زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۲۲۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فقط منروا جون منو نمیخوره؟ببرمش زیر پتوBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , vesta , Menrva , **sara**
ارسال: #۱۸۲۲۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  میرم سراغ گوشیم میبینم کلی پیامک دارم، خوشحال خوشحال چک میکنمTongue میبینم همش تبلیغات هستSad
میگم هیچ کسم پیام نمیده بهم بگه الهی فدات شم، قوربونت برمBig Grin مامانم بهم میخندهBlush

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اخر سر انقدر شاخ شده بود و پرو بازی دراورد که مادربزرگم حقشو گذاشت کف دستش و بردش بازار فروختش Big Grin
منتظر بودم به آبگوشت تبدیل شهBig Grin

ما کلی قربون صدقت میریم.Tongue,شماره من جمعه ها رایگان.هرکس میخواد من زنگ بزنم قربون صدقش برمBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , رتبه۱سال۹۴ , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۲۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  فقط منروا جون منو نمیخوره؟ببرمش زیر پتوBig Grin
لاکپشت که فکرنکنم حال خوردن داشته باشه راه که بزور میره Big Grin میگه بیابخوابیم حال ندارم بخورمت Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , vesta , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۲۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  ما کلی قربون صدقت میریم.Tongue,شماره من جمعه ها رایگان.هرکس میخواد من زنگ بزنم قربون صدقش برمBig GrinTongue
جمعه رو گذاشتن برای دیدار حضوریTongueBig Grin حال نمیده تلفنیTongueTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , **sara**
ارسال: #۱۸۲۳۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ
نقل قول:
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  فقط منروا جون منو نمیخوره؟ببرمش زیر پتوBig Grin
لاکپشت که فکرنکنم حال خوردن داشته باشه راه که بزور میره Big Grin میگه بیابخوابیم حال ندارم بخورمت Big Grin
فکر کن تابستون ها بهش ابدوغ خیارم بدم.Big Grinطفلکی دیگه راه هم نمیتونه بره.همش بخوابیماTongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , **sara**
ارسال: #۱۸۲۳۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ما یه جوجه داشتیم که تقریبا بزرگ شده بود ولی چون جا نداشتیم دادیم مادر بزرگم نگه داره. اونجا چنان بزرگ و قدش بلند شده بود که اصلا نمی شد بهش نزدیک شد. خیلی وحشی بود جرات نداشتیم بهش نزدیک بشیم چون حمله می کرد.
اخر سر انقدر شاخ شده بود و پرو بازی دراورد که مادربزرگم حقشو گذاشت کف دستش و بردش بازار فروختش Big Grin
ماهم جوجمون پسرم کمی بزرگ شده بود تاجش کوچولوموچولوبود امامهربون بود هنوز وحشی نشده بودBig Grin بشقاب میدید دستم با چه سرعتی میومدا سمتم همه جادنبالم میومد جوجه ی مهربونم بود می خواستیم بریم مسافرت بخاطرش نمیخواستم برم مسافرت میدونستم اگه بریم دگه نمییبینمش دادم به دوستم که همسایمون بودن ازمسافرت که امدیم دیدم مرده اینقدرررر گریه کردمSad..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , software94 , vesta , **sara**
ارسال: #۱۸۲۳۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منم حیوونا رو دوست دارمCoolلاک پشت خیلی عمر میکنه فکر کنم بخرم بدبخت میمیرهSmileSmileدوست دارم لاکشونو بشکنم ببینم داخل لاکشون چیهBig GrinBig Grin

به حیوون طفلکی هم رحم نداری افاق؟Cool
وستا جوون ناهار ابدوغ خیار اماده کن داریم میایم با بچه ها.خخخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
کشتمشConfusedSad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , software94 , NP-Cσмρℓєтє , Menrva
ارسال: #۱۸۲۳۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کشتمشConfusedSad

کدومشو؟سوسک,پشه,جوجه,لاک پشت,اردک؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
سر در تاپیک بنویسید ورود آقایون ممنوع
آدم میاد اینجا روش نمیشه چیزی بگه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , software94 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
حوصله نقل قول ندارم , اینکه میگید تو گردن لاکپشت طناب میندازن پش خودشون میکشن , شما تصور کن یه سگ وحشی که همه ازش میترسن رو دمش رو بگیری بکشی! پسردایی من همچین بشری در سن ۶ سالگی! :|

اونوقت ما یه جارو برقی دارم اسمشو اسمارت گذاشتم, هروقت هم میخوام تو خونه بچرخم میگم اسمارت بیا , بعد دنبال خودم میشکم , مامانمم میگه نکن دختر , چته تو , میشکنه, منم میگم مادر من شما به مسائل هوش مصنوعی مشرف نیستید ,اصلاً ما یه مثال داریم به اسم جاروبرقی, این جارو باید خودش یاد بگیره دنبالم بیاد! Big Grin این اسمارته خودش میفهمه! ولی خب زیر بار نمیره میگه هیچکی چاروبرقیو رو پله دنبال خودش نمیکشه! Dodgy مگه میشه؟! Big Grin

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سر در تاپیک بنویسید ورود آقایون ممنوع
آدم میاد اینجا روش نمیشه چیزی بگه Smile
فعلاً که روتون شده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , m.teymourpour , vesta , software94 , Menrva , shayesteNEY , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کشتمشConfusedSad

کدومشو؟سوسک,پشه,جوجه,لاک پشت,اردک؟Big Grin
پشه
خیلی بزرگ بود، ترسیدم ازش، هی گفتم برو، حرف تو کله اش نرفت.. رفت و برگشتSad شبیه مالاریا بود منم با دفتر تلفن زدمشConfused مرد... جنازه اش جلوی قفسه کتابمه
استغفراالله، خدایا ببخش Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , software94 , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  فعلاً که روتون شده Big Grin

من چند صفحه رو خوندم دیدم یه نفر هم از آقایون چیزی ننوشته، ترسیدم حرفمو بنویسیم، گفتم حداقل اعتراضمو بکنمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , vesta , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۳۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  من چند صفحه رو خوندم دیدم یه نفر هم از آقایون چیزی ننوشته، ترسیدم حرفمو بنویسیم، گفتم حداقل اعتراضمو بکنمSmile
اینجا سازمان سنجش! نیست که به اعتراضات رسیدگی بشه!!! Big Grin
ولی خب الحمدلله دومین پست رو هم گذاشتید Big Grin
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوست دارم برم کوه انقدر داااااااااااااد بزنم انقدر داااااااااااااااااااااااااااااااد بزنم که دیگه صدام درنیاد و تارهای صوتیحنجره ام یکی یکی بگن بینگ بینگ بینگ و از وسط ببرن و یکی از پشت سر هولم بده بیفتم سمت پایین
ببخشید کدوم کوه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , m.teymourpour , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۲۴۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  ما کلی قربون صدقت میریم.Tongue,شماره من جمعه ها رایگان.هرکس میخواد من زنگ بزنم قربون صدقش برمBig GrinTongue
قربون صدقه منم برو سافتورجون.. چقد خوووووب من شدیدا به محبت نیازدارمBig Grin.
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منم حیوونا رو دوست دارمCoolلاک پشت خیلی عمر میکنه فکر کنم بخرم بدبخت میمیرهSmileSmileدوست دارم لاکشونو بشکنم ببینم داخل لاکشون چیهBig GrinBig Grin
اوه اوه افاق چه خشنننBig Grin.با لاکش نانچیکو درست کنBig Grin.
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  فکر کن تابستون ها بهش ابدوغ خیارم بدم.Big Grinطفلکی دیگه راه هم نمیتونه بره.همش بخوابیماTongue
ابدوغ خیارSmile))) خواب تابستانیBig Grin
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  چه داستان هیجان انگیزی چقدر با دختر همسایتون مینروا همزاد پنداری کردمCool
داستان هیجانی و عاشقانه. اهنگ پیشوازم جوجه طلاییه به یاد قدیم ب یاد جوجه ام Big Grin.. پس بگوهمدست بودی با دخترهمسایهBig Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , NP-Cσмρℓєтє , so@ , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close