زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۱۴۱
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  تافل با قیمت امروز شد ۶ میلیون و سیصد! جی آر ای هم ۵ میلیون. هزینه آزاد کردن مدرک و اپلیکیشن فی و باقی مخارج هم هست. هنوز پایان نامم رو هم تموم نکردم و به خاطر کرونا عقب افتاده دفاع ما یعنی حالا حالاها باید هر روز قیمت رو چک کنم و بغض کنم.
با این وضعیت هر روز که میگذره به اندازه چند ساااال از رویاهام دور میشم.
دیگه اهدافم، واقعا هدف نیستن بلکه رویان.. یه خیال پردازی و بلندپروازی.. که شاید بشه.. شاید نشه و احتمالا نشدنش بیشتر از شدنشه.
امروز خیلی دلم شکست ... هر روز دارم خودم رو هلاک میکنم پای سیستم خب آخرش که چی؟ این همه دویدن اگه قراره به جایی نرسه چه فایده ای داره برام و چرا باید بعد از این درس و مشق مهم باشه برام؟

+
دوست ندارم غر بزنم. .. ولی واقعا دلم گرفته امروز و حرف نزنم دق میکنم.
+
الانست که بغضم بشکنه...

همه این جوری فکر میکنن گاهی فرقی هم نداره ایران باشی خارج باشی چقدر پول داشته باشی...آدمایی که هدف های بزرگ دارن طبیعیه گاهی شک کنن و خسته بشن نگران نباشین بابت غر زدنShyWink ایشالا زودی به هدفتاتون میرسین..یافتن فرصت تحصیلی یا شغلی و در نهایت اقامت دائم و سیتیزن شیپی یک کشور پیشرفته خیلی درها را به روی آدم باز میکنه و ارزششو داره تلاش کنین بازم به نظرم.. مخصوصا شرایط اقامت بعد تحصیل را کم اهمیت نگیرین توی این دوره آدم از فرداش خبر نداره چی میشه توی این مملکت هرچی زودتر بتونید اقامت بگیرین استرس زندگیتون کمتر میشه...

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  غصه ی پولشو نخور، بنظرم این اتفاقات باید بیشتر باعث بشه که مصمم تر باشی روی هدفت. بحث هزینه هام در بدترین حالت یه سال توی ایران کار میکنی و اندازه همه ی هزینه هات پول جمع میکنی و یا یه خورده شو قرض میکنی وقتی رفتی توی چند ماه پسشون میدی . باید پله پله مراحل اپلای رو دید؛ اگه همه رو صفر تا صد بخوای همزمان به صورت ذهنی هندل کنی آدم کم انگیزه میشه
یجوری اوضاع اقتصادی داخل ایران بده واقعا نمیشه هیچ شرایطی رو پیش بینی کرد و میترسم یک سال بعد باز همه چی بدتر شه.
از این طرف هم خونواده و هم فامیل و دوستان همش میگن که تا وضعیت از این بدتر نشده اپلای کن. اصلا با خودشون نمیگن مگه به این راحتیه؟!! کانال های اپلای شده برام دردسر بزرگ که هر بار میبیننم یا زنگ میزنن میگن فلان استاد تو فلان دانشگاه دانشجو میخواد رزومتو براش بفرست و... یا زنگ میزنن میگن چرا تلگرامتو چک نمیکنی برات یه پیام فوروارد کردیم. قبول نمیکنند انقدر راحت نیست و حتی من دفاع هم نکردم و خودم به اندازه کافی استرس آینده رو دارم.. خیلی تحت فشارم.. هم انتظارات و توقعات بقیه فشار میاره بهم و هم این وضعیت اقتصادی. گاهی وقتا واقعا خسته میشم از این وضعیت و بی انگیزه میشم..شاید چون الان تو همچین شرایطیم همه چی ترسناک تر از چیزی که هست به نظر میرسه.. بله حق با شماست حتی اگه گرون تر از این شد میتونم هم کار کنم هم قرض بگیرم. هر جوری شده خودم رو از این وضعیت باید نجات بدم و باید انگیزه ام رو حفظ کنم.
حرفاتون دلگرم کننده بود. بین همه «عجله کن» و «شده از خوابت بزن جا نمونی از زندگی» ، « دست دست کنی فرصت ها از دست میره » و .. هایی که هر روز میشنوم این پست خیلی آرامش بخش بود. ممنونم.
من اینو متوجه نشدم کی زنگ میزنه براتون؟؟ الکی دور خودتونو پر از آدم هایی که بهتون استرس میدن نکنین به نظرم... خیلی از آدما توی تلگرام فقط دنبال حاشیه و استرس دادن هستن و یه جورایی براشون تفریح هست به نظرم خیلی خودتونو درگیر آدما نکنید...فروم هایی مث اپلای ابراد خوبه برای خوندن ولی زیاد درگیر شبکه های اجتماعی نشین به نظرم... خیلی ها بدون تلگرام و غیره مستقیم از طریق سایت دانشگاه ها پوزیشن ها و شرایط ها را چک میکنن و اپلای میکنن و به نظرم همین بهترین روشه

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  آخه این چه زندگییه همش پر استرس همش نگران قیمتا همش ترس از این که آینده چی میشه

کلاسای آنلاینو کجای دلم بذارم که بای دیفالت استادا فک میکنن همه تقلب کردن و نمره کم میکنن با این درس دادنشون درس دادن که چه عرض کنم روخونی میکردن

دوستان میشه یکم اطلاعات بدید درمورد مهاجرت صفر کیلومترم
واقعا اونجا خیلی بهتر از اینجاست ؟ استرسش کمتره ؟ یا بیشتره ؟ یا باید خیلی بیشتر از اینجا سختی بکشی ؟
زبان رو چی کار باید بکنیم ؟ حتما باید تافل بالا داشته باشیم ؟
این که چقدر استرس توی زندگیت داری به نظرم برمیگرده به شخصیتت...تو ممکنه رییس شرکت میلیون دلاری بشی اون موقع شب از استرس این که شرکت ورشکست بشه خوابت نبره... ممکنه هم یه آدم معمولی باشی توی همین ایران از استرس قیمت دلار خوابت نبره... بعضی آدما کلا مستعد استرس هستن به نظر من...
ولی برای آدمی که مستعد استرس هست به نظرم زندگی خارج از ایران استرس کمتری را تحمیل میکنه ولی بازم استرس های خودشو داره قطعا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۵۱۴۲
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  شما از هدفت دور نشو پول جور میشه. نهایتش اینه آدم وام میگیره با پول فاندی که میگیره پس میده. اونم نه یه ساله بلکه چند ماهه. تمرکزت رو هدفت باشه قیمتم چک نکن.
خیلی ممنونم ازتون.
امیدوارم پولش جور بشه. توکل به خدا. زیاد تلگرام و اینستا نمیرم که خبرهای اقتصادی رو نخونم ولی قیمت رو چک میکنم متاسفانه و همین روحیه ام رو بد کرده. بله درسته کاملا درسته فرمایشتون.. اصلا نباید بهش توجه کنم و فعلا باید رو کارم تمرکز کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۱۴۳
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه چند بار الکی اینجا از ازدواج حرف زدم که اونی که ازش خوشم میاد مثلا واکنش نشون بده،نداد که نداد Big Grin (چون اینجا رو چک میکنه)
البته دیگه زیاد بود نبودش برام مهم نیست.چون خیلی چیزا عوض شده.

(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولش کن برم بگم بعد منو ضایع کنه ! غرورم به من چی می گه
+ دیگه محلش نمی زارم بعضی ها حقشونه
به قول یاس که می گه متاسفانه اینو یاد گرفتم نخندم حتی بعد اینکه فاز گرفتم با یه جوک تا بلند خندیدم سریع محکم دستامو گاز گرفتم ...

(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فکر می کنم رفتار یه پسر اگه خوب باشه دختر سعی می کنه بره سمتش تو این دو سالی که اینجا هستم با اینکه مجردم و تنها ولی هیچ وقت مهمونی دورهمی برگزار نکردم اینجا اهلش هم نیستم خلاصه هیچ کسی خونه من نمیاد و از اونور خب پارسال خیلی باشگاه اینا می رفتم خب خودت دختر باشی وقتی می بینی یه پسر داره ورزش می کنه ، خونش هم کسی نمیره سعی نمی کنی باهاش دوست بشی !؟ خب اینجا نشون میده طرف تو رابطه هست Big Grin
ارسال: #۵۵۱۴۴
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  همه این جوری فکر میکنن گاهی فرقی هم نداره ایران باشی خارج باشی چقدر پول داشته باشی...آدمایی که هدف های بزرگ دارن طبیعیه گاهی شک کنن و خسته بشن نگران نباشین بابت غر زدنShyWink ایشالا زودی به هدفتاتون میرسین..یافتن فرصت تحصیلی یا شغلی و در نهایت اقامت دائم و سیتیزن شیپی یک کشور پیشرفته خیلی درها را به روی آدم باز میکنه و ارزششو داره تلاش کنین بازم به نظرم.. مخصوصا شرایط اقامت بعد تحصیل را کم اهمیت نگیرین توی این دوره آدم از فرداش خبر نداره چی میشه توی این مملکت هرچی زودتر بتونید اقامت بگیرین استرس زندگیتون کمتر میشه...

خیلی ممنونم از دعاتون.
میدونم با پست های پشت سر هم و غر زدن هام همه رو اذیت میکنم.. ممنونم که درک میکنید شرایط الانم رو و حق میدید بهم غر بزنم.Smile
حس میکنم چشام هیچ جایی رو نمیبینه و فقط بهم گفتن مسیرت رو برو.. نمیدونم دارم درست این مسیر رو طی میکنم یا نه. و هر قدمی هم که برمیدارم نگران قدم بعدیم که یه زمین همواره یا پرتگاه؟! دقیقا یه همچین شرایطیه شرایط الانم.
خیلی برام تاریکه همه چی.. هر روز کلی به خودم انرژی میدم که ببین تا اینجا خوب اومدی.. هر کی جای تو بود همون اوایل ناامید میشد.. خدا بزرگه.. تو هم میتونی و ... ولی میترسم. خیلی بد هم میترسم. دوست دارم واقعا تموم شه این وضعیت و به یه کشور پیشرفته برم و فرصت های خوبی نصیبم بشه. هر چقدر سخت باشه زندگی و کار باشه و .. برام مهم نیست .. فقط یه آرامش حداقلی تو یه جای بهتر داشته باشم.

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من اینو متوجه نشدم کی زنگ میزنه براتون؟؟ الکی دور خودتونو پر از آدم هایی که بهتون استرس میدن نکنین به نظرم... خیلی از آدما توی تلگرام فقط دنبال حاشیه و استرس دادن هستن و یه جورایی براشون تفریح هست به نظرم خیلی خودتونو درگیر آدما نکنید...فروم هایی مث اپلای ابراد خوبه برای خوندن ولی زیاد درگیر شبکه های اجتماعی نشین به نظرم... خیلی ها بدون تلگرام و غیره مستقیم از طریق سایت دانشگاه ها پوزیشن ها و شرایط ها را چک میکنن و اپلای میکنن و به نظرم همین بهترین روشه

دوستانم که رفتند و آشناهای خونوادگیمون زنگ میزنند.
بله چک کردن وبسایت بهترین راهه..ولی دوستاام تا پیامی میبینن تو این کانال ها که مرتبط به رشته منه سریع فوروارد میکنند. خونوادم هم عضو این کانال ها شدند. من جرئت چک کردن تلگرام یا واتس اپم رو ندارم اصلا و سعی میکنم تا جایی که امکان داره آنلاین نشم. اما بعدش دوستام زنگ میزنند بهم که ببینند چرا چک نکردم پیامشونو وباید عجله کنم با این وضعیت دلار نباید انقدر بیتوجه باشم به این موقعیت ها و ... لطف دارن و به فکرم هستند وباید ممنونشون باشم انقدر خوبن با من و ممنونشون هم هستم اما استرس میگیرم از یه حدی زیادتر میشه اینجور پیام ها. خیلی دلم میخواد این مسیر رو با آرامش طی کنم به خصوص با توجه به روحیاتم که استرس بقیه روم تاثیر منفی میذاره. دلم میخواد انقدر با آرامش کارهام رو بکنم که حواسم باشه یکی دو سال دیگه دلتنگ همه چی میشم و از الان غصه بخورم واسه این دلتنگیا یا از همه لحظه های خوب یا کسل کننده لذت ببرم چون شاید تکرار نشن دوباره. زبان و مقاله و پایان نامه ام رو با شوق و ذوق کار کنم و جلو برم. ولی انقدر استرس میدن بهم که خسته میشم از همه چی. هرچقدر احساسات و ترس هام رو انکارشون میکنم باز یه جا جمع میشن و کم میارم.
و خیلی ممنونم ازتون. حرفای خیلی خوبی زدید.

وای خیلی حس بهتری دارم اینجا غر زدم. من از همه معذرت میخوام .. ولی خیلی سبک تر و بهتر شدم در موردش اینجا حرف زدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , codin , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۴۵
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دلار ۲۵ هزار تومن.

فردا دویست تا ازش بخرم.چون حساب واقعی قراره باز کنم توی فارکس

تف به رووش ،روزی که تصمیم گرفتم ۲۳ تومن بود.

بعد تا دوشنبه احتمال داره باز بره بالا و من باید ریالی پولو بریزم
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۱۴۶
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  همه این جوری فکر میکنن گاهی فرقی هم نداره ایران باشی خارج باشی چقدر پول داشته باشی...آدمایی که هدف های بزرگ دارن طبیعیه گاهی شک کنن و خسته بشن نگران نباشین بابت غر زدنShyWink ایشالا زودی به هدفتاتون میرسین..یافتن فرصت تحصیلی یا شغلی و در نهایت اقامت دائم و سیتیزن شیپی یک کشور پیشرفته خیلی درها را به روی آدم باز میکنه و ارزششو داره تلاش کنین بازم به نظرم.. مخصوصا شرایط اقامت بعد تحصیل را کم اهمیت نگیرین توی این دوره آدم از فرداش خبر نداره چی میشه توی این مملکت هرچی زودتر بتونید اقامت بگیرین استرس زندگیتون کمتر میشه...

خیلی ممنونم از دعاتون.
میدونم با پست های پشت سر هم و غر زدن هام همه رو اذیت میکنم.. ممنونم که درک میکنید شرایط الانم رو و حق میدید بهم غر بزنم.Smile
حس میکنم چشام هیچ جایی رو نمیبینه و فقط بهم گفتن مسیرت رو برو.. نمیدونم دارم درست این مسیر رو طی میکنم یا نه. و هر قدمی هم که برمیدارم نگران قدم بعدیم که یه زمین همواره یا پرتگاه؟! دقیقا یه همچین شرایطیه شرایط الانم.
خیلی برام تاریکه همه چی.. هر روز کلی به خودم انرژی میدم که ببین تا اینجا خوب اومدی.. هر کی جای تو بود همون اوایل ناامید میشد.. خدا بزرگه.. تو هم میتونی و ... ولی میترسم. خیلی بد هم میترسم. دوست دارم واقعا تموم شه این وضعیت و به یه کشور پیشرفته برم و فرصت های خوبی نصیبم بشه. هر چقدر سخت باشه زندگی و کار باشه و .. برام مهم نیست .. فقط یه آرامش حداقلی تو یه جای بهتر داشته باشم.

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من اینو متوجه نشدم کی زنگ میزنه براتون؟؟ الکی دور خودتونو پر از آدم هایی که بهتون استرس میدن نکنین به نظرم... خیلی از آدما توی تلگرام فقط دنبال حاشیه و استرس دادن هستن و یه جورایی براشون تفریح هست به نظرم خیلی خودتونو درگیر آدما نکنید...فروم هایی مث اپلای ابراد خوبه برای خوندن ولی زیاد درگیر شبکه های اجتماعی نشین به نظرم... خیلی ها بدون تلگرام و غیره مستقیم از طریق سایت دانشگاه ها پوزیشن ها و شرایط ها را چک میکنن و اپلای میکنن و به نظرم همین بهترین روشه

دوستانم که رفتند و آشناهای خونوادگیمون زنگ میزنند.
بله چک کردن وبسایت بهترین راهه..ولی دوستاام تا پیامی میبینن تو این کانال ها که مرتبط به رشته منه سریع فوروارد میکنند. خونوادم هم عضو این کانال ها شدند. من جرئت چک کردن تلگرام یا واتس اپم رو ندارم اصلا و سعی میکنم تا جایی که امکان داره آنلاین نشم. اما بعدش دوستام زنگ میزنند بهم که ببینند چرا چک نکردم پیامشونو وباید عجله کنم با این وضعیت دلار نباید انقدر بیتوجه باشم به این موقعیت ها و ... لطف دارن و به فکرم هستند وباید ممنونشون باشم انقدر خوبن با من و ممنونشون هم هستم اما استرس میگیرم از یه حدی زیادتر میشه اینجور پیام ها. خیلی دلم میخواد این مسیر رو با آرامش طی کنم به خصوص با توجه به روحیاتم که استرس بقیه روم تاثیر منفی میذاره. دلم میخواد انقدر با آرامش کارهام رو بکنم که حواسم باشه یکی دو سال دیگه دلتنگ همه چی میشم و از الان غصه بخورم واسه این دلتنگیا یا از همه لحظه های خوب یا کسل کننده لذت ببرم چون شاید تکرار نشن دوباره. زبان و مقاله و پایان نامه ام رو با شوق و ذوق کار کنم و جلو برم. ولی انقدر استرس میدن بهم که خسته میشم از همه چی. هرچقدر احساسات و ترس هام رو انکارشون میکنم باز یه جا جمع میشن و کم میارم.
و خیلی ممنونم ازتون. حرفای خیلی خوبی زدید.

وای خیلی حس بهتری دارم اینجا غر زدم. من از همه معذرت میخوام .. ولی خیلی سبک تر و بهتر شدم در موردش اینجا حرف زدم.

ایشالا که موفق باشین. بله دوستان و آشنایان بعضی وقت ها خوبی آدمو میخوان ولی در عمل برعکس عمل میکنن. ببینین اگر واقعا کاراشون باعث استرستون میشه و ضررش از سودش بیشتره ازشون بخواین که ادامه ندن به نظرم. بله من واقعا براتون دعا میکنم ته دلم و امیدوارم کارتون درست بشه.
شاید من خودم آدم درونگرایی هستم ولی هرگز نمیتونم تحمل کنم کلی آدم پیام بدن و در جریان برنامه های زندگیم باشن. فقط خودم و خودم ماکزیمم یکی دو تا دوست نزدیکم که اونام مث خودمن و درکم میکنن و استرس نمیدنSmile

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دلار ۲۵ هزار تومن.

شما خیلی اخیرا فازتون مادی و پول و اینا شده . من یادمه قدیما خیلی توی فاز علم و دانش و فلسفه و غیره بودین.
منم خیلی عوض شدم البته توی چند سال اخیر و درک میکنم Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۵۵۱۴۷
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه چند بار الکی اینجا از ازدواج حرف زدم که اونی که ازش خوشم میاد مثلا واکنش نشون بده،نداد که نداد Big Grin (چون اینجا رو چک میکنه)
البته دیگه زیاد بود نبودش برام مهم نیست.چون خیلی چیزا عوض شده.

(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولش کن برم بگم بعد منو ضایع کنه ! غرورم به من چی می گه
+ دیگه محلش نمی زارم بعضی ها حقشونه
به قول یاس که می گه متاسفانه اینو یاد گرفتم نخندم حتی بعد اینکه فاز گرفتم با یه جوک تا بلند خندیدم سریع محکم دستامو گاز گرفتم ...

(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فکر می کنم رفتار یه پسر اگه خوب باشه دختر سعی می کنه بره سمتش تو این دو سالی که اینجا هستم با اینکه مجردم و تنها ولی هیچ وقت مهمونی دورهمی برگزار نکردم اینجا اهلش هم نیستم خلاصه هیچ کسی خونه من نمیاد و از اونور خب پارسال خیلی باشگاه اینا می رفتم خب خودت دختر باشی وقتی می بینی یه پسر داره ورزش می کنه ، خونش هم کسی نمیره سعی نمی کنی باهاش دوست بشی !؟ خب اینجا نشون میده طرف تو رابطه هست Big Grin

اینا رو select کردین خب یه چیزی بگید ببینیم منظورتون چیه !

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

شما خیلی اخیرا فازتون مادی و پول و اینا شده . من یادمه قدیما خیلی توی فاز علم و دانش و فلسفه و غیره بودین.
خب کودین جان کسب علم و دانش هم برای به دست آوردن ثروته من به شخصه برام پول اولویتش از کسب دانش بیشتره
پول = آرامش
حتی تو همین ایرانش هم پول داشته باشی به دور از تورم مملکت می تونی خیلی خوب زندگی کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۱۴۸
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱ ق.ظ، توسط big cloud.)
پدرم میگه این بار اگر جنگ یا انقلاب بشه، ما جز مردمی میشیم که تا به حال دو جنگ یا انقلاب را با تمام مشکلات بعدش برای تثبیت حکومت دیدیم. یک بار جوونیمون در این راه رفت و الان هم باید سالمندی را در التهاب و تب و تاب موشک بارون بگذرونیم!!! چه تاریخ عجیبی داره این مرز و بوم!

فکر میکنم جز اقلیتی هستم که تمرکزم را گذاشتم روی کار و زندگیم و اصلا قیمت دلار و سکه و... را چک نمیکنم. از وقتی تاریخ میخونم، میدونم که همه جهان ممکنه این اتفاق ها بیفته. مهم اینکه که ما بتونیم خودمون را از مهلکه نجات بدیم.
مهاجرت خیلی خوبه، اما وقتی شرایطش نیست و الان نمیتونیم کاری براش بکنیم، بهترین راه بی تفاوتی به اطراف و تمرکز روی کار و هدف هامونه.
مهم نیست آینده چی میشه، زندگی کوتاه تر از اونیه که تمامش را به استرس بگذرونیم(این باور شخصیه).
همیشه چیزهایی هستن که به آدمها استرس بدن و همه دنیا نتونن براش کاری بکنن، از جمله کرونا. پس از زندگیتون لذت ببرید، شرایط کاریتون را بهتر کنید و درآمدتون را ببرید بالا (چون دوره زندگی با حقوق کارمندی گذشته) و به بقیش فکر نکنید. این دوران هم میگذره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , RASPINA , alma1988 , 60401505
ارسال: #۵۵۱۴۹
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۴۲ ق.ظ
دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...
ارسال: #۵۵۱۵۰
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دلار ۲۵ هزار تومن.
دلار ۲۶ هزار تومن .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۱۵۱
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ق.ظ
کشور فقط ایران
بورس فقط بورس تهران
دختر هم فقط دختران ایران
بقیه اش الکیه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۱۵۲
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ
یکی که بک اند کار کرده بیاد یکم از کارش بگه، تکنولوژی و پلتفرم و وضع کارش و ..
Django الان محبوبتره؟ کلا از نظر حقوقی چی بهتره (:
ارسال: #۵۵۱۵۳
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  کشور فقط ایران
بورس فقط بورس تهران
دختر هم فقط دختران ایران
بقیه اش الکیه Smile
سود کردی @ Big Grin ؟
ارسال: #۵۵۱۵۴
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سود کردی @ [تصویر:  biggrin.gif] ؟
نه توی بورس نیستم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۱۵۵
۲۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

کدین جان گویا استعداد یابی نشدمBig Grin
تو حوزه مالی یه حواسی هست توو مغزم که سرعت فعالیتشون عجیب غریبه.(قبل از خوندن اون کتاب آخری که معرفی کردم فک میکردم شانس دارم،ولی واقعا اینطور نبود)
راستشم بخوای باز مسیر اصلیم همون علمیه.ولی خب راه کسب درآمد خیلی مهمه.(زبانم درست بشه احتمال برای خوندن ارشد مهاجرت کنم)
امروز ۸۰ تومن سیو سود کردمUndecided.حساب کردم حدود ۲ میلیارد لازم دارم ،اشتباه بزرگمم تا الان این بوده که با سیو سود ها یورو نخریدم.
---------
از سرکارمم خودمو اخراج کردم مجددBig Grin(البته تخصصشون رو کامل یاد گرفتم Big Grin )البته وسیله ها هنوز توو ماشینمه.

اونا ماهی سه میلیون میدادن،خیلی حال بهم زن بود به نسبت کارش .اونم عشقی حقوق میدادن.
----------------

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
دلار ۲۶ هزار تومن .
عصر نامردم اگه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار نخرم.لعنتی هی میره بالا.البته اینجا از بس عقب مونده س یه جا میفروشن فقط اونم ببینه تب بازار تنده نمیفروشه.
البته چون برا فارکس میخوامش میخرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۰۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close