زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرعت پایین مانشت در برخی مواقع!

ارسال: #۳۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  دکتر جان سیستمو همین جوری ول کنید!!!
الان سرعت خیلی خوبه
سرعت خوبمون مربوط هست به چند‌تا چیز (تقریباً کانفیگ سرور تموم شده)
۱. lighttpd که مصرف cpu خیلی پایینی داره.
۲. xcache که از دیشب ساعت ۱۲ راه‌اندازی شده.
۳. php 5.4.7 که دو برابر php 5.3 سرعت داره.
۴. client side cache که با ست کردن headerها شکل گرفته.
۵. تنظیم mysql و حداقل کردن افزونه‌ها
۶. هارد SAS که روی سرور هست.

تقریباً دیگه هیچ روشی نیست که به کار نگرفته باشیم. اگه باز سرعت کند شد دیگه احتمالاً مشکل از اینترنت ایران هستBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , Masoud05 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , azad_ahmadi , Xilinx , ماه بانو
ارسال: #۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ
RE: سرعت پایین مانشت در برخی مواقع!
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سرعت خوبمون مربوط هست به چند‌تا چیز (تقریباً کانفیگ سرور تموم شده)
۱. lighttpd که مصرف cpu خیلی پایینی داره.
۲. xcache که از دیشب ساعت ۱۲ راه‌اندازی شده.
۳. php 5.4.7 که دو برابر php 5.3 سرعت داره.
۴. client side cache که با ست کردن headerها شکل گرفته.
۵. تنظیم mysql و حداقل کردن افزونه‌ها
۶. هارد SAS که روی سرور هست.

تقریباً دیگه هیچ روشی نیست که به کار نگرفته باشیم. اگه باز سرعت کند شد دیگه احتمالاً مشکل از اینترنت ایران هستBig Grin

دکتر جان این سیستم چت چی شد؟دیگه نمیزارین؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط admin.)
فعال کردم. ولی ممکنه مشکل زا باشه.
یه سری ایندکس روی دیتابیس هم تعریف شده که سرعت بارگزاری صفحه اول رو عالی کرده.
یه چیز جالب تعداد hit بر ثانیه در xcache هست: ۴۶۱۱۳ یعنی هر ساعت این‌قدر صرفه جویی در کامپایل‌ کردن فایل‌ها.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , alirrrrrr , آرتا
ارسال: #۳۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
دکتر یادمه بچه ها از قبل هم راجب سرعت پایین دانلود از سرور مانشت گله داشتن .

فک کنم هنوز هم سرعت پایین باشه . چون مثلا منی که سرعت اینترنتم ۵۱۲ هستش از اکثر سرورها با سرعت ۱۰۰ تا دانلود می کنم.

ولی مانشت رو بکشی از ۵۰ تا بالا نمیاد .Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ
سرعت پورت مانشت عالیه، ولی یه سری محدودیتها برای دانلود وضع کردیم که سو استفاده نشه؛)

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
آقا یه سوال چرا از من امروز پیام ها ارسال نمیشه ؟
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  لطفا اگر بقیه هم مشکل دارند بگند تا ببینم مشکل از فرستنده هست یا گیرنده ؟

مشکل از فرستنده است Big Grin
من هم چند روزی هست که صفحات برام خیلی کند بازمیشه .
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
وجود مشکل تایید می‌شه. البته از دیروز مشکل کمی کمتر شده. متاسفانه قیمت‌های سرور به شدت بالا رفته و هر چی هم که ما تلاش می‌کنیم با قیمت معقول چیز مناسبی گیرمون نمیاد!! همین روزها سرور مجدد عوض می‌شه. ان شا الله مشکلات مرتفع بشه. جالبه هزینه‌های ما نسبت به پارسال ۲.۵ برابر شده و کیفیت هم نصف شده! وضعیت از این عالی‌تر وجود نداره.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , انرژی مثبت , maryami , **sara** , Lonely Palm , ماه بانو
ارسال: #۳۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ
راستش من فکر کنم این سرورها برای جذب مشتری اوائل سرعت خوب ارائه میکنند ولی بعد سرعت کم میشه.چون هروقت سرور عوض شده اوائل خوب بوده ولی بعد اومده پایین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , ماه بانو
ارسال: #۴۰
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  راستش من فکر کنم این سرورها برای جذب مشتری اوائل سرعت خوب ارائه میکنند ولی بعد سرعت کم میشه.چون هروقت سرور عوض شده اوائل خوب بوده ولی بعد اومده پایین
بله دقیقاً همین‌طوره. امروز یه سرور گرون‌تر تهیه کردم. شاید گرون‌ها بهتر باشند!! کم‌کم دارم فکر می‌کنم که خودمون یه سرور مستقل بگیریم شاید ارزون‌تر از VPS در بیاد Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ماه بانو
ارسال: #۴۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط Saoshiyant.)
سرورتون خیلی داغونه . حداقل از بچه بخوایین فایل ها رو روی یک سرور دیگه اپلود کنن. واس دانلود هر فایل حداقل باید ۵ بار رفرش کنی تا دانلود شه . سرعت سایت هم زیاد خوب نیست . بعضی از مواقع اصلا بارگذاری نمیشه.

در ضمن اگه قرار در جواب بگین مشکل از اینترنت منه اینو بدونین که من این مشکلات رو فقط با مانشت دارم .مانشت خیلی انجمن خوفیه (مخصوصا قسمت ارشدش) دوست ندارم این مشکلات باعث شن قیدشو بزنم
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mn123456mn نوشته شده توسط:  سرورتون خیلی داغونه . حداقل از بچه بخوایین فایل ها رو روی یک سرور دیگه اپلود کنن. واس دانلود هر فایل حداقل باید ۵ بار رفرش کنی تا دانلود شه . سرعت سایت هم زیاد خوب نیست . بعضی از مواقع اصلا بارگذاری نمیشه.

در ضمن اگه قرار در جواب بگین مشکل از اینترنت منه اینو بدونین که من این مشکلات رو فقط با مانشت دارم .مانشت خیلی انجمن خوفیه (مخصوصا قسمت ارشدش) دوست ندارم این مشکلات باعث شن قیدشو بزنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

HeartTongue
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mn123456mn نوشته شده توسط:  سرورتون خیلی داغونه . حداقل از بچه بخوایین فایل ها رو روی یک سرور دیگه اپلود کنن. واس دانلود هر فایل حداقل باید ۵ بار رفرش کنی تا دانلود شه . سرعت سایت هم زیاد خوب نیست . بعضی از مواقع اصلا بارگذاری نمیشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم دقیقا از فایرفاکس استفاده میکنم ولی بازم ...
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
فایرفاکس من اخرین ورژنه از سایت خود فایرفاکس گرفتمش ، با اینکه سرعت دانلودم در بهترین شرایط ۲۰ کیلوبایته ولی مانشت رو بهتر از بقیه باز میکنه

HeartTongue
۱
۰
ارسال: #۴۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  فایرفاکس من اخرین ورژنه از سایت خود فایرفاکس گرفتمش ، با اینکه سرعت دانلودم در بهترین شرایط ۲۰ کیلوبایته ولی مانشت رو بهتر از بقیه باز میکنه

به جون خودم منم دارم از اخرین نسخه فایرفاکس استفاده میکنم نسخه ۲۱/ من که گفتم این مشکل فقط واس مانشت . اگه من واس سایتهای دیگه هم مثه انجمن مهندسان ایران کوچکترین مشکلی داشتم هیچ وقت اینجا پست نمیدادم چون احتمال میدام مشکل از طرف سیستم من باش. اما ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۷۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۲۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close