زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۹۶۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  پروانه رو میدونی که از پیله بیرون میاد. میشه اینطوری هم گفت که چون این پروانه در حال پروازه یعنی تو از انزوا بدت میاد دوست داری با همه در ارتباط باشی و همیشه سعی میکنی از تنهایی فرار کنی.
اینا به ذهنم رسید الان.

+راستی واقعا همشهری هستیم؟ Big Grin
نه، تنهایی رو دوست دارم
در مورد مهربانی، متاسفانه حالم از شنیدن این واژه دیگه داره بد میشه Sad
والا من تا حالا تبریز رو ندیدم Smile اما خب بله، اونجایی هستم

ممنون وقت گذاشتی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۶۹۶۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کاربر "پوونه" اگه آواتاره من رو تحلیل کنید بهتون ایمان میارم. من تا حالا تو زندگیم هیچ دختری رو ندیدم قدرت تحلیل درستی داشته باشهSmile (بی منظور میگم، خانوما ناراحت نشید) انتظار زیادیم ندارم، شما ۱۰تا جمله بگید، اگه ۱دونه اش درست بود من قبول میکنم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۱۶۹۶۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  راستش من حس ششمم تو اطرفیانم و کسایی که میشناسمشون خیلی بالاس تازه مچ گیری هم کردم خیلی زیاد Big Grin
اما درمورد شما تنها چیزی ک اومد تو ذهنم بوشهر یا بندر عباس بود Undecided اما شما بسیــــــار زیرک هستین قضیه پیچیده میشه بعد من شما راهم نمیشناسم آخه زیاد بروز نمیدینBig Grin وستا تشخیصش راحت بود دخترمون چیزی تو دلش نیست Big GrinTongue
not even close Tongue
گفتــــــم کـــــــ شما بســـــیار زیرک هستین اما اگه از نزدیکانم بودین رازهای پنهانتو برملا میکردم البته تنها واسه خودتون Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۶۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  اینجوری که میگین عمرا کسی حدس بزنه ذهنم رف سمت جلفا و نقده و خاش و مورچه خورت ConfusedBig GrinTongue
به پست بالاییش مراجعه کنید.
ارسال: #۱۶۹۷۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
پس بگید من کجایی هستم Smile
یعنی عمرا نمیتونید بگید.
اینجوری که میگین عمرا کسی حدس بزنه ذهنم رف سمت جلفا و نقده و خاش و مورچه خورت ConfusedBig GrinTongue
یزدی هستن
تا حالا نه ازشون شنیدم و نه جایی خوندم
Big Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۶۹۷۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط Densike.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  راستش من حس ششمم تو اطرفیانم و کسایی که میشناسمشون خیلی بالاس تازه مچ گیری هم کردم خیلی زیاد Big Grin
اما درمورد شما تنها چیزی ک اومد تو ذهنم بوشهر یا بندر عباس بود Undecided اما شما بسیــــــار زیرک هستین قضیه پیچیده میشه بعد من شما راهم نمیشناسم آخه زیاد بروز نمیدینBig Grin وستا تشخیصش راحت بود دخترمون چیزی تو دلش نیست Big GrinTongue
not even close Tongue
آقای blackhalo من بهشون حق میدم واسه حدسی که زدن .. منم رنگ پوست شمارو تیره میبینم که به اون نواحی میخوره

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۶۹۷۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس بگید من کجایی هستم Smile
یعنی عمرا نمیتونید بگید.
اقای بلک این عمرا که شامل من نمی شد؟TongueWink

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۶۹۷۳
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  گفتــــــم کـــــــ شما بســـــیار زیرک هستین اما اگه از نزدیکانم بودین رازهای پنهانتو برملا میکردم البته تنها واسه خودتون Big GrinTongue
متاسفانه/خوشبختابه بقیه فقط پوسته ای از من رو مبینن. شما هم حتی اگه نزدیک من بودید نمیتونستید چیزی رو بر ملا کنید، حتی برای خودم.
ارسال: #۱۶۹۷۴
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  معنی نداره .برادر .. اسم شخصیت های من توی world of warcraft به ترتیب densike ، cenaro ، cenaitas بودن همیشه و به این اسم ها توی بقیه بازی ها هم بودم کلا نام مجازی هست دیگه بی معنی

خب خانم khordad.girl متاسفانه یکم شناخت دارم از روی پست هاتون نسبت به شما بد شد چون معمولا بدونه دونستن چیزی حدث میزنم ... غرورتون تو حلقم ، اجتماعی هستید زود با ملت صمیمی میشید ، پایه دعوا به شدت ، درونگرا نیستی ، اعتماد به نفس !!!!!! ... دیگه .. کلا شادی چیزیم اصابانیت کنه یکم بحث بدش کلا میگی به طرف تو خوبی قضیه رو میزاری کنار
حالا بیشتر تخصصم تو مشخصات ظاهری هست ولی شما دخترین دیگه نمیشه گفت ناراحت میشین

املاتون تو حلقم Smile)) خب بعضیاش درست بود از حق نگذریم ولی از پستام معلوم بود دیگه از آواتار و یوزرم هیچ کدومو نگفتین Big Grin
خب نمیدونم شاید بشه گف تحلیلتون بد نیس Tongue
ارسال: #۱۶۹۷۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اقای بلک این عمرا که شامل من نمی شد؟TongueWink
شما یه روایت رو میدونید فقط ولی همونم نگید. شما چیت کردید. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar salehi
ارسال: #۱۶۹۷۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  آقای blackhalo من بهشون حق میدم واسه حدثی که زدن .. منم رنگ پوست شمارو تیره میبینم که به اون نواحی میخوره
حدسBlush
رنگ پوست رو از کجا دیدید؟ Huh

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اقای بلک این عمرا که شامل من نمی شد؟TongueWink
شما یه روایت رو میدونید فقط ولی همونم نگید. شما چیت کردید. Big Grin

بله شما چند ملیتی بودید تا جایی که خاطرم هست! ولی فقط یه ملیت فعلی رو میدونم Smile بقیه رو یادم نمیاد! حافظه ام ضعیف شده! Sad

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sahar salehi
ارسال: #۱۶۹۷۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  اینجوری که میگین عمرا کسی حدس بزنه ذهنم رف سمت جلفا و نقده و خاش و مورچه خورت ConfusedBig GrinTongue
به پست بالاییش مراجعه کنید.
این ینی ۱ چراغ سبز رو از دس دادم!
ارسال: #۱۶۹۷۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یزدی هستن
تا حالا نه ازشون شنیدم و نه جایی خونم
Big Grin
بله این یه روایته، ولی روایت ضعیفست.
ضمن اینکه اینو شما تو همین تاپیک خوندید، سر قضیه دفاع من.

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  رنگ پوست رو از کجا دیدید؟ Huh
رنگ پوست من تیره است؟
ارسال: #۱۶۹۷۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  گفتــــــم کـــــــ شما بســـــیار زیرک هستین اما اگه از نزدیکانم بودین رازهای پنهانتو برملا میکردم البته تنها واسه خودتون Big GrinTongue
متاسفانه/خوشبختابه بقیه فقط پوسته ای از من رو مبینن. شما هم حتی اگه نزدیک من بودید نمیتونستید چیزی رو بر ملا کنید، حتی برای خودم.
شمــــــا منو نمیــــــشناسی Big Grin من در حیطه ی حدس و کشف استادم Big Grin یه آقای دکتر باهوش همین حرف شمارو میزدن تمام حرفهای نزدشو واسش حدس زدم فکر کنم کــــــف کرده بود ولی به روی خودش نمیورد Tongue
ارسال: #۱۶۹۸۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  شمــــــا منو نمیــــــشناسی Big Grin من در حیطه ی حدس و کشف استادم Big Grin یه آقای دکتر باهوش همین حرف شمارو میزدن تمام حرفهای نزدشو واسش حدس زدم فکر کنم کــــــف کرده بود ولی به روی خودش نمیورد Tongue
بهتر نیست بگیم شما در نمایش حدسیاتتون و قانع کردن افراد دستی دارید؟ Wink

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close