زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۷۲۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۷ ب.ظ
کسی میدونه بهترین راه ذخیره برنامه های تی وی با کیفیت HD چیه؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۷۲۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  وقتی احساس میکنید به ته خط رسیدید چی کار میکنید حالتون بهتر میشه ؟

شاید باورتون نشه اما این روزا عجیب فکر خودکشی میزنه به سرم

خواهش میکنم اگه راهکاری ندارید زخم نزنید چون خیلی شککنده ام
خیلی سخت نگیر خیلی جاها ادم احساس می کنه به ته خط رسیده مهم اینه که از خداوند درخواست کمک کنی
یعنی برای خودمون یه خط قرمزی داشته باشیم یعنی بین بدترین کارها حداقل کاری که خداوند خیلی خیلی عصبانی میشه را انجام ندیم به نظر انسان ضربه جسمی به خودش وارد کنه خیلی بهتر از اینه که روح و قلبش انقدر تیره و تاریک باشه که با خداوند فرسنگ ها فاصله داشته باشه هر دو تاش بدن ولی وقتی به ته خط رسیدیم کاری که باعث بشه روشنایی درون انسان از بین بره خیلی خیلی بدتر
خیلی جاها انسان به ته خط میرسه بعد از نو شروع می کنه خیلی جاها زمین خوردیم همین خداست که دستمون را گرفته باید همیشه توکلمون به خدا باشه

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵ , RASPINA
ارسال: #۵۵۷۲۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  وقتی احساس میکنید به ته خط رسیدید چی کار میکنید حالتون بهتر میشه ؟

بلفرض خودکشی کردی بعدش چی فکر می کنی با مرگ همه چی تموم میشه ! من همیشه برام تو وجود خودم لحظه مرگ و دنیای بعد مرگ سوال بوده و با خودم می گم یعنی چی میشه چطوریه فکرش هم اذیت کننده هست و ترسناک بعد شما می خواهید خودتون با دستای خودتون به کام مرگ و دنیای نامعلوم بعد اون برید ! خیلی عمیق به قضیه نگاه کنید می فهمید که چیزهای بی ارزشی مثل مادیات یا عشق و عاشقی های این روزا دلیلی نمی تونه برای گرفتن جان یک انسان باشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , .:tarannom:. , MarkLand , 60401505
ارسال: #۵۵۷۲۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط codin.)

من همش فکر میکنم که تهش مرگه و پولدار بوده باشی و فقیر یا زندگیت پر از خوشی بوده باشه یا سختی تهش میمیری تموم میشه بنابراین کلا هیچ تفاوتی بین هیچکی نیست و من چندان قبطه ای به آدم های که پر از خوشی و فلان هستن نمیخورم از دید فلسفی. ولی حالا که زنده هستیم خب سعی کنیم مث یه بازی بهش نگاه کنیم و سعی کنیم تا جایی که میتونیم پتانسیل هامونو به عمل برسونیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud , .:tarannom:. , MarkLand , khayyam , 60401505 , kilookiloo
ارسال: #۵۵۷۳۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - موج قبلی شستا از ۵۰درصد فیبوناچی هم رد کرده و اگه بخوان حمایت کنن احتمالاً فردا در کف قیمت شروع کنن

رسید کف!
الان فکر کنم فرصت خوبی باشه برای ورود به سهمای خوب!
الله اعلم : )

دست حقوقیای جکومتی رو ایندفعه خوب خوندم و ۴۰۰واحد با نواسنگیری از حلقومشون کشیدم بیرون
واقعاً حقیقی‌های بازار گیجن به قرعان!! گیج!!! میلیون ها واحد صف فروش توی طرفة‌العینی بلعیده شد و صف باز شد, و باز شروع کردن به فروش!! اونم درحالی که پایانی مثبت بود!!
حیف اعصاب که ئاسه این ملت خورد کنی
خلایق هرچه لایق

سخن کوتاه کنمCool
تا اینجا که درست پیشبینی کردم! بقیشم,
بازار یا فردا برمیگرده یا سر به تنش نشه اصن!

[تصویر:  477043_w9jb_shasta1-d.jpg]

سمت بازار خودرو نرید
نونشون برکت نداره : )
این آشغالا نه تنها خودشون زیان‌ده هستن بلکه زانو گذاشتن رو گلوی بقیه بازار
داشتم گزارش یکی از شرکتهای آلومنیوم رو تو روزنامه میخوندم, گفته بود عمده مشتری های ما خودرو سازای داخلین, میبرن و پولشو نمیدن و کلی بدهی دارن

ارسال: #۵۵۷۳۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط MarkLand.)

ته خط یعنی چی؟ یعنی مثلا تو رابطه با کسی یا تو کار به ته خط رسیدم؟ خوب مگه فقط یه خط هست؟ این ماییم که فک می کنیم همین یه خطی که خودمون میشناسیم وجود داره در صورتیکه اصلا اینجور نیست البته ذات انسان طوریه که دوست داره در اسایش باشه و ریسک این که تجربه ها و خطهای جدید رو ببینه نداره کلا به نظرم انسان ذاتا از تجربیات جدید ترس داره و ترجیحش به اینه که شرایط فعلی هر چند که خیلی هم خوب نیست رو حفظ کنه.
اگه به ته خطی رسیدیم یا احساس کردیم رسیدیم من فک می کنم باید خط رو عوض کرد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , 60401505
ارسال: #۵۵۷۳۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۵۳ ق.ظ

من حدس میزنم شما در بازه‌ی سنی ۲۶ تا ۲۸ یا نهایتاً۳۰سال هستید!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , 60401505
ارسال: #۵۵۷۳۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آش دوغ خیلی غذای قابل احترامیه، خیلی. البته آش دوغی که طرفای اردبیل پخته میشه؛ مخلفات کمی داره، دوغش محشره و رنگ سفید دوغ حفظ میشه.
اسم‌گذاری این آش‌ها توو فارسی و ترکی یه کم متفاوت هست من همیشه قاطی می‌کنم.
آش دوغ همونی هست که تووش دوغ (ماست+آب) خنک میریزن؟ ما به این میگین آشِ ماست یا آشِ ماست‌دار :'))
یدونه آش کشک هم داریم که گرم خورده میشه و موادش یه ذره با آش دوغ فرق می‌کنه اما به همون اندازه که توو آش دوغ دوغ میریزم، توو آش کشک هم کشک رقیق میریزم. مثل مال بقیه شهرستانا نیست که یه کم کشکِ غلیظ تزئینی باشه. اونایی که خوب بلد هستند یه کم آب استخون اینا هم میریزن (که توو آش ماست نمیریزن)، چند برابر آش ماست خوشمزه‌تره Angel گزارش شده کسایی که بار اول میخورن به بقیه غذاها دست نمیزنن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۵۷۳۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ق.ظ، توسط ezra.)
[تصویر:  477047_5der_img_20200730_161102.jpg]

(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ـــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــ

همین الان داشتم گوشیمو پاکسازی میکردم که خوردم به این! به موقع ظهور پیدا کردی
پیرو بحث قبلی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  من رو اون سوشی order گذاشتم : )
هرچه بادا باد.
Tongue
متاسفانه اوردر اصلیم رو تاچ نکرده بود!
[تصویر:  477047_izf5_sushi.png]

ارسال: #۵۵۷۳۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
همزمان با افزایش شاخص S&P، شانس بایدن هم داره بیشتر میشه؟ نباید برعکس باشه؟
دوم اینکه اواسط مارس شاخص ۲۲۰۰ هست و شانس بایدن نزدیک ۴۵ درصد، اواخر مِی شاخص ۲۹۰۰ هست و شانس بایدن کماکان ۴۵ درصد. یعنی تناظر یک به یک بین شاخص بورس و شانس بایدن/ترامپ وجود نداره.
تنها نکته‌ی ظاهرا منطقی این هست که با سقوط شاخص (فوریه تا مارس)، شانس بایدن هم افزایش پیدا می‌کنه اما لزوما به معنی correlation نیست چون اون موقع تازه انتخابات درون حزبی بود که کاندیدای دموکرات‌ها هنوز مشخص نبود. مارس تقریبا مشخص شد که بایدن نماینده‌ی دموکرات‌ها هست و همین کافیه یه شانس ۳۰-۴۰ درصدی بهش تعلق بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۷۳۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۰۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آش دوغ خیلی غذای قابل احترامیه، خیلی. البته آش دوغی که طرفای اردبیل پخته میشه؛ مخلفات کمی داره، دوغش محشره و رنگ سفید دوغ حفظ میشه.
اسم‌گذاری این آش‌ها توو فارسی و ترکی یه کم متفاوت هست من همیشه قاطی می‌کنم.
آش دوغ همونی هست که تووش دوغ (ماست+آب) خنک میریزن؟ ما به این میگین آشِ ماست یا آشِ ماست‌دار :'))
یدونه آش کشک هم داریم که گرم خورده میشه و موادش یه ذره با آش دوغ فرق می‌کنه اما به همون اندازه که توو آش دوغ دوغ میریزم، توو آش کشک هم کشک رقیق میریزم. مثل مال بقیه شهرستانا نیست که یه کم کشکِ غلیظ تزئینی باشه. اونایی که خوب بلد هستند یه کم آب استخون اینا هم میریزن (که توو آش ماست نمیریزن)، چند برابر آش ماست خوشمزه‌تره Angel گزارش شده کسایی که بار اول میخورن به بقیه غذاها دست نمیزنن Big Grin
آش دوغ فقط برای اردبیله بقیش سوتفاهم هست هر وقت اومدین اردبیل برید تَزَه میدان ( میدان امام حسین ) یه کاسه آش ۵ هزار تومان Big Grin
در کل آش دوغ اصلش با دوغ ( نه ماست ) + نخود و سبزیجات وکمی برنج نیمه پخته شده هست .
خودم بلدم تا حدودی درست کنم ولی آش دوغی که شهرستان می خورم یه چیز دیگه است واقعا بخصوص اون سبزی تازه ای که میریزن تو آش + دوغ محلی در کل اگه مسیرتون به اردبیل یا شهرستان های اردبیل خورد حتما آش دوغ بخورید و بعدش برید سرعین آب گرم Big Grin

(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ته خط یعنی چی؟
من فک می کنم باید خط رو عوض کرد...
اره مثلا خط جدید ایرانسل بگیری و سیم کارت قبلی رو بندازی دور Big Grin

(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  من حدس میزنم شما در بازه‌ی سنی ۲۶ تا ۲۸ یا نهایتاً۳۰سال هستید!
مثلا ۳۱ ساله این حالت و احوالات بهش دست نمی ده مثلا !Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , MarkLand
ارسال: #۵۵۷۳۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۳ ق.ظ
بورس دیگه واقعا ناامیدم کرده Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra
ارسال: #۵۵۷۳۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اسم‌گذاری این آش‌ها توو فارسی و ترکی یه کم متفاوت هست من همیشه قاطی می‌کنم.
یه دوست تبریزی داشتم، هر موقع میرفتم خونه شون، کنار غذای اصلی شون، آش دوغ هم می آوردن. یه چیزی بود اصن. بعد دستورش، دوغ ترش محلی و نخود و کمی سبزی و خرده برنج بود. چند سال پیش طرفای گیلان هم همین آش دوغ رو دیدم. آش دوغی که بختیاریا درست میکنن سبزی و نخودش زیاده و فکر کنم چیزای دیگه ای هم توش میریزن که کلا مزه دوغ توش گم میشه و به پای اون آش دوغی که گفتم نمیرسهAngel.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۵۷۳۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۰۸ ب.ظ
عصر نسکافه نخوری نمی تونی خوب کار کنی بخوری تا نصف شب خوابت نمیبره صبا کلا خواب الودی!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۷۴۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)

من ک اگه به این حد برسم اول ی دل سیر گریه می کنم سبک شم
حتما حتما دعا و عبادت خیلی تاییر می ذاره آدم احساس می کنه ی تکیه گاه داره و پشتش به خدا گرم میشه

نمی دونم من قوی شدم یا پوستم کلفت شده اصلا هم شعار نمی دم اینجور موقع ها پا میشم ی دستی به زندگی ام می کشم از مرتب کردم اتاق شروع میشه تا ی برنامه ریزی اساسی...
چیزایی که گفتم دقیقا چند شب پیش برام رخ داد و خوشحالم که این چند روز با هدف زندگی کردم ن اینکه از زندگی دست بشویم و برم فاز افسردگی بلاخره هر کسی مشکلاتی داره ک باعث میشه فکر کنه ب آخر رسیده ولی می تونه ی نقطه بذاره و دوباره شروع کنه البته من ب اوج نا امیدی و خودکشی نرسیدم ولی واقع شرایط سخت شده و از همه طرف فشار روم هست.

بعد ی موضوعی ک شاید من ب هزار نفر گفتم اینه ورزش کن .ورزش واقعا حال آدم را عوض می کنه درسته مشکلاتت را حل نمی کنه ولی داشتن روحیه خوب باعث میشه با مشکلات بهتر کنار بیای

در کل حال و هوایت را عوض کن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , 60401505 , codin , فاطمه سلیمانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close