زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور

ارسال: #۴۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور
سلام دوستان عزیز کنکوری خسته نباشید:
فقط ۱هفته تا روز انتظار و روز ساختن سرنوشت مونده،یعنی جمعه دیگه اینموقع همه سوالات بی جواب همه بچه های کنکوری پاسخ داده میشه و پایان کنکور ۹۱ رقم میخوره.انشالله که واسه همه خوب باشه و همه اونهایی که تلاش کردند با خوشحالی و امیدواری از سرجلسه بلند بشن از جمله خود من.
این ۱هفته فرصتی هست که سیگنالهای مثبت برای خودتون بفرستید و به خودتون روحیه و امید بدیدبرا از بین بردن استرس کنکور.خدایا خودت تقدیر همه رو تو این جمعه آینده خوب بنویس و هیچکی و ناامید از سرجلسه بلند نکن خدایا اشک تو چشای منم جمع نکن که طاقتشو دیگه ندارم.
انشالله هممون قبولیم.
********************یاحقققققققققق
یا صاحب الزمان*********************.
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , پشتکار , mr_azad , مازیار صفایی , admin , fatima1537
ارسال: #۴۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  چه عجب مژگان جون تو این تاپیکا پیدات شد...نگرانت شده بودم !!

فدات...همین دور و برم . کمرنگم فقطBig Grin

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ
مال منم باز نمیشه!هیچ کدومشون!گمونم اینترنتمون ملی شدهBig Grin
----
۵ شنبه کنکوره!چرا من استرس ندارم؟؟؟؟؟؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۴۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
نه هنوز اینترنت ملی نشده به خاطره ما بستن این https و سرعتو کم کردن که ارشدی‌ها بشینن این یه هفترو هم درس بخوونن هی نیان نت Big Grin

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , پشتکار
ارسال: #۵۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused
امروز تست سال ۸۸ رو ازخودم گرفتم باسردرد هرطوری بود خودمو مجبور کردم تا ۱۱وربع بشینم پاش وبلند نشم
فقط دعا می کنم روز کنکور سردرد نگیرم چون بازدهی رو خیلی میاره پایین .آخرای آزمون واقعا انرژی کم میارم مخصوصا سر تخصصی‌ها
دیگه نایی نمی مونه برای فکرکردن روی تست های طراحی الگوریتم ضریب خطام خیلی میره بالا نمی دونم این ضعف چه جوری برطرف کنم
بچه‌ها شما راه حلی ندارید ؟

ممکنه سردردت بخاطر چشمات باشه .منم این مشکلو داشتم .سعی کن عضلات چشمتو ورزش بدی .کمپرس چای سبز هم خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s
ارسال: #۵۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
شروع هفته یایانی
"وقتی دست از کار بکشید که کار شما انجام شده باشد نه آنگاه که خسته شده اید"

این هفته آخری با تمام انرژی و نیرو ایستادیم و تا خط پایان محکم قدم برمی داریم،مهم تلاش تا آخرین لحظه است نه چیز دیگری.

این ترانه محمد اصفهانی خیلی زیباست که میگه:
دست از طلب ندارم تا کام من بر آید
یا تن رسد به جانان یا جان زتن بر آید
(لینک دانلود
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

یه داستان آموزنده هست که لینکش رو میزارم،سفارش میکنم حتما بخونید
(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

پس با اقتدار تا آخرین لحظه با اراده ای فولادین به پیش میرویم

از آهسته رفتن نترس، از اینکه ندانی ایستاده ای بترس
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Masoud05 , - rasool - , marzieh , firouzi.s , پشتکار , mr_azad
ارسال: #۵۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ق.ظ
لینک داستانتون خراب بود. خطای ۴۰۴ !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۵۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ق.ظ
اولین روز از هفته آخر برای آمادگی کنکور ۹۱ بخیر
ایشالا همه گی با اراده ای محکمتر به سمت کنکور حرکت کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , firouzi.s
ارسال: #۵۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط mhkpnu.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  لینک داستانتون خراب بود. خطای ۴۰۴ !

چک کردم مشکلی نداشت.در لینک زیر هم این داستان هست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , پشتکار
ارسال: #۵۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ق.ظ)mhkpnu نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  لینک داستانتون خراب بود. خطای ۴۰۴ !

چک کردم مشکلی نداشت.در لینک زیر هم این داستان هست

داستان خیلی قشنگی بود ممنون

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused
امروز تست سال ۸۸ رو ازخودم گرفتم باسردرد هرطوری بود خودمو مجبور کردم تا ۱۱وربع بشینم پاش وبلند نشم
فقط دعا می کنم روز کنکور سردرد نگیرم چون بازدهی رو خیلی میاره پایین .آخرای آزمون واقعا انرژی کم میارم مخصوصا سر تخصصی‌ها
دیگه نایی نمی مونه برای فکرکردن روی تست های طراحی الگوریتم ضریب خطام خیلی میره بالا نمی دونم این ضعف چه جوری برطرف کنم

ممکن که سردردت برای میگرن یا شاید هم برای سینوسها
اگر برای سینوس باشه سر و پیشونیتو گرم نگه داشته باش موقتا خوب میشه
البته بعد از کنکور حتما دکتر مغز و اعصاب برو
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s
ارسال: #۵۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
برای همه بچه‌ها آرزوی موفقیت در این آزمون رو دارم.
هفته آخر هفته خیلی مهمی هست، بخصوص که یاس و نا‌امیدی و حتی استرس به سراغتون میاد و ممکنه باعث بشه یه خرده آزمون رو شل بگیرید. تفاوت‌ها تو همین زمان‌هاست که معلوم می‌شه.
از اینکه یک هفته دیگه مونده خسته نشید، بلکه خوشحال باشید که یک هفته دیگه می‌تونید درس‌ها رو مرور کنید و در روز موعود امتحانتون رو با بهترین شکل ممکن پس بدین.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezatotti , fatima1537 , maryami , ida_isp , Mohammad-A , f.b , parimehraban , firouzi.s , mosaferkuchulu , khavar_1365 , Ali-B , Sunshine Off , narges_r , Mahtab_m , arshadhoush , morka , farahnaz , mr_azad
ارسال: #۵۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused

ممکن که سردردت برای میگرن یا شاید هم برای سینوسها
اگر برای سینوس باشه سر و پیشونیتو گرم نگه داشته باش موقتا خوب میشه
البته بعد از کنکور حتما دکتر مغز و اعصاب برو

تنها راه حلش استراحته و خوردن غذاهایی که بهت آرامش میده این حالت شما طبیعی اکثر بچه های کنکوری مریض میشند دلیلش هم فقط اضطراب و نگرانیه. بعد کنکور این عوارض ناخودآگاه رفع میشه .

بهتره کمی استراحت کنین. ساعت مطالعه تون رو کم کنین نگران درسها هم نباشین اگه تا عیدم فرصت داشتیم نزدیک کنکور باز همگی فکر میکردیم که وقت کم آوردیم. هوا که خیلی عالیه . لباس گرم بپوشین و برین پیاده روی . ویس های آرامش بخش گوش کنین . فیلم های آرامبخش ببینین. من که عاشق مستند های زیر دریا هستم هرچی استرس داشته باشم منهدم میکنه Big Grin

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , firouzi.s , parimehraban , Sunshine Off , farahnaz
ارسال: #۵۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
دوستان همه چی آرومه

همه چی آرومه غصه‌ها خوابیدن

همه چی آرومه ما چقد خوشحالیم

ما چقد خوشبختم همه چی آرومه

همه چی آرومه همه چی آرومه

به قول شاعر:
دمی با غم به سر بردن جهان یک دم نمی ارزد

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , پشتکار , Sunshine Off , marzieh , farahnaz , firouzi.s , maryami
ارسال: #۶۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط mhkpnu.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ق.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اینجا یه کم احساس غریبی میکنم
من تمام تلاشمو واسه کنکور کردم بقیه شو سپردم به خدا یه کم استرس دارم ولی ته قلبم مطمئنم . امیداورم هرکسی نتیجه تلاششو ببینه .

لحظه ای به عدالت خدا شک نکنید،خدا خیلی مهربونه
ان مع العسر یسرا‌، و براستی پس از هر سختی آسانی است
«بهشت یا جهنم،انتخاب با شماست»

پیرمردی جلوی دوربین و در یک برنامه مشهور تلویزیونی ظاهر شد. در واقع او برای شرکت در مسابقه آنجا بود.

او با روحیه شاد و شوخ طبعی خود همه را تحت تأثیر قرارداد. مجری برنامه با حالتی تحسین برانگیز به پیرمرد گفت‌: به آسانی می توان متوجه شد که شما مرد شادابی هستید. راز این شادابی و خوشحال بودن شما در چیست؟

پیرمرد در جواب گفت‌: بسیار ساده و آشکار است. همانند وجود بینی بر روی صورت شما.

من صبح، زمانی که از خواب بیدار می شوم، دو راه پیش رو دارم، یکی آن است که ناراحت و افسرده باشم و دیگر اینکه خوشحالی و شادابی را انتخاب کنم و باید به شما بگویم که آن مقدار هشیار و عاقل هستم که بدانم باید کدام را انتخاب کنم. بله به همین سادگی راه دوم را انتخاب می کنم.

شما کدام راه را انتخاب میکنید؟

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , **sara** , navid-p , farahnaz , Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۳۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۰۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۱۰۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close