زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۷۰۱
۲۵ دى ۱۳۹۹, ۰۷:۲۹ ب.ظ
کل تعطیلات آخر سال رو تا این لحظه کار کردم که به یه ددلاین برسم. اوووووف از اینم راحت شدم تا حداقل سه ماه دیگه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۶۷۰۲
۲۶ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۱ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  جناب بهنام!
شما دقیقا جزو همون دسته از افرادی هستی که مدتی پیش هر روز مجبور بودم با اونا سر و کله بزنم. میفهمی چه تعریفی میشه برای شما داشت؟
گروهی از افراد که از عزت نفس پایین خودشون رنج میبرن اما متوجه این امر نیستن. چرا که روزانه نیمی از وقت و زمان خودشون رو صرف هزیان گویی درباره اخلاقیات و خلقیات بقیه میکنن و ذهن محدود اونا تنها منحصر به دو صفحه کتابی هست که مطالعه کردن. کسانی که سخره گرفتن دیگران تبدیل به عادت روزانه اونها شده و مطابق با گستره فکری خودشون تصمیم میگیره و قضاوت میکنن
دنیا بسیار متفاوت تر از چیزی هست که در ذهن شما میگذره برادر
شما مثل اینکه خودت رو زیادی جدی گرفتی. من از هشت نه صبح یه کله کار میکنم تا دوازده یک شب و با آدمایی که دوست دارمم به سختی مجال صحبت پیدا میکنم. افرادی که باهاشون سر و کله میزنم و بحث و جدل میکنیم جزو اوناییی هستند که سر سخن‌رانی‌های انگیزیشون اشک شوق میریزی. ولی حالا شما فکر کن در به در دنبال کبری ناشناس توو اینترنت میگردم باهاش دهن به دهن بشم. این شما هستید که از کمبود توجه شدید رنج میبرید و با گفتن مهملاتی مثل ۲۰۰ ساعت نخوابیدن مداوم و ۶۰۰ بیت‌کوین دنبال جلب توجه میگردید. پست‌های قدیمی که ادیت کردید هم به یاد دارم. خواه پند بگیر خواه ملال.

نقل قول: من قبل تر هم اگر به یاد داشته باشی از شما سوالی پرسیم. به یاد داری؟
دوباره میپرسم جناب هشیار؟
باغ دریانی رو به خاطر داری؟؟؟؟ اگر نه بیشتر واضح بسازم با دادن جزییاتی مثل مکان و حتی لباس هایی که به تن داشتی... ساعت مشخص تر و .....
عجب!....
حرفم در مورد ۲۰۰ ساعت نخوابیدن رو پس میگیرم. ۴۰۰ هم باشه باور میکنم.

----------------------------------------------------------------------------
فاضلاب مجتمع‌های دانشگاه (دانشکده، آپارتمان‌ها و ...) به سیستم تشخیص کرونا از پساب مجهز هستند. خوبیش اینه که وقتی میفهمی یه نفر از ساختمان کرونا داره حواست رو بیشتر جمع میکنی. بدیش هم این هست که همون لحظه تمام علائم کرونا رو توهم میزنی داری Confused
ارسال: #۵۶۷۰۳
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۳۴ ب.ظ
۱,۲۰۰ هم از دست رفت : ))))))))) حالا بازم سقف آرزوها رو پایین‌تر میاریم و آرزوی رسیدن به ۱/۳ رو داریم : ))))))
چه بیرحمانه سلاخی تو سلاخ

ارسال: #۵۶۷۰۴
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کل تعطیلات آخر سال رو تا این لحظه کار کردم که به یه ددلاین برسم. اوووووف از اینم راحت شدم تا حداقل سه ماه دیگه.
به بنده خدایی داشتیم، خیلی کار میکرد، شب تا صب که مثلا به فلان کنفرانس برسه، پایان خوشی نداشت! خلاصه خیلی فشار نیارید به خودتون.

پلی استیشن ۵ بیاد نزدیکا ۱۷ تمن، شاید بخرم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , crevice , MarkLand
ارسال: #۵۶۷۰۵
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  من بیدل
از در عاجزی
به چه سو روم؟
به کجا رسم؟

خواهر بزرگم غیب شده.......
تمام شهر گشتیم
..
.... هیچ کار دیگه نمیشه کرد
هیچ حسی ندارم

اخی ان شا الله پیدا بشه توکلتون به خدا باشه خیلی سخته فقط خدا کمکتون کنه

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri
ارسال: #۵۶۷۰۶
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۵۷ ب.ظ
اقا عجب داستانی شده وقتی که داشت پالایش یکم می اومد اومدم فراخوان دادم علاوه بر اینکه برای خودم سه میلیون خریدم برای داداشم ۵ میلیون هم خریدم اونم بدبخت فکر می کرد پولش سود میشه الان ۵ میلیون شده دو و نیم میلیون و هر روز هم میاد پایین دیگه نمی تونم بهش زنگ بزنم خلاصه چیزی نمی دونید الکی سیگنال ندیدن شرمنده بقیه بشید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , nlp@2015
ارسال: #۵۶۷۰۷
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ب.ظ
.................
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , radi_s , salam az ma
ارسال: #۵۶۷۰۸
۲۷ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اقا عجب داستانی شده وقتی که داشت پالایش یکم می اومد اومدم فراخوان دادم علاوه بر اینکه برای خودم سه میلیون خریدم برای داداشم ۵ میلیون هم خریدم اونم بدبخت فکر می کرد پولش سود میشه الان ۵ میلیون شده دو و نیم میلیون و هر روز هم میاد پایین دیگه نمی تونم بهش زنگ بزنم خلاصه چیزی نمی دونید الکی سیگنال ندیدن شرمنده بقیه بشید .
برادر من هم اون اوایل خیلی ذوق و شوق داشت برا سرمایه گذاری و همه روتشویق میکرد ولی من زیر بار نرفتم حتی بهشم هشدار دادم به حرفم گوش نکرد . رفت سراغ بقیه!اونم الان شرایط شمارو دارهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۷۰۹
۲۸ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۵۳ ق.ظ
الان باز میره یه اکانت دیگه میسازه!

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۶۷۱۰
۲۸ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ
دلم میخواد برگردم به دورانی که هیچ مسئولیتی نداشتم. دوران مدرسه و دانشجویی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , ezra , MarkLand , khayyam , ele
ارسال: #۵۶۷۱۱
۲۸ دى ۱۳۹۹, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بچه های کریپتو باز؛ موقعیت ارزهای defi وسوسه انگیزه!
بخصوص crv! قیمت فعلی ۰/۶

CRV: 1.5$

(۲۸ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم میخواد برگردم به دورانی که هیچ مسئولیتی نداشتم. دوران مدرسه و دانشجویی.

عیال‌واری و هزار دردسر

ارسال: #۵۶۷۱۲
۲۸ دى ۱۳۹۹, ۰۶:۴۹ ب.ظ
من کارشناسی ارشد برحسب معدل دانشگاه ازاد قزوین قبول شدم
سرکار میرم
کلاس شبکه میرم
زبان المانی انگلیسی هم دارم یاد میگیرم
قصد مهاجرت شغلی دارم
لیسانسمو غیرانتفاعی بودم
شما بودید دانشگاه ثبت نام میکردید؟

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۵۶۷۱۳
۲۹ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۲۷ ق.ظ
دوستان بورس باز و متخصص بیان بگن شاخص کل تا چقدر میاد پایین ؟؟؟
بدجوری تو ضرریم
ارسال: #۵۶۷۱۴
۲۹ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
یجوری شده دیگه عرضه اولیه‌ها هم منفین. نزدیک عید هم معمولا منفیه. فکر کنم حداقل یکی دو سال باید صبر کرد ضررا جبران شه. تا میاد مثبت شه حقوقیا عرضه میکنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۷۱۵
۲۹ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ
انقدر پایان نامه خسته ام کرده که زده شدم از درس خوندن. بیشتر استرسش خسته ام کرده. حتی دیگه مطمئن نیستم میخوام دکترا بخونم یا نه .. بیشتر به کار دارم فکر میکنم چون طبیعتا دفاع دکترا از ارشد سخت تر و فرسایشی تره.
خیلی خیلی خیلی خسته ام. دلم میخواد این هفت هشت ماه هم بگذره و دفاع کنم راحت بشم. از نظر روحی تو بدترین حالت ممکنم فقط نمیدونم چرا فقط به من انقدر سخت میگذره و دوستانم حجم کارشون به سنگینی کار من نیست و به اندازه من هم استرس ندارند. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , mana.m.it , .:tarannom:. , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close