زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۶۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
حرفایی که میزنم خطاب به شخص خاصی نیست و نظر خودمه
چرا اینقد به تعریف و تمجید از دانشگاه‌ها گیر دادید بابا ‌، اینقدر "مطلق" در مورد هر چیزی صحبت نکنید من دانشجو میشناسم که شریف درس میخونه اما به هیچ عنوانی اصلا سیستمش به اونجا نمیخوره‌! و همینطور کسیرو میشناسم که از یه دانشگاه خیلی ضعیف مدرک گرفته اما چند تا مقاله بین المللی داره
اصلا مهم اینه که خودمون چی بلدیم یا بهتره بگم خودمون چقدر پشتکار داریم ،به نظر من با تعریف کردن از یه دانشگاه به هیچ عنوان دانسته های مارو بیشتر نمیکنه بلکه بدتر عقبگرد میزنیم
۱۹
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , fatima1537 , nimaaa , 87855611 , mosavat , luna , shahryar , Morteza_s , parimehraban , ic_teta , پشتکار , goleyas , SarahArshad , 862222822 , Happiness.72
ارسال: #۶۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
ما با علم و صنعت مشکلی نداشتیم‌، از وقتی که نیماااا اونجا قبول شده این برنامه اینجا پیش اومده !!! ببین آتیش به پا کرده حالا گذاشته رفته !!

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Br2012 , blackhalo1989 , shahryar , Morteza_s , Jabar-Asadi , Amir V
ارسال: #۶۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط admin.)
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  ضمنا دانشگاههای ایران تو ۵۰۰تای جهان هم نیستند
هستند. دانشگاه تهران بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ و شریف ۴۰۰ تا ۵۰۰ بود.

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  گفتم امیرکبیر و تهران تو بعضی از رشته‌ها ازشریف سرترند
توی برخی رشته‌ها دانشگاه‌های جاهایی که فکرش رو هم نمی‌کنید (مثل کرمان) از شریف بالاتر هستند، اما اینجا بحث ما روی دانشگاه هست نه رشته خاص. من بارها گفتم که توی معماری دانشگاه تهران، توی نرم‌افزار شریف و توی امنیت امیرکبیر (البته نظر شخصی منه) رو برتر می‌دونم. هر چند که تازگی‌ها گروه معماری شریف هم جونی گرفته و داره شاخ می‌شه و امنیتش هم داره رو به راه می‌شه.
شریف پتانسیل‌های زیادی داره و راحت می‌تونه چند ماهه توی یه رشته خاص به عنوان برترین دانشگاه قد علم کنه. مشکلاتی که الان شریف باهاش دست و پنجه نرم می‌کنه مباحث مالی و حقوقی و مشکلات خوابگاهی است. توی هر فراخوان هیات علمی تعداد فراوانی فارغ‌التحصیل نخبه برای ورود به عنوان استاد درخواست می‌دن اما مشکلات خاص دانشگاه اجازه ورود چنین افرادی رو به سختی می‌ده. البته شاید بحث سیاسی بشه اما: دست‌هایی توی کار هست که شریف جایگاهش رو از دست بده. دلایل پشتش هم فراوانه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , massi , انرژی مثبت , mosenabdoli
ارسال: #۶۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  آقای تنهایی کاشکی یه چند لحظه دیرتر میومدید . داشتیم پستامون رو پاک می کردیم!حالا اگه شما هم پاک کنید ممنون میشم !
این‌هایی که گفتم جنبه عمومی داره. خیلی مشکلی نداره اگه باشه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۶۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
دکتر منم یه چیزایی شنیدم‌، که میخوان بکشن ببرن طرف امیرکبیر و ......

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  دکتر منم یه چیزایی شنیدم‌، که میخوان بکشن ببرن طرف امیرکبیر و ......

بله متاسفانه، ویژگی‌ نخبگان واقعی اینه که دستوری و حرف گوش کن نیستند و تحمل برخی چیزها براشون راحت نیست. جمع شدن یه عده از این‌ها تو یه دانشگاه خاص خیلی می‌تونه خطری باشه. البته این دیدگاه برخی افراد کوتاه فکر هست. می‌شه از نیرو و انرژی این نخبگان در راه‌های بسیار مفید و سازنده‌ای استفاده کرد.

۳
۰
ارسال: #۶۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
سلام
کسی خبر داره ورودیهای جدید برا گرفتن خوابگاه تو دانشگاه شریف چطور اقدام کنه
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , mosenabdoli
ارسال: #۶۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
واحدهایی که ترم اول ارائه دادن ثابته؟ کدوما هستند؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  سلام
کسی خبر داره ورودیهای جدید برا گرفتن خوابگاه تو دانشگاه شریف چطور اقدام کنه
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

سلام
سال قبل که وقتی ما اومدیم واسه ثبت نام بهمون می گفتن خوابگاه می خواید یا نه؟ که اگه می خواستیم یه فرم بهمون میدادن که پر کنیم.البته دوباره بعدش رفتیم اداره امور خوابگاه‌ها هم اسم نوشتیم.امسال نمی دونم روال کار چه جوریه فکر کنم موقع ثبت نام بهتون میگن یا این که از اداره امور خوابگاه‌ها سوال کنید.
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  واحدهایی که ترم اول ارائه دادن ثابته؟ کدوما هستند؟

ترم اول هم از دروس اختیاری هم از اصلی یه سری درس ارائه دادن گرایشتونو بگید تا درسا رو بگم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط shahryar.)
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ترم اول هم از دروس اختیاری هم از اصلی یه سری درس ارائه دادن گرایشتونو بگید تا درسا رو بگم.
گرایش من هوشه.اگه ممکنه لطفا بگید.
دروس اختیاری را رو چه حسابی باید انتخاب کنیم؟؟
چند روز تو هفته کلاس است؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
ماله منم هوشه
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دروسی رو که برای هر سه گرایش نرم و معماری و هوش و همچنین it واسه ترم بعد ارائه شده می تونید تو فایلهای زیر ببینید.
برای این که ببینید کدوم درسا واسه هوش اصلی یا اختیاریه می تونید به ادرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ترم اول هم از دروس اختیاری هم از اصلی یه سری درس ارائه دادن گرایشتونو بگید تا درسا رو بگم.
گرایش من هوشه.اگه ممکنه لطفا بگید.
دروس اختیاری را رو چه حسابی باید انتخاب کنیم؟؟
چند روز تو هفته کلاس است؟

این که چند روز تو هفته کلاس داشته باشید به انتخاب واحدتون بستگی داره. معمولا در بدترین حالت ۴ روز رو کلاس دارید.به نظر من(نظر شخصیه) بهتره ترم اول دروس اصلی رو پاس کنید چون اواخر ترم ۱ استاد پروژه‌ها مشخص می شن و اون جوری بهتر می تونید براساسس زمینه کاریتون از بین دروس اختیاری انتخاب کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , nimaaa , Mansoureh , massi , 87855611 , blackhalo1989 , Maryam-X , mosenabdoli
ارسال: #۷۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
چند واحد برداریم خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  چند واحد برداریم خوبه؟

نمی دونم درسی رو پیش می خورید یا نه.ولی اگه پیش نخورید باز هم بستگی داره که درسایی رو که برمیدارید چی باشن منظورم اینه که تا چه حد وقت می گیرن و کار می برن بعضی از درسا به غیر از میان ترم و پایان ترم فقط تمرین دارن بعضی پروژه دارن بعضی سمینار یا یه ارائه دارن بعضی همه اینا رو با هم دارن با توجه با این چیزا معمولا بچه‌ها ۹ یا ۱۲ واحد درس برمیدارن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , nimaaa , blackhalo1989
ارسال: #۷۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
این ۵تارو ارائه دادن.
یادگیری ماشین
پردازش علائم دیجتال
برنا مه ریزی در هوش مصنوعی
فرایندهای تصادفی
پردازش تصویر
سرمنده پیش نیاز کدوما هستن؟
و از بین این درسا کدوماشون کار زیاد میبره کدوماش نه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۹۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close