زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور

ارسال: #۳۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور
دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused
امروز تست سال ۸۸ رو ازخودم گرفتم باسردرد هرطوری بود خودمو مجبور کردم تا ۱۱وربع بشینم پاش وبلند نشم
فقط دعا می کنم روز کنکور سردرد نگیرم چون بازدهی رو خیلی میاره پایین .آخرای آزمون واقعا انرژی کم میارم مخصوصا سر تخصصی‌ها
دیگه نایی نمی مونه برای فکرکردن روی تست های طراحی الگوریتم ضریب خطام خیلی میره بالا نمی دونم این ضعف چه جوری برطرف کنم
بچه‌ها شما راه حلی ندارید ؟

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
امروز به این نتیجه رسیدم که طراح های سوال ساختمان داده مشکل اعصاب دارن....

من نمی دونم چطوری با ادغام چند تا فایل می خوان دانش ما رو بسنجن....
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused
امروز تست سال ۸۸ رو ازخودم گرفتم باسردرد هرطوری بود خودمو مجبور کردم تا ۱۱وربع بشینم پاش وبلند نشم
فقط دعا می کنم روز کنکور سردرد نگیرم چون بازدهی رو خیلی میاره پایین .آخرای آزمون واقعا انرژی کم میارم مخصوصا سر تخصصی‌ها
دیگه نایی نمی مونه برای فکرکردن روی تست های طراحی الگوریتم ضریب خطام خیلی میره بالا نمی دونم این ضعف چه جوری برطرف کنم

خیلی وقت‌ها علت سردرد از تغذیه است... ممکنه یک ماده غذایی به سیستم شما نسازه...
البته یک دعایی هست که خیلی کوتاه( اندازه صلوات) که باید هفت بار خونده بشه... الان یادم نمی یاد.... رو سر من که اثر کرد.
شاید تو مفاتیح الجنان باشه
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه هامیدونم که این روزها برای همه شماها روزهای سختیه،هرکدوم به اندازه خودمون زحمت کشیدیم ومنتظریم یک جای خوب قبول بشیم پس نگران نباشیدودراین روزها به خودتون روحیه بدید واز اینکه درسی رانخوندید وتمام نکردید ناراحت نباشیدچرا که فکر کردن به زمان گذشته باعث ازدست دادن روحیه شما میشه.همه ما دریک چیزهایی قوی ودریک چیزهایی ضعیف هستیم پس بیایم از درسهایی که قوی هستیم درست استفاده کنیم.انشا الله کسی دراین میان مشکلی براش پیش نیادوهمه راضی باشیدچون خدابه یاریمان می آید.Smile
الان دیدم نیست رتبه تون!
نوشته بودید: ۱ نرم افزار ۹۰

من به همه گفتم رتبه ۱ نرم افزار رو می شناسم.... باور کنید.....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , Sunshine Off
ارسال: #۳۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ
موفق‌های عالم اعجازگران دقایق آخرند.

موفق باشید

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , marzieh , پشتکار
ارسال: #۳۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
در فنزین شعاری وجود داره که سر لوحه کار خودش قرار داده:

"ما قهرمانیم!"

پس پیش به سوی موفقیت...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۳۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  امروز به این نتیجه رسیدم که طراح های سوال ساختمان داده مشکل اعصاب دارن....

من نمی دونم چطوری با ادغام چند تا فایل می خوان دانش ما رو بسنجن....
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  دوباره سردردام شروع شده ۲روزه سردرد دارمConfused

خیلی وقت‌ها علت سردرد از تغذیه است... ممکنه یک ماده غذایی به سیستم شما نسازه...
البته یک دعایی هست که خیلی کوتاه( اندازه صلوات) که باید هفت بار خونده بشه... الان یادم نمی یاد.... رو سر من که اثر کرد.
شاید تو مفاتیح الجنان باشه
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه هامیدونم که این روزها برای همه شماها روزهای سختیه،هرکدوم به اندازه خودمون زحمت کشیدیم ومنتظریم یک جای خوب قبول بشیم پس نگران نباشیدودراین روزها به خودتون روحیه بدید واز اینکه درسی رانخوندید وتمام نکردید ناراحت نباشیدچرا که فکر کردن به زمان گذشته باعث ازدست دادن روحیه شما میشه.همه ما دریک چیزهایی قوی ودریک چیزهایی ضعیف هستیم پس بیایم از درسهایی که قوی هستیم درست استفاده کنیم.انشا الله کسی دراین میان مشکلی براش پیش نیادوهمه راضی باشیدچون خدابه یاریمان می آید.Smile
الان دیدم نیست رتبه تون!
نوشته بودید: ۱ نرم افزار ۹۰

من به همه گفتم رتبه ۱ نرم افزار رو می شناسم.... باور کنید.....
هنوزم برای رتبه ۱میخوام برم سرجلسه وقتی که سیستم مانشت ایراد پیداکرده بود ودوباره برگشت دیدم رتبه ۱من پاک شده گفتم بزار همونطوربمونه خیلی‌ها بادیدن اون برام پیام میفرستادن اما مهم اینا نیست مهم اینه که مطمنم به همراه شما دوستان مانشتی همه تک رقمی ۹۱هستیم.

دوست خوبم منم همینطوری بودم اما اگه مشکل سینوزیت نداشته باشین این راهکارهایی که من انجام دادم وکمکم کرد رابهت توصیه میکنم.
حتما روزی ۳تافنجان قهوه شیرین به همراه یک خرما بخور.هریک ساعت یکباربه مدت چنددقیقه نفس عمیق بکش.شب قبل کنکور شیر وغذای سبک بخور،حتما ۴۸ساعت قبل کنکور درس خوندن رارهاکن وفقط استراحت ذهنی داشته باش.موفق باشید.

این روزها فقط روزی ۴ساعت تستایی که زدم نکاتشون را مرور میکنم واصلا به درسایی که نخوندم وجاهایی که مشکل دارم فکرنمیکنم آزمونهایی را که ندادم تاسه شنبه تمام میکنم وبه کارهایی که انجام ندادم وکارهایی که دیگران انجام میدهند فکرنمیکنم،دارم روی استرسم کارمیکنم خیلی آروم شدم.شماها هم اگه هرکدوم استرس دارید خودتون را آروم کنید وخودتون رادست کم نگیرید چون ماهمه خارق العاده ایم ودر پازل زندگی همانندی نداریم پس نباید به دیگران فکرکنید،به این باور برسید که کنکورمهارت هست پس این مهارت رایاد بگیرید.من فقط میخوام تجربه های تلخ گذشته کنکورمن راتکرارنکنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , مازیار صفایی , marzieh , پشتکار , firouzi.s
ارسال: #۳۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ
بدبختی اینه که من اصلا استرس ندارم
دوس دارم یکی گوشمو بپیچونه بگه بدبخت
یه خورده هول شو....سرعت بده بخودت تازی این چند روز نسبت به یک ماه پیش خیلی کمتر درس میخونم
حقیقتش اینه که خسته شدم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Sunshine Off , پشتکار
ارسال: #۳۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۶ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  بدبختی اینه که من اصلا استرس ندارم
دوس دارم یکی گوشمو بپیچونه بگه بدبخت
یه خورده هول شو....سرعت بده بخودت تازی این چند روز نسبت به یک ماه پیش خیلی کمتر درس میخونم
حقیقتش اینه که خسته شدم!

منم همین مشکل رو دارمBig Grin
انگار نه انگار که یه هفته دیگه کنکوره . کاملا ریلکسم . هر روز فقط یکی از کنکورا رو می زنم . می دونم باید بشینم مرور کنم بعضی کتابا رو اما حسش نیست.Tongue

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , پشتکار
ارسال: #۳۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط atharrashno.)
من این قدر مرور کردم که دیگه صفحات دفترچه یادشتم حفظ شدم واسم حس زدن سوالات ارشد قبل از سال۸۷ نیست. تازه امروز ویژه برنامه ۲۲ بهمن بود با ساز اواز دهل تو محل کارم اونم شرکت کردم....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط fe_atash.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  منم همین مشکل رو دارمBig Grin
انگار نه انگار که یه هفته دیگه کنکوره . کاملا ریلکسم . هر روز فقط یکی از کنکورا رو می زنم . می دونم باید بشینم مرور کنم بعضی کتابا رو اما حسش نیست.Tongue
چه عجب مژگان جون تو این تاپیکا پیدات شد...نگرانت شده بودم !!

________________________________________________________________________________​________________

منم با اینکه هنوز یه چیزایی واسه خوندن دارم خیلی آرومم Big Grin
این هوش عجب درسیه....همیشه چیزی واسه خوندن و مرور داره...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۴۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
بچه‌ها ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما خیلی عجیبه واسه من گوگل و یاهو باز نمیشن!! اگه کسی آنلاینه از شمام همینطوره؟!!!! Sad
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  بچه‌ها ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما خیلی عجیبه واسه من گوگل و یاهو باز نمیشن!! اگه کسی آنلاینه از شمام همینطوره؟!!!! Sad

برای منم از دیروز گوگل باز نمیشه،،،
فکر کنم همه سایت‌های خارجی که با https هستن، باز نمیشن!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  بچه‌ها ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما خیلی عجیبه واسه من گوگل و یاهو باز نمیشن!! اگه کسی آنلاینه از شمام همینطوره؟!!!! Sad

آخه چرا؟ باید چی کار کرد؟ Sad
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  بچه‌ها ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما خیلی عجیبه واسه من گوگل و یاهو باز نمیشن!! اگه کسی آنلاینه از شمام همینطوره؟!!!! Sad

اینترنت ملی!

برای من نزدیک دو سه هفته است تق و لق باز می شهSad

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۴۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  

اینترنت ملی!

برای من نزدیک دو سه هفته است تق و لق باز می شهSad

فکر نکنم همین طوری بمونه، دیر یا زود درست میشه،،،
گوگل هم با http باز میشه، اگه نشد کوکی‌ها رو پاک کنید، درست میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۴۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ق.ظ
با VPN باز میشن !!
اما همیشه که VPN نیست !...خدا کنه گوگل درست شه...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , مازیار صفایی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۱۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۴۳ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close