زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۶۸۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  نمیدونم فقط من اینطوری ام یا نه وقتی یک کاری میکنم مثلا کد میزنم یا مقاله مینویسم یا هرچی وسطش هی باید یه پنجره دیگه باز کنم هر چند وقت به فیسبوک سر میزنم و غیره.
بله منم مانشت را باز می کنم
حواسم هست به عنوان تب اضافی اینستاگرام باز نشه چون کلا پروژه میره روی هوا

(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۷ ق.ظ)عدالت۱۱ نوشته شده توسط:  خودرو الان زیر قیمت واقعیش داره معامله میشه.
از قدیم پراید بین ۶ تا ۶۵۰۰ دلار قیمتش بود. الان با دلار نیما که حساب کنیم پراید زیر ۱۲۰ میلیون تومن نباید باشه.
بقیه ماشین ها هم به همین ترتیب.
بخاطر فشار دولت قیمتها دستوری پائین نگه داشته شده که موقته.
یا خدا یعنی الان قیمت پایینه دیگه چی به سرمون قراره بیاد

+بیخال همه چی نشستم ی جای دنج مشغول لواشک خوردن
دلتون نخواد میخواستم عکس بذارم گفتم کسی دلش بخواد مدیون بشم.

هر هفته به خودم چ قدر وعده و وعید میدم و تلاش و برنامه ریزی...... پنج شنبه عصر میبینم ی اپسیلون تکون خوردم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۶۸۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
امروز دنبال یه چیزی میگشتم که با مانشت تو ریزالت مواجه شدم پس از سال ها دیدمش و یادم به زمان ارشد افتاد انگار اینجا هم میشه دید که انگیزه ای دیگه ملت حتی برای ادامه تحصیل هم ندارن Confused

(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک گوشی سامسونگ گرفتم رویش دو تا نقطه سفید بود بردم عوض کردند ولی قبلی ویتنام بود این یکی مالزی است . می خواستم بدونم مالزی بدتر است؟
بر اساس imei ساخت ویتنام است ولی روی جعبه اش زده توزیع شده توسط سامسونگ مالزی

توی گوشی های ساموسنگ مونتاژ سنگاپور و مالزی و ویتنام بیشترت و بازار هست که نسخه های ویتنامی از نظر کیفیت یه سری تفاوت ها با دو تای دیگه دارن بعضا از کیفیت انتن دهی تا کیفیت صدا و صفحه نمایش مثلا برام ۲ تا گوشی a30 اورده بودن یکی مونتاژ ویتنام یکی مالزی توی یه مکان با یه رام با یه سیم کارت یکی انتی میداد اون یکی نمیداد Big Grin

بهتره که مونتاژ ویتنام بگیرید و شماره imei هم با جعبه یکسان باشه کاملا

امیدوارم همه موفق باشن یادش بخیر

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند
چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند
و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچگاه
تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , gogooli
ارسال: #۵۵۶۸۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
اصلا مانشت دست نخورده یه چند ساله عناوین تالارها رو ببینید
آزمون ارشد ۹۳ - در حال انتقال
آزمون ارشد ۹۴
مانشت داره میشه شبیه نوکیا نمی دونم چرا هیچ تغییر ظاهری و باطنی نکرد در صورتی که پتانسیل خوبی برای این کار بود و هنوز هم هست به نظرم وسط راه مونده و باید یه خورده هدفاش رو به روز کنه تغییرات اساسی در ظاهر و باطن نیاز داره
میشد از پتانسیل کاربران همونجور که واسه کنکور ارشد استفاده شد واسه یادگیری مطالب کاربردی هم استفاده بشه البته تالارهای سایتهای دیگه مثلا برنامه نویس هم هست ولی به نظرم جو مانشت واقعا فرق میکنه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۶۸۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۵۲ ب.ظ
عمیقا به همه‌تان خواندن کتاب "در باب حکمت زندگی" آقای شوپنهاور رو توصیه میکنم. مطالب بسیار مفیدی نصیبت‌تون میشه با خوندنش. راجع به فلسفه‌ی سعادتمندی در زندگی میگه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یادش بخیر یه بار با چندتا از دوستامون رفته بودیم کتابفروشی، داشتیم نگاه میکردیم کتابارو و اینا. یهو یکی از دوستامون با یه حالت غرورآفرین و اینکه مثلا خیلی کتاب میخونم برگشت به فروشند گفت "آقا از شوپهناور چیزی دارید؟" : )))))))))))))) هرجا هستی خدا لعنتت کنه جوااااااااااد : )))))))))) یادش میفتم قلبم درد میگیره : ))))))))))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۶۸۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط عدالت۱۱.)
سهامداران حقوقی از شنبه بازار را متعادل می‌کنند

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:
از شنبه هفته آینده سهامداران عمده و حقوقی موضوع بازارگردانی را برای متعادل کردن بازار به طور جدی انجام خواهند داد.
این شائبه که گفته می‌شود دولت دیگر از بورس حمایت نمی‌کند صحت ندارد و حمایت‌ها از بازار سرمایه ادامه خواهد داشت./اقتصاد آنلاین
۱۳ شهریور ۹۹
ارسال: #۵۵۶۸۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ب.ظ
من پرسپولیسی هستم اما فک می کنم رفتار خوبی با فرهاد مجیدی نشد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۶۸۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط عدالت۱۱.)
[تصویر:  sx86_eg601dswsaer6dm.jpg]
ارسال: #۵۵۶۸۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از اون پیش‌بینی‌های بورسی‌ت نشه؟ شاخص بورس و انتخابات ربط قوی به هم ندارند همانطور که بوش پسر خوب کار نکرد اما باز انتخاب شد. یه اصطلاحی هست wall street is not the main street.
یه چیزی هم که توو فضای مجازی فارسی متداول هست اینه که انگار آمریکا توو آخر دوره‌ی اوباما دچار فروپاشی اقتصادی شده بوده و ترامپ اومد نجات داد. همین افزایش شاخص بورس دوره‌ی ترامپ کمتر از مدت مشابه دوره‎ی اوباما بخصوص ۳ سال آخرش هست. همین در مورد کاهش نرخ بیکاری، ایجاد شغل، کسری بودجه و افزایش حقوق صدق می‌کنه، با این نکته که اولی بعد از بحران اقتصادی دولت رو دست گرفت.
: ) )
نه، حالا اون لعابِ قطعیتی که به قضیه دادم حکم پیاز داغ داشت!
اما اصلِ اینکه بازار برگ برنده‌ی ترامپ هست رو کاملاً مطمئنم. چه برنده انتخابات بشه, چه نشه.
تو این چندماه رفتار ترامپ و بورس امریکا و ... زیر نظر داشتم کم و بیش.
کاملاً اولویت اول و آخرش بازاره و هرچیزیو حاضره فدای بازار کنه
تو همین انتخابات درون‌حزبی پر واضح بود که بازار چه رغبتی به ترامپ نشون میده
اوج واکنشش هم به سندرز بود که حتی در رقابت با بایدن که هم‌حزبشه وقتی پیروز شد چه واکنش منفیی نشون داد
طبیعیه که هرچی یه نامزد به کپیتالیسم گرایش بیشتری داشته باشه سرمایه‌دارا تمایل بیشتری به پیروز شدنش دارن و بلعکس هرچی به سوسیالیسم گرایش داشته باشه دست رد میخوره به سینش
خدمات ویژه‌ای هم که داره به اسرائیل میکنه لابی‌های قدرتمند اونا هم مجاب میکنه
این ۲تا پوئن دستاویز محکمی هستن
که البته ممکنه تا انتخابات جفتشو از دست بده

اتفاقاً پیش‌بینیام راجع به بورس همچین بدکم نبود Smile
نمونش همین آخری که آخرین روز کاری هفته پیش گفتم شستا سیگنال تلخی داد!
مشکل از کیفیت پیش‌بینی نیست, مشکل اساس پیش‌بینیه : )))
پیش‌بینی واسه یه بازار دستوری یه چیز هجویه کلاً!!
به قول صمدی بازار هر وقت به سطوح مقاومت زنگنه-دژپسند بخوره میریزه, هروقت به سطح حمایت مدنظر واعظی برسه برمیگرده : ) ) )
[تصویر:  r60w_eg2ibbpxgaexmlj.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: عدالت۱۱
ارسال: #۵۵۶۸۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط codin.)
من همیشه توی زندگیم کلا اهل دوست و رفیق نبودم و از زندگی راضی بودم. ولی جدیدا خیلی دوست دارم دوستای بیشتری در دنیای واقعی پیدا کنم ولی واقعا خیلی سخته بعد از لیسانس دوست پیدا کردن. اون موقع توی کلاس میشستی با کلی آدم حرف میزدی. وقتی میری توی ریسرچ یه لب هست و ۴ تا آدم که بازم خوبه. الان که همونم تعطیل شده. البته میتونم برم توی کامیونیتی ایرانیا دوست پیدا کنم چون آسون تره ولی بهم حس استفاده از cheat code را میده Smile) این که نتونم مث هر آدم عادی دیگه با آدمای رندوم دوست بشم حالا از هر کشوری را دوست ندارم و حس میکنم باید یاد بگیرم
اینم بگم منظورم از دوست دوست واقعا صمیمی هست نه دوست های عادی که خب آدم میتونه راحت با هرکی "دوست" بشه ولی اون دوستی که منظور منه نیست. دوستی که بتونی از هر چیزی باهاش صحبت کنی و واقعا نزدیک بشی بهش منظورمه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Saman , Milad_Hosseini , big cloud , .:tarannom:. , MarkLand , kilookiloo
ارسال: #۵۵۶۹۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
select new spam in manesht
الکی یعنی کد زدم Smile
دوستان نتیجه سلکت به نظرتون کیه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۶۹۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط عدالت۱۱.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از اون پیش‌بینی‌های بورسی‌ت نشه؟ شاخص بورس و انتخابات ربط قوی به هم ندارند همانطور که بوش پسر خوب کار نکرد اما باز انتخاب شد. یه اصطلاحی هست wall street is not the main street.
یه چیزی هم که توو فضای مجازی فارسی متداول هست اینه که انگار آمریکا توو آخر دوره‌ی اوباما دچار فروپاشی اقتصادی شده بوده و ترامپ اومد نجات داد. همین افزایش شاخص بورس دوره‌ی ترامپ کمتر از مدت مشابه دوره‎ی اوباما بخصوص ۳ سال آخرش هست. همین در مورد کاهش نرخ بیکاری، ایجاد شغل، کسری بودجه و افزایش حقوق صدق می‌کنه، با این نکته که اولی بعد از بحران اقتصادی دولت رو دست گرفت.
: ) )
نه، حالا اون لعابِ قطعیتی که به قضیه دادم حکم پیاز داغ داشت!
اما اصلِ اینکه بازار برگ برنده‌ی ترامپ هست رو کاملاً مطمئنم. چه برنده انتخابات بشه, چه نشه.
تو این چندماه رفتار ترامپ و بورس امریکا و ... زیر نظر داشتم کم و بیش.
کاملاً اولویت اول و آخرش بازاره و هرچیزیو حاضره فدای بازار کنه
تو همین انتخابات درون‌حزبی پر واضح بود که بازار چه رغبتی به ترامپ نشون میده
اوج واکنشش هم به سندرز بود که حتی در رقابت با بایدن که هم‌حزبشه وقتی پیروز شد چه واکنش منفیی نشون داد
طبیعیه که هرچی یه نامزد به کپیتالیسم گرایش بیشتری داشته باشه سرمایه‌دارا تمایل بیشتری به پیروز شدنش دارن و بلعکس هرچی به سوسیالیسم گرایش داشته باشه دست رد میخوره به سینش
خدمات ویژه‌ای هم که داره به اسرائیل میکنه لابی‌های قدرتمند اونا هم مجاب میکنه
این ۲تا پوئن دستاویز محکمی هستن
که البته ممکنه تا انتخابات جفتشو از دست بده

اتفاقاً پیش‌بینیام راجع به بورس همچین بدکم نبود Smile
نمونش همین آخری که آخرین روز کاری هفته پیش گفتم شستا سیگنال تلخی داد!
مشکل از کیفیت پیش‌بینی نیست, مشکل اساس پیش‌بینیه : )))
پیش‌بینی واسه یه بازار دستوری یه چیز هجویه کلاً!!
به قول صمدی بازار هر وقت به سطوح مقاومت زنگنه-دژپسند بخوره میریزه, هروقت به سطح حمایت مدنظر واعظی برسه برمیگرده : ) ) )
[تصویر:  476986_r60w_eg2ibbpxgaexmlj.jpg]

بنظرت کی برمیگرده بازار؟
من کلی تو ضررم. کلی بازار باید رشد کنه تا به اصل پولم تازه برسم. معلوم نیست چقدر طول میکشه و اصلا این اتفاق میافته یا نه!!

امروز برای چند لحظه صفحه مانیتور رنگ هاش تغیر کرد و هچل هفت شد.. با کلی استرس مانیتور خاموش و روشن کردم و درست شد.
انصافا این چه وضع اقتصادی و زندگی که ما الان داریم؟
حداقل ها برامون شده آرزو.

اینکه یک قطعه معمولی داره خراب بشه باید کلی نگرانی داشت...
ارسال: #۵۵۶۹۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۰۶ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  عمیقا به همه‌تان خواندن کتاب "در باب حکمت زندگی" آقای شوپنهاور رو توصیه میکنم. مطالب بسیار مفیدی نصیبت‌تون میشه با خوندنش. راجع به فلسفه‌ی سعادتمندی در زندگی میگه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من حدود ۸ سال پیش کل آثارشو خوندم.
به دو سه نفر از بچه های اینجا هم همین کتابو هدیه دادم.به کسی هم که حس کردم از همه خاص تره رساله دکتراشو دادم.
خیلی جالبه آثارش.
ولی اینکه کیا مقلدش بودن از همه چیز جذاب تره.انیشتین.شرودینگر.فروید.ویتگنشتاین . . .

عصاره ش رو اگه بخوایم در بیاریم از نظر من البته :

کاری بکن که گذر زمان رو متوجه نشی(به کارایی که با علاقه انجام میدید فکر کنید)
دو ساعت پیاده روی در طول روز و حمام های مکرر با آب سرد Smile).
تکرار موارد بالا خیلی مهمه.همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۵۵۶۹۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ
دوستان نوت ۱۰ مدل N9700 بهتر است یا N970F؟
ارسال: #۵۵۶۹۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۰۱ ب.ظ
دولینگو هم خوبه واسه یادگیری زبان خارجی
اسپانیایی رو شروع کردم خیلی جالب بودهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۵۵۶۹۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  در جواب چیزی که تو گفتی خیام خب تعریف تجاوز بستگی به کشور و قوانین اون کشور داره... توی بیشتر کشور ها اینطوریه که تجاوز تجاوزه حالا طرف به هر دلیلی رفته خونه طرف... به نظرم کاملا منطقیه... مثلا فرض کن تو گوشیت را بندازی دور گردنت راه بیفتی توی میدون آزادی... بعد یکی گوشیته بدزده...حالا من ممکنه بگم خیام این چه کاری بود کردی گوشیو انداختی دور گردنت ولی در اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمیشه به نظرم.. اون یارو دزد بوده و دزدی کرده. امیدوارم منظورمو رسونده باشم
مثال خوبی برای مفهوم "سرزنش قربانی" بود. اصطلاح سرزنش قربانی رو اولین بار ویلیام ریان، فیلسوف امریکایی، در سال ۱۹۷۱ در کتاب «سرزنش قربانی» مطرح کرد. (Blaming the Victim)
به نظرم اتفاق خوبی بود که اینجا، این نگاه تایید نشد.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شنیدم یه پسری هم خودکشی کرده سر همین داستانا... حالا واقعیت بوده یا تهمت بوده
اینجا سرزنش قربانی به طور پنهان وجود داره. در مورد این شخص، نامی ازش برده نشده بود، فقط حروف مخفف، ولی خودش با اسم کامل خودش تایید کرد و متاسف هم نبود. هر چند که خودکشیش لزوما به دلیل افشا نبود و زمینه های قبلی داشته.

تحقیقات نشون میده که احتمال false accusation حداکثر ۱۰% و حتی گاهی حدود ۲% بیشتر نیست. تو شرایط کشور ما که حمایت اجتماعی و قانونی هم خیلی کمتره، ریسک خیلی بالایی متوجه کسی که چنین مواردی رو مطرح می کنه هست و هزینه خیلی بالایی براش داره و احتمال تهمت بودن باز هم کمتر میشه هرچند که صفر نیست. خودکشی هر انسان، غم انگیزه ولی بولد کردن این مورد، نوع دیگری از سرزنش قربانیه.

در مجموع مطرح شدن این بحث، میتونه به امنیت اجتماعی خصوصا در محیط کار کمک کنه. عملکرد roomvu در مقایسه با توجیهات HR دیجی کالا، رو در نظر بگیرید. همین طور واکنش پلیس و دستگاه قضا که اعلام کردن اتهامی متوجه شاکیان نخواهد بود هم یه گام رو به جلو بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nlp@2015 , .:tarannom:. , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close