زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۱۲۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه ها کیا نماز میخونن؟نظرتون راجب ادم هایی ک نمیخونن چیه؟
نظر خاصی ندارم. هرچند میشناسم کسایی رو که نماز خوندن هم بلد نیستن اما خیلی از خیلی ها که پیشونیشون سیاه مهره ها شده با معرفت تر و "آدم تر" اند.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , alirezaei , diligent , sahar_rostami2 , Pure Liveliness
ارسال: #۱۵۱۲۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه ها کیا نماز میخونن؟نظرتون راجب ادم هایی ک نمیخونن چیه؟
به نظرم حتما یه دلیل دارن واسه خودشون....
ارسال: #۱۵۱۲۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ

من میخونم، به قول دوستان واقعا نمیشه قضاوت کرد ولی همیشه حس میکنم اونایی که نمیخونن میخوان خودشونو برا خدا لوس کنن;-)

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , لنیا , Menrva
ارسال: #۱۵۱۲۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط abji22.)
مگه فاصله ایمان و کفر نماز نیس؟پس چطور میگید کسی ک نمیخونه شاید ازما بهترباشه؟

من خودم عاشق تیپ کردن هستم،تیپ رسمی هم دوس ندارم هم واسه اقایون هم خانوم ها
از مدل مو سون هم خیییییییلی خوشم میاد،پس براساس قیافه قضاوت نمیکنم اما کسی ک مطمئن باشید نماز نمیخونه البته ازروی عادت ن بی اعتقادی،اونوقت چیکارمیکنید؟

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۵۱۲۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ
من نماز و اصلا روزه نمی گیرم اما کلا انسان با اخلاقی ام (از خودم تعریف نکرده باشم ) و خیلی ها هر دو رو می گیرند و حقه بازند(همین کشور خودمان رو با کشور های لایک مقایسه کنید)!
همین خشک مغز بودن مذهبی باع÷ شده خاورمیانه این بشه و هی ما می گیم دین مهربانی داریم؟

هرگز نگو هرگز
ارسال: #۱۵۱۲۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  من از هم اتاقیام داشتم مشروب مصرف میکرده
خدا به داد ما پسرا برسه !!!! رفیقم درست میگفت: ازدواج عین خریدن هندونه هست!

واسه هر۲ طرف مثه خریدن هندونه هست البته!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , abji22 , Menrva , Riemann , shayesteNEY
ارسال: #۱۵۱۲۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
عجب سخته زندگی

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۵۱۲۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  نظرتون راجب ادم هایی ک نمیخونن چیه؟

احساس میکنم جواب دادن به این سوال عین این میمونه که مثلاً بخوای لپ تاپ بخری بعد بپرسی نظرتون راجع به اینکه رمشX نباشه چیه؟!

یا مثلاً شبیه اون سوال۱۱۷ کنکور -تخصصی هوش امسال که میگفت اگه دامنه متغیر خالی بشه قدم بعدی چیه؟...
اینا ۲ بعد دارن, یکی اینکه نظرات متفاوته و یکی اینکه سوال مبهمه, مشخص نکرده کدوم قدم بعدی؟ بعد این, یا بعدتر این؟ یا آخر بعد این؟ در نهایت نظر طراح خیلی جالب بود!!
آبجی۲۲ حرفای من ظاهراً به همچی مربوط میشد جز سوال تو!! Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , so@ , Menrva , abji22 , alirezaei
ارسال: #۱۵۱۲۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه مرضی که این روزا دچار شدم اینه که هزار تا فایل اموزشی در موضوعات مختلف دانلود کردم(لینوکس، php، جاوا، امنیت، طراحی و ...) دیگه دیسکم جا نداره، بعد مثلا میخوام اینا رو نگاه کنم توی دوران عید Big Grin

---------------------------------------------------------------------
یکی از اتفاقای باحال توی خوابگاه اینه که مثلا یه آهنگ کردی گذاشتیُ داری فاز میگیری، بعد رفیقت که کرد هست میگه بابا این داره چرت و پرت میگه Big Grin
فیلم اموزش لیوکس از کدوم سایت پیا کردین؟فیلمش جدیده؟من چند تا فیلم پیدا کردم همش قدیمی بود!!!!!!!!!!۱۱۱
ارسال: #۱۵۱۳۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  من از هم اتاقیام داشتم مشروب مصرف میکرده
خدا به داد ما پسرا برسه !!!! رفیقم درست میگفت: ازدواج عین خریدن هندونه هست!

اصلا هم اینطور نیست
چشمات و باز کن
بلد باش راه های ارزیابی کردن رو تا هندونه رو بشکنی و سر در بیاری از درونش
مثلا یکی از راهکارهایی که من خیلی دوستش دارم اینه که کاری که اصلا انتظارش رو نداره انجام بدی و ببینی چه عکس العملی نشون میده در مواجهه با کارت
یکی دیگه هم اینکه سعی کنی پسر رو عصبانی کنی این نشون میده آستانه صبرش چقدره همین اول کاری انقدرم کیف میدهBig Grin
کلا راه زیادهCool
کلی کار میشه انجام داد و در نهایت هم توکل کرد به خودشHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shayesteNEY , RASPINA
ارسال: #۱۵۱۳۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  مگه فاصله ایمان و کفر نماز نیس؟پس چطور میگید کسی ک نمیخونه شاید ازما بهترباشه؟

من خودم عاشق تیپ کردن هستم،تیپ رسمی هم دوس ندارم هم واسه اقایون هم خانوم ها
از مدل مو سون هم خیییییییلی خوشم میاد،پس براساس قیافه قضاوت نمیکنم اما کسی ک مطمئن باشید نماز نمیخونه البته ازروی عادت ن بی اعتقادی،اونوقت چیکارمیکنید؟

این اشتباهه که کسی رو فقط به خاطرنمازنخواندن کافربدونیم.
من هم قبول دارم که کسی ممکنه نمازنخونه ولی خیلی با اخلاق باشه وکسی هم نمازبخونه وبا اخلاق نباشه.ولی این طورهم نیست که دل بخواهی باشه.شما یا دینی روقبول می کنی یاقبول نمی کنی و وقتی قبول کردی خب باید به همه ی قوانینش احترام بذاری و انجامش بدی.
ولی درکل این نبایدمعیارقضاوت کلی آدم درباره شخصیت یک نفرباشه.یعنی نمی تونیم بگیم آدم بدیه که نمازنمی خونه یا حتما آدم خوبیه که نمازمی خونه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Nesyan , khordad.girl , atenaa
ارسال: #۱۵۱۳۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
بهتره سوالمو اینجوری بپرسم
کسانی که نماز میخونن حاضرید با کسی که نماز نمیخونه ازدواج کنید؟
یا
کسانی که نماز نمیخونن حاضرن با کسانی که اهل نمازن ازدواج کنن؟

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۵۱۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بهتره سوالمو اینجوری بپرسم
کسانی که نماز میخونن حاضرید با کسی که نماز نمیخونه ازدواج کنید؟
یا
کسانی که نماز نمیخونن حاضرن با کسانی که اهل نمازن ازدواج کنن؟
به نظرم باید بفهمید که این نماز نخوندن از روی بی اعتقادی هست یانه؟
بعد مسئله ی هم کفو بودن باید در نظر گرفته بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , so@ , NP-Cσмρℓєтє , emahii
ارسال: #۱۵۱۳۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
حالا شمافرض کنید از روی بی حوصلگی باشه

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۵۱۳۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  حالا شمافرض کنید از روی بی حوصلگی باشه

[تصویر:  panda-emoticon-67.gif?1292863520]

[تصویر:  panda-emoticon-84.gif?1292863525]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , so@ , alirezaei , abji22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close