زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۷۴۱
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)ubc نوشته شده توسط:  امام حسین :
إنَّ حَوائِجَ النّاسِ إلَیکم مِن نِعَمِ اللهِ عَلَیکم فَلا تَمَلُّوا النِّعَمَ [بحارالأنوار،ج ۷۴،ص ۲۰۵]
نیاز مردم به شما ، از نعمتهای خدا بر شما است، از این نعمت افسرده و بیزار نباشید.
حدیث زیبایی هست تشکر از گذاشتن این پست.... کاش یه تاپیک برای احادیث درست می کردیم و منتخبی از انها رو یک جا به کمک دوستان گرد اوری میشد.

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ubc
ارسال: #۷۷۴۲
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خسته شدم ازصبر کردن!!!واقعا این سازمان سنجش مانع پیشرفت!!! زودتر جواب ها رو نمیده دیگههههه!!!!
از بهمن ماه ول معطلم
ارسال: #۷۷۴۳
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  [تصویر:  192216_1_1379082001.gif] برد تیم ایران رو تبریک میگم[تصویر:  192216_2_1379082001.gif]

بازم خدا رو شکر. فقط کمی بچه ها دیر گرم شدند ولی ست های اخر رو خوب بازی کردند Smile

فاصله این بازی و بازی بعد خیلی کمه! فردا صبح ساعت ۵:۱۰ دوستان منتظریم Smile

منم بهتون تبریک میگم . چن چن شدن؟ Big Grin
متاسفانه وقت نکردم ببینم هر چند ساعتش رو هم نمی دونستم Sad

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , ubc
ارسال: #۷۷۴۴
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
تبریک می گم برد تیم والیبال رو به همه دوستان (البته با کمی تاخیر).
بعد از ست سوم من خوابم برد Smile
چون انلاین شبکه ۳ رو میدیدم، و اینترنتم سرساعت ۷ کونتور مینداخت دیگه مجبور شدم قطع کنم.
درهرصورت من اصلا امیدوار به برد نبودم، اما انگار ۳ ست آخر رو بچه ها گل کاشتند.(ما که ندیدیم Smile )
این کبدا، انگار کبد تیم کوبا بود، خیلی خوب بازی می کرد.
جو ورزشگاه هم ۱۰۰۰% با ساساری تفاوت داشت. انگار مثلا تو لبنان یا یه همچین جایی بازی داره برگزار میشه!
امیدوار هستیم، بازی بعدی که ۵:۱۰ فردا هست، بازی خوبی باشه.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , ubc , sun-shine
ارسال: #۷۷۴۵
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منم بهتون تبریک میگم . چن چن شدن؟ Big Grin
متاسفانه وقت نکردم ببینم هر چند ساعتش رو هم نمی دونستم Sad

۳-۲ شدیم Smile ، دو امتیاز گرفتیم.
ترتیب ست ها :
ایران ۲۴-۱۹-۲۵-۲۵-۱۶
کوبا ۲۶-۲۵-۱۹-۲۲-۱۴

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Masoud05 , ubc , nina69 , M*Gh
ارسال: #۷۷۴۶
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
امروز خواهرم که قول داده بود اگه رتبه بیارم برات ساعت میگیرم ، به قولش عمل کردو یه ساعت خیلی خوب برام گرفت... البته اصله Big Grin

من خیلی دوست داشتم که یه ساعت آلارم دار داشته باشم...مثل فیلم I Am Legend که تو یه زمان خاصی زنگ بخوره به خاطر همین خواهرم این ساعتو برام خریده، هر کاری هم کردیم که قیمتشو بگه نگفت که نگفت ، گفت هدیه است دیگه چی کار به قیمتش داری . خیلی عالیه ، خیلی...

اینم عکسش.... مدل EF-545D .

[تصویر:  192236_1_1379082001.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , ubc
ارسال: #۷۷۴۷
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  ا

اینم عکسش.... مدل EF-545D .

آقا مبارکه. والا من هرچی تماشا کردم نفهمیدم ساعتش کجاست Big Grin این همه عقربه و شماره و دایره ...
یه لحظه مقیاس سنج بویینگ ۷۴۷ به ذهنم اومد. Big Grin اما خیلی قشنگه. مبارک صاحبش باشه.
شیرینی مجازی = شیرینی مجازی + ۱ Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sir_ams , انرژی مثبت , GoodStudent67 , Donna , ubc
ارسال: #۷۷۴۸
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
توضیحات رئیس سازمان صدا و سیما در مورد حاشیه های پخش مسابقه والیبال ایران و ایتالیا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته بازی با کوبا از نظر پخش بهتر از ایتالیا بود! به اون وخامتی که می گفتند نبود اصلا!! Undecided والا این قدر تماشاچی نداشتن که تا پایین نشسته باشن.

خب جای بحث بسیاره ولی اینجا جاش نست Smile صرفا واسه اطلاع والیبال دوستان گفتم و البته شاید خودشون دیده باشن.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , azad_ahmadi , شاپری , ubc
ارسال: #۷۷۴۹
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط شاپری.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سازمان صدا و سیما تصریح کرد: درباره پخش تصویر جنجال‌برانگیز یک خانم در جریان مسابقه فوتبال اسپانیا و ایتالیا از تلویزیون
که حاشیه هایی به همراه داشت مساله این بود که تصویر این خانم که همسر یکی از بازیکنان بود چند بار نمایش داده شده بود که ما این صحنه ها را حذف کردیم ولی در یک صحنه تصویربردار خارجی بلافاصله پس از یک صحنه مهم با سرعت این خانم را نشان داد که نتوانستیم برای حذف آن کاری انجام دهیم
Undecided

میدونید کیو میگه؟

خب که چی!!Undecided
الان اتفاقی افتاد!!!!!

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ubc
ارسال: #۷۷۵۰
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
پس کوشن والیبالی ها ؟؟؟ Smile (البته من خودمم ست اخرو دیدم فقطBig Grin)

[تصویر:  192288_1_1379081957.gif]پیروزی مقدرانه ۳-۱ ایران رو به همه دوستان تبریک میگم. بازم گل کاشتن بچه ها [تصویر:  192288_2_1379081957.gif] ان شالله همیشه موفق باشن

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , nina69 , good-wishes , GoodStudent67 , azad_ahmadi , maryami , sun-shine , SaMiRa.e , M*Gh
ارسال: #۷۷۵۱
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ
من خودم تو ورزشگاه بودم خیلی بازی خوبی بود.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
ارسال: #۷۷۵۲
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
دوستان حالا که بحث والیبال هست یه سوال فنی و مهمی داشتم به نظرتون واسه بازی والیبال به خانما هم اجازه میدن ورزشگاه برن و از نزدیک بازی رو ببینن یا مثل فوتبال ممنوعه؟؟؟ Smile
ارسال: #۷۷۵۳
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
تبریک می گم پیروزی والیبال رو به دوستان.
تا حدودای ۴ بیدار بودما اما یهو خوابم برد! Sad از بابت عدم حضور در تفاسیر بین ست ها در جمع دوستان هم عذر می خوام Big Grin
الان از اخبار شنیدم "امیر غفور" بهترین بازیکن میدان انتخاب شده. من کماکان غفور رو اندازه خودم دوست دارم Smile
به امید پیروزیهای بعدی مقابل آلمان.

(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  دوستان حالا که بحث والیبال هست یه سوال فنی و مهمی داشتم به نظرتون واسه بازی والیبال به خانما هم اجازه میدن ورزشگاه برن و از نزدیک بازی رو ببینن یا مثل فوتبال ممنوعه؟؟؟ Smile

خیلی ضایع هست که تماشاچی شئونات دار از اینجا اعزام کنند برای بازی با کوبا. (شک ندارم که این کار صورت گرفته)!
اما خانم ها در مملکت خودشون نتونند بازی والیبال رو از نزدیک ببیند.
امیدواریم که این مشکل حل بشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , kati
ارسال: #۷۷۵۴
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
امروز ب کتاب آیین نامه که تو کمدم بود نگاهی انداختم...یه چیزی همون موقع آزمون ذهن منو درگیر کرد و الان هم همینطور
..تمام تستها و آزمونهای ۴ جوابی که تو کتاب هست و حل شده تمام این سوال جوابا گزینه صحیحش گزینه الفه... همه اون ۳۰۰ تا سواله... برای من جای سواله هنوز که پس چرا ۴ جوابیش کردند خوب هومن یه گزینه بود همون درسته رو میزاشتند نه اینکه ۴ تایی کنند و قدرت حل تست رو از آدما میگیره..چرا؟؟؟ شمام تا حالا دقت کردید؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine
ارسال: #۷۷۵۵
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط sun-shine.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  امروز ب کتاب آیین نامه که تو کمدم بود نگاهی انداختم...یه چیزی همون موقع آزمون ذهن منو درگیر کرد و الان هم همینطور
..تمام تستها و آزمونهای ۴ جوابی که تو کتاب هست و حل شده تمام این سوال جوابا گزینه صحیحش گزینه الفه... همه اون ۳۰۰ تا سواله... برای من جای سواله هنوز که پس چرا ۴ جوابیش کردند خوب هومن یه گزینه بود همون درسته رو میزاشتند نه اینکه ۴ تایی کنند و قدرت حل تست رو از آدما میگیره..چرا؟؟؟ شمام تا حالا دقت کردید؟

آره برای منم سوال بود. واقعا چرا؟؟؟
تازه خنده دار تر از اون سوالاتشه، مثلا یه سوالش این بود که اگه دیدید یه شخصی عصای سفید دستشه یعنی چی؟Cool آخه اینم شد سوال؟
این سوالو برای بچه خواهرم که دبستانیه خوندم یک ساعت می خندید. Shy
بماند که خیلیا همین آیین نامه رو چند دفعه می افتادند. Tongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close