زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۱۵۶
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...
ما میخوایم بمونیم کشورمون را بسازیم بلاخره کشور به نخبه احتیاج داره
نمیشه ک همه برن

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مهاجرت خیلی خوبه، اما وقتی شرایطش نیست و الان نمیتونیم کاری براش بکنیم، بهترین راه بی تفاوتی به اطراف و تمرکز روی کار و هدف هامونه.
مهم نیست آینده چی میشه، زندگی کوتاه تر از اونیه که تمامش را به استرس بگذرونیم(این باور شخصیه).
همیشه چیزهایی هستن که به آدمها استرس بدن و همه دنیا نتونن براش کاری بکنن، از جمله کرونا. پس از زندگیتون لذت ببرید، شرایط کاریتون را بهتر کنید و درآمدتون را ببرید بالا (چون دوره زندگی با حقوق کارمندی گذشته) و به بقیش فکر نکنید. این دوران هم میگذره.
بله واقعا باید زندگی کرد می گذره این دوران

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988 , khayyam , MarkLand
ارسال: #۵۵۱۵۷
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...
مگه مسافرت از شهرستان به تهرانه که به همین راحتی جمع کنیم بریم ، حتی الان مسافرت و مهاجرت از شهرستان به تهران هم سخت شده چه برسه به اینکه بخوایی بری خارج
ولی من واقعا دوست دارم برم از این خراب شده منتها نمی دونم راهش رو .
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RangiRangi , RASPINA , .:tarannom:. , 60401505
ارسال: #۵۵۱۵۸
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دلار ۲۶ هزار تومن .

دلار بین ۲۶ تا ۲۹ باترفلای شده احتمال برگشتش هست
ولی از اونجایی که نیمایی بالای ۲۰تومن شده دیگه خواب دلار زیر ۲۰ رو نمی بینید

یه نکته‌ای هم که وجود داره اینه که فقط پول ملی ما نیست که داره ارزشش رو از دست میده, خود دلار و کلاً پول فیات در حال نابود شدنه.
همه‌ی پولهای دنیا سرنوشت ونزوئلا رو در پیش دارن...
مثلاً برید نمودار قدرت خرید دلار در بلند مدت رو ببینید...
شما وقتی پولت رو بدی یه تیکه طلا بخری و فرداش طلا سود کنه, از اون طرف نگاه کنی خود پول در مقابل طلا سقوط کرده دیگه! به همین مسخرگی!
به قول این دوستمون تاریخ که بخونی یه دره از این هیاهو درمیای بیرون و تلک الایام نداولها بین الناس رو با چش خودت میبینی

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , 60401505
ارسال: #۵۵۱۵۹
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب کودین جان کسب علم و دانش هم برای به دست آوردن ثروته من به شخصه برام پول اولویتش از کسب دانش بیشتره
پول = آرامش
حتی تو همین ایرانش هم پول داشته باشی به دور از تورم مملکت می تونی خیلی خوب زندگی کنی

صد درصد موافقم..پول خیلی مهمه.. من تا زمانی که یک خونه برای خودم بخرم و کلی پول داشته باشم که نگران آینده نباشم مهمترین اولویت زندگیم پوله... وقتی به اون مرحله رسیدم برای بعدش فکر میکنم چی قراره مهم باشهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , big cloud , 60401505
ارسال: #۵۵۱۶۰
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
گذشتِ لحظه را آسان نگیری
چو پایان یافت پایان می‌پذیری

مشو در پیچ و تابِ رنج و غم گُم
به هر حالت تبسم کن، تبسم...

فریدون مشیری

ایام به کام و پر از تبسم‌های گاه و بیگاه

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۱۶۱
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط ۶۰۴۰۱۵۰۵.)

کاش به همین راحتی که میگی بود کااش ...

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه چند بار الکی اینجا از ازدواج حرف زدم که اونی که ازش خوشم میاد مثلا واکنش نشون بده،نداد که نداد Big Grin (چون اینجا رو چک میکنه)
البته دیگه زیاد بود نبودش برام مهم نیست.چون خیلی چیزا عوض شده.
------------
خواستگاری توو عمرم نرفتم.ولی احتمالش زیاده طی روز های پیش رو برم یا ماه های پیش رو،ولی انصافا خیلی با خودم صفا میکنم Big Grin توو اتاقم،تنهایی،زمستون،خیابون گردی،میای،میری،مسئولیت هیچی نداری Smile
-------------
راستش کلا دوس ندارم ازدواج کنم،دوس دختر و اینام به اون شکلی که رایجه ندارم،یعنی هرگز مثلا با یه خانمی نمیرم دور دور و از این جور چیزا
----------------
وجدانن خیلی میترسم ازدواج کنم اول از همه از این بدم میاد که دیگه تنها نیستم ،خیلی با تنهاییم لذت میبرم.

ولی فشار ها برای ازدواج زیاده،این زبان لعنتی من درست میشد الان گریخته بودم یه کشوری . . .

ازدواج دیگه چه کوفتیه
به عنوان یک خانم ترجیح میدم با کسی باشم و زندگی کنم اما ازدواج نکنم چون به ضرر دوطرفه از مهریه و نفقه گرفته تا خانواده های دوطرف که باید باهم کنار بیان که خیلی وقتا نمیان
رسم و رسومات مسخره . قید و بند های الکی اصن شاید طرف مقابلت صبح پاشه و دیگه تو رو نخواد و اگه این همه چیزای دست و پا گیر ازدواج نباشه راحت از هم جدا میشید ولی با ازدواج طرفت مجبوره بهت خیانت کنه تا مهریه بده و جواب خانواده ها رو بده و چه و چه ...

ولی اگه از کسی خوشت میاد حتما بهش بگو شاید اونم دوست داشته باشه و بتونید باهم یه رابطه ی خوبی داشته باشید یا حتی دوستای خوبی باشید اگه نگی تا همیشه اونو با طرف مقابلت تو ذهنت مقایسه میکنی
ارسال: #۵۵۱۶۲
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۶ ق.ظ
دوستانی که فکر رفتن هستین گام اول تقویت زبانه ببینین چه هدف تحصیل باشه چه مهاجرت کاری چه هرچی دیگه تا زبان کشور مقصدو درست حسابی ندونین واقعا سخته واقعا کاری کرد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۱۶۳
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  تافل با قیمت امروز شد ۶ میلیون و سیصد! جی آر ای هم ۵ میلیون. هزینه آزاد کردن مدرک و اپلیکیشن فی و باقی مخارج هم هست. هنوز پایان نامم رو هم تموم نکردم و به خاطر کرونا عقب افتاده دفاع ما یعنی حالا حالاها باید هر روز قیمت رو چک کنم و بغض کنم.
....
شما از هدفت دور نشو پول جور میشه. نهایتش اینه آدم وام میگیره با پول فاندی که میگیره پس میده. اونم نه یه ساله بلکه چند ماهه. تمرکزت رو هدفت باشه قیمتم چک نکن.

حرفت خیلی خوب بود، پیام‌های بعدیت هم خوندم و حس میکنم جمله‌های بعدی که مینویسم هم در راستای نظرت باشه ولی شاید از ی دید دیگه:
اینکه قیمت دلار میره بالا شرایط رو سخت میکنه و این حقیقت رو نمیتونیم انکار کنیم. من بعد حدود ۴ سال کار کردن و تجربه و افزایش حقوق و ... درآمدم به دلار نزدیک به یک سوم شده نسبت به درآمد اولین شغلی که داشتم!‌ این معنی دقیق کاهش قدرت خریده. ولی این نباید باعث بشه که هدف‌ها رو کنار بزاریم. حالا چی کنیم؟ قطعا اینکه روش زندگیمون همون روش قبل باشه و فقط امید داشته باشیم که وضعیت درست میشه فقط دست و پا زدن بیهوده است. باید ی تغییری توی زندگی خودمون به وجود بیاریم، هرکسی به هر طریقی که میتونه. مثلا درآمد دلاری داشتن برای برنامه‌نویس، کار کردن توی وقت اضافه برای دانشجو و ... . اینکه بگیم من تلاشمو میکنم انشالله درست میشه اصلا کار درستی نیست، همین ی قلم پول نباشه ممکنه تمام تلاش‌های چندین ساله که برای اپلای کردن کشیدی از بین بره. من دیروز نگاه میکردم بلیط استانبول ۲۰ میلیون به بالا !!! خب باید ی فکری به حال پول هم بکنیم اگه هدفمون نیاز به پول داره. قطعا باید توی برنامه‌مون ی بخشی رو برای تامین این پول کنار بزاریم ....

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , khayyam , RASPINA , big cloud , RangiRangi , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۱۶۴
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶ ق.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه چند بار الکی اینجا از ازدواج حرف زدم که اونی که ازش خوشم میاد مثلا واکنش نشون بده،نداد که نداد Big Grin (چون اینجا رو چک میکنه)
------------
خواستگاری توو عمرم نرفتم.ولی احتمالش زیاده طی روز های پیش رو برم یا ماه های پیش رو،ولی انصافا خیلی با خودم صفا میکنم Big Grin توو اتاقم،تنهایی،زمستون،خیابون گردی،میای،میری،مسئولیت هیچی نداری Smile
-------------
راستش کلا دوس ندارم ازدواج کنم،دوس دختر و اینام به اون شکلی که رایجه ندارم،یعنی هرگز مثلا با یه خانمی نمیرم دور دور و از این جور چیزا
----------------
وجدانن خیلی میترسم ازدواج کنم اول از همه از این بدم میاد که دیگه تنها نیستم ،خیلی با تنهاییم لذت میبرم.

ولی فشار ها برای ازدواج زیاده،این زبان لعنتی من درست میشد الان گریخته بودم یه کشوری . . .

ازدواج دیگه چه کوفتیه
به عنوان یک خانم ترجیح میدم با کسی باشم و زندگی کنم اما ازدواج نکنم چون به ضرر دوطرفه از مهریه و نفقه گرفته تا خانواده های دوطرف که باید باهم کنار بیان که خیلی وقتا نمیان
رسم و رسومات مسخره . قید و بند های الکی اصن شاید طرف مقابلت صبح پاشه و دیگه تو رو نخواد و اگه این همه چیزای دست و پا گیر ازدواج نباشه راحت از هم جدا میشید ولی با ازدواج طرفت مجبوره بهت خیانت کنه تا مهریه بده و جواب خانواده ها رو بده و چه و چه ...

ولی اگه از کسی خوشت میاد حتما بهش بگو شاید اونم دوست داشته باشه و بتونید باهم یه رابطه ی خوبی داشته باشید یا حتی دوستای خوبی باشید اگه نگی تا همیشه اونو با طرف مقابلت تو ذهنت مقایسه میکنی
ازدواج چه کوفتیه ! ؟
شما فرض کن کسی نخواد ازدواج کنه و سن همه ی مجردا رسیده باشه به ۴۰ سال ( تا این سال هم کلی رابطه دوستی داشتن و تو رابطه دوستی هم هر اتفاقی می افته ) به نظرتون دیگه بعد سن ۴۰ سالگی کسی رغبتی برای ازدواج خواهد داشت ؟ شاید بگید مهم نیست همین جوری ادامه ولی وقتی پیر شدین و دیدن کسی دور و اطرافتون نیست و مجبوری تنهایی زندگی خودت رو بگذرونی و هیچ کس منتظر شما نیست اون موقع می فهمید که ازدواج خیلی هم کوفتی نبوده !
همین روابط بی شمار دوستی باعث شده که بی اعتمادی به وجود بیاد ...
من طرفدار ازدواج نیستم ولی اینکه هیچ کس ازدواج نکنه بلاخره آسیب می بینه هم خودش و هم جامعه ...
" نظر شخصی "
ارسال: #۵۵۱۶۵
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط diligent.)
..........

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۱۶۶
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ
[تصویر:  476280_pfm_salary98.png]
گزارش کامل رو میتونین از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , .:tarannom:. , codin , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۵۱۶۷
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶ ق.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...

------------
-------------
----------------

ازدواج دیگه چه کوفتیه

ازدواج چه کوفتیه ! ؟
شما فرض کن کسی نخواد ازدواج کنه و سن همه ی مجردا رسیده باشه به ۴۰ سال ( تا این سال هم کلی رابطه دوستی داشتن و تو رابطه دوستی هم هر اتفاقی می افته ) به نظرتون دیگه بعد سن ۴۰ سالگی کسی رغبتی برای ازدواج خواهد داشت ؟ شاید بگید مهم نیست همین جوری ادامه ولی وقتی پیر شدین و دیدن کسی دور و اطرافتون نیست و مجبوری تنهایی زندگی خودت رو بگذرونی و هیچ کس منتظر شما نیست اون موقع می فهمید که ازدواج خیلی هم کوفتی نبوده !
من طرفدار ازدواج نیستم ولی اینکه هیچ کس ازدواج نکنه بلاخره آسیب می بینه هم خودش و هم جامعه ...
" نظر شخصی "

نظر شما محترم ولی منظور من بی بند و باری نبود . تو سن ۴۰ سالگی هم میشه پارتنر داشت . الان یه خانومی رو میشناسم که ۴۰ سالشه در شرف ازدواجه کیس های ازدواجش از منی که بیست و خورده ای سنمه و به قول اطرافیان تو سن ازدواجم خیلی بهتره
پس هروقت بخواد میتونه ازدواج کنه و نگران تنهایی دوران پیری نباشه
واقعا آدم با ازدواج کردن از تنهایی در میاد ؟ چند درصد کسایی که ازدواج کردن بیشتر وقتشون با همسرشون میگذرونن ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۱۶۸
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۱۱ ب.ظ
جناب آقای فریدون مشیری نازنین و گرانقدر در شعر شکوه روشنایی ازدفتر شعر لحظه‌ها و احساس می‌فرمایند:
افق تاریک
دنیا تنگ
نومیدی توان فرساست
می دانم
ولیکن ره سپردن در سیاهی
رو به سوی روشنی، زیباست
می دانی
به شوق نور در ظلمت قدم بردار
به این غم‌های جان آزار دل مسپار
که مرغان گلستان زاد
که سرشارند از آواز آزادی
نمی‌دانند هرگز لذت و ذوق رهایی را
و رعنایان تن در تورپرورده
نمی‌دانند در پایان تاریکی شکوه روشنایی را

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۵۱۶۹
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
..........

(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶ ق.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  

------------
-------------
----------------

ازدواج دیگه چه کوفتیه

ازدواج چه کوفتیه ! ؟
" نظر شخصی "

نظر شما محترم ولی منظور من بی بند و باری نبود . تو سن ۴۰ سالگی هم میشه پارتنر داشت . الان یه خانومی رو میشناسم که ۴۰ سالشه در شرف ازدواجه کیس های ازدواجش از منی که بیست و خورده ای سنمه و به قول اطرافیان تو سن ازدواجم خیلی بهتره
پس هروقت بخواد میتونه ازدواج کنه و نگران تنهایی دوران پیری نباشه
واقعا آدم با ازدواج کردن از تنهایی در میاد ؟ چند درصد کسایی که ازدواج کردن بیشتر وقتشون با همسرشون میگذرونن ؟
اون خانومی که ۴۰ سالشه حتما یه آپشنی داره ( پول ، شغل پردرامد ، خانواده پولدار ) مگر نه اصولا پسرا دنبال کیس کم سن هستند مگر اینکه همون داستانی که شما گفتین پارتنر ( منظورتون همون دوستی هست ) نه ازدواج ...
البته الان بحث شوگر مامی و شوگر ددی خیلی زیاد شده ولی در واقعیت پسری که ۴۰ سالشه تا اینجا حتما اکثر دوراشو زده ( دوست دخترهای زیاد با روابط عاطفی و فیزیکی ) و اگرم بخواد تصمیم به ازدواج بگیره به احتمال قوی میره دنبال یه دختر کم سن مگر اینکه جمله اولم باشه ..
+ اینو هممون می دونیم بیشتر دخترهایی که سنشون از ۳۰ می گذره خواستگاراشون کمتر از حالتی هست که سنشون پایین ۳۰ بود .
+ بازم می گم بحث دوست دختر و پسر که هیچ تعهدی توش نیست فرق داره با بحث ازدواج .
ارسال: #۵۵۱۷۰
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۱۶ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  [تصویر:  476280_pfm_salary98.png]
گزارش کامل رو میتونین از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید.
من فک می کنم این مقایسه کاملا ناقصه اینکه ما فقط با یه سری عدد صحبت کنیم حق مطلب ادا نمیشه و به دور از خیلی از واقعیات دیگه حرف زدیم قطعا مسولیت و فشار کاری و صد البته انتظار کاری که از یه اقا هست از یه خانم نیست بعضا برخوردهایی که بالا دست با یه اقا داره در مواقعی که کار مطابق انتظار پیش نرفته خیلی خشن تره تا با یه خانم خیلی فاکتور زیاده اینها یه سری عدده برای سرگرمی Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close