زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۹۵۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
مانشت هم اصلا چیزی بنام پروفایل کاربری نداره هااا Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۹۵۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
یکی هم آواتار و یوزر مارو تحلیل کنه ! واسم جالب شد :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , پوونه , **sara**
ارسال: #۱۶۹۵۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  آقای بلک واسه یه پست ۶ خط تایپ کرده!!!!!!! ندیده بودم تا حالا.
منم فکر نمی کردم یکی تا این حد تو نخ پستای من باشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۶۹۵۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ق.ظ
دیدم بحث حدث زدنه و تحلیل گفتم بیام یکم یلی توی این چیزا دارم هرکی حدث خواست چه ظاهر چه تحلیل شخصیت بگه

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۶۹۵۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دیدم بحث حدث زدنه و تحلیل گفتم بیام یکم یلی توی این چیزا دارم هرکی حدث خواست چه ظاهر چه تحلیل شخصیت بگه
برادر Densike شما معنی نام کاربریتو میگی واسم سواله
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۵۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دیدم بحث حدث زدنه و تحلیل گفتم بیام یکم یلی توی این چیزا دارم هرکی حدث خواست چه ظاهر چه تحلیل شخصیت بگه
چه بازار تحلیلا داغه! اوکی منو تحلیل کنین
ارسال: #۱۶۹۵۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط Avril89.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پروانه تو آواتارتون نشون میده اصالتا اهل تبریز هستید.
وااااااااااااااااای خدای من
دیگه بهتون ایمان آوردم Tongue
فقط برادر من، شما قرار بود از رو نام کاربری تحلیل کنید!!
من بدون توجه به پروانه و نام کاربری هم متوجه شدم تبریزی هستن ایشون Big Grinتازه فکر میکردم ساکن اونجا هم باشن که بعد متوجه شدم نه ساکن نیستن

پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
ارسال: #۱۶۹۵۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
پس بگید من کجایی هستم Smile
یعنی عمرا نمیتونید بگید.
ارسال: #۱۶۹۵۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پروانه تو آواتارتون نشون میده اصالتا اهل تبریز هستید.
وااااااااااااااااای خدای من
دیگه بهتون ایمان آوردم Tongue
فقط برادر من، شما قرار بود از رو نام کاربری تحلیل کنید!!
من بدون توجه به پروانه و نام کاربری هم متوجه شدم تبریزی هستن ایشون Big Grinتازه فکر میکردم ساکن اونجا هم باشن که بعد متوجه شدم نه ساکن نیستن

پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
خوبه صدبار گفتم و ترکی هم صحبت کردم... وگرنه تا صبح هی باید ایمان میاوردماااBig Grin
پونه هم که سرش شلوغ شد و من رو یادش رفت!!! بابا من خوابم میاد پونهSad

در مورد این حرفا بگم که، آدم یه وقتایی تو شرایطی قرار میگیره به اسم "امتحان" اون موقع میبینه ای داد بی داد اصلا خودش رو نمیشناخته و یه چیزایی در مورد آدما برای همیشه ثابت نیست

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , sahar salehi , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۶۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  فک کردین فقط خودتون به تحلیل و روانشناسی آدما علاقمندید؟Smile آخه خوب پستهای کوتاه شما خیلی تو چشه. خود به خود توجه آدمو جلب می کنه. مخصوصا واسه یه آدم خسته که حوصله ی خوندن پستهای طولانی رو نداره.SmileSmileSmile
دیگه پیر کاربر شدم، جون تایپ کردن ندارم. Smile

شما به تحلیل همدیگه ادامه بدید، تا جایی که میشه اسرار رو هویدا کنید، منم میرم بخوابم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۶۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
یعنی عمرا نمیتونید بگید.
راستش من حس ششمم تو اطرفیانم و کسایی که میشناسمشون خیلی بالاس تازه مچ گیری هم کردم خیلی زیاد Big Grin
اما درمورد شما تنها چیزی ک اومد تو ذهنم بوشهر یا بندر عباس بود Undecided اما شما بسیــــــار زیرک هستین قضیه پیچیده میشه بعد من شما راهم نمیشناسم آخه زیاد بروز نمیدینBig Grin وستا تشخیصش راحت بود دخترمون چیزی تو دلش نیست Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۶۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
معنی نداره .برادر .. اسم شخصیت های من توی world of warcraft به ترتیب densike ، cenaro ، cenaitas بودن همیشه و به این اسم ها توی بقیه بازی ها هم بودم کلا نام مجازی هست دیگه بی معنی

خب خانم khordad.girl متاسفانه یکم شناخت دارم از روی پست هاتون نسبت به شما بد شد چون معمولا بدونه دونستن چیزی حدث میزنم ... غرورتون تو حلقم ، اجتماعی هستید زود با ملت صمیمی میشید ، پایه دعوا به شدت ، درونگرا نیستی ، اعتماد به نفس !!!!!! ... دیگه .. کلا شادی چیزیم اصابانیت کنه یکم بحث بدش کلا میگی به طرف تو خوبی قضیه رو میزاری کنار
حالا بیشتر تخصصم تو مشخصات ظاهری هست ولی شما دخترین دیگه نمیشه گفت ناراحت میشین

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۶۹۶۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  راستش من حس ششمم تو اطرفیانم و کسایی که میشناسمشون خیلی بالاس تازه مچ گیری هم کردم خیلی زیاد Big Grin
اما درمورد شما تنها چیزی ک اومد تو ذهنم بوشهر یا بندر عباس بود Undecided اما شما بسیــــــار زیرک هستین قضیه پیچیده میشه بعد من شما راهم نمیشناسم آخه زیاد بروز نمیدینBig Grin وستا تشخیصش راحت بود دخترمون چیزی تو دلش نیست Big GrinTongue
not even close Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۶۹۶۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پی نوشت: اساسا من حس ششمم بالاستBig Grin واقعا بالاس جدی میگم RolleyesWink
یعنی عمرا نمیتونید بگید.
اینجوری که میگین عمرا کسی حدس بزنه ذهنم رف سمت جلفا و نقده و خاش و مورچه خورت ConfusedBig GrinTongue
ارسال: #۱۶۹۶۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
هی روزگار بد جور دلم گرفته .دلم گرفته برای خاطراتی که نداشتم.واسه دوستانی که رفتن سی خوشون.دلم گرفته بغض دارم اما حوصله تایپ ندارم باید یکی باشه واسش بگم.هست کسی که بگم اما الان اون خودش کنکور داره نمیخوام اعصابشو خراب کنم.اون با من حال میکنه اما من نیاز به یکی دیگه دارم نمیدونم چرا ........چی دارم میگم؟چرت و پرت میگم.کاش لاقل ارشد یه جای خوب قبول شم نرم سربازی اصلا حوصله سربازی پادگان نظم قانون بی عدالتی در اجباری رو ندارم حوصله ندارم خدا........ارومم کن ۱ تیر باید برم خدمت.الانم بیکاره بیکار.تا یکساعت پیش خوب بودم اما دلم واسه ارزوهای که بهش نرسیدم گرفته یه هو....خدا دوست دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , Bahar_HS , alirezaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close