زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۶۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
hay day خیلی بچه گانس اما clash of clans خییییییییییییییییلی خوبه. ولی به شدت اعتیاد اور. منم دقیقا شرایط aurora رو داشتم همیشه در حال بازی بودم. به خصوص بعد از آپگرید کردنش و گذاشتن war، اگه عضو کلنی باشین دیگه مجبورین همیشه حواستون به وار ها هم باشه وگرنه تیم خیلی ناراحت میشن Big Grin چندین بار بازیو پاک کردم ولی الان دیگه تونستم اعتیادمو کنترل کنم و فقط به بازی سر میزنم آپگریدامو میزنم که عقب نیوفتهBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora
ارسال: #۱۳۲۶۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بچه ها برای محسن پاشایی دعا کنین
مثل اینکه خیلی حالش بد هستConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , vesta
ارسال: #۱۳۲۶۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  بچه ها برای محسن پاشایی دعا کنین
مثل اینکه خیلی حالش بد هست
اللهم اشف کل مریض
خدا انشالله به همه بیماران شفای عاجل عنایت کنه.
و انشالله آقای مرتضی پاشایی هم سلامتیشون رو به دست بیارن.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , vesta
ارسال: #۱۳۲۶۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
بچه ها بابای من هم امروز عصر بیمارستان بهمن،عمل کرد.یک ساعته به هوش اومده.حیف که پیشش نیستم فقط صداشو شنیدم

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , kingmax
ارسال: #۱۳۲۶۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها بابای من هم امروز عصر بیمارستان بهمن،عمل کرد.یک ساعته به هوش اومده.حیف که پیشش نیستم فقط صداشو شنیدم

ایشالله خدا بهشون کمک کنه سلامتیشونو زودتر بدست بیارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۲۶۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها بابای من هم امروز عصر بیمارستان بهمن،عمل کرد.یک ساعته به هوش اومده.حیف که پیشش نیستم فقط صداشو شنیدم

ایشالله خدا بهشون کمک کنه سلامتیشونو زودتر بدست بیارن

ممنون،بابام از دو سال پیش تا حالا سه بار عمل کرد....
اما خدا رو شکر امروز عملش خوب بوده

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۳۲۶۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
چقد شما خوشین !!!!!!!!!!
خوش به حالتوون
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۳۲۶۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
آقا داماد چیکاره اند؟
کلش آو کنز ، لول ۹۹ هستند :))

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۱۳۲۶۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
یه لغت جدید یاد گرفتم : Freemium
خیلی خوب بود
معنیش میشه برنامه یا بازی که مجانی باشه ولی داخل اون بشه پول خرج کرد ( به نحوی شما رو گول میزنن با اسم مجانی ولی پول از شما میگیرن : )) ) نمونه واضح : کلش آو کنز :دی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: e2000 , vesta , software94
ارسال: #۱۳۲۷۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  یه لغت جدید یاد گرفتم : Freemium
خیلی خوب بود
معنیش میشه برنامه یا بازی که مجانی باشه ولی داخل اون بشه پول خرج کرد ( به نحوی شما رو گول میزنن با اسم مجانی ولی پول از شما میگیرن : )) ) نمونه واضح : کلش آو کنز :دی
:دی
جالبه ، در یک آماری اعلام شده کسانی که حتی حاضر نیستند برای خرید یک اپ موبایل پول خرج کنند، درون بازی هایی مثل کلش آو کلنز برای پیشرفت در بازی حاضرند حدودا ماهیانه ۳۰۰ دلار هزینه کنند!

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , vesta , Aurora , kingmax
ارسال: #۱۳۲۷۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط iammiti.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  کسانی که حتی حاضر نیستند برای خرید یک اپ موبایل پول خرج کنند، درون بازی هایی مثل کلش آو کلنز برای پیشرفت در بازی حاضرند حدودا ماهیانه ۳۰۰ دلار هزینه کنند!
من یه سریال ( کارتون ) میبینم...south park... این قسمتش در مورد این بود که این شرکت دارن یه گروه معتاد می کنن و اینطوری پولای زیاد در میارن :دی..خیلی خوبه...رو موضوع های روز مانور میده کارتونش :دی Smile) میدونم سنم از کارتون رد شده Smile)) ولی پیشنهاد می کنم یه نگاه به راتینگ این بندازین :دی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: e2000 , vesta , kingmax , software94
ارسال: #۱۳۲۷۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
بازی کردن ما هم شده منبع بحثها Smile
اتفاق اخبار چند وقت پیش داشت نشون میداد، تو همین ایران خودمون، میگفت شده هفته ای ۱ میلیون بدم برای گرفتن امتیاز و ادمه بازی، نمیدونم چطوری پول در میارن

خیلی جالبه این چیزایی که میگید، حالا من دارم میخونم، بدون اینکه متوجه بشید تو بازی طرز فکرتون رو تغییر میدن در اون جهتی که میخوان، و استفاده اش رو میبرن

موارد جالبی هست
سیستم کفش نایکی یه چیز خیلی ساده ا زهمین موارده

ولی یه جاهایی خوب جواب میده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۲۷۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  کسانی که حتی حاضر نیستند برای خرید یک اپ موبایل پول خرج کنند، درون بازی هایی مثل کلش آو کلنز برای پیشرفت در بازی حاضرند حدودا ماهیانه ۳۰۰ دلار هزینه کنند!
من یه سریال ( کارتون ) میبینم...south park... این قسمتش در مورد این بود که این شرکت دارن یه گروه معتاد می کنن و اینطوری پولای زیاد در میارن :دی..خیلی خوبه...رو موضوع های روز مانور میده کارتونش :دی Smile) میدونم سنم از کارتون رد شده Smile)) ولی پیشنهاد می کنم یه نگاه به راتینگ این بندازین :دی
:دی ،
آره الان in app purchase از شیوه های نوین کسب درآمد هستش و پول های نجومی هم توش هست. من خودم هم دستی در کارتون نگاه کردن دارم Smile)

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , vesta
ارسال: #۱۳۲۷۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ
واسه سلامتی مرتضی پاشایی دعا کنین!

مگه خدای او خدای من نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , manam... , software94 , neda_Network
ارسال: #۱۳۲۷۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
بچه ها اینو ببینین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close