زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۶۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ
مشورت گرفتنه دیگه چه اشکالی داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Ms. Saba , **sara**
ارسال: #۱۸۳۶۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  و گل دوم مسی رو فراموش نکنن Big Grin
خوشم میاد من یادم بره شماها یادتون نمیره!Big Grin
آخه انقدر گفتید نهادینه شده، میخواستم پیشنهاد بدم لینک گل دوم مسی رو بدارید امضاتون، بالاخره بر اثر تعاریفتون همه مشتاق میشن ببینن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۶۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ
همه نگرانیم اینه بچه های ای تی اعتراض کنن امسال شبکه دوباره بشه گرایش آی تی!
ایهالناس من بیشتر به خاطر این شبکه دارم با این رتبه نجومی پرافتخارم، پشت کنکور میمونم امسال...اعتراض نکنید به سنجش.. گناه دارم به خدا Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۸۳۶۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  همه نگرانیم اینه بچه های ای تی اعتراض کنن امسال شبکه دوباره بشه گرایش آی تی!
ایهالناس من بیشتر به خاطر این شبکه دارم با این رتبه نجومی پرافتخارم، پشت کنکور میمونم امسال...اعتراض نکنید به سنجش.. گناه دارم به خدا Big Grin Big Grin Big Grin
پوونه , شما گرایشت هوش نبود؟
ارسال: #۱۸۳۶۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  پوونه , شما گرایشت هوش نبود؟
آره هوش بودم به خاطر علاقه ام به پردازش زبان دوست داشتم هوش بخونم.
ولی الان هرچی فکر میکنم میبینم شبکه و به خصوص بحث امنیت شبکه جذاب تر از مباحث هوش مصنوعیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۸۳۶۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فک کنم دارم دیوونه میشم
فکر کنم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا . بیخودی هنوز بهم برچسب نزنید
صبح از خواب بیدار میشم یاد اون زحمتام میوفتم و نتیجه ای که نگرفتم اعصابم خرد میشه
عصر میخوابم بیدار میشم حس درس خوندم بهم دست میده و از این حرفا

البته دیگه متوجه شدم مشکل از فصله و گل دوم مسی
وگرنه من که اینطوری نبودم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , vesta , پوونه , **sara** , RASPINA , nazan1
ارسال: #۱۸۳۶۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
خدایا
دلم را کسی شکست، که هرگز دلم به شکستن دلش راضی نمیشد، هرگززززز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , **sara** , Menrva , RASPINA , stu.it
ارسال: #۱۸۳۶۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  آخه انقدر گفتید نهادینه شده، میخواستم پیشنهاد بدم لینک گل دوم مسی رو بدارید امضاتون، بالاخره بر اثر تعاریفتون همه مشتاق میشن ببینن Big Grin
انگار واقعن نهادینه شده Big Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  البته دیگه متوجه شدم مشکل از فصله و گل دوم مسی
من که گفتم گل دوم مسی کافئین داره قبل خواب نبینین شب دیر خوابتون می بره Big Grin
گل دوم کدوم بازی؟ میشه لینگ گل دوم مسی رو بدید من هم ببینم؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۸۳۶۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط vesta.)
انقدر گفتن گل دوم مسی، منم دیدم آخرش Big Grin
همچینم خاص نبودااا
گل فقط گلای سوباساTongue

پ.ن: حس غروب جمعه رو دارم...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , barca , Bahar_HS , **sara** , Menrva
ارسال: #۱۸۳۷۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
چقدر امروز کسل کننده بود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Menrva , samane .gh
ارسال: #۱۸۳۷۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  گل دوم کدوم بازی؟ میشه لینگ گل دوم مسی رو بدید من هم ببینم؟ Big Grin
بفرمایین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی واقعا.

انصافا هم گل قشنگی بود. بچه ام نویر بعد این گل، افسردگی نگرفته باشه خوبه Big Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  گل فقط گلای سوباسا
اون پسره که قلب درد داشت و پیرهن تیمشون هم زرد بود کی بود؟
من عاشق اون بودم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , **sara** , vesta , Menrva
ارسال: #۱۸۳۷۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط vesta.)
نمایشگاه کتابم تموم شد، هیچ کس برای من کتاب نخرید Sad
هی روزگار
آقا حوصله مان سر رفته

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اون پسره که قلب درد داشت و پیرهن تیمشون هم زرد بود کی بود؟
من عاشق اون بودم Big Grin
اونم دوست داشتم Smile تارو هم بچه باحالی بود

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , Menrva , RASPINA
ارسال: #۱۸۳۷۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اونم دوست داشتم Smile تارو هم بچه باحالی بود
یه چی بگم بخند :دی
تو عالم بچگی عاشق این پسره شده بودم Big Grin Big Grin
شنیدی شاعر درپیت یه آهنگ درپیت میگه:
میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیست و اینا؟
راست میگن. Big Grin
پسره هر وقت قلبش درد میکرد و با اون وضع میرفت بازی میکرد من کلی دعا میکردم که نمیره و زنده بمونه Big Grin
خیلی دوسش داشتم. یعنی الان شوهر کیه؟ Sad

تارو هم بچه خوبی بود. اگه اون بیمار قلبیه نبود من حتما عاشق تارو میشدم Big Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کسی که اسم عشقش رو فراموش کنه چه تضمینی هست که فردا سر جلسه ارتفاع درخت کامل رو فراموش نکنه؟
عه از کجا فهمیدین عشقم بود؟ : ))))))))))))
من تازه الان داشتم اعتراف میکردم : )))))
اسمش رو فراموش کردم چون بی معرفت سراغی از من نگرفت نگفت این دختره واسه من همیشه دعا میکنه زنده بمونم Big Grin

راستی ارتفاع درخت کامل؟Big Grin درخت سرو منظورتونه یا درخت کاج؟ درختش تو باغچه حیاط باشه یا تو باغ؟ باغش ده هکتار باشه یا بیست هکتار؟ و...
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Menrva , RASPINA , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۷۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
سایت جالب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۸۳۷۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  همه هم عشق های اولشون شخصیت های فوتبالیستا بوده انگارBig Grin

وای پونه تارو رو بی خیال شو مثلا الکی عشق من بوده ها
عجبا وستاااااا از تو بعیدههههBig Grin همون به سوباسا فقط فکر کنTongue
: ))))))

نه دیگه
بیمار قلبی ِ نازنین الان حتما زن گرفته و بچه هم داره و بچه اش هم از بچه مسی و رونالدو هم بزرگترهBig Grin
عزیزم ببخشیدااا ولی تارو مجرد باشه تضمین نمیکنم که عاشقش نشم Big Grin Big Grin Big Grin

آره والا. پسرای این انیمیشن خیلی بچه های خوبی بودن عاشقشون نمیشدیم عجیب بود Big Grin
یادش بخیر
چه قشنگ هم جمع میشدیم بعد کارتون و تحلیل میکردیم بازی رو و یه هفته منتظر میشدیم این سوباسا یا کاکرو یه گل بزنن Big Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اشه مسخره کنین حالا! Tongue
مورد داشتیم سر جلسه دختره می خواسته بره تو حیاط متر کنه درختا رو البته به بهونه wc رفتنا! چه مخی دارن چه تقلبهایی به ذهنشون می رسه Big Grin
مسخره نکردم فقط یه لحظه شخصیت «عزیزم ببخشید » ِ کلاه قرمزی اومد تو فکرم و خواستم یادی ازش کنم Big Grin
فکر کنم «عزیزم ببخشید» عاشق من شده و همش به من فکر میکنه که من هی یاد اون سینی تو دستش و سیبیل هاش میفتم Big Grin Big Grin Big Grin

مورد داشتیم دختره بعد از اینکه ارتفاع درخت رو اندازه گرفت و اومد تو کلاس پسره ازش پرسید چند متر شد بگید منم بنویسم ارتفاعش رو.. خواهش میکنم این درس رو هم بیفتم مشروط شدم. Tongue Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , barca , Menrva , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close