زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۴۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
ایناهاش! پیداش کردم اون کی بود! RASPINA گفته بود!
کلی واستادم پستا رو زیر رو زبر کردم تا پیداش کنم! Big Grin
ولی مستجاب الدعوه ای دیگه , گیر نده! دعا کن لدفاً Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۲۴۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط vesta.)
اینجا جواب چند نفر رو میدم

زهرا : خب چرا(اگر درست یادم باشه) قبل اینکه بگید خواهر ندارید، ولی تو دلم بود خب اینجا ننوشتم و بعدشم شما گفتید خواهر ندارید. راستی مبارکه خاله شدی. حالا هی بیا از ماجراهات با فرشته کوچولو بنویس Smile

بهار: سلام عزیز. من رو چه به مستجاب الدعوه دختر، تا خودت نجنبی دعای هیچ کسی اثر نمیکنه ولی من دعا میکنم همه چی اوکی باشه شما هم بهش شک نکن و در جهتش گام بردار

بامدادی: اگر مجبورید تو اون محیط باشید، بمونید ولی همرنگ بقیه نشید و حواستون باشه حساسیتتون نسبت به این موضوعات کم نشه، شایدم تونستید محیط رو تغییر بدید
و حالا حرفای خودم Smile
این بازیه منو دق داد... وقتی میبازم، باید آوتارم یه نیم ساعت گریه کنه، اعصابم رو خورد کرده هاااااااااااااااااااا. بابا من به کی بگم من اهل بازی کامپوتری نیستم به زور میخوان منو معتاد کنن Sad حالا ۴ تا بازی هست که باید انجام بدم، گفتن مهارت کافی رو کسب کردی بعدش میریم مرحله بعدی راهنمایی... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

واقعا توصیه میکنم، اگر دوست دارید ارشد براتون راحت شه حتما حتما، رو زبانتون کار کنید بعد یه حوزه علاقه مندیتون رو پیدا کنید و و تو اون حوزه پایان نامه بگیرید، من پایان نامه ام رو دوست دارم برام جالبه ولی خب هیچی از مفاهیمش نمیدونم ویه چیز دیگه خواهشا یه چیز بگیرد که فارسی کار شده باشه، نه که مثل من برید یه چیز جدید بگیرید که واژه هاشم ندونید چیه و تازه تعریف شده باشه و بعد ترجمه هم متوجه نشید داره چی میگه

خدایا دوست دارم زیاد زیاد زیاد هوامو داشته باش و هوای همه ی ساکنین مانشت رو

یه نکته فوق العاده مهم
دوستان تا حالا خیلی اتفاق افتاده واسه انتخاب نوع کتاب و برنامه ریزی به من پیام دادن، دوستای عزیز من کنکور ارشد ندادم، یعنی ورودم مستقیم بود به دانشگاه و کنکور ندادم
باور کنید من در مورد منابع و ... نمیتونم درست راهنماییتون کنم، اینو نوشتم که بدونید و دیگه از من سوال نکنید. شرمنده که نمیتونم راهنماییتون کنم بنظرم بهتره اول به یکی از مدیرا ایمیل بزنید تا بهتون دوستانی رو که این مسیر رو طی کردن، معرفی کنند تا زودتر به هدف برسید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , **sara**
ارسال: #۱۳۲۴۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط negar.v.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یعنی وقتی خواهر زاده ام حرف میزنه میخوام خودمو براش بُکشم، میگه" خاله بیزحمت چترمو میدی!! لطفا!! الهی قوربونت برم کمک نمیخوای!!! "
یعنی این واژه ها رو میگه ها منو پر پر میکنه برای خودش... الهی خاله فدااااااااااااااااااااات بشه، امید زندگی

نگو خانم وستا، دلم اب شد Tongue نه برادر زاده نه خواهرزاده، هیچ ندارم Big Grin
همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم :|

بچه ها من هم خواهر زاده دارم هم برادرزاده
هر دو هم دخترن و دو سالشونه
البته یکیشون ۸ ماه بزرگتر از اون یکیه،
اولین بار که خواهزادم بهم گفتن آله(یعنی همون خاله) ذوق مرگ شدم
خیلی نی نی های خوبین
الانم خیلی دلم واسه برادرزادم تنگ شده،دو ماهه ندیدمش
با اون لپش،تپلی
Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , vesta , **sara**
ارسال: #۱۳۲۴۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ
پست موقت:
بچه ها میشه کسی که بازی hay day , clash of clans رو انجام داده یه خورده به من توضیح بده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۲۵۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پست موقت:
بچه ها میشه کسی که بازی hay day , clash of clans رو انجام داده یه خورده به من توضیح بده

بفرما ! بچه های آی تی شیش تا درس اضافه روی سرشون آوار شده اونوقت کامپیوتریا گرگم به هوا بازی میکنن. به سوی این چراغ قسم اگه کنکوری بودم الان خون بپا میکردم.ولم کن....Angry
برای پایان نامه ام نیاز هست که یخورده با بازیها آشنا بشم
چرا انقدر زود از کوره در میرید!!!
منم کارشناسی علوم کامیپوتر بودم تا حدی درک میکنم شرایط دوستان رو
اصلا من چیکاره ام Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۳۲۵۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
سلام امروز یه اتفاق عجیب برام افتاد یهو دو تا بچه مدرسه ای را دیدم رفتم ۸-۹ سال پیش دوران راهنمایی همین جور کشکی کشکی بغضم گرفتم تو تاکسی بودم خودمو جمع کردم بعد نفهمیدم چی شد یهو از کل مادیات دنیا سیر شدم دلیلشو نفهمیدمTongueولی شد از اونا که از دنیا سیر میشن میخوان خود کشی کنن نه ها یه حس خیلی خیلی شیرین بود خلاصه بعدش یهو مثل اومدنش پریدBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۳۲۵۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
لطفا واژه fun رو کسی جلوی من نیاره که بهش آلرژی گرفتم، دربه در مفهوم درستشم. از کسایی که تو حوزه بازی هستن تا روانشناسا و ... سوال کردم.

سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۳۲۵۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
فکر کنم مغزم سی پی یوش با کارای سنجش داغ کرده قاطی کرده شایدم ویروسی شده ولی ویروس خوبی بود

ارسال: #۱۳۲۵۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  لطفا واژه fun رو کسی جلوی من نیاره که بهش آلرژی گرفتم، دربه در مفهوم درستشم. از کسایی که تو حوزه بازی هستن تا روانشناسا و ... سوال کردم.
الآن وسط دوتا پست من موقع پست گذاشتن بود؟Angry

ارسال: #۱۳۲۵۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  لطفا واژه fun رو کسی جلوی من نیاره که بهش آلرژی گرفتم، دربه در مفهوم درستشم. از کسایی که تو حوزه بازی هستن تا روانشناسا و ... سوال کردم.
کلمه به این قشنگی، تو دل برو، فانی! Big Grin
ارسال: #۱۳۲۵۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
خدایا خودت به من صبر بده
آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۲۵۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  بعضی مطب ها هم جالبن ها، زنگ زدم میگم یه وقت میخواستم، میگه همین الان میتونی بیای؟؟؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin فکر کنم منتظر من بود، گفتم نه شنبه میام Big Grin

اوووووووووووه تا شنبه میخواین زنده بمونیدBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۳۲۵۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط kingmax.)
نگید از بازی من ۳-۴ سال معتاد بودم همین شد شدم دانشجوی pnu حالا دوباره دم کنکور بعدی بد دارید تحریکم میکنید از بازی حرف نزنید جیزه!!
وستا:شما هم فکر کنم تو نت سرچ کنی بهتر به نتیجه برسی یکی از این انجمن های گیمر ها پیدا کن سوالات بپرس

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۲۵۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط vesta.)
بله همونهAurora، والا من که خوشم نیومد از بازیاش... شایدم چون هنوز یاد نگرفتم و البته هیچ وقتم برای بازی کامپیوتری وقت نمیگذاشتم
ولی الان مجبورم کردن Sad تا بازی نکنم راهنمایی بی راهنمایی البته خب لازمه برام
ممنون آقای kingmax

فکر کنم پایان نامه ام مسئله جهانی شدهBig Grin طفلک پروفسور عیسی زاده از دست من کلافه بودا، خب نمیشناخت که منو انقدر ازش راهنمایی میگرفتم حسابی اذیتش کردم ولی خب جوابمو میداد گاهی هم نمیداد آخرین بارم دانشجوی دکتراش رو لینک داد به من که زد و موضوعم کلا تغییر کرد Sad یا ترم ۲ بودم استاد شمس اللهی قبول کرد باهاش کار کنم و موضوع بهم بده حتی اگر استاد راهنمام نشه ولی گفتم نه پردازش تصویر نمیخوام، بچه بودم دیگه!! بعدش استاد خودم منو برد تو حوزه پردازش تصویر یعنی حرص خوردما!!!! کلی داستان دارم سرپایان نامه این موضوعم، موضوع فکر کنم ۵ ام باشهBig Grin از ترسم زودی رفتم ایرانداک ثبتش کردم تا دیگه اتفاقی نیفته. دل پری دارماااا. شما نخونید ایناروTongue خدا خودش کمک کنه از عهده اش برام... اول فقط برام جالب بود رفتم سراغش بعد از هر کس سوال کردم گفت اوه اوه سخته... الان میفهمم چه کردم با خودمSad ولی هنوزم برام جالبه و دوست دارم درکش کنم. آروز دارم یه چارچوب خوب ازش درارم بعد بفروشمش، بعدش تو همون حوزه ادامه بدم و حرفه ای بشم بعدشم همونجور که استادم همش میگه موضوعت اپلای میگره منم بتونم ادامه اش بدم... هی خداجون آرزو بر جوانان عیب نیست. انشاالله یروز براورده شه. دوست دارم یه خبره پیدا کنم ،مثلا زیچرمن یا ورباچ فارسی بلد بودن، چه عالی میشد

نپرسید موضوعم چیه و استادم کیه و کجا میخونم، نمیگمBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Aurora , **sara**
ارسال: #۱۳۲۶۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  بعضی مطب ها هم جالبن ها، زنگ زدم میگم یه وقت میخواستم، میگه همین الان میتونی بیای؟؟؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin فکر کنم منتظر من بود، گفتم نه شنبه میام Big Grin

اوووووووووووه تا شنبه میخواین زنده بمونیدBig GrinTongue
این بیماری مدیر x86 شده سوژهBig Grin
اوه ه ه ه کو تا شنبه
هنوزتوی دوشنبه هستیمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close