زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا هدف اصلی ارشده، دکتری یا چیزه دیگه ای؟

ارسال: #۱۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ق.ظ
RE: آیا هدف اصلی ارشده، دکتری یا چیزه دیگه ای؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ق.ظ)t!r نوشته شده توسط:  ((((این که استعداد مهم تر از علاقه هست رو قبول ندارم. یادم نیست کجای اول دبیرستان بود؟))))موقع انتخاب رشته به ما میگفتن.

به احتمال زیاد شما در خانواده ای تقریبا مرفه زندگی کردین...

اگه به فرض ، قرار باشه یکسال در بی پولی به سر میبردین ، نظرتون بازم همین بود؟؟
علاقه معنیش چیه؟مبداش چیه؟از کجا پیدا میشه؟هدف از اصرار بر علاقه به چیزی چیه؟و...(من نمیتونم اصلا علاقه رو درک کنم)

من یادم نیست موقع انتخاب رشته این رو به ما هم گفتن یا نه
کسی که استعداد خیلی بالایی در پزشکی داره اما علاقه ای نداره رو در نظر میگیریم
شاید بگیم به نفع جامعه هست که به سمت استعدادش بره
اما به نظر من مهم تر از همه خودش و زندگی خودش هست مگر اینکه ضرورت باشه (یعنی جامعه به استعداد استثنایی اون نیاز داشته باشه)
و از طرفی کسی که دنبال استعدادش میره موفق تر و مفیدتر هم خواهد بود

خیر من از خانواده مرفه نیستم، اما به نظر من آسایش مهمتر از رفاه است و آرامش و خوشبختی مهم تر از پول

بله من یک سال در بی پولی به سر نبردم و اگر این طور بود شاید نظرم این نبود
برای همین باید سعی کنیم به بی پولی و بدبختی دچار نشیم
و قرار نیست پول درآوردن رو بی خیال بشیم و بریم دنبال علاقه، بلکه قراره ببینیم علاقه داریم از چه راهی و با چه شغلی پول در بیاریم
و پول رو برای این می خواهیم که چرخ زندگی بگرده و علاقه و هدف همون جهت حرکت هست

هدف از اسرار به علاقه این هست که هرکس دنبال کاری بره که دوست داره تا خودش از زندگی خودش راضی باشه و ازش لذت ببره و از کارش خسته نشه
البته بیشتر روی "تعیین هدف" فکر می کنم تا "علاقه"

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: t!r , Hera , Doctorwho
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ق.ظ)t!r نوشته شده توسط:  ...
در کل جهان(وبیشتر ایران) افراد به دودسته تقسیم میشن:پولدار و غیرپولدار.و حتی بخوان یکی رو با دیگری مقایسه کنند،مبنای مقایسه شون پول هست(درهمه کارا)

اینطور نیست؟؟؟

بله قبول دارم اکثر مردم مهمترین چیز رو پول میدونن
مثلا توی فامیل بیشتر کسی رو تحویل میگیرن که پولدارتره
همینطور کسی که مدرک بالاتری داره، یا کسی که دانشگاه بهتری قبول شده و...

منتها کسی که بیشتر تحویلش میگیرن الزاما خوشبخت تر نیست و شاید زندگی قشنگی نداشته باشه
و کسی که مردم بش احترام میذارن معلوم نیست سعادتمند هم باشه

بله اگه معیار مقایسه مردم باشه مطمئنا هیچ کس بابت این که دنبال علاقه تون رفتید شما رو تحسین نمیکنه

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , ahmadi_development , sss , Hera , Doctorwho
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
هدف اصلی هر کسی باید خودش باشه راحتی و خواسته خود طرف ما هیچوقت برای دیگران زندگی نمی کنیم .
تا حالا شده ما آدم ها ازخودمون بپرسیم چی برامون مهمه؟ من افرادی را دیدم که آدم های پولدار را سرزنش کردن و گفتن همه زندگی پول نیست آدم باید این باشه و اون باشه خوش باشه و ...........با افرادی هم برخورد داشتم که بیشتر به فکر پول بودن و برای درس ارزش کمی قایل هستند و می گن زندگی بدون پول سخته
من تفکر هر دو گروه از این آدم ها ارزش قایل هستم چرا ؟ برای اینکه خودشون توی یه راهی قرار دادن و برای هدفشون مبارزه می کنن حالا چه پول و چه درس و ..........
تفکر کسایی را قبول ندارم که نمی دونن از زندگی چی می خوان ؟ همش در فکر افکار دیگران هستن و همش غصه شرایط دیگران می خورن .....................

http://www.persianqa.tk/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , hardware23 , tesna , Hera , Doctorwho
ارسال: #۱۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط mohammad_13690.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ...
تفکر کسایی را قبول ندارم که نمی دونن از زندگی چی می خوان ؟
...

دقیقا

(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ...
من تفکر هر دو گروه از این آدم ها ارزش قایل هستم چرا ؟ برای اینکه خودشون توی یه راهی قرار دادن و برای هدفشون مبارزه می کنن حالا چه پول و چه درس و ..........
...

بله برای همه ی تفکر ها ارزش قائل هستیم Smile
اما خودمون سعی کنیم مثل کدوم باشیم؟Huh هدفمون پول باشه و براش تلاش کنیم؟ یا هدفمون درس باشه و براش تلاش کنیم؟ یا هدف های دیگه؟
فقط تلاش کردن برای رسیدن به هدف که مهم نیست، مهم تر خود هدف هست
دسته سوم و چهارم توی این پست همینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Hera , Doctorwho
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ...
...

بله برای همه ی تفکر ها ارزش قائل هستیم Smile
اما خودمون سعی کنیم مثل کدوم باشیم؟Huh هدفمون پول باشه و براش تلاش کنیم؟ یا هدفمون درس باشه و براش تلاش کنیم؟ یا هدف های دیگه؟
فقط تلاش کردن برای رسیدن به هدف که مهم نیست، مهم تر خود هدف هست
دسته سوم و چهارم توی این پست همینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فکر کنم منظورشون این بود که افرادی که هدف دارن رو به افرادی که به زندگی دیگران حسرت میخورن ترجیح میدن وگرنه جهت تلاش که واضحه باید درست باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , esi , Doctorwho
ارسال: #۲۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم منظورشون این بود که افرادی که هدف دارن رو به افرادی که به زندگی دیگران حسرت میخورن ترجیح میدن وگرنه جهت تلاش که واضحه باید درست باشه.

درسته Smile
از بقیه صحبت هاشون معلومه همین منظور رو داشتن
منظور من خود ایشون نبود
این رو گفتم چون واقعا حس میکنم گاهی مغفول میشه خود هدف
توی کلاس عمومی توی دانشگاه یکی از دگراندیش ها در حمایت از غرب نظر میداد
میگفت قبول دارم جوامع غربی به افسردگی و خودکشی رسیدن، اما مهم نیست. میگفت هدفشون پیشرفت علم بوده و به هدفشون رسیدن و مهم فقط همینه که به هدفشون رسیدن
نمیگفت خوب خیلی اشتباه کردن غربی ها توی هدفشون خوشبختی انسان نبوده

سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Amoojan
ارسال: #۲۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
مشکل من و امثال من که تواین شرایط اجتماعی و فرهنگی بزرگ شدیم فراتر از شک بین استعداد و علاقیست. ما از همون اول یاد نگرفتیم که شریعتی میگه دوست داشتن از همه چی برتر است ، دنبال چیزی که دوست داری برو اما با آگاهی. واقعا یادم نمیاد اون روزا پس چی یاد ما می دادن فقط ۲+۲=۴ پس چرا وقتی الان حساب می کنم میشه ۲+۲+=۵ !!!!! چیزهای مهم تری هم بوده که ما می تونستیم یاد بگیریم ، شاید این ها همه ایده آله و هیچ جا نیست اما شاید ، ولی وقتی زندگی نامه بزرگان حال رو می خونیم می بینیم که این رویاهای مارو اونا تو کودکی واقعا تجربه کردن ،این واقعا جالبه.
پس با ما چه کردن ؟؟؟؟؟ کاش بتونم نذارم واسه بعدی ها این کارو بکنن.
کاش انقدر قدرت داشتم که یک نفرو اونجور که خودم دوست داشتم واسه آینده راهنماییش کنم. کاش ما هم ۵ سال ابتدایی school و بعدش ۶ سال ذبیرستان high school تحت نظر بودیم و با تمام رشته آشنا می شدیم و بعد از ۱۱ سال درس خوندن یه کارنامه ۱۱ ساله میذاشتم جلومون که می گفتن شما تویه چه رشته هایی استعداد دارید و می تونید موفق باشبدو شما سره کلاس هایی که عاشقش بودی نمره های عالی آوردی ، پس بیا برو دنبال عشقت رفیق (رشته مورد علاقت)
کاش .......... کاش ............................
اما هیچ وفت دیر نیست. اونا رو که نمی تونم دیگه تغییر بدم اما خدایا کمکم کن بعد از این رو تغییر بدم
کمکم خدایا
توکل به تو

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , انرژی مثبت , Mansoureh , Msccom , kerm , younes , Ali-B , Pakzad , maedeh , sss , Hera , Doctorwho , fatima.sr68
ارسال: #۲۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
میدونی آقا اسی افکار جالب داری . من خیلی خوشم میاد از طرز صحبت کردنت چون حرفهای یا بهتر بگم دردهای ما رو داری بیان میکنی . ان شاالله خدا خودش واسه ما یه دری وا کنه . من که واقعا موقعی که به دانشگاه اومدم نمیدونستم به چی علاقه دارم یا در چی استعداد دارم اصلا فکر کردن رو به ما یاد ندادن داداش

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Pakzad
ارسال: #۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میدونی آقا اسی افکار جالب داری . من خیلی خوشم میاد از طرز صحبت کردنت چون حرفهای یا بهتر بگم دردهای ما رو داری بیان میکنی . ان شاالله خدا خودش واسه ما یه دری وا کنه . من که واقعا موقعی که به دانشگاه اومدم نمیدونستم به چی علاقه دارم یا در چی استعداد دارم اصلا فکر کردن رو به ما یاد ندادن داداش
ممنون رفیق
اما حل شدنه این مشکلات مهمتر از بیانشونه ، خیلی ها میدونن اما خیلی کم میخوان برای حل شدنش کمک کنن یا قدمی بردارن. نمیخوام گلایه کنم و ناراضی باشم و یا بحث رو سیاسی کنم اما واقعا احساس می کنم در حقمون کمی ظلم شده ، میگم کم تا خدا ازم دلگیر نشه، من راضیم بخدا و روزی هزار بار خدارو هم شکر می کنم اما باید فراتر فکر کردو به نا گفته ها فکر کرد و دنبال چاره. واسه همین خلق شدیم. دنبال نا گفته ها.
امیدوارم بتونم به جواب سوالام برسم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Hera , Doctorwho
ارسال: #۲۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میدونی آقا اسی افکار جالب داری . من خیلی خوشم میاد از طرز صحبت کردنت چون حرفهای یا بهتر بگم دردهای ما رو داری بیان میکنی . ان شاالله خدا خودش واسه ما یه دری وا کنه . من که واقعا موقعی که به دانشگاه اومدم نمیدونستم به چی علاقه دارم یا در چی استعداد دارم اصلا فکر کردن رو به ما یاد ندادن داداش
ممنون رفیق
اما حل شدنه این مشکلات مهمتر از بیانشونه ، خیلی ها میدونن اما خیلی کم میخوان برای حل شدنش کمک کنن یا قدمی بردارن. نمیخوام گلایه کنم و ناراضی باشم و یا بحث رو سیاسی کنم اما واقعا احساس می کنم در حقمون کمی ظلم شده ، میگم کم تا خدا ازم دلگیر نشه، من راضیم بخدا و روزی هزار بار خدارو هم شکر می کنم اما باید فراتر فکر کردو به نا گفته ها فکر کرد و دنبال چاره. واسه همین خلق شدیم. دنبال نا گفته ها.
امیدوارم بتونم به جواب سوالام برسم.

امروز این تاپیک رو دیدم.راستش خیلی وقته دارم به این مسائل فکر میکنم.شما حرف از علایق و استعداد می زنید.در صورتیکه من حتی نمی دونم علاقه و استعدادم در چیه.همه ی عمر درسخون درسخون بودم اما هدفم رو از خوندن این درسا نفهمیدم.نرم افزار خوندم از خیلی از هم رشته ای هام هم سرترم اما بازم از زندگیم راضی نیستم.خلا ای در زندگیم وجود داره که نمیدونم چیه...دارم مثل اجتماع همراه با حرکت این رود حرکت می کنم هر کاری که بقیه میکنن منم پیروی میکنم.جدیدا هم دارم واسه ارشد میخونم.البته پارسال هم شرکت کردم و قبول نشدم...همه فکر میکنن که نتونستم قبول بشم اما من میدونم که انگیزه ای واسه قبول شدنش ندارم...چرا باید ارشد بخونم؟؟ایا منم حتما باید همین کارایی رو که همه در زندگی انجام میدن انجام بدم؟همه اینجا به دنیا میان .میرن مدرسه. میرن دانشگاه .ازدواج می کنن. کار می کنن. بچه دار میشن. بچه هاشونو بزرگ میکنن. و بعد هم احتمالا میمیرن.با پرسیدن این سوالا خواهش می کنم حس نکنید من ادم افسرده ای هستم و شکستهای پی در پی در زندگی من رو به این افکار رسونده...به هیچ وجه...اخه به چند نفر که این حرفارو زدم همچین حسی بهشون دست داد

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Aurora , Pakzad , sss
ارسال: #۲۶
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
نظرات خیلی جالب و خوبی بود.
خاطرات دکتر حسابی رو مدتی پیش خوندم، ایشون هم تا خدا بخواد وضعیت مالی بدی داشته و با فقر و تنگ دستی زندگی خودش و مادرش و برادرش رو می چرخونده( این درحالیه که پدرشون یکی از مرفه های جامعه بودن). ایشون ۸ مدرک مهندسی و ۲مدرک دکترا داشتن(در بازه زمانی ۷سال) اما تو لبنان برای امرار معاش مهندس راه و ساختمان رو انتخاب کرده بوده و تو فرانسه هم برای گذراندن زندگی راننده تاکسی بوده. ایشون می گن که هر رشته تحصیلی رو انتخاب می کردم اون لذتی که باید بهم دست بده رو ازش نمی دیدم، تا اینکه وارد فیزیک میشه و روحش با این مساله جلا داده می شه.
اما بعد اووووون همه تلاش که در خارج انجام میده، برمیگرده تهران. اما هیچکس بهش کار نمی ده. یه جایی میگن که می خواستم نجاری راه بندازم.
بنظر من موقعیت زندگی کردن آدما با هم تفاوت خیلی اساسی داره، اینجا اگه بخای دنبال علاقه ت راه بیوفتی باید، مرفه باشی. خیلی از ماها فقط برای امرار معاش در آینده تا اینجا اومدیم و می خوایم ادامه هم بدیم. لذت یادگیری علم وقتیه که اونو تو راه امرار معاش ادامه ندی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , fatemesoleimani , Pakzad , tesna , Mänu , Hera , Doctorwho , tabassomesayna
ارسال: #۲۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ
تحصیلات عالی تو جامعه ی ما (ور هر جامعه ی دیگری) تبدیل به یه ژست اجتماعی شده که افراد بدون هدف و انگیزه ی خاص دنبالش میرن.

کسانی رو میشناسم که تو دوره کارشناسی حتی یه پروژه هم خودشون انجام ندادن و از پژوهش و دروس آکادمیک هم بیزارن ولی رویای ارشد دارن؟! یعنی کمتر کسی هست که واقعا احساس کنه که نیاز به سواد آکادمیک بالاتر از لیسانس داره و جدا دنبال ارشد بره.

کسی که پروژه ی فاینال کارشناسیش رو نمیتونه (و نمیخواد) انجام بده! چرا میخواد ارشد بخونه؟! کسی که نمیتونه (و نمیخواد) در حد یه پروژه ی ۲ نمره ای یه مقاله ieee پیدا کنه و بخونه و چکیده ای ازش بنویسه بده استاد ! چرا میخواد ارشد بخونه؟!

این که ما تو جامعه ای زندگی کنیم که بیشترشون سواد دانشگاهی دارن ظاهرا خوبه! ولی ما در اینجا به ظاهر مدرک گرفته های پر ادددعایی داریم که چون هدفی از درس خوندن نداشتن در نتیجه بیسواد، بیکار و سرخورده هستند.

در کل فکر میکنم که در راستای اهدافی که انسان ها برای زندگیشون متصورن ارشد و دکترا یه وسیله هست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , Hera , Doctorwho , mahyamk , Omn1990
ارسال: #۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
سلام.

این تنها مشکل شما نیست. این خاصیت همه‌ی انسانهاست.
اما متاسفانه ما جوونای ایرانی Mindمون مریضه! بیماره! دلیلش هم ریشه تو خیلی چیزا داره.
ممکنه همه چیز داشته باشیم اما بازم انگار هیچی نداریم!

به هر حال پیشنهاد من واسه شما اینه که زیاد فکر نکن! ببین فکر کردن راجع به یه سری چیزا آدم رو دیوونه میکنه! باور کن!
یکم به چیزای خوب فکر کن. تو ماشالله داری توی شریف درس می‌خونی. بعدش میتونی واسه PhD راحت از ایران خارج بشی!
چه موقعیت‌هایی که جلوت قرار داره. میتونی بمونی اونجا یا برگردی و یه جا هیئت علمی شی و کار کنی با حقوق خوب.

به نظرم به چیزایی که داری فکر کن و خودت رو ببین که از خیلیا جلوتری.
درضمن زمان رو هم فراموش نکن! گذر زمان خودش حلال خیلی از مشکلاته! یعنی همین که تو فقط صبر کنی و بزاری زمان بگذره خیلی از مسائل برات حل میشه.

به هر حال، تا الان که خوب اومدی جلو، امیدوارم از این به بعد هم موفق باشی Smile

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , srj , esi , Doctorwho
ارسال: #۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

این تنها مشکل شما نیست. این خاصیت همه‌ی انسانهاست.
اما متاسفانه ما جوونای ایرانی Mindمون مریضه! بیماره! دلیلش هم ریشه تو خیلی چیزا داره.
ممکنه همه چیز داشته باشیم اما بازم انگار هیچی نداریم!

به هر حال پیشنهاد من واسه شما اینه که زیاد فکر نکن! ببین فکر کردن راجع به یه سری چیزا آدم رو دیوونه میکنه! باور کن!
یکم به چیزای خوب فکر کن. تو ماشالله داری توی شریف درس می‌خونی. بعدش میتونی واسه PhD راحت از ایران خارج بشی!
چه موقعیت‌هایی که جلوت قرار داره. میتونی بمونی اونجا یا برگردی و یه جا هیئت علمی شی و کار کنی با حقوق خوب.

به نظرم به چیزایی که داری فکر کن و خودت رو ببین که از خیلیا جلوتری.
درضمن زمان رو هم فراموش نکن! گذر زمان خودش حلال خیلی از مشکلاته! یعنی همین که تو فقط صبر کنی و بزاری زمان بگذره خیلی از مسائل برات حل میشه.

به هر حال، تا الان که خوب اومدی جلو، امیدوارم از این به بعد هم موفق باشی Smile
دارم با فکر باز این سوالارو می پرسم تا ببینم دوستان دیگه برای آیندشون چی تصور می کنن
با حرفات موافقم، زمان واقعا خیلی مهمه
من به داشته هام همیشه شکر می کنم.
راستی اون موقع که متن رو نوشتم هنوز شریف قبول نشده بودم Big Grin
ولی ممنون بابت دلگرمی ها و حرفتون، جالب بود.
آره، کمی مایوسانه هست حرفام، شاید مقطعی با این لحن نوشتم.
تشکر، منم براتون برای همیشه آرزوی موفقیت می کنم

سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Hera , Doctorwho
ارسال: #۳۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
پاشو پسر، به خودت بیا، ببین کجای کاری ؟؟ نکنه راهتو گم کردی ؟
کافی به این جمله فکر کنی که " نباید به بزرگی ارزوهات فکر کنی، به بزرگی کسی فکر کن که می تونه این آرزوها رو برآورده کنه " .(دکتر انوشه)
در یک کلام، "با انگیزه زندگی کن"

سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , alirrrrrr , Mänu , Hera , Doctorwho

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۰۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۲۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۰۷ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۹۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close