زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۴۹۱
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  چرا حس هیچی نیست؟ جز موسیقی!
فقط حوصله نوازندگی دارم و دیگر هیچ!
من الان باید درس بخونما ولی هرچقدر فکر میکنم دلیل درست و درمونی واسه ادامه تحصیل پیدا نمیکنم!
....
کلا کامپیوترو کامپیوتریا رو شستین گذاشتین کنار ها...Smile
ولی اونقدرا هم که شما گفتین بد نیستن ها... شما بد جایی گیر افتادین...Big Grin
ما یه همسایه ای داریم همیشه با ویالون اعصابمونو میریزه بهم. کلی پول کلاس میره میده ولی همونه که بود. از هر چی سازه متنفر شدم.Big Grin
ولی قبول دارم که اخلاقیات و روحیاتشون فرق داره
(۱۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  والیبال هر دو بازیشو به لهستان باخت ولی چیزی از ارزشای بچه ها کم نشدSleepy
مرحله بعدی نشونشون میدیم

خیلی ام کم شد Dodgy میخواستن اینجوری ببازن از اول بازی بچه های ذخیره رو می آوردن حدقل... :|

از نحوه ی بازیشون میشد فهمید دارن سعی میکنن لهستان باهاشون بیاد بالا چون برای خودشون برد فرقی نداشت
از جاخالیایی که میدادن بجای دریافت، از کم ابشار زدن، کلا مث بازی با بچه ای بود که میخای بزاری ببره
ایران یه بازیکن اصلیش مصدوم بود. به بقیه هم فشار نمیاوردن که مصدوم نشن. چون نیازی نبود.
بعیدم نیست که بخوان لهستان بیاد بالا. چون دور بعد ایران با تیم اول دسته دو و یکی از دو تیم لهستان یا برزیل هم گروهه. برزیل حریف سرسخت تری بود.

دقیقا قصدش این بود با برزیل نیوفته که متاسفانه الان با برزیل بازی داریم، درسته کسایی که یکم سیاست های بازیو میدونن متوجه هدف تیممون شدن اما خدایی خیلی هارم ناراحت کردن بنده خداها با ذوق بازیو میدیدنSmile

منم گفتم دیگه میخواستن ببازن تیم دومو میاوردن..به بچه های اصلی استراحت میدادن..نه اینجوری..به نظرم این تحلیلا که میخواستن برزیل بالا نیاد درست نیس! حالا چی شد برزیل صعود کرد؟! مربیشونو دوس دارم! Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakniat , fa_shinobi
ارسال: #۱۱۴۹۲
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
دیگه اونطوری خیلی تابلو میشدنSmile) البته یکی دوتا ضعیفارو با وجود خرابکاریاشون تعویض نمیکرد، دیگه قسمت بود برزیل بیادSmile)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۱۴۹۳
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  دیگه اونطوری خیلی تابلو میشدنSmile) البته یکی دوتا ضعیفارو با وجود خرابکاریاشون تعویض نمیکرد، دیگه قسمت بود برزیل بیادSmile)

چه خوب برزیل ! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۱۴۹۴
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط fa_shinobi.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  دیگه اونطوری خیلی تابلو میشدنSmile) البته یکی دوتا ضعیفارو با وجود خرابکاریاشون تعویض نمیکرد، دیگه قسمت بود برزیل بیادSmile)
چه خوب برزیل ! Big Grin
برزیلم شانس ما دو تا بازیشو از ایتالیا برد. چون توی ست شماری بهتر از لهستان بود اومد بالا. الان با برزیل و روسیه همگروهیم. به امید پیروزی سروقامتان تیم ملی. هر چند که حریفاش ترسناکنSmile

حالا از بحث والیبال بیایم بیرون.
یاد کتابای دبیرستان که میفتم دلم میخواد برگردم همشونو کامل بخونم. فیزیک... شعرا و داستانای ادبیات... شیمی مبتکران... Angel
شما هم اینوری هستین؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۱۱۴۹۵
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
خدایا هیچ فردیو سردرگمممممم نکن چیکارکنم ؟ حس میکنم خیلی ازت دور شدممم..........توکمکم کن توبزرگی یا الرحم راحمین.

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , zahra_ce87 , **sara** , elham_sh219 , Ametrine
ارسال: #۱۱۴۹۶
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
یادمان باشد
با هم بودن دلیلی برای "با هم ماندن" نیست!
رسیدن رفتن میخواهد
اما آخر همه رفتن ها "رسیدن" نیست!
یادمان باشد رفتنی میرود
چه یک کاسه آب بریزیم پشت سرش،
چه هزاران قطره اَشک...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , diligent , elham_sh219 , Ametrine
ارسال: #۱۱۴۹۷
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
خدایا خودت کمکم کن...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , **sara** , elham_sh219
ارسال: #۱۱۴۹۸
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  حالا از بحث والیبال بیایم بیرون.
یاد کتابای دبیرستان که میفتم دلم میخواد برگردم همشونو کامل بخونم. فیزیک... شعرا و داستانای ادبیات... شیمی مبتکران... Angel
شما هم اینوری هستین؟؟

اصلاCool
دوس دارم فقط بشینم سیستم عامل ساختمان الگوریتم از این چیزا بخونم
حالا چیشد یاد اینا افتادین؟Blush

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
ارسال: #۱۱۴۹۹
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
یه طرحی هست که امشب سوره یس رو برای حضرت خدیجه س قرائت میکنن

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , elham_sh219
ارسال: #۱۱۵۰۰
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  حالا از بحث والیبال بیایم بیرون.
شما هم اینوری هستین؟؟

اصلاCool

کتاباش مهم نیس، کلا دوران دبیرستانو بخصوص پیش رو خیلی بیشتر از دانشگاه دوس داشتم، برعکسه همهSmile

(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه طرحی هست که امشب سوره یس رو برای حضرت خدیجه س قرائت میکنن

دقیقا یه ماهی میشد دنبال بهانه بودم برای خوندن سوره یس، بهانه هام زیاد شد اما هی ازشون فرار کردم....

ارسال: #۱۱۵۰۱
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  دیگه اونطوری خیلی تابلو میشدنSmile) البته یکی دوتا ضعیفارو با وجود خرابکاریاشون تعویض نمیکرد، دیگه قسمت بود برزیل بیادSmile)
چه خوب برزیل ! Big Grin
برزیلم شانس ما دو تا بازیشو از ایتالیا برد. چون توی ست شماری بهتر از لهستان بود اومد بالا. الان با برزیل و روسیه همگروهیم. به امید پیروزی سروقامتان تیم ملی. هر چند که حریفاش ترسناکنSmile

حالا از بحث والیبال بیایم بیرون.
شما هم اینوری هستین؟؟

مربیشونو بیشتر نشون بدن وقتی حرص میخوره! Big Grin از کتاب دبیرستانم بیزارم! اصلا از کتاب دیگه بیزارم! Wink

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۱۵۰۲
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  حالا از بحث والیبال بیایم بیرون.
شما هم اینوری هستین؟؟

اصلاCool
داشتم کتابامو مرتب میکردم دیدم ادبیات پیش یهو افتاد بیرون. بازش کردم و شروع کردم خوندن. انصافا عجب شعرا و داستانهایی داره، آدم کیف میکنهCool استرس اون موقع اصلا نمیذاشت اینا رو درک کنیم. شعر حفظی رو فقط حفظ میکردیم.. داستانا رو فقط لغات مهم میخوندیم...
کتاب فیزیک و مبتکران شیمی رو میگم به این دلیله که خیلی ازین درسا خوشم میومد. اما زیاد نخوندمشون و پشیمونم. هر چیزی زمانی داره، از زمانش که بگذره دیگه ارزشش از دست میره (عجب جمله زیبایی گفتمSleepy). الان دیگه نه وقت خوندن اونا رو دارم نه حوصله اشو که بشینم از اول بخونم فقط واسه مرور خاطرات!!
من دبیرستان بجز سال اول زیاد بهم خوش نگذشت. از اکثر کتابا هم متنفر بودم، مث دیفرانسیل. دو خط توضیح میداد بعد بیستا تمرین میداد در حد لالیگا (بعد جالبه میگفتن واسه کنکور فقط کتاب درسی بخونید....)
ولی دانشگاه درسای قشنگتر و انصافا کتابای بهتری داشتیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ho3ein.59 , nazanin_sh
ارسال: #۱۱۵۰۳
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
شما هم اینوری هستین؟؟

اصلاCool
داشتم کتابامو مرتب میکردم دیدم ادبیات پیش یهو افتاد بیرون. بازش کردم و شروع کردم خوندن. انصافا عجب شعرا و داستانهایی داره، آدم کیف میکنهCool استرس اون موقع اصلا نمیذاشت اینا رو درک کنیم. شعر حفظی رو فقط حفظ میکردیم.. داستانا رو فقط لغات مهم میخوندیم...
کتاب فیزیک و مبتکران شیمی رو میگم به این دلیله که خیلی ازین درسا خوشم میومد. اما زیاد نخوندمشون و پشیمونم. هر چیزی زمانی داره، از زمانش که بگذره دیگه ارزشش از دست میره (عجب جمله زیبایی گفتمSleepy). الان دیگه نه وقت خوندن اونا رو دارم نه حوصله اشو که بشینم از اول بخونم فقط واسه مرور خاطرات!!
من دبیرستان بجز سال اول زیاد بهم خوش نگذشت. از اکثر کتابا هم متنفر بودم، مث دیفرانسیل. دو خط توضیح میداد بعد بیستا تمرین میداد در حد لالیگا (بعد جالبه میگفتن واسه کنکور فقط کتاب درسی بخونید....)
ولی دانشگاه درسای قشنگتر و انصافا کتابای بهتری داشتیم.

برا منم دوران قشنگی بود.منم گاهی که زیرزمین خونمون کار داشته باشم بهشون سر می زنم.دفتر ریاضیهای کلاس پنجم به بعدمو دارم با اینکه تیره و نمور شدن اما قشنگن... اگر درست خاطرم مونده باشه اول کتاب حسابان نوشته بود : حسابان یعنی دو حساب، حساب دیفرانسیل و انتگرال
کاش همیشه مث اون دوره بودیم.شاد با فراغ خاطر،وقتی بچه ایم دوست داریم زودتر بزرگ شیم فکر میکنیم دنیای بزرگ ها چیه وقتی بزرگ میشیم می بینیم چیزی جز گرفتن اون شادیها و فراغ خاطرها نیست دنیای سنگی مسولیت ها و بایدها و نبایدهاست.اون دوره خیلی جایزه گرفتم همه رو گذاشتم تو جهازم Tongue

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ho3ein.59 , fa_shinobi , vesta
ارسال: #۱۱۵۰۴
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
یه روزم یاد اینروزامون میفتیم و میگیم یادش به خیر تو هر لحظه زندگیمون باید قدر اون لحظه رو بدونیم چون هر لحظه ای که بره دیگه بر نمیگرده . امیدوارم لحظه های خوبی داشته باشین .
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fa_shinobi , sahar_rostami2 , zahra_ce87 , vesta , M*Gh
ارسال: #۱۱۵۰۵
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
من که همه کتابای مدرسه مو زنگ زدیم شهرداری فکنم قسمت بازیافتش خیلی شیک اومدن خونه و با ادب و احترام همه رو با خودشون بردن:دی
از نگاه به گذشتم خوشم نمیاد اکثرا نمیزارم خاطره ای ازشون بمونه مگه اینکه تاثیر مهم و مثبتی توو زندگیم گذاشته باشه
امان ازین تابستون چقدر کسلم....

سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , vesta , zahra_ce87 , M*Gh , **sara** , nazanin_sh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close