زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۲۷۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط sellena.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی دلم گرفته....Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۲۷۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
از روزهای روشن آنقدر نور بگیریم که در روزهای تاریک، روشن بمانیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Autumn.Folio , Aurora , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۷۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ساعت های اخر نیمه رجب هست! امسال هم مثل سالهای قبل گذشت و چه زود گذشت. انگار دیروز بود نیمه رجب سال قبل Undecided (البته اعتکاف نبودم ..)خوشبحال کسایی که اعتکاف رفته بودند. این ساعت های اخر واسه همه دوستان دعا کنید. التماس دعا

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Eternal , Aurora , Autumn.Folio , x86 , slinda , Abrekhoshhal
ارسال: #۷۲۷۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
وای با متن خانوم انرژی مثبت یاد چند سال پیش که خواهرم رفته بود اعتکاف افتادم ، نمیتونستیم جا پیدا کنیم همه مسجدا پر شده بودن من و خواهرم در به در دنبال مسجد بودیم که بالاخره یه مسجد پیدا کردیم هی به ما میگفت قسمت نیست برم قسمت نیست ، بالاخره سه روز رفت و یه همچین روزی بود که منو بابام رفتیم دنبالش ، بعد خوندن نماز مغرب و عشا و گرفتن شامشون در ظرفهای یک بار مصرف یکی یکی از مسجد خارج میشدن... عجب حال و هوای خاصی داشت ( من خودم که تا حالا قسمت نشده برم اعتکاف ولی دوست دارم امتحان کنم انشالله خدا به کسایی که دوست دارن قسمت کنه )

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Aurora , Autumn.Folio , انرژی مثبت , x86 , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۸۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
اعتکاف بهترین اتفاق معنوی زندگیم بود هیچ وقت فراموشش نمیکنم مخصوصا سال اولی که رفتم ، وقتی تموم شد و از مسجد اومدیم بیرون ،انگاری تازه به دنیا اومده بودم، پاکِ پاک سبک ِ سبک، یه حس خوب نزدیکی به خدا.همه ی حس های خوب رو تجربه کردم اونجا .کاشکی امسال هم دعوت میشدم Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , good-wishes , x86 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۲۸۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند.........چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند
من ار چه در نظر یار خاکسار شدم .........رقیب نیز چنین محترم نخواهد ماند
چو پرده دار به شمشیر می‌زند همه را.........کسی مقیم حریم حرم نخواهد ماند
چه جای شکر و شکایت ز نقش نیک و بد است.........چو بر صحیفه هستی رقم نخواهد ماند
سرود مجلس جمشید گفته‌اند این بود.........که جام باده بیاور که جم نخواهد ماند
غنیمتی شمر ای شمع وصل پروانه.........که این معامله تا صبحدم نخواهد ماند
توانگرا دل درویش خود به دست آور.........که مخزن زر و گنج درم نخواهد ماند
بدین رواق زبرجد نوشته‌اند به زر.........که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند
ز مهربانی جانان طمع مبر حافظ.........که نقش جور و نشان ستم نخواهد ماند

گوش بدید دلتنگیتون کم تر میشه (شایدم بیشتر)...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , LORD0098 , reyhaneh64 , Mohammad-A , good-wishes
ارسال: #۷۲۸۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم
در دانستن تو آرامشیست؛
و در ندانستن من تلاطمها
تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , MarkLand , انرژی مثبت , homa , x86 , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۸۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
الان ساعت تقریبا ۱۲:۴۰ شب هست و من تازه از کتابخونه اومدم خونه ، دیدم همه خوابیدن، پدر و خواهر و برادر همه و همه ولی چراغ آشپزخونه روشنه و یکی اونجاست... دیدم مادرمه و دراز کشیده ولی هنوز نخوابیده... از چشماش معلوم بود که خیلی بی خوابه... فقط یه جمله بهم گفت : " مهدی یه لقمه غذا بخور..." بعد دو سه دقیقه دیدم خوابید.... راستشو بخوایید موندم... به نظرتون در مقابل یه همچین کسی چی کار میشه کرد ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda , good-wishes , LORD0098 , The BesT , nina69 , Aurora , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Abrekhoshhal , Autumn.Folio , Breeze , sellena , maedeh , shima_24 , khatere987 , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۸۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  الان ساعت تقریبا ۱۲:۴۰ شب هست و من تازه از کتابخونه اومدم خونه ، دیدم همه خوابیدن، پدر و خواهر و برادر همه و همه ولی چراغ آشپزخونه روشنه و یکی اونجاست... دیدم مادرمه و دراز کشیده ولی هنوز نخوابیده... از چشماش معلوم بود که خیلی بی خوابه... فقط یه جمله بهم گفت : " مهدی یه لقمه غذا بخور..." بعد دو سه دقیقه دیدم خوابید.... راستشو بخوایید موندم... به نظرتون در مقابل یه همچین کسی چی کار میشه کرد ؟

خدا همیشه مادرتون حفظ کنه.همیشه این حس مادرانه در وجودشون هست.آدم گاهی از این که اینطور بیداری میکشند به فکر بچشون هست ناراحت میشیم که چرا اینقدر اینطور به فکر بچشون هستند .ولی تا وقتی که در جایگاهشون قرار نگیریم و حتی حس پدرانه و مادرانه را کسی نچشد نمیفهمه چی میگن.

منم ۳-۴روز هست کارت پولم سوخته.زنگ زدم خونه و فقط خانواده را در جریان گذاشتم که کارتم سوخته
بابام امروز زنگ زده بهم و نگران که نکنه من جیبم بی پول نباشه فعلا...یک لحظه ادم ناراحت میشه که چقدر گیر میدن.ولی فکرشو که میکنیم واقعا دوست داشتی هستن.انشالله همیشه سایشون بالای سرمون باشهHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , nina69 , Aurora , انرژی مثبت , Abrekhoshhal , Autumn.Folio , khatere987 , reyhaneh64 , sahar121
ارسال: #۷۲۸۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط LORD0098.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  الان ساعت تقریبا ۱۲:۴۰ شب هست و من تازه از کتابخونه اومدم خونه ، دیدم همه خوابیدن، پدر و خواهر و برادر همه و همه ولی چراغ آشپزخونه روشنه و یکی اونجاست... دیدم مادرمه و دراز کشیده ولی هنوز نخوابیده... از چشماش معلوم بود که خیلی بی خوابه... فقط یه جمله بهم گفت : " مهدی یه لقمه غذا بخور..." بعد دو سه دقیقه دیدم خوابید.... راستشو بخوایید موندم... به نظرتون در مقابل یه همچین کسی چی کار میشه کرد ؟

فکر می کردم فقط بعضی از مادرها اینجورین ، ولی مثل اینکه تمومشون فرشته اند
دست مادر خودم و چنین مادرهایی رو می بوسم

گاهی مجبور میشوی نادیده بگیری...گاهی نگاهت رابه سمت دیگر بدوز که نبینی...وآنگاه بخشیدن راخواهی آموخت

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , nina69 , SaMiRa.e , Autumn.Folio , The BesT , reyhaneh64 , sahar121
ارسال: #۷۲۸۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ق.ظ
خدایا از یادم مبر که
"درست رسیدن" را فدای "رسیدن" نکنم
و در عین حال مقصد را فدای جاده منتهی به آن . . .

آمین
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , Aurora , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Autumn.Folio , x86 , The BesT , kati , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۸۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  مادرمه و دراز کشیده ولی هنوز نخوابیده... از چشماش معلوم بود که خیلی بی خوابه
این جور وقته ها
ادم از این که هست ناراحت میشه
وقتی یه مشکلی واست پیش میاد،
غصه خوردنشون میبینی
وقتی پای درد دل و ارزوهاشون میشینی و ،میفهمی که فقط و فقط دغدغه تو و ایندت رو دارند
از بودنت ناراحت میشی،غم انگیز ترین قسمتش اینه که هیچ کاری هم که کمی جبران زحماتشون باشه نمیتونی انجام بدی

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , LORD0098 , Aurora , Autumn.Folio , x86 , nomad:D , Mehman , maneshty , reyhaneh64
ارسال: #۷۲۸۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
گاهی باید رد شد
باید گذشت
گاهی باید کویر شد
با همه ی تشنگی
منت هیچ ابری را نکشید
گاهی برای بودن
باید محو شد
باید نیست شد
گاهی برای بودن باید نبود
گاهی باید چترت را برداری
و رهسپار کوچه هایی بشی که
خیلی وقته رهگذری ازش عبور
نکرده
گاهی باید نباشی ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , Autumn.Folio , nina69 , Eternal , انرژی مثبت , nomad:D , yasemi , atti joon
ارسال: #۷۲۸۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
پرسید کدام راه نزدیکتر است؟
گفتم به کجا؟
گفت به خلوتگه دوست!!
گفتم تو مگر فاصله ای میبینی بین دل و آنکس که دلت منزل اوست؟!!!

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nina69 , Eternal , انرژی مثبت , nomad:D , good-wishes , shima_24 , atti joon
ارسال: #۷۲۹۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط x86.)
الهی درس نخوانده ام... و از کرده ی خود پشیمانم... کمکم کن این ۶۰-۷۰ صفه ی باقیمانده را هم بخوانم...

الهی شب زنده دارم.... صبح ساعت ۸ هم امتحان دارم... سر جلسه تو زنده بدارم...

الهی ترسانم از بدی خود ، ببخشای مرا به خوبی خود

دوستان التماس دعا داریم شدیدا

------------------------------------------------------

امتحان را دادیم، انشاالله که قبول می شویم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , Autumn.Folio , سجاد۶۷ , reyhaneh64 , farnaz.sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close