زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۷۱۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
خبر مهم برای بازار سهام

عملیات بازارگردانی از روز یکشنبه ۱۶ شهریور به معاملات سهام همه شرکت‌های بورس تعمیم پیدا می‌کند./مدیر عامل بورس تهران پس از برگزاری نشست روز شنبه با حقیقی‌های بورس (دنیای اقتصاد)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۷۱۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ترسناک شد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من رو اون سوشی order گذاشتم : )
هرچه بادا باد.

برای اولین بار خاطره‌ی اولین روز مدرسه رفتن آقامو شنیدم
گفت روز اول معلم چاقو گذاشته زیر گلو یکی از محصلا. ما دیگه پیش خودمون فکر کردیم تو مدرسه قراره بکشنمون!!
پشمام ریخت

ارسال: #۵۵۷۱۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
...................
ارسال: #۵۵۷۱۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما یه اشتباهی کردیم از دوستمون چهارصد تومن قرض گرفتیم. یه هفته هم نشده.
از هفته پیش تا حالا بهش توی تلگرام پیام میدم میگم:
" ممد سلام، خوبی؟" میگه: چهارصد هزار سلام خدمت آقا میلاد عزیز.
خداحافظی میکنم باهاش میگه "میگه خداحافظ، چهارصد هزار گل تقدیم به تو"
پریروز تولدش بود، تبریک تولد فرستادم واسش، برگشته میگه ایشالله چهارصدهزار بار برات جبران کنم. چهارصد هزار بار تشکر. چهارصد هزار قلب برای تو....

خلاصه که داغانم آقااااااااا. داغااااااان. هر بار که این عدد رو میشنوم قلبم تیر میکشه : ))))
۴۰۰ هزار تومان پوله من دیروز به دوستم گفتم ۱۰ تومن بده گفت ندارم ۵ تومن داد .
+ اقا نمی دونید چقدر اعصابم خرده حدود ۴۰ میلیون قرض گرفته بودم که ماشین بخرم تیبا ۲ از بعد عاشورا تا به امروز ۱۰ میلیون ماشین گرون شد !

چند بهت قیمت دادن تیبا ۲؟؟
الان پراید نباید زیر ۱۲۰ میلیون باشه. خودرو حباب منفی داره اونم بخاطر فشار دولت بر خودرو سازها هست.
دیر و زود میره بالا قیمت ها
ارسال: #۵۵۷۱۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۶ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  معمولا این روزهای اعلام نتایج کارشناسی ارشد که میاد همیشه خاطرات شیرین انجمن مانشت و دکتر تنهایی زنده میشه برام. اینجا کمک خیلی خوبی کرد برای قبولی ارشدم. مصاحبه ها، معرفی منابع، کمک اعضا به هم و ...
با وجودی که ۷ سال گذشته ولی معمولا سر می زدم اینجا. البته از خیلی قبل تر که وبلاگ مانشت بود پیگیر بودم.
امیدوارم همون شور و حال سالهای قبل دوباره برگرده مخصوصا مصاحبه رتبه های برتر، منابع و ... اما خب خوشحالم که انجمن هنوز فعال هست و توی بخش مثلاً منابع و یا سوالات به دانشجوها کمک می شه.
امیدوارم هرکسی که واقعا تلاشگر بوده امسالم بتونه بهترین نتیجه رو توی آزمون بگیره.
با آرزوی موفقیت برای دکتر تنهایی و همینطور مانشتی ها

مانشت روی زندگی کنکوری من هم خیلی تاثیر داشت،‌ میومدم اینجا و رتبه دوستان رو می‌دیدم و کارنامه‌ها رو مقایسه می‌کردم و ....
هرچقدر از درس خوندن ( سیستم آموزشی موجود ) بدم میاد نمیدونم چرا دو برابرش عاشق کنکور ام. اتفاقا همین چندروز پیش داشتم به معلم زبانم میگفتم که شاید خوب باشه آزمون IELTS بدم. گفت عه عالیه، حالا هدفت از آزمون دادن چیه؟ چه نمره‌هایی میخوای؟ که من گفتم نمره‌های خوب، هدفم هم از آزمون دادن، نمره خوب گرفتن توی آزمونه فقط Big Grin
آخ آخ واقعا درس خوندن مخصوصا برای کنکور خوندن آسون ترین کار دنیاس... قشنگ میتونی ساعت به ساعت دقیقه به دقیقه عمرتو تا یک سال بعد برنامه ریزی کنی و براش تلاش کنی نه این که هر روز با صد جور آدم سر و کله بزنی برای یه لقمه نون و همیشه هم توی یک حالت بلاتکلیفی توی زندگی باشی که حالا دنبال شغل جدید باشم و برای آینده چه تصمیمی بگیرم و پلن بی ام چی باشه و غیره... البته من دوستایی داشتم که از دیدشون درس خوندن کار جالبی نبود و اتفاقا کار سختی بود بنابراین فکر کنم به شخصیت آدما بر میگرده هم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , SepidehP , .:tarannom:. , RASPINA , Saman , big cloud
ارسال: #۵۵۷۱۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  چه روزگاریه!
حالا وجدانن من به یکی ۲۰۰ دلار دادم(اون کلا دیگه پی منو نمیگیره)
به یکی دیگه هم یه سکه تمام دادم.
رووم نمیشه خودمم برم پیششون میگم نکنه بگن به خاطر پولا میاد.ولی خداوکیلی دوس دارم خودشون رو ببینمBig Grin

الآن برای دلار و سکه حتی می‌تونی شرخر استخدام کنی Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:. , Saman
ارسال: #۵۵۷۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - موج قبلی شستا از ۵۰درصد فیبوناچی هم رد کرده و اگه بخوان حمایت کنن احتمالاً فردا در کف قیمت شروع کنن

رسید کف!
الان فکر کنم فرصت خوبی باشه برای ورود به سهمای خوب!
الله اعلم : )

ارسال: #۵۵۷۱۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  چه روزگاریه!
حالا وجدانن من به یکی ۲۰۰ دلار دادم(اون کلا دیگه پی منو نمیگیره)
به یکی دیگه هم یه سکه تمام دادم.
رووم نمیشه خودمم برم پیششون میگم نکنه بگن به خاطر پولا میاد.ولی خداوکیلی دوس دارم خودشون رو ببینمBig Grin

الآن برای دلار و سکه حتی می‌تونی شرخر استخدام کنی Big Grin
Big Grin
در حد رفاه حالم دارم پول و اینا،دیگه هیچ معنی ای برام نداره.ببرن هم برام مهم نیست بخدا.
یکی دیگه همین هفته پیش۲۰۰ هزار ازم بالا کشید.بعد چون رووش زیاد بود دیگه جواب مسیج هاشو نمیدم.جوری باهاش رفتار کردم مسیجم نده.
تو فارکس روز بوده ۳۰ دلار کار کردم روز بوده ۱۵ ، روزایی هم داشتم ضرر کردم.
ولی کلا حسابم رو با ۳۳۹ دلار ولش کردم(از ۱۰۰ رسوندم ) چون اون حس لذتی رو که باید بهم نمیده فعلا

نمیدونم اینستا بود یا کجا یه مرد خیلی خفن و مهم بود مثلا ، میگفت اون زمزمه ی پشت سرت واقعیت چیزی هست که میخوای.فک کنم راست میگه.

الان حدود ۱۳۵ یا بیشتر توو ضررم توو بورس ایران.(البته ضررش روی سود هاست)اصل سرمایه سر جاشه.یه جورایی هم مطمئنم بر میگرده اگر آخوندا بورس رو به حال خودش رها کنن.این حکومت فاسد هر جایی بوی پول به دماغش خورده ثابت کرده مافیای خوبی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۷۱۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط big cloud.)
حرف از ضرر شد منم بگم که طی همکاری با یه دوستی این هفته ۱۵ میلیون ضرر کردمSad کار فنی و مشاوره بود و احتمال ضرر صفر. اما کلاهبردار میتونه از رگ گردن به آدم نزدیک تر باشه.
بازار کار ایران عملا تبدیل به یه منجلاب شده که همه میخوان از هم بزنن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۷۲۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ
یکی از بچه ها مسیج سهم خگستر داده.(تحلیل کلیش رو میدم شاید به درد کسای دیگه م خورد)

اول اینکه من خودم اصلا خودرویی ندارم اما تحلیل کلیش :

خب این EPSش ۷ تومنه!
بعد P/E هم ۹۴
**خب دو تای بالا به درد نمیخورن
-------------
قدرت خریدار ها همچنان کمتره،البته میشه قدرت خریدار و فروشنده ها رو نزدیک و مساوی در نظر گرفت تقریبا.
سرانه خرید حقیقی ۱۴/۲ بوده و سرانه فروش ۱۶/۱
---------
حقوقی هم خواسته ازش نوسان بگیره که نتونسته به نظرم(خجالت که نمیکشن)
----
حمایت Span B رو هم داره از دست میده در ایچیموکو(البته کندل آخر رووش افتاده و میتونه برگرده اگر فردا یه رنج بشه خوبه برای کف سازیش)

امیدواریش میشه به حجمی که امروز خورده باشه : حجم ماهش ۱۸۸ میلیونه و اما امروز ۱۸۷ میلیون حجم خورده
--------------
واقعیت امر دستوری بودن بازار هستش، به حدی دخالت در اون زیاد شده که نمودار ها و حتی تابلو هم بی معنیه،
شما میری روو تابلو اوردر گذاری های عجیب غریب حقوقی ها رو توی تایم مشخص میبینی ،گزارشش هم میدی،بعد ناظر بازار تایید میکنه مثلا.خب عملا ما دستمون به هیچ جایی بند نیست.

اونا با دو تا شاخص امروز صرفا زمانی رو به مردم دادن که بتونن پولاشون رو نقد کنن.نه اینکه مثلا بخوان بازار رو به تعادل خاصی برسونن.از کنترل ما خارجه به نظرم.شما میزان خرید فروش هر حقوقی رو به نسبت حقیقی ها ببینید متوجه میشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۷۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۵۸ ب.ظ
دلم آسودگی خاطر میخواد.........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۷۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۴ ب.ظ
جوانیمون به بطالت تو ایران گذشت .
داره کم کم ۳۰ سالم میشه ولی
نه ماشین تونستم بخرم
نه خونه تونستم بخرم
نه ازدواج تونستم بکنم
نه سفر خارجی تونستم برم .

اینا در حالی هست که ۴ ساله دارم کار می کنم و تمام تلاشم رو کردم نمی دونم والا شاید من بلد نیستم چطوری میشه پول دراود شاید مغزم کار نمی کنه ...

+ امروز هم ۵ تومن دیگه اومد روی ماشین درجه چندوم تیبا ۲ و عملا من از رده خارج شدم و باید ۴۰ میلیون پولی که قرض کرده بودم برای خرید ماشین رو برگردونم .

واقعا ناراحتم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۷۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ
وقتی احساس میکنید به ته خط رسیدید چی کار میکنید حالتون بهتر میشه ؟

شاید باورتون نشه اما این روزا عجیب فکر خودکشی میزنه به سرم

خواهش میکنم اگه راهکاری ندارید زخم نزنید چون خیلی شککنده ام
ارسال: #۵۵۷۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جوانیمون به بطالت تو ایران گذشت .
داره کم کم ۳۰ سالم میشه ولی
نه ماشین تونستم بخرم
نه خونه تونستم بخرم
نه ازدواج تونستم بکنم
نه سفر خارجی تونستم برم .

اینا در حالی هست که ۴ ساله دارم کار می کنم و تمام تلاشم رو کردم نمی دونم والا شاید من بلد نیستم چطوری میشه پول دراود شاید مغزم کار نمی کنه ...

+ امروز هم ۵ تومن دیگه اومد روی ماشین درجه چندوم تیبا ۲ و عملا من از رده خارج شدم و باید ۴۰ میلیون پولی که قرض کرده بودم برای خرید ماشین رو برگردونم .

واقعا ناراحتم .
اردیبهشت ۹۷ من داشتم ماشین انتخاب می کردم که دلار پرید بالا و همه چیز خراب شد. تازه داشتم به جایی میرسیدم که میتونستم یه حرکتی بزنم. اگه اون زمان یکی به من سرمایه گذاری رو یاد می داد اینطوری نمی شد اما حیف که اطرافیان ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , big cloud
ارسال: #۵۵۷۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۴ ب.ظ
آش دوغ خیلی غذای قابل احترامیه، خیلی. البته آش دوغی که طرفای اردبیل پخته میشه؛ مخلفات کمی داره، دوغش محشره و رنگ سفید دوغ حفظ میشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close