زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۸۷۱
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
تو رو خدا شانس منو ببین .
تا حالا کد پایان نامه ام accurecy رو ۸۳ درصد میداد الان یه تغییر کوچیک دادم به کد دیگه همه اش داره ۱۰۰% جواب میده :|
آخه کجای دنیا کلاسفیکیشن ۱۰۰% تونسته ۱۰۰۰ تا تصویر رو تفکیک کنه :|
حالا که میخوام accurecy رو دو سه درصد کمتر کنم نمیشه :|
بدبخت نیستم من الان ؟؟!
:|

[تصویر:  2hpj6v9.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۸۷۲
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
خوب دوست من همیشه یه کپی از کدات داشته باش که اگه تغییر دادی اینجور شد کاسه چه کنم نکنم نگیری دستت.میدونم سخته.درک میکنم.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Breeze
ارسال: #۹۸۷۳
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  خوب دوست من همیشه یه کپی از کدات داشته باش که اگه تغییر دادی اینجور شد کاسه چه کنم نکنم نگیری دستت.میدونم سخته.درک میکنم.
ممنون از راهنماییتون . کپی دارم . من هر بار هر تغییری که به کد میدم کلاً تو یه فولدر جدید سیو میکنم . نه . الان مشکل من دقیقا اینه که مقاله ی رفرنسم به accurecy 96% رسیده اما کار من اگه تغییر ندم میشه ۸۳ درصد ، اگرم تغییر بدم میشه ۱۰۰% !!! من میخوام مقاله ی رفرنس رو بهبود بدم اما به ۱۰۰% نباید هرگز برسه Undecided
کلافه ام کرده Sad

ارسال: #۹۸۷۴
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  خوب دوست من همیشه یه کپی از کدات داشته باش که اگه تغییر دادی اینجور شد کاسه چه کنم نکنم نگیری دستت.میدونم سخته.درک میکنم.
ممنون از راهنماییتون . کپی دارم . من هر بار هر تغییری که به کد میدم کلاً تو یه فولدر جدید سیو میکنم . نه . الان مشکل من دقیقا اینه که مقاله ی رفرنسم به accurecy 96% رسیده اما کار من اگه تغییر ندم میشه ۸۳ درصد ، اگرم تغییر بدم میشه ۱۰۰% !!! من میخوام مقاله ی رفرنس رو بهبود بدم اما به ۱۰۰% نباید هرگز برسه Undecided
کلافه ام کرده Sad

فقط براتون دعا می کنم.. ایشالله زود به جواب برسین و این دوره پر از استرس رو رد کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , vesta
ارسال: #۹۸۷۵
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
خالق من "بهشتی" دارد
نزدیک
زیبا
و بزرگ
و "دوزخی" دارد
.... به گمانم کوچک و بعید ....
و در پی دلیلی است که ببخشد ما را، گاهی به بهانه دعا در حق دیگری

برای همتون دعا دارم که خدا زندگی پر از خوشبختی و آرامش نصیبتون بکنه.(آمین یا رب العالمین)Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , SaMiRa.e , x86 , mhd3 , Eternal , vesta , sun-shine
ارسال: #۹۸۷۶
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط فوژان.)
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  تو رو خدا شانس منو ببین .
تا حالا کد پایان نامه ام accurecy رو ۸۳ درصد میداد الان یه تغییر کوچیک دادم به کد دیگه همه اش داره ۱۰۰% جواب میده :|
آخه کجای دنیا کلاسفیکیشن ۱۰۰% تونسته ۱۰۰۰ تا تصویر رو تفکیک کنه :|
حالا که میخوام accurecy رو دو سه درصد کمتر کنم نمیشه :|
بدبخت نیستم من الان ؟؟!
:|

نه معلومه که نیستی اتفاقا الان جزو انسانهای خیلی خوشبخت محسوب میشی خیلی ها هستن که کدشون رو میخرن خیلی ها هستن که سواد کد زدن ندارن خیلی ها هستن که نمیفهمن کلاسیفیکیشن چیه و خیلی خیلی هایه دیگه هستن که هیچ وقت حس تورو تجربه نمیکنن چون خودشون رو در این حد نمیبینن که بشینن کد پایان نامشون رو خودشون برنن پس تو الان خوشبختی چون داری چیزی رو تجربه میکنی که خیلی ها تجربه نمیکنن حتی اگر ارور باشه
من هر دفعه به ارور میخورم خوشحالم میشم چون اونوقت بعدا میتونم کسی رو راهنمایی کنم

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Autumn.Folio , sahar121 , tabassomesayna , vesta , maneshty , neilabak
ارسال: #۹۸۷۷
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  نه معلومه که نیستی اتفاقا الان جزو انسانهای خیلی خوشبخت محسوب میشی خیلی ها هستن که کدشون رو میخرن خیلی ها هستن که سواد کد زدن ندارن خیلی ها هستن که نمیفهمن کلاسیفیکیشن چیه و خیلی خیلی هایه دیگه هستن که هیچ وقت حس تورو تجربه نمیکنن چون خودشون رو در این حد نمیبینن که بشینن کد پایان نامشون رو خودشون برنن پس تو الان خوشبختی چون داری چیزی رو تجربه میکنی که خیلی ها تجربه نمیکنن حتی اگر ارور باشه
من هر دفعه به ارور میخورم خوشحالم میشم چون اونوقت بعدا میتونم کسی رو راهنمایی کنم
ممنونم از دلداریتون ... آره .. از این دید مثبت شما نگاه کنم کاملا درسته .. خیلی خوبه که بشه کسی رو راهنمایی کرد .. به قول امام علی(ع) : زکات علم ، انتشار آن است .
اما از یه دید دیگه که نگاه میکنم میبینم که فعلا پوستم داره کنده میشه ..

الان دیگه جوابش شده ۷۵% یا ۱۰۰% :|

سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال: #۹۸۷۸
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط mhd3.)
ای کاش امسالم مسی توپ طلا میگرفت میشد ۵ سال پشت سرهم.
البته دلم برای کریس هم میسوزه Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , maneshty
ارسال: #۹۸۷۹
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط kati.)
الان دلم فقط یه چیز میخواد ...اونم یه دونه فیلمه Tongue
هر چی هم سعی می کنم ذهنم رو منحرف کنم که به کارم برسم نمیــــشه... Confused
چاره ایی نیست باید برم یه دونه فیلم باحال ببینم تاهم خیالم راحت شه هم مغزم ریست شه Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , sun-shine , maneshty
ارسال: #۹۸۸۰
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  یکی از سوالات درس" شبکه ی اجتماعی" دانشگاه تهران دی ماه ۹۲ :

" در یکی از جلسات، معمایی توسط یکی از دانشجویان مطرح و به آن پاسخ داده شد. معما را مطرح و پاسخ آن را بنویسید."
هاهاها استاد بوده هاااااااااا دمش گرم Big Grin

[تصویر:  banner.jpg]
ارسال: #۹۸۸۱
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
به یاد آورید که رفتار شما با بندگان خدا در برابر دیدگان خدایی است که آن ها را آفریده و بسیار دوستشان دارد، پس بنگرید که با عزیزان خدایتان چه می کنید...

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Menrva , x86 , SaMiRa.e , Breeze , a.hosh , vesta , neda_Network , Autumn.Folio , sun-shine
ارسال: #۹۸۸۲
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ

دیشب دوباره برف اومدSmile منم امروز دوباره آدم برفی درست کردمRolleyes
ولی این یکی ژیمناستیک کارهTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zoltrix_66 , انرژی مثبت , Aurora , Breeze , sahar121 , neda_Network , f2000
ارسال: #۹۸۸۳
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  دیشب دوباره برف اومدSmile منم امروز دوباره آدم برفی درست کردمRolleyes
ولی این یکی ژیمناستیک کارهTongue

بیچاره رو کله پا کردیBig GrinBig Grin. ژیمیناستیک کاره چاقیهBig GrinTongue

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , sahar121 , Eternal , farnaz.sad
ارسال: #۹۸۸۴
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ
ای خدااااا این دومین بار هست که یه استاد با کلید واژه اشتباه منو میبره یه سمت دیگه بعد که من میرم وقت میگذارم و خوشم میاد معلوم میشه اشتباه رفتمو باید ولش کنمConfused
دیگه خسته شدم
شیطونه میگه بیخیال پایان نامه بشم با این کاراشون یه ترمم الکی پرید
اون از سمینارم که منو دق دادن که باید نرم افزار ارائه بدی اونم بدون اینکه بری سمت موضوع و بخونی
آخه من چیکار کنمHuh
حیف از این همه زحمت و انرژی حیف از این همه غصه ای که میخورم
دوستان دعا کنید کارم راه بیفته، دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Aurora , sahar121 , neda_Network , ec_a_j
ارسال: #۹۸۸۵
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ای خدااااا این دومین بار هست که یه استاد با کلید واژه اشتباه منو میبره یه سمت دیگه بعد که من میرم وقت میگذارم و خوشم میاد معلوم میشه اشتباه رفتمو باید ولش کنمConfused
دیگه خسته شدم
شیطونه میگه بیخیال پایان نامه بشم با این کاراشون یه ترمم الکی پرید
اون از سمینارم که منو دق دادن که باید نرم افزار ارائه بدی اونم بدون اینکه بری سمت موضوع و بخونی
آخه من چیکار کنمHuh
حیف از این همه زحمت و انرژی حیف از این همه غصه ای که میخورم
دوستان دعا کنید کارم راه بیفته، دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم
دقیقا منم همین مشکل رو دارم Sad
اینقدر سر دووندنم که دیگه خسته شدم .
طی یک ترم ۷ بار الگوریتم رو کلا عوض کردم بازم راضی نمیشن Sad
خدا نجاتمون بده بگو انشالله ...

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close