زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۷۷۱
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
امان از فزولی ...
.
.
.
پای سیستمم نشسته بودم ، هدست تو گوشم بود و داشتم یه فایل صوتی گوش می دادم
یکی از این لامپ کوچیکای سیستم که شکل یه ظرف کنارش کشیده (فکر کنم مال load کردن از ram باشه)
زیادی داشت روشن و خاموش می شد ... شایدم اکثرا اینجوریه ولی اون موقع چون بیکار نشسته بودم
بیشتر به چشمم میومد
با خودم گفتم چه خبره ؟
این چه برنامه ایه که سیستمم رو اینقدر به کار انداخته
هیچی خلاصه Alt و Ctrl و Del رو فشار دادم و Task Manager رو باز کردم
دیدم قسمت Performance که انگار خبری نیست
رفتم قسمت Processes دیدم چه همه فایل exe. تو این قسمت هست
اسماشونو نگاه کردم دیدم اکثرا عجیب و غریبه
بیشتر که دقت کردم دیدم اسم بعضی نرم افزارایی که نصب کردم هم توشون هست
هیچی ... خلاصه یکی دو تا از اونا رو که انتخاب کردم و دکمه ی End Process رو زدم اتفاق خاصی نیفتاد
اما یه فایلی بود به نام explorer.exe
چون داشتم سریع این کارو انجام می دادم ، گفتم : "خب اینم که مال Internet Explorer ه لازمش ندارم" پس End Process رو زدم
.
.
.
تا دکمه رو فشار دادم ، روی صفحه ی دسکتاپم به جز اون فایل صوتی که گوش می دادم هیچی نموند ... حتی start menu هم رفت
.
.
.
هی داد بی داد ... نمی دونین چقدر نگران شدم
گفتم لا اقل دکمه ی shut down رو از طریق صفحه کلید بیارم لپتاپمو restart کنم بلکه درست شه ...
برای این کار ، پنجره ی مربوط به فایل صوتی رو minimize کردم و روی صفحه ی دسکتاپ کلیک کردم ... بعد Alt و F4 رو زدم
هیچی دیگه ... نه تنها گزینه های خاموش کردن نیومد ، همون یه دونه پنجره ای هم که minimize ش کرده بودم از دست رفت
ای بابا عجب گیری کردیم ... این چه کاری بود کردیم و این بلا رو سر خودمون آوردیم
.
.
.
مجبور شدم دکمه ی پاورو فشار بدم تا خاموش شه ... بار اول که فشار دادم فقط sleep شد و بعد از اینکه از sleep خارجش کردم با همون صفحه ی دسکتاپ خالی مواجه شدم
.
.
.
نقطه ی اوجش همین جاست که فکر کردم دیگه باید به فکر ویندوز عوض کردن باشم و دیگه درست بشو نیست ... نگرانیم بیشتر شده بود
.
.
.
این بار دکمه ی پاورو نگه داشتم تا کاملا خاموش شه که ببینم چی میشه
.
.
.
تا این سیستم بالا اومد همین جور دلهره داشتم و هی با خودم می گفتم: "خداکنه کاری نشده باشه ، خدا کنه درست شه"
.
.
.
تا این که دیدم " اللهم صل علی محمد و آل محمد "
سیستمم با موفقیت بالا اومد و چشمم به جمال فایلای روی دسکتاپم روشن شد
خدارو شکر که به خیر گذشت ... ولی دیگه ما رفتیم که تو کار سیستم دخالت کنیم ... بذاریم کارشو انجام بده طفلکی
هیییییییییییی راحت شدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshteh JI , mah7
ارسال: #۷۷۷۲
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  امان از فزولی ...

Exclamation
یک بار دیگه task manager رو میاوردین(همون C+A+L) و تو قسمت new task عبارت explorer رو تایپ میکردید، نیازی به این عملیات کبری ۱۱ نبود!

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshteh JI , mah7
ارسال: #۷۷۷۳
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  امان از فزولی ...

Exclamation
یک بار دیگه task manager رو میاوردین(همون C+A+L) و تو قسمت new task عبارت explorer رو تایپ میکردید، نیازی به این عملیات کبری ۱۱ نبود!

سلام و ممنون از راهنمایی تون
یکی از اعضای خوب مانشت هم خصوصی ، این نکته رو بهم آموزش دادن از ایشون هم متشکرم
.
.
.
خب بالاخره این هم یک تجربه بود که کسب کردم ...
ارسال: #۷۷۷۴
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط sun-shine.)
دلتنگ کودکیم
یادش بخیر . . . قهر می کردیم تا قیامت ، و لحظه ای بعد، قیامت می شد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , SaMiRa.e , GoodStudent67 , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum , nina69 , Somayeh_Y , Parva , شاپری , M*Gh , mah7 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۷۵
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
پس کی نتایج نهایی میاد Sad

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
ارسال: #۷۷۷۶
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
یک جوک تامل برانگیز.!!!!

به یکی میگن: خدا رو میشناسی؟
میگه: وقتی رفت و آمد نباشه از کجا بشناسم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Mehrdad7soft
ارسال: #۷۷۷۷
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدایا...

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
ارسال: #۷۷۷۸
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
بچه ها برام خیلی خیلی دعا کنید .... مشکلی جدی برام بوجود اومده
مخصوصا اینکه ماه رمضان هم شروع میشه به دعای همه شما دوستان احتیاج دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , sun-shine , Aurora , atti joon , تینا , SaMiRa.e , GoodStudent67 , M*Gh , mhd3 , ec_a_j , mah7 , Lover Of Science , Autumn.Folio , Afroz
ارسال: #۷۷۷۹
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یعنی کلا با زلوفن سرپا هستم! سلامتی واقعا نعمت بزرگیه!
ان شالله بزودی سلامتییتون رو مجددا بدست بیارید Smile باید قدرش رو دونست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Lover Of Science
ارسال: #۷۷۸۰
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ
من امروز ٦ ساعت کلاس معماریمو پیچوندم Sad((((((( الان از عذاب وجدان چیکا کنم اخه؟Sad(((

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۷۷۸۱
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط sun-shine.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یعنی کلا با زلوفن سرپا هستم! سلامتی واقعا نعمت بزرگیه!
امیدوارم سلامتی تونو بدست بیارید
ولی ژلوفن مصرف نکنید، خیلی ضرر داره بخصوص اینکه کبدو داغون می کنه. یه ایمیل در موردش داشتم ولی نتونستم پیداش کنم. حداقل از یه مسکن نسبتا بهتر استفاده کنید

---
ژلوفن - Gelofen " دارویی است جزء دسته داروهای ضد التهایی غیر کورتونی که متاسفانه مصرف خودسرانه آن به شدت رواج پیدا کرده است!
دکتر احمد رهنمای چیت ساز نایب رئیس انجمن داروسازان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تعدادی از عوارض و مضرات این دارو را به شرح زیر عنوان نموده است:
آسیب به کبد: از آنجاییکه این دارو در کبد متابولیزه می شود تا قابلیت جذب داشته باشد، بنابراین مصرف زیاد آن به کبد فشار می آورد و به آن آسیب میرساند.

آسیب به کلیه: دفع دارو از طریق کلیه صورت می گیرد و مصرف بیش از حد آن بر کلیه اثر می گذارد. چون دفع این دارو از طریق کلیه و به صورت ادرار است، 'مبتلایان به ناراحتی های خیلی شدید کلیه' نیز نباید از این دارو استفاده کنند،، همچنین کسانی که به ترکیبات آسپیرین حساسیت دارند.
آسیب به معده: افرادی که مبتلا به زخم معده هستند نیز، ژلوفن برایشان مضر است.

☻ به طور کلی توصیه می شود تمامی داروها در سه ماهه اول بارداری (مخصوص خانم هاSmile) استفاده نشود. مصرف این دارو باعث بروز اختلالات جنینی می شود.
همچنین خطرناک برای افراد مبتلا به آسم، فشار خون (حجم خونشان را بالا می برد)، زخم معده یا کولیت، ناراحتی های خونی مثل هموفیلی و افرادی که مشکلات انعقادی دارند.

☻ همچنین افرادی که داروهای *آنتی دیابتیک* استفاده می کنند، نباید ژلوفن بخورند.. چرا که ژلوفن باعث افزایش اثر ضد قند داروهایشان می شود و افت ناگهانی قند و به دنبال آن بروز شوک را به همراه دارد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , barca , لیلا_۹۲ , mhd3
ارسال: #۷۷۸۲
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط تینا.)
ﺧﺪﺍﯾﺎ !
ﺣﻮﺍﺳﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ؛ پس ﺣﻖ ﺩﺍﺭﯼ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺟﺰ ﻣﻦ …

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , x86 , tabassomesayna , mah7
ارسال: #۷۷۸۳
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
اللَّهُمَّ إِنْ‏ لَمْ‏ تَکُنْ‏ غَفَرْتَ‏ لَنَا فِیمَا مَضَى مِنْ شَعْبَانَ فَاغْفِرْ لَنَا فِیمَا بَقِیَ مِنْه‏

پروردگارا! اگر تاکنون در این ماه شعبان ما را نبخشیده اى، پس از تو می‌خواهیم که در باقی مانده این ماه ما را ببخشى و بیامرزى.

کمتر از یک ساعت مانده به پایان ماه مبارک شعبان... التماس دعا داریم از همه دوستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , kati , انرژی مثبت , Aurora , عاطفه پارسا , Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۸۴
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
فراموش شدن و ماندن به مثابه خراب کردن و ساختن است.
خراب کردن چه ساده و ساختن چه دشوار...

حکمتی‌ست...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine
ارسال: #۷۷۸۵
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یه دونه امپول دگزامتازون هم نوشته...
چشمتون روز بد نبینه! چند وقت پیش سرما خورده بودم دکتر ۲تا امپول دگزا نوشته بود که بزنم، شب اول که دونه اولشو زدم اخر شب دمای بدنم به شدت بالا رفته بود تا صبح یا داغ میکردم یا یخ ! تا صبح خیس عرق بودم ، قطرات عرق روی بدنم قل قل میخوردن و میامدن پایین Sad
من اصلا تحمل گرما ندارم.
فردای اون شب وقتی رفتم امپول دوم دگزا بزنم، وقتی به دکتر گفتم شب قبلش چه بلایی سرم اومده دیگه امپول دومو نزد و گفت بعضی افراد به امپول دگزا حساسیت دارند
این بود خاطره من از امپول دگزا Big Grin

انشالله هرچه سریعتر حالتون خوب بشه اقای بارسا
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close