زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلامت مو

ارسال: #۱۶
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: ریزش مو
هههههههههه موهای منم میریزه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
بچه های عزیز .. قبول بشید هم میریزه... اثرات کنکور نیست ... اثرات درس خوندنه... اصلا این درس خوندن خیلی بدهBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  2hpj6v9.png]
ارسال: #۱۸
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط diligent.)
ریزش مو
اینجا کسی تو زمینه مفاصل و استخوان چیزی می دونه؟Big Grin
من از شهرمون تا دانشگاه رو با اتوبوس می رم و میام.نزدیک ۱۰ ساعت تو راهم تا برسم، به زانوهام خیلی فشار میاد تو اتوبوس، خیلی ناراحتم می کنه. به نظرتون چیکار کنم ؟؟ زانوبند ببندم خوبه؟؟ آرتروزم ندارم Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۹
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  اینجا کسی تو زمینه مفاصل و استخوان چیزی می دونه؟Big Grin
من از شهرمون تا دانشگاه رو با اتوبوس می رم و میام.نزدیک ۱۰ ساعت تو راهم تا برسم، به زانوهام خیلی فشار میاد تو اتوبوس، خیلی ناراحتم می کنه. به نظرتون چیکار کنم ؟؟ زانوبند ببندم خوبه؟؟ آرتروزم ندارم Tongue
تو اتوبوس نشستن به هیچ عنوان به زانو فشار نمیاره. ولی به کمر و ستون مهره‌ها (خصوصا انتهای ستون مهره ها) ممکنه فشار بیاره. به هیچ عنوان پا روی پا نندازید چون ستون مهره‌ها رو مثل حرف C میکنه. و حتی الامکان هر از گاهی بلند شید و به بهانه آب خوردن تو راهرو اتوبوس راه برید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۰
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  اینجا کسی تو زمینه مفاصل و استخوان چیزی می دونه؟Big Grin
تو اتوبوس نشستن به هیچ عنوان به زانو فشار نمیاره. ولی به کمر و ستون مهره‌ها (خصوصا انتهای ستون مهره ها) ممکنه فشار بیاره. به هیچ عنوان پا روی پا نندازید چون ستون مهره‌ها رو مثل حرف C میکنه. و حتی الامکان هر از گاهی بلند شید و به بهانه آب خوردن تو راهرو اتوبوس راه برید.

خوب ببینید وقتی جایی نباشه که بتونید زانوتونو روش بذارید و مجبور باشید تو هوا نگهش دارید مسلما بهش فشار میادUndecided
با آب خوردنش موافقم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۲۱
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
ریزش مو
موهاتون و بزنین!من یه بار امتحان کردم!انقدر باحال بوود!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۲
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط Parva.)
درد استخوان
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  اینجا کسی تو زمینه مفاصل و استخوان چیزی می دونه؟Big Grin

نفیسه خانم منم این مشکل و از دوران دانشگاه به یادگار دارم‌، شهر منم تا شهر دانشگاهیم ۴ ساعت راهش بود وبا اتوبوس رفت و آمد میکردم، اونم چی هر هفته باید خونه میرفتم.

خیلی مواظب باشید چون زانودرد خیلی سخته تحملش، حتما زانوبند استفاده کنین، تو اتوبوس گرم نگهش دارین(سردی هوا دردش رو تشدید میکنه) مخصوصا ما که تو منطقه کوهستانی هستیم و گردنه‌ها هوا فوق العاده سرد میشه.

و اگه دردش تو اتوبوس قابل تحمل نیست سعی کنین به دکتر مراجعه کنین که احتمال داره از کمبود کلسیم باشه.

همونطور که دوستان اشاره کردن سعی کنید به بهانه آب خوردن چند قدم بزنید.

درضمن نشستن بصورت مداوم (اگه به طرز صحیح نباشه) باعث میشه ستون فقراتتون انحراف پیدا کنه و مشکل درد زانو تا حدودی به این انحرافی برمیگرده.
در زمینه زانو درد تجربم زیاده. اشالله که بزودی مشکلتون حل میشه.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۳
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
ریزش مو
ممنون پروا جان Smile به توصیه ات عمل می کنم.دوغم می برم تو راه می خورم Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۲۴
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ق.ظ
ریزش مو
بعد شنیدن خبر یه مرحله‌ی شدن کنکور به این فکر میکردم که با این زانو درد این همه ساعت چطور سرجلسه بشینم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23
ارسال: #۲۵
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  بعد شنیدن خبر یه مرحله‌ی شدن کنکور به این فکر میکردم که با این زانو درد این همه ساعت چطور سرجلسه بشینم.

باید زیر انداز ببریم چهارزانو بشینیم!

مواد لازم برای کنکور ارشد:
۱- دود کش
۲- فشارسنج
۳- استامینوفن( دوز بالا!)
۴- قند‌، آب‌، آب قند!
۵- زیر انداز
۶- بالشت!
۷- مداد و پاکن

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۲۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
بهترین و موثرترین پزشک برای درمان ریزش مو
سلام بچه ها
کسی میدونه بهترین و موثرترین پزشک برای درمان ریزش مو کیه؟
تهران یا هر شهر دیگه...
آدرسش رو هم بگید ممنون می شم
ارسال: #۲۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
دلیل ریزش رو میدونید چیه؟ ارثی(ژنتیکی) یا هورمونی یا ....

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ
من وقتی سرم چرب میشه ریزش زیاد میشه.
دلیلش رو نمی دونم. به نظرم هرمونیه
ارثی هم به نظرم دلیل منطقی نیست.
شما یه بیماری نام ببر که ارثی نباشه!!!
ارسال: #۲۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: بهترین و موثرترین پزشک برای درمان ریزش مو
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  من وقتی سرم چرب میشه ریزش زیاد میشه.
دلیلش رو نمی دونم. به نظرم هرمونیه
ارثی هم به نظرم دلیل منطقی نیست.
شما یه بیماری نام ببر که ارثی نباشه!!!

اتفاقا برای ریزش مو، ارث خیلی مهمه، اینکه جنس مو چیه و قدرت ریشه اش چطوره، همه اش به پدر و مادرت ربط داره Big Grin متاسفانه تا اونجایی که من خبر دارم (مربوط به ۴ سال پیش!) اگر ریزش مو به دلیل جنس مو باشه (ارثی) درمان پذیر نیست... یکسری داروها هستند تقویت کننده میباشند و حساسیت مو رو پایین میارن ولی به طور قطع نمیتونن از ریزش جلوگیری کنن...

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۳۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط pos.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  من وقتی سرم چرب میشه ریزش زیاد میشه.

خوب این که طبیعیه. وقتی سر چرب میشه ریزش مو زیاد میشه دیگه.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام موضوع رو به عنوان موضوع پایان نامم انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ elsaa ۲ ۲,۲۱۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fereshtok
  کارت سلامت - کارت بهداشت skytower_19 ۷ ۲,۹۹۳ ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  تفاوت انفورماتیک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت چیه؟ srj ۸ ۱۴,۷۰۱ ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  ارتباط ۱:N موجودیت X و موجودیت ضعیف Y explorer ۷ ۲,۵۸۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: happy07
  انتخاب موضوع بیوانفورماتیک به عنوان موضوع پایان نامه Bahar-AI ۲ ۵,۲۸۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: saturn2200
  برگزاری نخستین همایش بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت (آذر ۹۲) good-wishes ۰ ۱,۹۴۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  کنکورهای آزمایشی موسسات کنکور ،چقدر بنفع داوطلبان؟،چقدر بنفع موسسات؟ Ali_Abdolmaleki ۰ ۱,۹۹۹ ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali_Abdolmaleki
  سلامت دندان ف.ش ۹ ۵,۰۲۴ ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: barankhanom
  اطلاعات تحصیلی موجود در پروفایلها و کارنامه های موجود در مانشت چقدر قابل اعتماد است؟ Fardad-A ۰ ۳,۴۷۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  یک برنامه نویس موفق، یک میلیونر موفق است -Ali- ۱ ۲,۵۸۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mfXpert

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close