زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۵۰۶
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  اون دوره خیلی جایزه گرفتم همه رو گذاشتم تو جهازم Tongue
یعنی مثلا خط کش و گونیا یا لباس ورزشی هم میدادن میذاشتین تو جهاز؟؟ اونوقت خانواده داماد نمیگن اینا چیه؟؟Big Grin
من جایزه هام اکثرا وسایل درسی بود. فقط یه بار رفتم مسابقه دو یه شکرپاش خیلی شیک جایزه گرفتم. حیف که جهاز ندارمBig GrinBig Grin

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۱۵۰۷
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط vesta.)
چه یادآوریهای شیرینی

شماها هم خودتون برای خودتون جایزه میخریدید!؟؟
من هم همه جایزه هامو استفاده کردم، کارت تبریک و لوحها و کتاب دیکشنریم رو دارم**دوران خوبی بود**
بهترین جایزه ام یه لوح بود و ساعت مچی، اونم مدرسه نداده بود پیک نوروزیم تو منطقه رتبه آورده بود و فرستاده بودن جایزمو مدرسه، خیلی دوست دارم اون پیک نوروزیم رو ببینم انقدر خوشگلش کرده بودم حتی جلدش یادمه

منم کتابامو دارم البته دبیرستان و پیش، تعصبم دارم روشون هی میگن بنداز دور، اصلا دلم نمیاد... مثل بچه هام دوسشون دارم خوTongue
-------------------------------------------------------------------------------------------------
یاهو نمیدونم چرا از صبح هی میگه پسوردتو عوض کن!!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , نارین , zahra_ce87 , M*Gh , **sara**
ارسال: #۱۱۵۰۸
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
باد با چراغ خاموش کاری ندارد

اگر در سختی هستی , بدان که روشنی . . .

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , vesta , M*Gh , **sara**
ارسال: #۱۱۵۰۹
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
از چند سال پیش این فکر تو ذهنم بود که رایحه رو چطوری میشه مثل صدا و تصویر از طریق شبکه انتقال بدیم. یعنی یه جورایی یکی دیگه از حسای ۵ گانه منتقل بشه. دیشب تو اخبار گفت دانشمندان دانشگاه هاروارد این کارو کردن. آخه چرا؟؟Confused
من میخواستم وقتی میرم ارشد راجع بهش ISI بدم.... اصلا میخواستم دنیا رو متحول کنم.Cool
یکی فکر منو دزدیده. اگه بدونم کی اینکارو کرده با جفت پا میرم تو صورتشDodgy
ولی اشکال نداره. کم کم باید فکر یه چیز دیگه باشم که دنیا رو متحول کنمBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , zahra_ce87 , vesta , M*Gh , hiva60 , **sara** , مهرانگیز
ارسال: #۱۱۵۱۰
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  اون دوره خیلی جایزه گرفتم همه رو گذاشتم تو جهازم Tongue
یعنی مثلا خط کش و گونیا یا لباس ورزشی هم میدادن میذاشتین تو جهاز؟؟ اونوقت خانواده داماد نمیگن اینا چیه؟؟Big Grin
من جایزه هام اکثرا وسایل درسی بود. فقط یه بار رفتم مسابقه دو یه شکرپاش خیلی شیک جایزه گرفتم. حیف که جهاز ندارمBig GrinBig Grin

نه خب من از این چیزا نگرفتم،فلاسک چایی،ظروف در دار بسته بندی غذا سه تیکه ها،ظرف آجیل،دیس چینی(دو تاCool ) و ملامین(اونموقع از مد نیفتاده بودBig Grin)،دیس های کباب،سه تیکه های پیرکس هست مستطیلیه،ظرف اردور خوری،یه دست کاسه ماست،جاشکلاتی(دو تا دارمTongue)،بازم هست نمیگم سوءبرداشت نشهAngel

خودم از یادآوری شون لبخند رو لبم نشستSmileجایزه میدادن منتظر میشدم غروب بشه بابام بیاد زودترجایزه هام نشونه بابام بدم از این دست دختر باباییهام.......................................................................​.........................................................Heart
هیییییییییی،جوانی یادش بخیر کاش شور و اشتیاق اونموقع رو داشتم...

(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  چه یادآوریهای شیرینی

من هم همه جایزه هامو استفاده کردم، کارت تبریک و لوحها و کتاب دیکشنریم رو دارم**دوران خوبی بود**
بهترین جایزه ام یه لوح بود و ساعت مچی، اونم مدرسه نداده بود پیک نوروزیم تو منطقه رتبه آورده بود و فرستاده بودن جایزمو مدرسه، خیلی دوست دارم اون پیک نوروزیم رو ببینم انقدر خوشگلش کرده بودم حتی جلدش یادمه

منم کتابامو دارم البته دبیرستان و پیش، تعصبم دارم روشون هی میگن بنداز دور، اصلا دلم نمیاد... مثل بچه هام دوسشون دارم خوTongue
-------------------------------------------------------------------------------------------------

منم ساعت مچی گرفتم ولی نه معلومه دخترونست نه پسرونهUndecided

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , fa_shinobi , M*Gh , **sara**
ارسال: #۱۱۵۱۱
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  اون دوره خیلی جایزه گرفتم همه رو گذاشتم تو جهازم Tongue

نه خب من از این چیزا نگرفتم،فلاسک چایی،ظروف در دار بسته بندی غذا سه تیکه ها،ظرف آجیل،دیس چینی(دو تاCool ) و ملامین(اونموقع از مد نیفتاده بودBig Grin)،دیس های کباب،سه تیکه های پیرکس هست مستطیلیه،ظرف اردور خوری،یه دست کاسه ماست،جاشکلاتی(دو تا دارمTongue)،بازم هست نمیگم سوءبرداشت نشهAngel

خودم از یادآوری شون لبخند رو لبم نشستSmileجایزه میدادن منتظر میشدم غروب بشه بابام بیاد زودترجایزه هام نشونه بابام بدم از این دست دختر باباییهام.......................................................................​.........................................................Heart
شوخی میکنید!؟؟
مگه مدرسه از این چیزا جایزه میده!!! من که هنگ کردم خب ربطش به علم و دانش و مدرسه چیه اونوقت!!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , M*Gh , **sara**
ارسال: #۱۱۵۱۲
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
آلمان چی میگه!!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , pouran , kati , azad_ahmadi , fa_shinobi , neda_Network
ارسال: #۱۱۵۱۳
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  

شوخی میکنید!؟؟
مگه مدرسه از این چیزا جایزه میده!!! من که هنگ کردم خب ربطش به علم و دانش و مدرسه چیه اونوقت!!

آخه مسابقه زیاد شرکت می کردم از رشته حفظ بگیر تا نقاشیTongue مدرسمون درحدهمون کاسه بشقاب دیس بود.پیرکس و ... ازطرف اداره و منطقه برا مسابقه ها میدادن Blush ربطش رو بعدسالها منم درک نکردم ولی جایزه علمی شون همون لوح تقدیرا بود!Cool

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , fa_shinobi
ارسال: #۱۱۵۱۴
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ
وای خدا چرا آلمان یه گُل خورد
کاشکی ٧ بر ٠ میشد خیلی بهم میچسبید.
آلمان قهرمانه شک نکنید
آی لاو یو جرمنی
خخخ

Sent from my iPhone using Tapatalk

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , Jooybari , pouran , elham_sh219 , fa_shinobi
ارسال: #۱۱۵۱۵
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
بیاین خداروشکر کنیم مثل برزیل حذف نشدیم :دی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , elham_sh219 , fa_shinobi , sahar_rostami2 , M*Gh , neda_Network , vesta
ارسال: #۱۱۵۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  

(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  چه یادآوریهای شیرینی

منم ساعت مچی گرفتم ولی نه معلومه دخترونست نه پسرونهUndecided

من دچار سوءبرداشت شدم! Big Grin چرا اینهمه چیزای خوشکل بهت دادن؟!!! به ما نهایتش همون جاشکلاتیه که منم چند تا دارم! Wink

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۱۵۱۷
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
اصلا نمیدونم چرا از بامداد امشب به این ور همه چی یه جوری شد.Dodgy
آلمان که هفت یک برزیلو زد... غزه و اسرائیل که تو جنگن.... مهمتر از ازونا من دفترچه سربازی پست کردم افتادم ۱/۶Sad تازه دو تا دستامم جیز کردن.Big Grin
خانومه میگفت پنجاه پنجاهه که قبول کنن دو ماه دیرتر اعزام بشی. اگه اینطوری باشه ده روزی میری آموزشی کچل میکنی میای... امریه دیگه تعطیل... اگه هر کجا هم بیفتی امکان تغییرش نیست.Undecided هــــــــــــــی روزگار

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۱۵۱۸
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  اصلا نمیدونم چرا از بامداد امشب به این ور همه چی یه جوری شد.Dodgy
آلمان که هفت یک برزیلو زد... غزه و اسرائیل که تو جنگن.... مهمتر از ازونا من دفترچه سربازی پست کردم افتادم ۱/۶Sad تازه دو تا دستامم جیز کردن.Big Grin
خانومه میگفت پنجاه پنجاهه که قبول کنن دو ماه دیرتر اعزام بشی. اگه اینطوری باشه ده روزی میری آموزشی کچل میکنی میای... امریه دیگه تعطیل... اگه هر کجا هم بیفتی امکان تغییرش نیست.Undecided هــــــــــــــی روزگار

خب اینا یعنی چی؟! ما وارد نیستیم! Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۱۱۵۱۹
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
میشه شینوبی جان

Sent from my iPhone using Tapatalk

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۱۵۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  اصلا نمیدونم چرا از بامداد امشب به این ور همه چی یه جوری شد.Dodgy
خب اینا یعنی چی؟! ما وارد نیستیم! Smile
آلمانو برزیل که مشخصه. خوبSmile جنگ هم که هیچ.
کسی که دفترچه پست میکنه واسه سربازی، اول یکی از ماههای زوج اعزامش میکنن. مال من افتاده اول شهریور. اما فقط چند روز بعدش جواب کنکور میاد، فقط چند روزConfused.
من میخوام درخواست بدم دو ماه سربازیمو بندازم عقب که جواب دانشگاه بیاد و بعدم از دانشگاه نامه ببرم بکوبم رو میز که قبول شدم دانشگاهBig Grin
اگه درخواستمو قبول نکنن خلاصه مطلب دو عبارته: کچل (بدون مو)...Big Grin از دست رفتن خیلی چیزا(مثلا مو یا امریه)...Big Grin
باورتون نمیشه. چشام شده کاسه خون. شب تا صبح میشینم یه گوشه و فوتبال میبینم تا ۳ با بحث کارشناسیشTongue
اصلا ولش کن. من برم تو فتوبلاگ عکس بذارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , **sara** , zahra_ce87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close