زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۸۵۶
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  تو دوره ی ما
چند روز پیش این دیدم ..حرف خاصی بعدش نمیشه گفت :
زن بودن تو این مملکت سختترین کار دنیاست

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , tabassomesayna , sahar salehi
ارسال: #۱۲۸۵۷
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  تو دوره ی ما
چند روز پیش این دیدم ..حرف خاصی بعدش نمیشه گفت :
زن بودن تو این مملکت سختترین کار دنیاست
فرقی نمیکنه مرد باشی یا زن
انسان که نباشی فایده نداره، کسی که جسارت میکنه و حرمت کس دیگه رو میشکنه، در اصل خودش رو شکسته و از درجه انسانیت سقوط کرده... یوقتایی ممکنه انقدر سقوط کنه که حتی متوجه نشه چه کرده

الان یکی از همسایه ها برادرزاده اش رو آورده من براش نقاشی بکشم!!!
با موضوع ظلم ستیزی
. هر چی توضیح دادم متوجه نشد Sad نمیخوام خودم براش بکشم
کلاس چهارمه ها ولی اصلا نمیدونه ظلم چیه!!!
براش توضیح دادما ولی خب تابلو بود متوجه نشد، براش عکسم سرچ میکنم و توضیح میدم میگه نه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , Eternal , 32459 , ziba.O , sahar salehi
ارسال: #۱۲۸۵۸
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
حالم از هرچی عشقه به هم میخوره

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , tabassomesayna , x86 , Donna
ارسال: #۱۲۸۵۹
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
چقدر برونگرا بودن سخته، دوستی های زیادی که آدم پیدا میکنه همه مثل زنجیرن که هر کدوم یه سر دنیا پخش شدن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۲۸۶۰
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  حالم از هرچی عشقه به هم میخوره
اون که ازش حالت بهم میخوره، عشق نبوده....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , vesta , Donna
ارسال: #۱۲۸۶۱
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من بخوام از این کارای احساسی بکنم، گریه ام میگیره همونجا.. بعد چون دوست ندارم کسی گریه امو ببینه از این کارا نمیکنم! البته میدونم کار اشتباهیه Sad

البته نا گفته نماند منم هر بار این کارو کردم اشک تو چشمام جمع شده ولی چنان با دندونام لبمو فشار دادم که آب چشمام خود به خود خشک شدن، مرد که گریه نمیکنه Cool

منم نمی دونم چرا نمی تونم این کارو بکنم منقلب میشم البته بابام خودشم خیلی احساسیه ها دلش خیلی کوچیکه بد منقلب میشه ولی خودشو نگه میداره بهم نریزه ولی من نه.

دو هفتست بابام ندیدم گریم گرفت........Heart
هر زمان و هر کجا که هست تنش سلامت باشه سایش بالاسرم باشه آمین شمام تو دلت بگو آمین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , x86
ارسال: #۱۲۸۶۲
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  منم نمی دونم چرا نمی تونم این کارو بکنم منقلب میشم البته بابام خودشم خیلی احساسیه ها دلش خیلی کوچیکه بد منقلب میشه ولی خودشو نگه میداره بهم نریزه ولی من نه.
بابای منم همینطورین. عید فطر بود بوسیدمشون چند ثانیه بعد گریه کردن منم گریه ام گرفت.. تولد مامانم بود، بوسیدمشون خودم گریه ام گرفت.. دل نازکی رو هیچ کاریش نمیشه کرد
--------------------
بعضیا چرا نمیفهمن؟؟! دوستم رفته بود دانشگاه، بهش سپردم از استاد بپرسه چه روزی تهران کلاس داره، استاده برگشته گفته چرا خودش نپرسید، تو رو فرستاد؟! آخه بگو ازت کم میشد جواب میدادی؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Donna , x86
ارسال: #۱۲۸۶۳
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
در روزگار قدیم تاجر ثروتمندی بود که چهار همسر داشت

همسر چهارم را بیشتر از همه دوست داشت و او را مدام با جواهرات گران قیمت پذیرایی می کرد. بسیار مراقبش بود و بهترین چیزها را به او می داد.

همسر سومش را هم خیلی دوست داشت و به او افتخار می کرد. نزد دوستانش او را برای جلوه گری می برد گرچه واهمه شدیدی داشت که روزی او با مرد دیگری برود و تنهایش بگذارد.
واقعیت این بود که او همسر دومش را هم بسیار دوست داشت. او بسیار مهربان بود و دائماً نگران و مراقب مرد بود. مرد در هر مشکلی به او پناه میبرد و او نیز به تاجر کمک می کرد تا گره کارش را بگشاید و از مخمصه بیرون بیاید.
اما همسر اول مرد زنی بسیار وفادار و توانا که در حقیقت عامل اصلی ثروتمند شدن او و موفق بودنش در زندگی بود. اما اصلاً مورد توجه مرد نبود. با وجود این که از صمیم قلب عاشق شوهرش بود اما مرد تاجر به ندرت وجود او را در خانه ای که تمام کارهایش با او بود حس می کرد و تقریباً هیچ توجهی به او نداشت.
روزی مرد احساس کرد به شدت بیمار است و به زودی خواهد مرد.

به دارایی زیاد و زندگی مرفه خود اندیشید و با خود گفت: من اکنون چهار همسر دارم ،اما اگر بمیرم دیگر کسی را نخواهم داشت، چه تنها و بیچاره خواهم شد ! بنابراین تصمیم گرفت با همسرانش حرف بزند و برای تنهاییش فکری بکند.

اول از همه سراغ همسر چهارمش رفت و گفت: من تو را از همه بیشتر دوست دارم و از همه بیشتر به تو توجه کرده ام و انواع راحتی ها را برایت فراهم آورده ام، حالا در برابر این همه محبت من آیا در مرگ با من همراه می شوی تا تنها نمانم؟

زن به سرعت گفت: "هرگز” ؛ همین یک کلمه و مرد را رها کرد.
مرد با قلبی که به شدت شکسته بود به سراغ همسر سومش رفت و گفت: من در زندگی تو را بسیار دوست داشتم آیا در این سفر همراه من خواهی آمد؟

زن گفت: البته که نه ! زندگی در این جا بسیار خوب است . تازه من بعد از تو می خواهم دوباره ازدواج کنم و بیشتر خوش باشم. قلب مرد از این حرف یخ کرد.
مرد تاجر به همسر دوم رو آورد و گفت: تو همیشه به من کمک کرده ای . این بار هم به کمکت نیاز شدیدی دارم شاید از همیشه بیشتر، میتوانی در مرگ همراه من باشی؟
زن گفت : این بار با دفعات دیگر فرق دارد. من نهایتاً می توانم تا گورستان همراه تو بیایم اما در مرگ … متأسفم !
گویی صاعقه ای به قلب مرد آتش زد. در همین حین صدایی او را به خود آورد: من با تو می مانم ، هر جا که بروی تاجر نگاهی کرد ، همسر اولش بود که پوست و استخوان شده بود. غم سراسر وجودش را تیره و تار کرده بود و هیچ زیبایی و نشاطی برایش باقی نمانده بود . تاجر سرش را به زیر انداخت و به آرامی گفت: "باید آن روزهایی که می توانستم به تو توجه میکردم و مراقبت می بودم…

در حقیقت همه ما چهار همسر داریم!
۱٫ همسر چهارم که بدن ماست. مهم نیست چه قدر زمان و پول صرف زیبا کردن او بکنی وقت مرگ ،اول از همه او، تو را ترک می کند.
۲٫ همسر سوم که دارایی ماست. هر چقدر هم برایت عزیز باشد وقتی بمیری به دست دیگران خواهد افتاد.
۳٫ همسر دوم خانواده و دوستان ما هستند . هر چقدر صمیمی و عزیز باشند وقت مردن نهایتاً تا سر مزارت کنارت خواهند ماند.
۴٫ همسر اول که روح ماست. غالباً به آن بی توجهیم و تمام وقت خود را صرف تن و پول و دوست میکنیم. او ضامن توانمندی های ماست اما ما ضعیف و تنها رهایش کرده ایم تا روزی که قرار است همراه باشد اما آن روز دیگر هیچ قدرت و توانی برایش باقی نمانده است.
اگرخداکفیل رزق است..... غصه چرا؟؟؟
اگر رزق تقسیم شده است..... حرص چرا؟؟؟
ااگر دنیا فریبنده است..... اعتماد به آن چرا؟؟؟
اگر بهشت حق است..... تظاهر به ایمان چرا؟؟؟
اگر جهنم حق است..... این همه ناحق چرا؟؟؟
اگر حساب حق است..... جمع مال حرام چرا؟؟؟
اگر قبر حق است..... ساختمانهای مجلل چرا؟؟؟
اگر قیامت حق است..... خیانت به مردم چرا؟؟؟
اگر دشمن انسان شیطان است..... پیروی ازاو چرا؟؟؟
دقیقه ای ازوقت خود را بگیر و بگو :

" سبحان الله "

" والحمدلله "

" ولااله إلاالله "

" والله أکبر "
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , IT.setareh91 , vesta , Eternal
ارسال: #۱۲۸۶۴
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
خدایا این دیگه کیه..........؟؟!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , mm123456789
ارسال: #۱۲۸۶۵
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخه خدا تا کی صبرررر...................................Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna , x86
ارسال: #۱۲۸۶۶
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
نتیجه بررسی وضعیت بورسیه های بدون آزمون !!
"بنابراین جمعاً تعداد ۸۴۰ مورد از بورس افراد این گروه لغو می شود."!!!
موفق باشن واقعا

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۱۲۸۶۷
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ
چالش زنگ ها واسه چشم های شما؛
روش تایید شده و دقیقی هست. البته بعد از تست چنان سوزش چشمی میگیرید که نگو Big Grin
من ۴ شدم. بهترین حالت واسه چشم ۰ هست یعنی بدون خطا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

How well do you see color? FACT: 1 out of 255 women and 1 out of 12 men have some form of color vision deficiency. Take the online color challenge, based on the Farnsworth Munsell 100 Hue Test. - See more at:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۲۸۶۸
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چالش زنگ ها واسه چشم های شما؛
روش تایید شده و دقیقی هست. البته بعد از تست چنان سوزش چشمی میگیرید که نگو Big Grin
من ۴ شدم. بهترین حالت واسه چشم ۰ هست یعنی بدون خطا!

How well do you see color? FACT: 1 out of 255 women and 1 out of 12 men have some form of color vision deficiency. Take the online color challenge, based on the Farnsworth Munsell 100 Hue Test. - See more at:

وای چشام داغون شد. شدم ۱۱۴ . صفر بودمااا خواستم ریا نشه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , NP-Cσмρℓєтє , crevice , Donna
ارسال: #۱۲۸۶۹
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ
من ۱۹ شدم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , iammiti , crevice , Donna
ارسال: #۱۲۸۷۰
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
Smile) من از اولم تو رنگ مشکل داشتم !!
Your score: 30

سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close