زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۹:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه‌ی جامع واسه زبان

ارسال: #۳۱
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: برنامه‌ی جامع واسه زبان
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary English فوق العاده است البته از این دیکشنری بهتر‌، دیکشنری Longman Exams Dictionary هستش که جلدش خیلی شبیه LDOCE هست.شما میتونید خود دیکشنری Longman Exams dictionary رو به همراه CD همراهش(به صورت اوریجینال) از انقلاب بخرید.فکر می کنم حدودا باید ۲۰ هزار تومن باشه.شاید قیمتش بالا باشه ولی واقعا ارزشش رو داره
چند تا سوال:
شما اطلاع دارید که دیکشنری کاغذی LDOCE با نرم افزارش چه فرقی‌ داره؟
من راجع به Longman Exams Dictionary شنیدم ولی‌ هنوز ندیدمش. می‌شه یه کم بیشتر توضیح بدید.مخصوصاً برتریاشو نسبت به LDOCE توضیح بدید؟
CD همراه Longman Exams Dictionary حاوی دیکشنری کاغذیش هم هست یا احتیاجه که کتابش هم خریداری بشه؟چون تا اونجایی که من دیدم استفاده از نرم‌افزار خیلی‌ ساده‌تر و بهتر از دیکشنری کاغذیه.
با تشکر

یه سوال دیگه: اگه کسی‌ نرم‌افزاری برای مرور لغات می‌شناسه معرفی‌ کنه. هدفم مرور لغاتی که خودم بهش میگم نه لغات پیش فرض خودش. maximum این کار رو می‌کنه؟
maximum لغات ۵۰۴ رو به روش لایتنر مرور میکنه .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary English فوق العاده است البته از این دیکشنری بهتر‌، دیکشنری Longman Exams Dictionary هستش که جلدش خیلی شبیه LDOCE هست.شما میتونید خود دیکشنری Longman Exams dictionary رو به همراه CD همراهش(به صورت اوریجینال) از انقلاب بخرید.فکر می کنم حدودا باید ۲۰ هزار تومن باشه.شاید قیمتش بالا باشه ولی واقعا ارزشش رو داره
چند تا سوال:
شما اطلاع دارید که دیکشنری کاغذی LDOCE با نرم افزارش چه فرقی‌ داره؟
من راجع به Longman Exams Dictionary شنیدم ولی‌ هنوز ندیدمش. می‌شه یه کم بیشتر توضیح بدید.مخصوصاً برتریاشو نسبت به LDOCE توضیح بدید؟
CD همراه Longman Exams Dictionary حاوی دیکشنری کاغذیش هم هست یا احتیاجه که کتابش هم خریداری بشه؟چون تا اونجایی که من دیدم استفاده از نرم‌افزار خیلی‌ ساده‌تر و بهتر از دیکشنری کاغذیه.
با تشکر
نسخه‌ی نرم افزاری علاوه بر خود دیکشنری کاغذی خیلی امکانات دیگه رو هم داره که در پست های قبلی بهش اشاره شده.
تعداد لغات Longman Exams Dictionary از LDOCE بیشتره و علاوه بر این برا کسایی که می خوان مدرک IELTS یا TOEFL بگیرن خیلی مفیده چون توش کلی نکته و تکنیک های مربوط به این امتحانات رو داره و طبعا CD همراهش هم از CD همراه LDOCE کاملتره.
CD همراه Longman Exams Dictionary حاوی دیکشنری کاغذیش هم هست و دیکشنری کاغذیش بیشتر برا کسایی مفید هست که کلاس زبان هم می رن و باید یه دیکشنری همیشه همراهشون باشه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من از سایت‌های share دانلود می‌کنم. قبل از دانلود هم لینکمو مستقیم می‌کنم. این دیکشنری رو هم از سایت‌های share دانلود کردم.
منظورتون torrent و سایتهای مشابهه؟
منظورتون از مستقیم کردن لینک چیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
منظورم ایناست:rapidshare-megaupload-fileserve-filesonic ...
برای مستقیم کردن لینک هم اگه سایت معرفی‌ کنم تبلیغ میشه و پشتم حرف در میارن.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به کلاس رفتن یا نرفتن چیه؟ بعضیا میگن حتما باید کلاس رفت. بعضیا میگن یه مدت خودمون کار کردیم خیلی بهتر بود.
با کودوم یکی از مجموعه های آموزش زبان کار کردید و چطور بوده؟

دوست عزیز‌: شما اول بایستی مشخص کنی که هدف فعلیت از زبان خوندن چی هست ؟

فقط کنکور ارشد یا اینکه میخوای برای بعدا هم آینده نگری داشته باشی ؟

تجربه شخصی من اینه که:

کلاس رفتن در کوتاه مدت و با عجله( منظورم کلاسهای عمومی مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاهها هست )به افزایش درصد زبان کنکور شما چندان کمکی نمیکنه و تنها اثری که داره اینه که تلمباری از لغات و اصطلاحات جدید رو به ذهن شما تحمیل میکنه که شاید حوصله نداشته باشید بهشون بپردازید‌،

برای زبان انگلیسی کنکور ارشد سوالات گرامری هم کم میاد و بیشترین تمرکز روی درک مطلب هست

بنابراین برای موفق شدن در کنکور زبان بایستی لغات مربوطه رو یاد بگیرید و مسلط بشید‌، کلاس زبان رفتن اگه با هدف اولیه کنکور ارشد باشه فعلا وقت تلف کردنه

اگر میخواید سطح زبان انگلیسی خودتون رو ارتقا بدید اکیدا توصیه میکنم اینکار رو به بعد از ایام کنکور موکول کنید و استرس تکالیف کلاس زبان رو فعلا برای خودتون ایجاد نکنید
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
من برای کنکور نمی‌خوام. هدف من ۲ چیزه:۱-استفاده عمومی ۲-academic
راجع به دومی‌ بگم که الان reading‌ام خوبه بیشتر دنبال writing هستم.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من برای کنکور نمی‌خوام. هدف من ۲ چیزه:۱-استفاده عمومی ۲-academic

بله‌، رتبه تون رو دیدم و متوجه شدم که خوشبختانه رتبه خوبی هم کسب کردید‌، تبریک اینجانب رو بپذیرید‌،

اما در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی‌: توجه کنید که همیشه زبان عمومی نسبت به زبان آکادمیک اولویت داره و مهمتره‌، چرا که میتونه جهت برطرف کردن نیازهای تحصیلی هم بکار گرفته بشه‌، زبان آکادمیک رو بیشتر بدین صورت فرض کنید که یک سری اصطلاحات فنی و تخصصی و متون تخصصی هست که شما باید به تدریج باهاشون آشنایی پیدا کنید و یکشبه آموخته نمیشه و نیاز به تکرار و تمرین فراوان داره‌، اما زبان عمومی همیشه و همه جا کاربرد داره‌،

در رابطه با wrinting که نوشته بودین مد نظرتون هست‌: چنانچه مکالمه زبان رو در حد تافل کانون زبان یا بالاتر بلد هستین‌، میتونین از کتب آموزشی مربوطه و یا کلاسهای ویژه writing موسسات معتبر استفاده کنین ‌، منظور اینه که باید بیس کار رو بلد باشین و صرفا حفظ نکرده باشین ‌، بعضی موسسات جهت ورود به این دوره‌ها از داوطلبین یک آزمون سطح معلومات زبان میگیرن
اما اکیدا توصیه میکنم که در کلاس شرکت کنین و نوشته های خودتون رو به دست اساتید خبره بسپارید تا مورد نقد و بررسی دائمی قرار بگیره

wrinting در دوشاخه رسمی و غیر رسمی طبقه بندی میشه و مهارت در این موارد نیاز به گسترده بودن دایره لغات و تکرار و تمرین فراوان داره
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من برای کنکور نمی‌خوام. هدف من ۲ چیزه:۱-استفاده عمومی ۲-academic

بله‌، رتبه تون رو دیدم و متوجه شدم که خوشبختانه رتبه خوبی هم کسب کردید‌، تبریک اینجانب رو بپذیرید‌،

اما در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی‌: توجه کنید که همیشه زبان عمومی نسبت به زبان آکادمیک اولویت داره و مهمتره‌، چرا که میتونه جهت برطرف کردن نیازهای تحصیلی هم بکار گرفته بشه‌، زبان آکادمیک رو بیشتر بدین صورت فرض کنید که یک سری اصطلاحات فنی و تخصصی و متون تخصصی هست که شما باید به تدریج باهاشون آشنایی پیدا کنید و یکشبه آموخته نمیشه و نیاز به تکرار و تمرین فراوان داره‌، اما زبان عمومی همیشه و همه جا کاربرد داره‌،

در رابطه با wrinting که نوشته بودین مد نظرتون هست‌: چنانچه مکالمه زبان رو در حد تافل کانون زبان یا بالاتر بلد هستین‌، میتونین از کتب آموزشی مربوطه و یا کلاسهای ویژه writing موسسات معتبر استفاده کنین ‌، منظور اینه که باید بیس کار رو بلد باشین و صرفا حفظ نکرده باشین ‌، بعضی موسسات جهت ورود به این دوره‌ها از داوطلبین یک آزمون سطح معلومات زبان میگیرن
اما اکیدا توصیه میکنم که در کلاس شرکت کنین و نوشته های خودتون رو به دست اساتید خبره بسپارید تا مورد نقد و بررسی دائمی قرار بگیره

wrinting در دوشاخه رسمی و غیر رسمی طبقه بندی میشه و مهارت در این موارد نیاز به گسترده بودن دایره لغات و تکرار و تمرین فراوان داره
ممنون و تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
سلام من دانشجوی ارشدم فرصت کلاس رفتن ندارم ولی وضع زبانم خرابه وتو ترجمه‌ها خیلی اذیت میشم به نظرتون چه جوری بدونرفتن به کلاس میتونم تقویت کنم؟میشه راجب آموزشهای مجازی توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)talebi نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی ارشدم فرصت کلاس رفتن ندارم ولی وضع زبانم خرابه وتو ترجمه‌ها خیلی اذیت میشم به نظرتون چه جوری بدونرفتن به کلاس میتونم تقویت کنم؟میشه راجب آموزشهای مجازی توضیح بدین؟
به نظر من هر کس تمام لغات دوره پیش دانشگاهی رو بخونه هر کتابی رو ۸۰% بدون مشکل میتونه بخونه ;-)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  به نظر من هر کس تمام لغات دوره پیش دانشگاهی رو بخونه هر کتابی رو ۸۰% بدون مشکل میتونه بخونه ;-)
متن سوالای کنکور هم میتونه بخونه وبزنه ؟ یکی از بچه‌ها گفت در حد تافل میاد

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من برای کنکور نمی‌خوام. هدف من ۲ چیزه:۱-استفاده عمومی ۲-academic

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Potential , **sara** , Aurora , Msccom
ارسال: #۴۳
۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ب.ظ
برنامه‌ی جامع واسه زبان
سلام

دوست داشتم بدونم الان بعد از این چند سال خودتون به چه نتیجه‌ای رسیدید
کدوم روش بهتر بود و جواب داد؟

ممنون میشم بگید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۳,۹۱۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۱۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۳۸۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۲۸ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۱۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۱۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۶۹۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۸۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۴۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۲۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close