زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قابلیت انحصاری مانشت

ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ق.ظ
Question قابلیت انحصاری مانشت
از این به بعد می‌تونید تو بخش‌های پرسش و پاسخ درسی از گزینه "قانع کننده" و "کامل نیست" استفاده کنید.
لازم به ذکر است که این قابلیت تنها برای باز کننده هر تاپیک در بخش درسی فراهم شده و علاوه بر این من و مدیران هم قابلیت زدن مهر قانع کننده و کامل نیست به مطلب را دارند.
به زودی یه قابلیت جذاب با همین سیستم خواهیم داشت. و اون هم چیزی نیست جز:
" نمایش سوال‌های بدون پاسخ" در بالای صفحه. یعنی هر کسی می‌تونه سوالاتی که پرسیده و پاسخ داده نشده‌اند و همچنین سوالاتی که پاسخ داده شده رو ببینه. البته این قابلیت فقط برای سوال کننده فراهم هست. یعنی کسی که سوال درسی می‌پرسه می‌تونه مطالب بدون پاسخ و مطالب جدید رو ببینه.
علاوه بر این یه قابلیت دیگه هم داریم و اون هم نمایش سوالهای بدون پاسخ کل کاربران هست.

توجه نمایید که پاسخ‌های کامل و قانع کننده هر کاربر باعث افزایش اعتبار اون کاربر می‌شه و در مشخصات کاربریش نمایش داده می‌شه.
هر کدام از پاسخ‌های قانع کننده و یا کامل نیست هم زیر هر پست نمایش داده خواهد شد.
موفق باشید

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , narges_r , **sara** , maryami , Fardad-A , انرژی مثبت , SarahArshad , Mahtab_m , ف.ش , Xilinx , Bache Mosbat , Avicenna , fatima1537 , Msccom , pos , mfXpert , Lantern , farazin , najme60 , mamat , hamed_k2 , apollo , مهشاد , mr_azad , rezatotti , رضا_ایرانی , homa , alime , diligent , iMohammad
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ق.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
یه نمونه هم در اینجا وجود داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ق.ظ
RE: قابلیت انحصاری مانشت
حقیقتاً این همه تلاشتون برای ارتقای سطح علمیِ بچه‌ها و ایجاد انگیزه برای کمک به هم دیگر‌، قابل تحسینه. ممنون از زحماتتون.Shy
۳
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ق.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
پاسخ‌های کامل رو توی مشخصات هر فرد در هر پست می‌تونید ببینید. هر پاسخ کامل حدود ۲.۵ نمره به اعتبار شما اضافه می‌کنه. البته فرمول اعتبار نمایی است و مخفی( در جهت جلوگیری از سو استفاده!) و پاسخ‌های کامل اعتبار زیادی با توجه به فرمول خواهند آورد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , SarahArshad , مهشاد
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  پاسخ‌های کامل رو توی مشخصات هر فرد در هر پست می‌تونید ببینید. هر پاسخ کامل حدود ۲.۵ نمره به اعتبار شما اضافه می‌کنه. البته فرمول اعتبار نمایی است و مخفی( در جهت جلوگیری از سو استفاده!) و پاسخ‌های کامل اعتبار زیادی با توجه به فرمول خواهند آورد.
دست شما درد نکنه عجب مکانیزم ایجاد انگیزه ای گزاشتید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
قابلیت انحصاری مانشت
کار جالبی انجام دادید ممنونSmile البته فکر کنم دوستانی که تاپیک رو ایجاد کردند باید یه سر به تاپیک هاشون بزنند (با مراجعه به پروفایل و بخش یافتن تمام موضوعات)و در صورت کامل بودن جوابها‌، مشخص کنند تا دقیقا مشخص بشه که بین این همه تاپیکی که ایجاد شده کدوما هنوز جواب کامل رو دریافت نکردند (چون واسه من مثلا فعلا حدود ۱۰۰ صفحه سوال بی پاسخ میاره!!!)
با اجازه منم یه چند تا نظر بدم.

در مورد اصطلاح قانع کننده‌، اگه این اصطلاح رو عوض کنیم و مثلا "جواب مفید بود"(فقط یه مثاله) رو بزاریم در این صورت ممکنه جوابی مفید باشه ولی کامل نباشه که در این صورت اون سوال از لیست سوالات بی پاسخ حذف می شه و اگه هم همون اصطلاح "قانع کننده" رو بذاریم به قول اقا فرداد شاید یکی کامل جواب رو ندونه و فقط در حد راهنمایی بگه یا سوال رو درست متوجه نشده و جواب رو غلط بده. به نظرم می شه برای کل تاپیکی که فرد ایجاد کرده گزینه "قانع کننده" رو داشت ولی برای هر ارسال گزینه ای شبیه "مفید بود" رو گذاشت.البته من زیاد با امکاناتی که می شه ایجاد کرد اشنا نیستم و اونچه که میگم صرف یه پیشنهاده.

یه مساله دیگه اینه که فکر کنم برای بخش " پرسش و پاسخ درسی ویژه مقطع ارشد" هم این مساله زیاد نمی تونه کاربرد داشته باشه .از اون جایی که معمولا اساتید مراجع مختلفی رو مطرح می کنند و عموما درسای ارشد اونقدر شبیه کارشناسی نیست که در مورد سوالات بحث بشه و بیشتر تاپیک های این بخش مسائلی غیر درسی رو مطرح کنند.

دقیقا نمی دونم این امکان برای کدوم بخش‌ها ایجاد شده ولی از اون جایی که مشاوره کنکور ارشد و اپلود ازمونهای ازمایشی هم در لیست سوالات بی پاسخ هست حدس زدم که باید بخش "کنکور ارشد" هم جز تاپیک هایی باشه که این گزینه درموردشون اعمال شده که به نظر شخصی خودم در این بخش‌ها لازم نیست چون معیار کامل بودن در این جاها مشخص نیست.

خوب اگه جای تشکر از کاربران هم هست از تمام بچه هایی که سعی می کنند در حد تونا جواب سوالات دوستانشون رو بدند تشکر می کنم و به طور خاص به جز کاربری که اقا فرداد گفتند و حضورشون واقعا موثره از بچه های کنکوری هم برخی خیلی فعالند که اینجا ازشون تشکر می کنم البته فعلا فقط homa خانم رو یادم میاد Big Grin در مورد جایزه هم فکر کنم فقط می تونیم بهشون اعتبار بدیم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , homa
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
این قابلیت رو فعلا محدود به بخش درسی کردم و مدیران در صورت لزوم می‌تونن درخواست بدن تا برای انجمن‌های دیگه هم باز بشه.
در مورد قانع کننده تشخیص با کسی هست که سوال رو پرسیده. قانع شدن لزوما به معنی به جواب ۱۰۰درصد رسیدن نیست. به هر حال هدف اصلی ما پاسخ دادن به سوالات هست. ممکنه بعدا یه گزینه ارجاع درست رو هم اضافه کنیم که به قولی باعث نشه تعداد موضوعات بدون پاسخ زیاد بشه.
در مورد سوالاتی که خودتون مطرح کردین هم اون بالا یه چیزی درست شده Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , Fardad-A , **sara** , hamed_k2
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ب.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
دست شما درد نکنه قابلیت خیلی مفید و جالبیه من امروز که اولین باره این قابلیت رو میبینم فکر میکنم خیلی کمک کننده باشه برای پیدا کردن جوابهای صحیح تا اینکه بخوایم همه ارسالها رو بخونیم
توی چند تا سایت ایرانی و خارجی‌! دیگه که عضو هستم هنوز این خصوصیت خوب رو ندیدم
۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  توی چند تا سایت ایرانی و خارجی‌! دیگه که عضو هستم هنوز این خصوصیت خوب رو ندیدم
نزدیک ۵ ساعت براش کد نوشتم. شوخی که نیست.
به زودی امکانات جدیدتری رو هم رونمایی می‌کنیمBig Grin

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Masoud05 , انرژی مثبت , Ali-B , **sara** , hamed_k2 , مهشاد , رضا_ایرانی
ارسال: #۱۰
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط luna.)
قابلیت انحصاری مانشت
خیلی کار خوبیه. واقعا مفیده.
به نظرم بد نیست این قابلیت هم ایجاد بشه که جواب درست بلافاصله بعد از سوال یه بار بیاد. مثل یه سری از فروم‌ها که این مدلیه. یعنی کسی که سوال رو پرسیده بهترین جواب رو هم انتخاب کنه بعد این جواب به عنوان جواب سوال اورده بشه و بعدش بقیه بحث ها.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ
قابلیت انحصاری مانشت
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  به نظرم بد نیست این قابلیت هم ایجاد بشه که جواب درست بلافاصله بعد از سوال یه بار بیاد. مثل یه سری از فروم‌ها که این مدلیه. یعنی کسی که سوال رو پرسیده بهترین جواب رو هم انتخاب کنه بعد این جواب به عنوان جواب سوال اورده بشه و بعدش بقیه بحث ها.
اینم کار خوبیه ولی به شرطی که جواب وابسته به پاسخ‌های قبلی نباشه. چون ما عادت داریم که فاکتورگیری کنیم.
یه مطلب می‌تونه چندین جواب قانع کننده هم داشته باشه. ولی چشم روی پیشنهادتون فکر می‌کنم و ان شا الله یه تصمیمی در موردش می‌گیریم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۱۲
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
قابلیت انحصاری مانشت
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه مطلب می‌تونه چندین جواب قانع کننده هم داشته باشه
بله اینطور بهتره چون ممکنه کسی با یک روش دیگه ای بهتر متوجه جواب بشه.به نظرم همه پاسخهای صحیح باید مشخص باشن
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط homa.)
خیلی قابلیت خوب و مفیدیه ممنون و خسته نباشین دکترSmile
البته با نظر luna و انرژی مثبت برای تغییراتی که ایجاد بشه موافقم..
از دکتر به خاطر طراحی این سایت خیلی ممنونم.درسته که اگه اینجا کسی سوالی رو جواب بده تا به بقیه کمک کنه جای تشکر داره .اما کسی که باعث شده این شرایط به وجود بیاد واقعا جای تشکر و قدر دانی داره
بازم کلیییییی ممنووووون....Rolleyes

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۲۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۴۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۶۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۱۳۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close