زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط - rasool -.)
.....
جدای از کنکور
مشکل بزرگی برام پیش اومده ...
دعام کنید ... حتی شده با یک صلوات ...

ان شاء الله در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
یا علی (سلام الله علیه)

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۲۷۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: .....
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  مشکل بزرگی برام پیش اومده ...
دعام کنید ... حتی شده با یک صلوات ...
ان شالله که خدا خودش هر جور که صلاح میدونه مشکلتون رو حل کنه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۷۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
امروز داشتم عکسایی که با موبایل گرفتم رو نگاه میکردم . در حدود ۲ دقیقه حدود ۲۰۰ تا عکس از جلو چشمم رد شد . ترتیب عکس ها از از گذشته اخیر به گذشته دور بود . در عرض ۲ دقیقه ۱ سال خاطره رو بازبینی کردم !

فهمیدم که چقدر عمر زود میگذره ، پس همه دوستان قدر این روزا و مخصوصا جوانی رو بدونن و اصلا برای هیچی غصه نخورن . واقعا تو این دنیا چیزی وجود نداره که غصه اون انسان رو از زندگی بندازه . توی زندگی مهم ترین چیز خانواده هست Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , luna , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۲۷۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ
دوستان، یه سوال:
کسی از خانوم maryami خبر نداره؟!
من نگرانش شدم... بعد از کنکور، دیگه نیومده مانشت... جای خالیش قشنگ حس میشه... آخه قبل از کنکور من خیلی با حرفاش حال میکردم! الان یهو دیدم از ۲۵ ام به بعد نیومده، نگران شدم Sad

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۷۵۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  دعام کنید ... حتی شده با یک صلوات ...
انشاءالله مشکلتون حل بشه. از شما هم التماس دعا داریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۷۵۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط vijay.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ببینید، کنکور همیشه تا زمانی که شرکت نکردین یه چیز فوق‌العاده و بزرگ و مهیج هست. بخصوص وقتی که تلاش و کوشش زیادی کرده‌ باشید و منتظر نتیجه گرفتن باشید. من به یاد ندارم توی سال‌های اخیر که کسی از سر جلسه بیرون اومده باشه و واقعا از کنکورش راضی باشه (البته سالی که خودم بودم برای آی‌تی دقیقا چنین حس رضایتی رو داشتم).
کنکور مهندسی کامپیوتر واقعاً کنکور سنگینی هست و همه بعد از کنکور چنین حس یاس و نا‌امیدی‌ای دارند. متاسفانه با روندی که پیش می‌ره که سوالات هی کم و کم‌تر می‌شه وضعیت هم بد‌ و بد‌تر هم می‌شه. اما این وضعیت برای همه همین‌طور هست، به قولی ظلم علی السویه هم نوعی عدالته!!! خیلی نگران نباشید و خودتون رو درگیر افسردگی‌های بعد از کنکور نکنید.
نه غصه خوردن کاری رو درست می‌کنه و نه شادی کردن! مهم تلاش و کوشش و اشتیاق به یادگیری علم و دانش هست.
ان شا الله همه رتبه‌ها از ۱ تا ۳۰۰ رو مانشتی‌های عزیز میگیرندSmile

من ای تی ام!اگر رتبه‌ام بشه ۳۰۰ باید بشینم واسه سال دیگه بخونم!شاید همه حرفاتون درست باشه اما من با این دید می بینم که یه نفر که خودش همچین مشکلی واسه اش پیش نیومده داره این حرفا رو می زنه!نه کسی که تو شرایط من بوده!
خدا می دونه که چقدر دلم به حال این ترمم،این درسایی که می تونستم چقدر بهتر یادشون بگیرم و پروژه روشون انجام بدم و به خاطر کنکور نتونستم می سوزه!!!
بله حرف شما کاملا درسته

همت بلند دار که مردان روزگار ازهمت بلند به جایی رسیده اند
ارسال: #۲۷۵۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  دوستان، یه سوال:
من نگرانش شدم... بعد از کنکور، دیگه نیومده مانشت... جای خالیش قشنگ حس میشه... آخه قبل از کنکور من خیلی با حرفاش حال میکردم! الان یهو دیدم از ۲۵ ام به بعد نیومده، نگران شدم Sad

پست شما رو که دیدم بهشون اس ام اس دادم!خوبن نگران نباشین!Angel

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , uniquegirl
ارسال: #۲۷۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  دوستان، یه سوال:

ممنون دوست گلم، خوبم، نگران نباش Heart

چه با معرفت Angel

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  پست شما رو که دیدم بهشون اس ام اس دادم!خوبن نگران نباشین!Angel

از تو هم ممنون مسافر کوچولوی عزیزم. چه دوستای خوبی دارم اینجا Heart

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , مازیار صفایی , uniquegirl
ارسال: #۲۷۵۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط luna.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستان عزیز بذارید حداقل نتایج بیاد بعد اظهار پشیمونی و اینا کنید من که مطمئنم نتیجه تلاشتون رو می گیرید. خدا بزرگه این قدر غصه نخوردی دیگه

ممنون انرژی مثبت عزیز اما هر کسی از حال و روز خودش بهتر خبر داره و می دونه چه کرده و کجاست!

بچه های سالای پیشم این موقع همین حرفا رو می زدن!

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام
توی این مدت تا رتبه ها اعلام میشه میخوام یه زبان برنامه نویسی کار کنم که به درد بازار کار بخوره یعنی بازار کار بیشتری داشته باشه
دانشگاه php وc++ رو خوندم
ولی در حدی نیستم که بخوام برنامه بنویسم
یعنی هر زبانی رو که بخوام شرو کنم باید تقریبا از پایه بخونم
شما چه زبانی رو پیشنهاد میکنید
ممنون میشم راهنمایی کنید

JAVA خیلی خوبه به نظر من! کاربرد خیلی زیادی داره. البته بازم نظر شخصی مهمه. ولی اون چیزی که من در اطرافم می بینم جاوا خیلی جاها به کار آدم میاد.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , mat , f.b
ارسال: #۲۷۵۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  برم کتابامو جمع کنم بزارم تو کارتن تا برای سال دیگه تمیز بمونن، بهشون احتیاج دارم

خدایا شکرت...
راضیم به رضا تو...
من که همون ثانیه ای که پام رسید خونه یکراست رفتم سراغ کتاب و تمام کتابا و کاغذا و یادداشت ها رو سره ۲ مین جمع کردم..اصلا دلم نمیخواست چشمم بهشون بیوفته!
آخه تا ۳ ماه دیگه چطور باید صبر کرد !!!
ارسال: #۲۷۵۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ
به نظر من یکی از دلایلی که خیلی از ما (از جمله خودم) امتحان رو خراب می کنیم ترس از ارشد هست . من که اصلا امید برای قبولی ندارم ولی امیدوارم همگی موفق باشید .
ارسال: #۲۷۵۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  برم کتابامو جمع کنم بزارم تو کارتن تا برای سال دیگه تمیز بمونن، بهشون احتیاج دارم

خدایا شکرت...
راضیم به رضا تو...
من که همون ثانیه ای که پام رسید خونه یکراست رفتم سراغ کتاب و تمام کتابا و کاغذا و یادداشت ها رو سره ۲ مین جمع کردم..اصلا دلم نمیخواست چشمم بهشون بیوفته!
آخه تا ۳ ماه دیگه چطور باید صبر کرد !!!

ولی من هنوز رغبت نکردم به کتابام دست بزنم
هنوز همونجوری که قبل از کنکور تو اتاق بودن به همون شکل تو اتاقم هستن
ارسال: #۲۷۵۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ
من یه مشکلی دارم.فکر می کنید این طراح سوال سیستم عامل امسال به روح اعتقاد داره؟ فکر کرده سوالات پایان ترم رو داره طرح میکنه که ۶ ۷ تا سوال ۲ ساعت وقت حل داره؟ آخه چه جوری میشه این سوالاتو توو ۲ ۳ دقیقه حل کرد وقتی خوندن صورت مساله هرکدوم خودش فقط ۲ دقیقه وقت میبره؟
ارسال: #۲۷۵۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط maryami.)
منم خیلی از طراح سوالای سیستم عامل شاکیم. چه بی انصاف واقعا.

مثلا منی که اینقدر سیستم خوندم و کلاس برو و ..... چه فرقی با کسی دارم که هیچی نخونده؟ ConfusedHuh

کلا نشستم دارم واسه آزاد می خونم. ای خداااااا Sleepy

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۷۶۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ب.ظ
دلم می خواد من و روحم بشینیم کنار هم و با هم دونه های بارون و بشماریم اما روح من خسته است...چند روزی هست که کودک درونم گوشه گیر شده...دیگه صدای بازی و خنده اش تو وجودم نمی پیچه...نگرانشم...

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervinrs , پشتکار , Xilinx , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close