زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۹ ۲

ایلام در یک نگاه!

ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ق.ظ
Photo ایلام در یک نگاه!

ایلام، استانی کوچک در غرب ایران است. بلوط (درخت سمت چپ تصویر) اصلی‌ترین پوشش این استان است. طبیعت بارزترین جاذبه گردشگری ایلام است.
عکس همه خوبی‌های ایلام رو به تصویر کشیده. شهری در دامنه کوه، کوهی که محل نشستن ماه است، مانشت.
شاید باورتون نشه، اما کل داشته‌های یک استان رو در تصویر می‌بینید! استانی که همه چیز باهاش قهر کرده. حتی همین طبیعت قشنگ! درختانی که طعمه آتش می‌شوند و هوایی که همیشه غبارآلود است.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , maryami , رضا_ایرانی , انرژی مثبت , abbassep , fatima1537 , **sara** , pezhysh , مهشاد , elhameli , SarahArshad , parimehraban , diligent , iMohammad , Aurora , hashyeh , iman , reza.bsh
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
ایلام در یک نگاه!
زیباست.من منظرهایی که کوه پس زمینه هست رو خیلی دوست دارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ایلام در یک نگاه!
با این عکس زیبا از ایلام من به دو سال پیش دوران کاردانی بردید دلم گرفت
من کاردانی رو دانشگاه ایلام بودم و کلی خاطرات قشنگ از اونجا دارم خیلی دلم میخواد یه بار دیگه به اونجا برگردم
و یاد استادای خوبش مثل دکتر بگ محمدی و مهندس ثابتی بخیر

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: ایلام در یک نگاه!
من عید ۹۰ رو به واسطه فرصتی که دست داد ایلام بودم.انصافا تو بهار خیلی زیباست.
این عکسی که گذاشتم توجایی به نام تنگه رازیانه هست.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , parimehraban
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط lonelyforever.)
ایلام در یک نگاه!
استانی محروم
به معنای واقعی کلمه محروم. آخر دنیا. بن بست. راه های ارتباطی که تو این چند ساله تازه یه مقدار پهنش کردن فقط. جاده های که از زمان قبل از انقلاب بوده. تونلی که سالهای سال مهندسان روش کار کردن و برای اولین با ۱۹ متر تو محاسبات رسیدن حفاری این طرف با اون طرف خطا داشت.
مه دود فتو شیمیای که که تو روزهای سرد که از بالای شهر به شهر ایلام نگاه می کنی قشنگ میشه پدیده مه دود فتو شیمیای یا همون وارونگی دما رو دید. شهر ایوان شهری که وقتی بهش نگاه می کنی انگار سالهاست که متروکه است از بس گردو غبار رو در و دیواره خونه است.
ایلام‌، الامتو.
چی به سرت آوردن؟
خیلی وقت‌ها که به ایلام سفر می کردم تو ذهنم میگفتم این‌ها که همه بلایی سرش اوردن تنها طبیعتش مونده با اون درخت های باودم. با اون کوه های که به ایوان که نزدیک میشی منو یاد نقاشی بچه های میندازه که مثل چندتا هشت کنار همه.
یه زمانی ایلامیان یکی از قدیمی ترین تمدن های منطقه رو داشت اما حالا چی؟
ایلام آخر دنیا.
افسوس.

(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  استانی محروم
به معنای واقعی کلمه محروم. آخر دنیا. بن بست. راه های ارتباطی که تو این چند ساله تازه یه مقدار پهنش کردن فقط. جاده های که از زمان قبل از انقلاب بوده. تونلی که سالهای سال مهندسان روش کار کردن و برای اولین با ۱۹ متر تو محاسبات رسیدن حفاری این طرف با اون طرف خطا داشت.
مه دود فتو شیمیای که که تو روزهای سرد که از بالای شهر به شهر ایلام نگاه می کنی قشنگ میشه پدیده مه دود فتو شیمیای یا همون وارونگی دما رو دید. شهر ایوان شهری که وقتی بهش نگاه می کنی انگار سالهاست که متروکه است از بس گردو غبار رو در و دیواره خونه است.
ایلام‌، الامتو.
چی به سرت آوردن؟
خیلی وقت‌ها که به ایلام سفر می کردم تو ذهنم میگفتم این‌ها که همه بلایی سرش اوردن تنها طبیعتش مونده با اون درخت های باودم. با اون کوه های که به ایوان که نزدیک میشی منو یاد نقاشی بچه های میندازه که مثل چندتا هشت کنار همه.
یه زمانی ایلامیان یکی از قدیمی ترین تمدن های منطقه رو داشت اما حالا چی؟
ایلام آخر دنیا.
افسوس.
البته مردمانش هنوز خیلی هاشون اون اصالت خودشون رو دارن.عشایری که هرگز فراموششون نمی کنم. کردهای عزیز . باز دمه همشون گرم.

abandoned
۲
۰
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ
ایلام در یک نگاه!
کلا" توی کشور چند تا استان آباد به معنای واقعی داریم؟؟ تعدادشون به پنچ تا انگشت دست هم نمیرسه. باز خوبه که استانهای شمالی طبیعت زیبا و آب و هوای خوبو دارن، استانهای جنوبی که .. چقدر هم محرومن، هر سال بدتر از پارسال.. وضع استانهای کوچک مثل کهگیلویه، جهارمحال، همین ایلام، بوشهر خیلی بدتره. واقعا توی این ۳۰ سال بعد از انقلاب چقدر محرومیت زدایی شده؟! چرا هنوز شهرهای جنگ زده آباد نشده؟! شعار تا کی؟!

ببخشید دکتر جان اگه تاپیکتون خراب شد؛ بحث ایلام بود به کجا کشوندمش. .

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کاربران چگونه به صفحات جستجو نگاه میکنند؟ siavash82i ۰ ۱,۵۶۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siavash82i
  ثبت نام مدرسان شریف (استان ایلام) با تسهیلات modaresane sharif ilam ۰ ۳,۱۵۹ ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: modaresane sharif ilam
  هر کسی امیر کیبر قبول شده این رو یه نگاه بندازه salam az ma ۰ ۴۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  فوری: خریدار کتاب یا اسکن شده "مقدمه ای بر مدیریت پروژه" انتشارات نگاه دانش plusdeck ۰ ۲,۰۲۶ ۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  نگاهی به زندگی «بیل گیتس» در سالروز تولدش + اینفوگراف hnarghani ۱ ۲,۰۹۴ ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
Smile یه ویدئو سه دقیقه ای جالب که پشنهاد میکنم همه نگاه کنن Aliteh ۱ ۲,۱۰۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: chaka
  اختلاف بین رتبه و قبولی های متناظر بین ارشد ۹۲ و ۹۳ - نگاه دقیق تر به رتبه ها s.izadi ۷ ۵,۷۰۹ ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fish72
  نگاهی به کتب کنکوری و مرجعِ مفید در آزمون ارشد fox ۱۵ ۱۲,۵۵۹ ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasibehroshan
  آمار مانشت از نگاه گوگل admin ۱۶ ۸,۹۸۹ ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Studious

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close