زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی الگوریتم

ارسال: #۹۱
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ق.ظ
کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم
اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی
فکری و جالب درس داده و تست‌ها رو حل کرده من سال قبل مقسمی رو خوندم
اما امسال مقسمی رو تموم کردم و برای دور الان دارم یوسفی رو میخونم و تست میزنم به نظرم یوسفی کامل‌تر هستش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Maryam-X , **sara**
ارسال: #۹۲
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم
(۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی
اما امسال مقسمی رو تموم کردم و برای دور الان دارم یوسفی رو میخونم و تست میزنم به نظرم یوسفی کامل‌تر هستش

javadjj جان مارو به شک انداختی . Smile منم چاپ قدیم الگوریتم یوسفی رو داریم . یه فایل PDF ضمیمه کردم‌، چکیده کتابیه که من دارم( از سایت پوران برداشتم ). یه نگاه بهش بنداز . اگه چاپ جدید هم همینه که هیچی اگه نیست بگو تا بریم بخریم . دستت درد نکنه .

فایل‌(های) پیوست شده
۳۷/pdf
اندازه فایل: ۳۶۴/۵ KB

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۹۳
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۴ ب.ظ
RE: کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم
(۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی

javadjj جان مارو به شک انداختی . Smile منم چاپ قدیم الگوریتم یوسفی رو داریم . یه فایل PDF ضمیمه کردم‌، چکیده کتابیه که من دارم( از سایت پوران برداشتم ). یه نگاه بهش بنداز . اگه چاپ جدید هم همینه که هیچی اگه نیست بگو تا بریم بخریم . دستت درد نکنه .

ببین جان دل من خودمم چاپ سوم رو دارم و ولی خوب نمیخواستم این چاپ چهارم رو بخرم دیگه یه جورایی رسید به دستم اره کتابی که الان دست من هستش تمرینات اخر فصلش اضافه شده مثلا برو تو کتابی که داری ببین تو فصل گراف‌ها تو درس و تمرینات دومین بهترین درخت پوشای کمینه یا فراگیر گلوگاه رو بررسی کرده یا تو فصل اول کتاب جدید من ۴ تا ۵ درخت بازگشت رو بررسی کرده اما تو چاپ سوم فقط یکی رو بررسی کرده.
جالبه من هم چاپ سوم و هم چهارم البته چاپ های قبلی از دوستام که قبول شدند گرفتم بیشتر طرفدار مقسمی هستم اما خوب این اقای یوسفی هم انصافا قلم زیبایی داره.
اما خوب نمیخواستم که سر درگم بشی سریعتر انتخاب کن به نظر من زیاد تفاوتی نیست.

یه چی دیگه تو کتاب الگوریتم من زده چاپ سوم زمستان ۸۸ که فک کنم اشتباه چاپی اما مقدمه اقای یوسفی نوشته تابستان ۸۹-در ضمن قیمت جدید ۵۸۰۰ تومن هستش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۹۴
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط ava.love.91.)
طراحی الگوریتم
سلام
من حل المسائل فارسی طراحی الگوریتم نیپولیتان رو میخوام میشه کمکم کنید.؟
ارسال: #۹۵
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط jikjik.)
طراحی الگوریتم
من از سایت انتشارات ناقوس اینترنتی خریدم ترجمه داورپناه و گلچین۸۷۵۰ تومان خوبه راضیم
ببخشید منظور من حل تمرین clrs بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۹۶
۲۶ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۳۱ ب.ظ
طراحی الگوریتم
اینم لینک کتابی که دوستمون معرفی کردن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۹۷
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ
طراحی الگوریتم
راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۹۸
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ق.ظ
RE: طراحی الگوریتم
(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

حالا دیگه!

The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but that it is too low and we hit it
ارسال: #۹۹
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ ق.ظ
طراحی الگوریتم
حا لا دیگه چیه ؟ من خواستم نظر شمارو هم بدونم چه کاریه حالا دیگه؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۱۰۰
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۶ ب.ظ)۱۲۸qwi نوشته شده توسط:  میگم حالا با این فرصت کم باقیمونده منبع جدید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه‌، فقط هر جا که ایراد داری از روی کتاب جدید بخون.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۰۱
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

میگم حالا با این فرصت کم باقیمونده منبع جدید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but that it is too low and we hit it
ارسال: #۱۰۲
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
طراحی الگوریتم
بچه‌ها می خواستم نظراتتون رو درباره این ۲ کتاب بدونم آیا خوب هستند و میشود از روش یاد گرفت اگه کسی راهنماییم کنه تشکر میکنم؟؟

ارسال: #۱۰۳
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط ف.ش.)
طراحی الگوریتم
هر دوی این کتابها خوب هستند اگر فرصت دارید بخونید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۰۴
۲۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط saye84.)
دوستانی که کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان رو معرفی کردن میشه بگن کدوم ترجمه و کدوم انتشارات رو بگیریم بهتره
ممنون میشم مشخصات کامل کتاب رو بگذارید
ارسال: #۱۰۵
۲۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ
طراحی الگوریتم
فکر کنم ترجمه نعیمی پور

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۴۸۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۳۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close