زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۶۲۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حیف شد دکتر توکلی رفت منزل! تازه می خواستم بپرسم چرا ۱۰ بربر ظرفیت دانشگاهها مجازی اعلام می کنید؟ این سوالا رو امسال کی طرح کرده بود دانشجو و استاد باهاش درگیری داشتن! سوالا پخ پخی بود یا اصلا اشتباه! میخواستم یه سر دستشون بگیرم ببرم همین بغل فروم مربوط به سوالای ارشد ببینن چه خبره!!!!!!!DodgyBig Grin بچه ها چقدر ایراد گرفتن به سوالا! من بگو که هر سوالی درست زده بودم میگفتن باید این سوال حذف شه Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۶۲۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  حیف شد دکتر توکلی رفت منزل! تازه می خواستم بپرسم چرا ۱۰ بربر ظرفیت دانشگاهها مجازی اعلام می کنید؟ این سوالا رو امسال کی طرح کرده بود دانشجو و استاد باهاش درگیری داشتن! سوالا پخ پخی بود یا اصلا اشتباه! میخواستم یه سر دستشون بگیرم ببرم همین بغل فروم مربوط به سوالای ارشد ببینن چه خبره!!!!!!!DodgyBig Grin بچه ها چقدر ایراد گرفتن به سوالا! من بگو که هر سوالی درست زده بودم میگفتن باید این سوال حذف شه Tongue
من از همین تربیون از دکتر توکلی می خوام که ظرفیت ارشد مهندسی کامپیوتر رو البته به شکلی قابل قبول و منطقی افزایش دهند،
من سال ۱۳۸۹ رتبه ۹۶۰ در گرایش هوش مصنوعی رو اوردم،و قبول نشدم ولی اطرافیانم،در دیگر رشته های مهندسی با این رتبه ارشد روزانه قبول شدند و بعد هم رفتند دکترا؛الان اونا ارشد و دکترا گرفته و دارای شغل و زن و بچه می باشند Big Grin ولی من باید پشت کنکوری باشم و در تایپیک"هر چه می خواهد دل تنگت بگو" یادداشت بگذارم،UndecidedDodgy
پ.ن:اینجا صورتک "خون گریه کردن نداره"،دوستان خودتون حال منو در این چند سال تصور کنید.....

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , blackhalo1989
ارسال: #۱۷۶۲۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط kora.)
من موندم خدایی الان تو هر کارخونه و هر جایی متخصص شبکه و مهندس کامپیوتر می خوان! ولی مثلا عمران مکانیکو... بیشتر ارشد میگیرن! در حالی که هر روز نیاز به متخصصین ای تی و کامپیوتر بیشتر میشه! شایدم من تو دنیای فانتزی زندگی میکنم که همچین برداشتی دارم!!!! : DBig GrinBig Grin

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اطرافم پر از آدم هایی هست که قدرت تصمیم گیری در هیچ زمینه ای رو ندارن ! فقط نشستن و غر میزنن!! الانم دارن پس گوشم وز وز میکنن، میرن روی اعصابم ! یه انتخابی کردی تا تهش بیاست یا برو انصراف بده یا همینو ادامه بده دیگه نق نزن!!

یه عده دیگشون هم هستن که جرات هیچ کاری رو ندارن، هیچ!!!! حتی خیال پردازی :| ، خیلی روی نِرو هستن اینا دیگه هر وقت میبینیش داره از یه چیزی میناله، میگم خب برو فلان کارو بکن، میگه نمیشه ، میگم کمتر بخواب که وقت کنی میگه حال ندارم، میگم خب پس خاموش.

یه عده دیگه هم هستن که از ۲۴ ساعت ۱۲ یا حتی بیشترش رو خواب تشریف دارن، چقدر نگاه کردن به قیافشون وقتی ۱۲ ظهر بیدار میشن چندش اور هست
Huh Huh Huh دیگه دنیاست و ادماش همه که مثل هم نیستن . شما خودت ناراحت نکن ! بیشتر رو خودت متمرکز باش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , پوونه
ارسال: #۱۷۶۲۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ)blackhalo19892 نوشته شده توسط:  هالا مادرید
بـــــــــــرادر بلک اورجینالBig Grin نه واقعــــــــــــا با چه رویــــــــــــی میگید هالا مادریدBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , happy07
ارسال: #۱۷۶۳۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ
من برگشتم به وضع سابقم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۶۳۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط kora.)
اسم خواب اوردی دردم تازه شد!!!! خواب عمییییییق عجب رویای نازی! الان تابستونم در راهه پشه ها نمیزارن خوب بخوابیم! همیشه یه پشه نینجایی تو اتاق من قایم میشه و تابستونا ملت خوب میخوابن عوضش منم پشه درگیری دارمBig Grin یاد اون کلیپ پشه افتادم! آهای پشه پشه با توام ... چی می خوای تو دیگه از جون من.....Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Avril89 , پوونه , fatemesoleimani
ارسال: #۱۷۶۳۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط happy07.)
بدینوسیله مراتب نگرانی خود را برای "کار و زندگی" بعضی از کاربران مانشت در پی فعالیت‌های بیست و چهار ساعته‌شان در چند تاپیک سرگرمی طی چند روز گذشته ابراز نموده و از مدیران عزیز درخواست اکید دارم که این بزرگواران را حداقل چند ساعتی بن نموده و دسترسی آن‌ها را به بعضی از تالارها با محدودیت مواجه کنند تا "کار و زندگی‌شان" به اوضاع عادی بازگرددBig Grin و سرعت "خواندن" ارسال‌های جدید توسط ما، با سرعت "آپ‌شدن" کامنت‌ها توسط این دوستان به یک هماهنگی قابل قبولی برسد. Big Grin

پیشاپیش مراتب تشکر خود را اعلام می‌دارمSmile
و من الله التوفیقCool

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , **sara** , Avril89 , sahar salehi , Bahar_HS , pezhman.m-AI
ارسال: #۱۷۶۳۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بدینوسیله مراتب نگرانی خود را برای "کار و زندگی" بعضی از کاربران مانشت در پی فعالیت‌های بیست و چهار ساعته‌شان در چند تاپیک سرگرمی طی چند روز گذشته ابراز نموده و از مدیران عزیز درخواست اکید دارم که این بزرگواران را حداقل چند ساعتی بن نموده و دسترسی آن‌ها را به بعضی از تالارها با محدودیت مواجه کنند تا "کار و زندگی‌شان" به اوضاع عادی بازگرددBig Grin و سرعت "خواندن" ارسال‌های جدید توسط ما، با سرعت "آپ‌شدن" کامنت‌ها توسط این دوستان به یک هماهنگی قابل قبولی برسد. Big Grin

و من الله التوفیقCool
اشاره به فرد خاصیم نباشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , kora , mohaddeseh70 , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۷۶۳۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط happy07.)
من که گفتم "بعضی از کاربران" و "دوستان" به فرد خاصی هم اشاره نکردم، در کل هم ارسالم جنبه‌ی طنز داشتBig GrinBig Grin
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بدینوسیله مراتب نگرانی خود را برای "کار و زندگی" بعضی از کاربران مانشت در پی فعالیت‌های بیست و چهار ساعته‌شان در چند تاپیک سرگرمی طی چند روز گذشته ابراز نموده و از مدیران عزیز درخواست اکید دارم که این بزرگواران را حداقل چند ساعتی بن نموده و دسترسی آن‌ها را به بعضی از تالارها با محدودیت مواجه کنند تا "کار و زندگی‌شان" به اوضاع عادی بازگرددBig Grin و سرعت "خواندن" ارسال‌های جدید توسط ما، با سرعت "آپ‌شدن" کامنت‌ها توسط این دوستان به یک هماهنگی قابل قبولی برسد. Big Grin

و من الله التوفیقCool

لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara**
ارسال: #۱۷۶۳۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ
بچه ها دیگه ازین شوخیا نکنین باشه؟ افرین Smile
مجرم شناسایی و به اشد مجازات محکوم خواهد شد

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۶۳۶
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من که گفتم "بعضی از کاربران" و "دوستان" به فرد خاصی هم اشاره نکردم، در کل هم ارسالم جنبه‌ی طنز داشتBig GrinBig Grin
خوب ارسال منم جنبه طنز داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , happy07 , **sara**
ارسال: #۱۷۶۳۷
من که گفتم "بعضی از کاربران" و "دوستان" به فرد خاصی هم اشاره نکردم، در کل هم ارسالم جنبه‌ی طنز داشتBig GrinBig Grin

ولی خب در کل خوب بود از همه ممنونم، خیلی خوش گذشت، دیروز حوصله‌ام سر رفته بود خودم از بچه ها خواستم یه کاری بکنند تا اعلام نتایج سرمون گرم بشه و این شوخی های اخیر به بهترین وجه حال من یکی رو خوب کرد، از همه واقعا ممنونمHeart و از ادامه یافتن این همه خلاقیت من یکی که استقبال می کنمBig GrinBig Grin

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بدینوسیله مراتب نگرانی خود را برای "کار و زندگی" بعضی از کاربران مانشت در پی فعالیت‌های بیست و چهار ساعته‌شان در چند تاپیک سرگرمی طی چند روز گذشته ابراز نموده و از مدیران عزیز درخواست اکید دارم که این بزرگواران را حداقل چند ساعتی بن نموده و دسترسی آن‌ها را به بعضی از تالارها با محدودیت مواجه کنند تا "کار و زندگی‌شان" به اوضاع عادی بازگرددBig Grin و سرعت "خواندن" ارسال‌های جدید توسط ما، با سرعت "آپ‌شدن" کامنت‌ها توسط این دوستان به یک هماهنگی قابل قبولی برسد. Big Grin

و من الله التوفیقCool

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۶۳۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
خودت معرفی کن یه کلاس خصوصی هم تو همین مانشت بزار بیام پیشت دوره ببینیمSmile خیلی خلاقانه بودBig Grin خدایی تو اون شلوغ پلوغی من موندم چجور حواسش جمع بوده بره اسم کاربر بلک بگیره!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۶۳۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من که گفتم "بعضی از کاربران" و "دوستان" به فرد خاصی هم اشاره نکردم، در کل هم ارسالم جنبه‌ی طنز داشتBig GrinBig Grin

ولی خب در کل خوب بود از همه ممنونم، خیلی خوش گذشت، دیروز حوصله‌ام سر رفته بود خودم از بچه ها خواستم یه کاری بکنند تا اعلام نتایج سرمون گرم بشه و این شوخی های اخیر به بهترین وجه حال من یکی رو خوب کرد، از همه واقعا ممنونمHeart و از ادامه یافتن این همه خلاقیت من یکی که استقبال می کنمBig GrinBig Grin
نه دیگه این قضیه دکتر توکلی داره بی مزه میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۶۴۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
یه خلاقیت جدید بزنید، یه موضوع تازهCool
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  و از ادامه یافتن این همه خلاقیت من یکی که استقبال می کنمBig GrinBig Grin
نه دیگه این قضیه دکتر توکلی داره بی مزه میشه.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close