).
ارسال: #۱۸۴۳۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ینی پایان نامه ندارید. شبانه اش فرقی نداره با شبانه های دیگه. همون باید شهریه بدید. در ضمن بعضی دانشگاه ها بعد از مدتی قبول می کنند بیاید پژوهش محور بشید و برخی هم نه.

با این تفاسیر بدرد ادامه دادن نمیخوره دیگه؟ یعنی واسه دکترا راه باز نیست؟
حالا پژوهش محور یعنی چی؟ Big Grin

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کسی میدونه آموزش محور دقیقا یعنی چی؟؟ اونوقت آموزش محور شبانه یعنی چی؟
آموزش محور زمان ما معنیش این بود که به جای ۶ واحد پایان نامه درس میگرفت (فکر کنم ۲ تا درس سه واحدی).
در مدرک تحصیلی هم قید میشه؟
هرچند قید نشه هم بدون پایان نامه آخه چه ارشدی ....
ارسال: #۱۸۴۳۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کسی میدونه آموزش محور دقیقا یعنی چی؟؟ اونوقت آموزش محور شبانه یعنی چی؟
در مدرک تحصیلی هم قید میشه؟
هرچند قید نشه هم بدون پایان نامه آخه چه ارشدی ....
نمیدونم. اما برای دکترا ممکنه مشکل ایجاد کنه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close