زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۲۰۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط arezoo174.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اگه بخوایم اینطوری فک کنید باید بگین چرا یکی فوق العاده زیباس یکی جا اینکه زیبا نیس فرضا فلان مشکلم داره چرا یکی تو خونواده ایی که پدرو مادرش از لحاظ فرهنگی بالان یکی دیگه نیس چرا این معلولا هستن چرا ناتوانا ذهنی هستن
چراها تو این دنیا کم نیستن
همه این شرایط بی پولی نازیبایی خانواده ای که شاید از بودن توش خوشمون نیاد ناتوانی......همه و همه بدن همشون سختن چه برا خود طرف چه برا کسایی که دوستشون دارن ولی مگه میشه همه یه شکل باشن همه همه چیز یکسان داشته باشن اینطوری دیگه انتخابی نیس اونطوری مایی نیستیم که دلمون بخواد و بطلبه برا کسی حالا به هردلیلی
از ما بهتر هس بدترشم هس بدترش برا اینکه شکر کنیم و کمک ،بالاترش برا اینکه تلاش کنیمو ببینیم برا داشته هاشون چه تصمیمی میگیرن
درکل تفاوت بخای یا ن تفاوت همیشه هس بخای یا نخای بی پولیو خیلی چیزا دیگه سخته و هس

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , alirezaei
ارسال: #۱۶۲۰۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  اگه بخوایم اینطوری فک کنید باید بگین چرا یکی فوق العاده زیباس یکی جا اینکه زیبا نیس فرضا فلان مشکلم داره چرا یکی تو خونواده ایی که پدرو مادرش از لحاظ فرهنگی بالان یکی دیگه نیس چرا این معلولا هستن چرا ناتوانا ذهنی هستن
همه این شرایط بی پولی نازیبایی خانواده ای که شاید از بودن توش خوشمون نیاد ناتوانی......همه و همه بدن همشون سختن چه برا خود طرف چه برا کسایی که دوستشون دارن ولی مگه میشه همه یه شکل باشن همه همه چیز یکسان داشته باشن اینطوری دیگه انتخابی نیس اونطوری مایی نیستیم که دلمون بخواد و بطلبه برا کسی حالا به هردلیلی
از ما بهتر هس بدترشم هس بدترش برا اینکه شکر کنیم و کمک ،بالاترش برا اینکه تلاش کنیمو ببینیم برا داشته هاشون چه تصمیمی میگیرن
درکل تفاوت بخای یا ن تفاوت همیشه هس بخای یا نخای بی پولیو خیلی چیزا دیگه سخته و هس
عدالت خدا کجاست؟؟
ما تو این جبری که قرار داریم ، تو اون چارچوبه ی اجباری اختیار داریم...
یعنی اول همه چیز برابر بود ؟؟و بعدش آدما با تصمیماشون این تفاوتا رو ایجاد کردن؟؟
نمی دونممممممممم Huh
فقط میدونم تصمیمات و اعمال آدما که فکر میکنه زیاد مهم نیست ، توی این دومینوی الهی یهو خیلی بزرگ و تاثیرگذار میشه. فقط روی زندگی خودمون تاثیر نمی زاره. روی اطرافیانم کم و زیاد تاثیر میزاره ( مستقیم یا غیر مستقیم )
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , پوونه
ارسال: #۱۶۲۰۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
امروز نیم کیلو بستنی سنتی پراز تکه های خامه خوردم دل درد گرفتمBig Grin یدفه دیدم تموم شدBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , emahii , alirezaei , vesta , Milestone , mehdi.m2
ارسال: #۱۶۲۰۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  امروز نیم کیلو بستنی سنتی پراز تکه های خامه خوردم دل درد گرفتمBig Grin یدفه دیدم تموم شدBig Grin
یادش به خیر خودم بستنی سنتی درست میکردم...
یاد اون روزا افتادم...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , alirezaei , so@
ارسال: #۱۶۲۰۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یادش به خیر خودم بستنی سنتی درست میکردم...
یاد اون روزا افتادم
من چندبار درست کردم خوب درنیومدSad شایدچون بدون بستنی سازبودخوب درنمیومد
بابستنی سازدرست میکردین؟

(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یادش بخیر بستنی میخوردیم اون موقع ها که بچه بودیم ... حالا مگه تنهایی آدم روش میشه بره بستنی بخوره Big Grin
چرا تنهایی روش نشه.
من تنهایی رفتم نیم کبلو بستنی خریدم تازه یه بستنی نونی هم خریدم همونجانشستم خوردم خیلی خیلی چسبیدBig Grin.بعدش اومدم خونه اون نیم کیلو روخوردم .الان دارم منفجرمیشمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , NP-Cσмρℓєтє , Milestone , alirezaei , mehdi.m2 , so@ , **sara**
ارسال: #۱۶۲۰۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط vesta.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من چندبار درست کردم خوب درنیومدSad شایدچون بدون بستنی سازبودخوب درنمیومد
بابستنی سازدرست میکردین؟
نه، بستنی سازم کجا بود!!!
میریختم تو یه ظرف و بعد میگذاشتمش توی یه ظرف بزرگتر پر یخ، حالا هی هم بزن...
موادشم شکر بود، یه بسته از همین شیرای کم چرب یارانه ای، پودر ثعلب و زعفران و تکه های خامه
کسی متوجه نمیشد خونگی هست یا از بیرون تهیه شده

جوون بودم چه کارایی که نمیکردم Smile
البته بگم که از برنامه تلویزیون یاد گرفته بودم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , alirezaei , پوونه , Bahar_HS , so@ , نارین
ارسال: #۱۶۲۰۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  نه، بستنی سازم کجا بود!!!
میریختم تو یه ظرف و بعد میگذاشتمش توی یه ظرف بزرگتر پر یخ، حالا هی هم بزن...
موادشم شکر بود، یه بسته از همین شیرای کم چرب یارانه ای، پودر ثعلب و زعفران و تکه های خامه
کسی متوجه نمیشد خونگی هست یا از بیرون تهیه شده

جوون بودم چه کارایی که نمیکردم Smile
البته بگم که از برنامه تلویزیون یاد گرفته بودم
ایولللللللل
چه باحالا اینجوری نمیدونستم من میزاشتم یه راست تو فریزر Big Grin
توی اون یخ نمک هم اضافه کنی خوب میشه.
مرسییی الان یادگرفتم فردا درست میکنم. عاشق بستنییییییییییییییم ناجوررر Big Grin
جوونین هنوز الانم میشه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , نارین
ارسال: #۱۶۲۰۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  اگه بخوایم اینطوری فک کنید باید بگین چرا یکی فوق العاده زیباس یکی جا اینکه زیبا نیس فرضا فلان مشکلم داره چرا یکی تو خونواده ایی که پدرو مادرش از لحاظ فرهنگی بالان یکی دیگه نیس چرا این معلولا هستن چرا ناتوانا ذهنی هستن
شاید یه سال پیش و سال های پیش خودم هم همین حرفا رو میزنم ولی امسال نه.
نباید که همه شکل هم باشن ولی اینطوری هم نباشه که فاصله آدما انقدر زیاد باشه که واسه پر کردن این فاصله فقط باید «آه» کشید.
هر آدمی باید یه مزیتی داشته باشه که هم عیار مزیت بقیه آدما باشه. اینطوری نباشه یکی همه چی داشته باشه (ثروت، شان خانوادگی، تحصیلات، زیبایی، سلامتی و ...) و یکی هم هیچی نداشته باشه.
بحث «ما» نبود که شکرگذار باشیم یا نباشیم و کمک کنیم یا کمک نکنیم. بحث کلا سر همه آدمای این دنیا بود که چه قدر با هم فرق دارند و چقدر دغدغه های آدم ها به خاطر همین فاصله هاشون با هم فرق دارند. شاید هم به قول یکی از دوستان مانشتی که چند ماه پیش بهم گفتن که دغدغه های اجتماعیم به دغدغه های شخصیم اضافه شده و محیط بیرونم به درونم مسلط شده درحالیکه باید برعکس باشه.
خیلی چیزهاس که نمی فهمم و بدتر از این نفهمیدن خیلی چیزهاس که میخوام بفهمم اما هیچ راهی برای فهمیدنشون نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alirezaei , emahii
ارسال: #۱۶۲۰۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چه باحالا اینجوری نمیدونستم من میزاشتم یه راست تو فریزر Big Grin
بعد از مخلوط کردنشون حدود یک ساعت باید هم بزنیدShy

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۶۲۱۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ستنی‌های سنتی "نعمت" هم خیلی خوبن! خیلی! Big Grin
البته من الان تو تحریم هر نوع بستنی‌ام! حتی یه کیم! هی... این رژیم با ما چه کرد؟ واقعا چه کرد؟
اواینبار توی شیراز خوردم ینی اینقدر خوردما که نگووووووو خالم میگفت بسه دختر چه خبرتهBig Grin
من این بستنی که اینقدمیخورم اسمش حاجی بابا هست خیلی خوشمزس.
خدابدنده چراااااا؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , نارین
ارسال: #۱۶۲۱۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد از مخلوط کردنشون حدود یک ساعت باید هم بزنید
اصن هر که میخواد بستنی بخوره باید خودش زحمت بکشه به صورت یدی درستش کنه که یکم کالری بسوزونه از بس کالری داره این خوشمزه یخیTongueSmile

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۱۶۲۱۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
کنون رزم virus و رستم شنو
دگرها شنیدستی این هم شنو
که اسفندیارش یکی disk داد
بگفتا به رستم که ای نیکزاد
در این disk باشد یکی file ناب
که بگرفتم از site افراسیاب
برو حال می کن بدین disk هان!
که هم نون و هم آب باشد در آن
تهمتن روان شد سوی خانه اش
شتابان به دیدار رایانه اش
چو آمد به نزد mini tower اش
بزد ضربه بر دکمه power اش
دگر صبر و آرام و طاقت نداشت
مران disk را در drive اش گذاشت
نکرد هیچ صبر و نداد هیچ لفت
یکی list از root دیسکت گرفت
در ان disk دیدش یکی file بود
بزد enter آنجا و اجرا نمود
کز ان یک demo گشت زان پس عیان
به فیلم و به موزیک و شرح و بیان
به ناگه چنان سیستمش کرد hang
که رستم در آن ماند مبهوت و منگ
چو رستم دگر باره reset نمود
همی کرد هنگ و همان شد که بود
تهمتن کلافه شد و داد زد
ز بخت بد خویش فریاد زد
چو تهمینه فریاد رستم شنود
بیامد که لیسانس رایانه بود
بدو گفت رستم همه مشکلش
وز ان disk و برنامه خوشگلش
چو رستم بدو داد قیچی و ریش
یکی bootable دیسک آورد پیش
یکی toolkit اندر آن disk بود
بر آورد آن را و اجرا نمود
همی گشت toolkit هارد اندرش
چو کودک که گردد پی مادرش
به ناگه یکی رمز virus یافت
پی حذف امضای ایشان شتافت
چو virus را نیک بشناختش
مر از boot sector بر انداختش
یکی ضربه زد بر سرش toolkit
که هر بایت ان گشت هشتاد bit
به خاک اندر افکند virus را
تهمتن به رایانه زد بوس را
چنین گفت تهمینه با شوهرش
که این بار بگذشت از پل خرش
قسم خورد رستم به پروردگار
نگیرد دگر disk از اسفندیار

منبع:نمکستان
--------
پ ن:بسی خوشمان آمد و روانمان شاد شدندیBig GrinBig Grin خخخخخخ

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , mehdi.m2 , mohaddeseh70 , so@
ارسال: #۱۶۲۱۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
کیک خوشمزه اما زشتی شدBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۶۲۱۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ای بابا! حالا که ما رژیم هستیم شما هی از خاطرات شیرین بستنی خوری خودتون تو اقصی نقاط کشور بگید! Big Grin
شانس نداریم که! تا سال‌های پیش که هیچ مسئله‌ای مثل کنکور وجود نداشت که باعث پشت میزنشینی و اضافه وزنمون بشه، آجیلا تو یه صندوق ۱۰ قفله بود که کلیداش تو ۱۰ جای مختلف خونه پنهان شده بود! Big Grin

اما همین امسال که تصمیم بر رژیم گرفتیم آجیل‌ها هر روز و ساعت و دقیقه جلوی چشمام بود! Big Grin انگار اصلا سیاست‌های غذایی خانواده با وزن من تبیین می‌شه! Big Grin از اون بدتر! نمی‌دونم چرا هر مهمونی که امسال اومد یه بسته بستنی (میهن یا سنتی) دستش بود! Big Grin
Big Grin.بازم هستا Big Grin.
اوه اوه ینی تااین حدBig Grin
رژیم رو بزارین کنار بیاین مث من نیم کیلو بستنی بخورین حالشوببرینBig Grin ب من گوش کنین هیچی نمیشهBig Grin.اره همیشه همینجوری میشهههه شانسه دارینننننBig Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alirezaei , Milestone , Bahar_HS , so@ , نارین
ارسال: #۱۶۲۱۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  کیک خوشمزه اما زشتی شدBig Grin

اگراینقدربه کیک وشیرینی پزی علاقه دارید ودستوراتش رو می خواید من یه عالم دستورنان وکیک وشیرینی دارم که خودم ومامانم ازمجموعه مختلفی ازبرنامه های تلویزیون و... تهیه کردیم که دارم براتون بذارم؟

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Nesyan , abji22 , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close